Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
HOlky jinak 4.12. můžu :-D srazík bude :-D
Odpovědět
Blani, mooooc gratuluju. V dnešní době jak každé mimi pomalu zázrak, tak je naprosto úžasné, že se vám zadařilo :-) hlavně ať jsi ty i malé v pořádku, hezky rostete a ať si to těhu užiješ a nevolnosti rychle přejdou ;-) úžasná zpráva Jinak já jsem dneska konečně koupila zimní boty... naprosto náhodou, jen jsem tak nahlédla do výlohy a byly tam :-D takže já jsem taky spokojená. a nějak na mě padá pnava, tak si asi chvilku lehnu a pak se vrhnu do učení... ono když se chce člověku spat, tak se stejně kulové naučí :-)
Odpovědět
Jani, kdes koupila botky? Já potřebuju externí disk...a velký...nemáte náhodou někdo nějaký tip?
Odpovědět
Heli, v hodoníně na národní se likviduje obuv. Kousek pod Hodoňankou... tak jak jsem šla na bus, tak jsem tam nahlédla... ani nedoufala, že koupím... a koupila.. ale už je to tam vcelku přebrané... ale ceny dost solidní ;-) a s exterákem neporadím. mě ho loni donesl ježíšek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si včera taky koupila botky v Deichmanu. Moje "hromnice", mi bude dobře v zimě. A i když mám nohu č. 37 tak jsem si musela koupit 36... bo mi ty 37 byly velké :-S heli-exter. disk na alza? Nezkoušela jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky pá, užijte si zase jedno krásné odpoledne, kdo ví kolik jich ještě bude... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jujda já si nekoupím nic, páč sijdu objednat novou skříň na chodbu. Velkou až ke stropu a přesně podle toho co tam potřebuju uložit. Můj manžel si objednává pruty pro radost a já skříň. Kurňa a kdy si koupím něco pro sebe?????? Asi až na jaře sloní velikosti :-D
Odpovědět
Blani ty a slon? NO haha teda, dovol abychom se tady s děvčaty zasmáli :-D Tak budeš mít mega skříň, jo? No je potřeba, já se taky tak dívám po skříních do ložnice a tak...inspiruji se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
absolutně nestíhám, ale na tohle odpovědět musím Blani, obrovská gratulace, tohle jsem snad dneska i slyšet potřebovala, po tom co jsem se dověděla dneska ráno, opravdu ano.............dubnačky snad budou vědět.............je to už z pondělka.......
Odpovědět
Majky, co je alza? asi nejsem dubňačka
Odpovědět
heli asi jsme z Marsu..taky nevím =-) , že by ta nehoda? Ale ta byla minulý týden, ne? Hm...nemám tucha.
Odpovědět
Profilova fotka
o co se jedná??? Ale u mne se to dá omluvit jsem blondýna !!!! :-D :-D :-D helisku-alza je netový obchod... myslím,že jsem z tama minulý rok Lukovi k vánocům kupovala har disk...tak by tam mohlil mít to, co potřebuješ !!!
Odpovědět
Článek se načítá
já taky :-D
Odpovědět
mám pocit, že Lucka je taková naše Pilátová, černá kronika :-D v obci Doksy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli-no nechtěla jsem to o tobě tak napsat natvrdo :-D :-D :-D (ale ještě, že se známe, jak to jedna k druhé myslí, viď) já bych to tipla na nějakou vraždu v Midsomeru (nebo jak se to píše)??? ... tam jim taky všechny zavraždili a museli ukončit seriál.... :-N
Odpovědět
to nám jako zavřou Dubňany nebo co? :-D perník už nám tu nevaří, vraždit nebude koho...to je v pikách, zase skončíme jenom u toho chlastu :-D mrkétko - šak víš, že já to na měkko nepochopím :-D
Odpovědět
Tak hlásím příjezd domů ze školení, utahaná jsem jako kotě... :-. :-| Ani jsem neměla toliko času běhat po obchodech, ale koupila jsem si pásek...a v pondělí jedu do Brna znovu, takže si to vynahradím... Jdu si uvařit čajík, zalehnout do pelíšku k telce....škrabinká mě v krku, takže to jdu zapit notnou dávkou bylinkového čaje.
