Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
bááááf, jsem tu jdu si objednat nějaký ten "hadr" z netu bo jsem dneska polítala ty "super" elektra v Hodoníně a za 320 GB chce slavné Okay elektro 2500 Kč a za to mám 1TB disk z netu!!!!! se asi zbláznili :-S hlavně že vykřikují, jak jsou levní. haha u koní jsem se zničila a zmrzla a teď jdu dodělávat jedny fotečky a pak asi zalehnu bo jsem nějaká přešlá a navím mi je tak akorát na zvracení bo jsem snědla špenát a asi mi nesedl :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Heli,tys byla u Skořepů na špenátu? :-) My jsme si udělali procházku,pak jsem vytvořila jednohubky,otevřeli jsme lahvinku a čučíme na bednu. Vladi,tak tu zkoušku toho 4-tého oslavíme,ne? Dáš vědět Leničce? Ať si naplánuje hlídání.....
Odpovědět
Katy, skoro :-D Mamina taky dělala špenát ;-) Asi dnešní dubňanská hitovka :-D Tak vy jste měli romantikuše jo? ;-)
Odpovědět
Katy - tak už jsem Lence nechala vzkaz na facebooku, tak snad dorazím. věřím, že ano, protože říkala, že se na srazík těší, takže věřím, že hlídání nebude problém. A jestli bude toho 4.12 co oslavovat, tož to nevím, dneska jsem tomu učení moc nedala.....hlavně se učím na zkoušku z managementu a to je teda brutus ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Heli,jo.Romantikuš. A pak jsem se zablila a bylo po všem. :-( Dobrou noc
Odpovědět
Katy, tož to se Václavovi asi nelíbila zvolená odrůda vína ;-) Doufám, že už je líp ;-)
Odpovědět
dobré ránko cácorky právě jsem vypila paralen hot drink, lehce se zkulturním a mizím ke koním. v podvečer mám saunu, ale v mezičase na vás juknu, budu dělat ještě pár fotek ;-) mějte hezkou neděli, Markétko, dobře se obleč, ať na hodech neprochladneš bo teda teplo tam žádné není a užij si kačenu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko. Heli,to jsi na to kápla. Odrůda byla špatná. Svatomartinské nebude Vencovi chutnat. :-) Markétka jede dnes na kačenu? Hm,tak dobrou chuť.
Odpovědět
hezké odpolende princezny Katy, to asi Venoušek bude na něco sladšejšího. Zkus příště Pálavu 8-) Ku.evsky mě bolí nohy, dneska sem odjezdila dva koně, fučelo jak na větrné hůrce a ředstava, že mě čeká ta sauna, tak už teď spím...
Odpovědět
Ahojky, tak víkend se nám už zase chýlí ke konci.......chjooo :-( :-( :-( to vždycky tak rychle uteče... Zítra jedu do Brna k lékaři, takže já naštěstí do práce zítra nepůjdu, nebo aspoň minimálně ne dopoledne...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko holčiny ;-) Vidím, že víkend jste si opět užily, já taky, u mě byl hlavně ve znamení práce s koňma, takže jsem pořádně zničená. Koukám, že ohlasy na Bejkárnu jsou pozitivní, tak nemáme nad čím rozmýšlet :-) Dneska večer jedem do Brna do kina, tak se mám celý den na co těšit.
Odpovědět
dobré ránko Ivi, na co jedete? Hlavně si to poznač do deníčku, že 4.12. v 19,30 ;-) Mně ztuhly lýtka, asi se mi ucpala opět lymfa a jsem ráda, že jsem schopná vůbec chodit. ;-( A jak tak cítím, tak to neskončí jen u těch lýtek :-S Vladi, jak jsi u dr. dopadla?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jedem s mamčou a Radimem na Bobule, už se těším. Hanka byla včera v Hod.na Jacksonovi a prý fakt super film. A ce se s tím tvým lymfatickým oběhem dá dělat, aby se ti to nestávalo?
Odpovědět
Na to bych nešla, vyznavačem MJ fakt nejsem a se vší úctou mě tohle vůbec nezajímá. Nic, jdu zítra večer na masáž na uvolnění průchodnosti :-S A pak to zase třeba měsíc-dva vydrží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě taky Jackson neláká, ale co jsem slyšela lidi, co na tom byli, tak se to všem moc moc líbilo. Na Bobule jsem zvědavá, bude to sranda, ale neslibuju si od toho, že by to bylo lepší než jednička...
