Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Láduji se vitamínama, ale to asi moc nepomůže, ten vir musí být dost odolný a silný. Naštěstí nejsem náchylná ani na normální chřipky, ani teploty nemívám...tak snad budu odolná i nadále. A snad to na Moravu ani nepřijde..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ještě nic nevíme??? Vidím, že Lucík nám nasadil velkého brouka do hlavy !!! To je tím, že my Dubnačky trávíme víc času v Hodoníně, krom tedy Helíska ta má práci tak na půl žerdi :-N Jen doufám, že se něco nestalo u Luci??? =-) No asi ani neusnu, pokud se tu neobjeví? taky bych chtěla za exotikou, ale můžu tak leda za exotem manželem... :-N Ale je fakt, že teď vycestuješ a nevíš, co si přivezeš !!! Kači-to je logické, že se bojíš, já být ve tvém stavu, tak se hlídám jak můžu i když vím, že těhu není nemoc, ale nikdy nevíš, kdo tě kde nakazí, stačí blbá chřipka... Vladi-tě obdivuju, bych se nedivila, kdyby jsi pracovala za stolem s respirátorem :-D
Odpovědět
Katy - oni si z toho všichni dělají jakože srandu, všichni chrochtají atd... :-D , ale svým způsobem se toho taky bojím. Vždycky když ke mě do kanclu někdo vleze a je takový zanedbaný ještě k tomu, tak okamžitě vytahuji desinfekci a vyšplíchám si kancelář...já tomu říkám deformace z práce, ale nikdy nevíš.... Ty se hlavně teď musíš opatrovat, když jsi těhu...
Odpovědět
Profilova fotka
Baby, sedíme tu spolu s Helískem a čekáme na zprávy...
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky čekám.....
Odpovědět
Já taky čučím na zprávy, ale nic..........tož nevím, co tím ta Lucka měla na mysli...snad se nestalo jí něco v jejím blízkém okolí... |-| |-| Markétko - na ten respirátor možná brzy dojde.....nebo vyfasujeme roušky na pusu... :-N
Odpovědět
Taky chodim sem a hledim co tu je za čerstvé zprávy...a nic :-N
Odpovědět
Ale půjdu se dívat na ordinačku brzo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Helísek už odešla... za chvíli se snad přihlásí??? :-) Vladěnko-jj, já chodím za Petrou V. z boku těch dveří a normálně se bojím dotknout té kliky a když není zbytí, tak přijedu na firmu a 5 min. si umývám ruce mydlem... :-S Za chvíli je "fialová" dnes to bude napínavé... paní ředitelová s Pusáčem... tož jdu taky kukat... =-) x-)
Odpovědět
Helouuuuuuu :-D Bábovku jsem nestihla...no co se dá dělat, snad příště... Markétko, jdu zkůšat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré pááááteční rááno :-D Tý jo, co se u vás v Dubňanech stalo, já jsem taky zvědavá a nikdo nic neví... Včera jsem "fialovou" ani nestihla, byli jsme se známýma na pivku v Hod. na Vartě a dojeli jsme v půl jedenácté, takže dnešek v práci prochrápu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno. Tak nikdo nic neví? Muž mi odjel na školení do Brna a mě už se nechce spát.Zrovna dnes,když jdu až na 8.30.
Odpovědět
Článek se načítá
dobré ráááánko páááááátek = rifle a tenisky, triko s hrochem a arabský šátek, konečně jsem zase za puberťáka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, my můžem poskládat safari, já mám dneska triko se zebrama :-D
Odpovědět
anooooo, já chcíííííííííííííííííííííííí
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já si dám to tričko se sloníkem..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a do jakých barev ladíte? Moje zebry jsou stádo a utíkají nocí savanou, takže černo,šedo,bílé :-D
Odpovědět
děvčata, tak ale takto půjdem na sraz, jak zvěřinec, jinak nejdu :-D já mám tríčo černé, hroch je bílý a drží v tlamičce barevný čtyřlístek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Musíte být kouzelné,ženy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže taky safari v noci, my teda dneska ladíme :D Když se to vezme, tak mám doma ještě triko s asi dvaceti slonama, to by bylo taky použitelné a pak ještě jedno s Astou, teda vlastně s okřídleným jezevčíkem, ale ten už na safari nepatří :-D
Odpovědět
Katy, převelice :-D Normálně sem se zaláskovalá do těch svých vlásků :-N Aj včera ve špitále to mělo úspěch, hned mě museli ošahat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heli,tak to je paráda. Je dobře,že se v tom cítíš fajn. Ve špitále jsi byla doufám jen za maminkou....
Odpovědět
Dobré ránečko při pátečkuuu ženušky :-D , jak se mááme? A co plány na víkendik? My asi pujdeme do kina jen v sobotu :o) Katy ty jsi ranní ptáče :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Sylvi, na co půjdete do kina? My máme v sobotu naplánováno dělání dřeva, nasekat a navozit na půdu. Pak samozřejmě práci s koníkama a v neděli veget doma, počasí by mělo přát, tak si všichni víkend užijte :-).
Odpovědět
Profilova fotka
A já nebudu dělat nic!!! :-) Letím do práce,hezký den a naplánujte ten srazík ;-)
Odpovědět
Katy, ano, jenom jsem ji vyzvedávala a trochu splkla s jejíma kolegama ;-) No říkala jsem Marcelce, že se v tom cítím líp jak v tmavých :-N Po tolika letech... No, já asi dneska na nějakou dobrou večéřku, možná test bejkárny, uvidíme. Samo stihnu ještě odjezdit, doufám. Zítra a v neděli dopo koniny, v neděli večer sauna...a musím dodělat jedny fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ráno ženy, nepište toho tolik před 8:00, kdo vás má porád dočítat !!! :-N Dnes jsem stala hore prdelů. Mám unavené oči, úplně mne pálí a brýle samo doma... ještě mi přes výlohu svítí slunko, tak jsem si dala na stůl šanony, takže jsem jak v bunkru. :-) heli-vlásky máš perfektní, jak už jsem ti včera chválila !!! A toho blondu bych se fakt nebála, teď by ti slušel. Nedovedla bych se tě představit v létě, kdy jsi opálená a teď ten blond, ale teď bych do toho byt tebou šla. ;-) A víkend??? Strejda nám dojde dorovnat ty zdi, takže uklidit, pak něco nafotit, v nedělu hody v Mutěnicích, takže opět si neodpočinu :-( Valím na dopravku !!! Vladěnko, jdu skoro za tebou :-)
Odpovědět
Majky, nechceš mi tam vyzvednout pas? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, co budete o víkendu vařit, nějak mi došla fantazie... Budu vařit pro sebe a dva chlapy, poraďte nějaký dobrý typ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
heli-pozdě, už jsem to nestihla přečíst.... ale jsem tam co chvíla, tož bych ti ho mohla vzít... jestli mi ho teda dají, kdyžtak tam zavolej, jestli ti ho někdo druhý může vyzvednout lump-Ivi, já jsem přemýšlela nad špenátem :-N a nebo masem zapečeným se šlehačkou a bramborama... no nevím ještě... a v nedělu budem mít kačenu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?