Odpovědět
Blani - velkááááá gratulace...úplně mě to dojalo, jsem z toho taková jaksi naměkko... no hezky se nám to tu v diskuzi kulatí... :-) ;-) Jsem zvědavá, kdo bude další v pořadí...Přeji to všem, které po tom touží... ;-) Jinak s těmi Dubňanami jsem to nějako nepochopila .......tam někoho snad zamordovali nebo co....nebo tam byla nějaká škaredá nehoda...no já z Dubňan nejsem, takže vůbec nemám ani páru že se tam něco mělo stát... Heli - IP... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. Blani,gratuluji mooooooc. Vítej mezi náma.Moc držím palečky,ať je vše v pořádku. Vy máte Maďara,my Egypťana........chtělo by to nějakého Řeka,Bulhara nebo Angličana,Heli??? Tak co se satalo v těch Dubňanech? Kde je nějaká Kelišová?
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi-ty jezdíš na samé školení?! Včera jsem na tebe myslela bobe, na městě to zase psalo ... fůůůůjjjj ]-( Ty chceš být zase marod??? doorka-Kačenko, já byla taky v Řecku, ale že by to na to mělo nějaký vliv...eee :-D jo a na Kelišku si budeme muset počkat na Lucku.. ta sem něco napíše a nechá nás v tom celý den !!! ]-(
Odpovědět
Katy - já byla letos 2x v Chorvatsku a teda jako žádný dáreček jsem si nedovezla... :-D :-D :-D :-D :-D Markétko - se ti nedivím, že jsi omdlévala, od včerejška se totiž vyplácí výplaty dávek, takže to zase bude ozón na chodbě....v úterý vyplácím já s kolegyní a to je prý nejhorší odér....suverénně vedeme :-D :-D :-D Máme s kolegy takovou nepsanou soutěž o největší "navoňance" :-D :-D :-D :-D , takže v úterý nedoporučuji chodit... Nemocná nechci být, jenže všichni kolem jsou naprskaní a nejhorší, že si k nám chodí nachcípaní klioši pro potvrzení, aby nemuseli platit u doktorů.....a to potom není o bacily v kanclu teda fakt nouze ]-( ]-( ]-( ]-( No sedím si tu zabalená v dece a popíjím čajík... A co se týče školení, tak jsem už přeškolená....za měsíc jedu znovu na další....musíme být holt chytří a vzdělaní :-x Lucka má vidím novou přezdívku....
Odpovědět
Profilova fotka
Marky,já vím,že jste byli v Řecku,proto jse to tak napsala. No uvidíme příští rok,ne? Co doma? Pouklízené po svátkovém nepořádku? U vás se asi stalo něco nemilého,když Lucka nereaguje. :-( Helenko,ještě jsi to nezjistila?
Odpovědět
zdravím při večeru :-) co se v dubňanech stalo netuším, ale za chvilku jedu za maminou a tam musí z úřadu vědět úplně všechno... takže třeba se něco dozvím... a ani z černé hory se nic nedovezlo... ale to je možná proto, že my ještě nic vozit nechceme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,tak to asi proto. :-D
Odpovědět
Tak holky my byli v Turecku a v Bulharsku a to mořské podnebí se nám tedy neosvedčilo, nic jsme si nepřivezli :-D Holky já furt přemýšlím co se v těch našich Dubčekovicích mohlo stat =-) Lucieeee to není od tebe hezké něco nahlodat a utéci =-) Holky muj kolega jede od 12.12. do 27.1. asi do Thajska...napsal , že za teplem, ale loni byl v Thajsku tak si myslim, že opět pro velký úspěch opakuje. Nebo jiná exotika to je jedno. :-N Ale jako se máááá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi,jede si pro ptačí chřipku? :-|
Odpovědět
Já nevím , no asi si o ni přímo říká, že? To není dobrý. To mne ani nenapadlo zezačátku. Ty brďo. :-.
Odpovědět
nebo pro prasečí chřipečku.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Vĺadi,myslela jsem prasečí. Nějak se mi ty zvířátka pletou. :-) Ale mě to napadlo hned,jak jsi napsala Thajsko. Možná je to nafouknutá bublina,ale já se asi teď trošku víc bojím. :-(
Odpovědět
Katy ani se nedivim, no taky se toho trochu bojím. Už je toho nějak dost po ČR.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?