Odpovědět
teď by mě fakt lákaly akorát Bobule, jinak asi nic...na americké nejsem vůbec a nic nového snad ani není...sem naposledy byla v kině loni v září...říjnu...tak nějak
Odpovědět
Profilova fotka
Mě ještě na první pohled zaujal ten "Zemský ráj...", ale pak jsem přečetla pár kritik a touha vidět to mě opustila :-N My už jsme taky v kině docela dlouho nebyli a kdyby nás nenakopla mamča, že to chce nějakou akci, tak bysme se na to beztak vyprdli i tentokrát :-D
Odpovědět
jedete jen s Tondou nebo vás jede zase polský zájezd? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno. Ivi,tak jsm zvědavá,jak se ti to bude líbit. My jedeme do Brna zítra,tak možná na něco taky zajdem. I když,mám pocit,že tam poslední dobou nic moc nedávají.
Odpovědět
Profilova fotka
Hel, jedem se Tondou, mamčou a Radimem, polský zájezd se tentokrát nekoná :-D Katy, na něco určitě zajděte, protože od soboty pojedou jen dva kinosály, budou tam provádět rekonstrukce...
Odpovědět
Profilova fotka
Aha,tak to jsem nevěděla. Uháním do práce. Hezký den :-)
Odpovědět
Katy, pozdravuje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky holky. Víkend u nás byl ok :-) Dneska jdeme podepsat hypotéku uff, že by se mi chtělo ... 8-( Ivi jinak na ten sraz bych mohla tentokrát já vzít auto a nabrat tě v Pepíkově (pokud teda manža nebude na služebce, ale snad ne) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky Baru, jasně, domluvíme se ;-). Auto je u mě ten nejmenší problém.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte babinec. Konečně mi začíná volno :-D ! Jsem na vás hnusná že? No ale zatím co vy jste víkendovali, tak já makala jak barevná :-p 4.12. s tím teda počítám a moc se těsím, jen vůbec nevím kde ta restauračka je, tak prosím o přiblížení. Já pojedu autem, tak klidně Dubňanky poberu. :-) Majky pošly mi prosím di IP datum a čas tvého narození. Díky Baruš a od koho si berete hypotéku? Teda jestli můžu být zvědavá. Já mám překlenovák z Modré Pyramidy.
Odpovědět
Blani, Bejkárna je na bývalém Casinu v bažuli. Taky beru auto.
Odpovědět
ahojka holky, vidím, že jste se o víkendu nenudily... já byla v pátek venku s holkama, ale po dvou hodinách jsem to zabalila šla si lehnout, pač mě opět zradil žaludek... v sobotu jsme makali vedle na obyváku a pak šli na hokej... dojeli v půl deváté a já padla za vlast... vstala jsem druhý den v 10... ostuda. a včera večer jsme byli reklamovat v olympii mobil.. tak jsme prošli obchody, ale nic moc... i když to spíš bylo tím, že byl se mnou Miša... on má ke všemu jen výhrady :-D takže asi pojedu sama některý den... jinak teda jsem celou noc nespala. žaludek už mám ok, ale teď se zase ozvalo koleno.. děsně to bolí, prášky na to nezabírají... takže zitra volám na ortopedii a objednám se... jenže je tam čekací lhůta... takže do té doby asi bolestí skočím z okna... a nejhorší na tom je, že mi dr. říkal, že když to nepřestane, tak je to tak na poležení si v nemocnici a na berle... a mě to včera jaksi sebralo, tak jsem si to i obrečela... a nakonec ve 4 ráno bolest nebolest padla vyčerpáním... a jak ostuda jsem vstala v 10... jinak na sraz se mnou počítejte ;-) určitě budu tam
Odpovědět
Ahoj kočky, tak dnes náročný den. Ráno ten déšť to byl hnus, a vstávání ani na to nechci myslet :o) ale ted je krááásně, těším se ven na oběd. Blani, tak ty jsi dnes doma? Jéé ty se máš, ale přeji ti to, aspoň si odpočineš. Jani chudato, to musí být hrozná bolest, ani ibalgin nepomůže? :-| Ale co naděláš, u doktorů je všude plno. Snad tě aspoň objednají co nejdřív, ať tak netrpíš. Heli Bobule 2 tu budou zase v kině v HO opakovat.
Odpovědět
Já chci do kina na 2012, a na Stmívání-new moon, což bude v kině 11.12. :-D
Odpovědět
Sylvi, já bych v Hodoníně do kina asi nešla...to není vono ;-) Jani, já bych se tě počebovala na něco zeptat, chceš? :-D A koleno si pošetři a radši vydrž i berle - nohy tě budou nosit celej život.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?