Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Ha, Ivka mě předběhla......:-)
Odpovědět
dobré ráááánko no proto jsem navrhovala Břeclav - buď steak house nebo mexickou, ani jedna nikdy nezklame. jenže vy jste tady z 90% peciválové, co nevytáhnou paty z rodné hroudy a to i přes fakt, že vám člověk nabízí odvoz. Ivi, jooooo, mám takové....shora skoro bílé zespod zatím moje barvička a do toho pořád pár držících proužků fialkové. Se nechej překvapit :-D
Odpovědět
dobré ráno kočky :-) muž mě vytahl z pelechu... taková troufalost :-D Heli, je něco jiného, když ty pojedeš to Břeclavi s plným autem a já bych jela sama prázdným... ne že bych byla nějaký škrt, ale pro mě samotnou by fakt byl takovýhle výlet trochu "moc"... ;-) ale když se rozhodnete udělat to tam... tak se podřídím... jak už jsem psala včera - většina rozhodne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se tak brutálně dneska nechce pracovat, skoro nikdo tu není, vedení v tahu, ženské na školení a já samotinká...Venku to vypadá zase na krásný den, radši bych byla doma a šla makat s koníkama. Hel, jsem na číro celá zvědavá ;-) Břeclav je sice lepší a pro mě skoro stejně daleko jak Hodonín, ale pro vás ostantí to už bude docela hodně z ruky. A nikdo z nás na Bejkárně ještě nebyl, tak třeba jsou to kecy a je potřeba si udělat obrázek sami, ne?
Odpovědět
Jani, tak mně by už nevytrhlo pro tebe do Ratěk zajet a pak tě tam hodit ;-)
Odpovědět
no hlavně ať se tam zase jídlo nejmenuje "popelčin střevíček" ...
Odpovědět
To by asi byla leda nějaká jednotlamka, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek dámy, tak co nového? Jak tak koukém, tak jste se pořád nedomluvily. Mě je to šumák, kde to bude a zároveň souhlasím s Hel. Změna je život! No ještě uvidím, jak to bude semnou, asi budu moct se dostavit v pozdějších hodinách. Podle toho do kdy chodí kontrola na nemocné, nevíte, jak to je? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ve spolek !!! blani-ty jsi nemocná??? =-)
Odpovědět
houby je, pichne ju v boku a už vymýšlí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli-to jsou zaražené větry... :-D :-D :-D
Odpovědět
asi si vyhodím z kopejtka za 14 dní :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Co tě čeká za párty? To zas bude v álejích nablito :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi- :-D :-D :-D já bych řekla, že na Stodolní !!!! :-N
Odpovědět
holky trocha inspirace pro ratolesti vašich bližních: http://www.hackovani.jex.cz/ Markétko, nééééééééééééééééé :-D Asi tady na jihu, ale o pár desítek km dál :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli-už se v tom strácím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heli- to je užasná inspirace, to si pak nechám uháčkovat pro tu naši holčičku :-x majky- nejsem nemocná, ale asi pudu na neschopenku od prosince, ještě uvidím 8-) Drahé přítelkyně! Dovoluji si Vám oznámit, že jsme si s manželem přivezli se svatební cesty dáreček! Má asi něco přes 2cm a tluče mu srdíčko :-N
Odpovědět
Blanííííííííííííííííííííííííííííííííí, určitě budu mluvit za všechny zde přítomné i momentálně nepřítomné - GRATULUJI a přeji, ať všechno dotáhnete do zdárného konce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, díky ,díky. Mám z toho husí kůži a taky doufám, že vše dobře dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani-já to tušila... když už jsi to tak napsala !!!! GRATULACE JAK HROM !!! Hlavně, ať je všechno v pohodě a malé je zdravé i s tebou !!!!!!! ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky- děkuji, snad to bude dobré, jen mě zase zlobí š. žláza. Ale Dr. mi upravil dávky, tak snad to bude dobré ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Člově přijde z obědu a hned čte takové krásné zprávy x-). Blani posílám obrovskou gratulaci, hlavně ať slouží zdraví. Už jsi druhá nastávající maminka v našem témátku, tak holky, kdo bude další? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo toby se mohlo trošku rozrůst, nemám s kým chodit s kočárkam ;-) :-D Ale všechno má svůj správný čas :-) Ale přála bych to ze srdce všem těm co si to přejí taky!!!!!!!!!!!! :-)
Odpovědět
Jééé Blaniii tak to gratulujii, to je krásnéééé a v kolikátem týdnu či měsici vlastně jsi? To je úžasná zpráááva. MOc vám to přeji!!! Kdy máš termín? :-D
Odpovědět
Blani hlavně se opatruj a nenamáhej, a odpočívej.. x-)
Odpovědět
Teda to vám krásně vyšlo rovnou na dovolence :-D to bude malá/ý maďar? Nebo kde jste to vlastně byli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sylvik-Jo maďar, ale doufám že bude mluvit česky :-D :-D :-D :-D jsem v 9tt+3dny, nebo tak nějak............ ještě se v tom moc neorientuju :-D . Termín mám 21.6
Odpovědět
:-) jéé tak to bude letní dítko :-) super fakt. A co tatínek, určo nadšenýýýý a pyšný jak pááv, že :-D :-D Blani a už máš nějaký těhu příznak? :-) nemyslím teda bříško to ty ani mít velké nebudeš, na takové nitce bude krásné. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to mám! trpím na zácpy (chuťovka), křeče v břichu (jako kdybych to měla dostat), nevolnosti kdykoliv a kdekoliv, hlavně po každém jídle (zvracela jsem jen 2x zatím) Všichni říkají, ať si to užívám, ale zatím není co. Kolikrát se mi udělá tak zle, že jsem jak paralizovaná a nemůžu se ani hnout! No snad po 3 měsíci to bude lapší :-p :-D
Odpovědět
=-) Jééé, tak ono se to zlepší a bude líp ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?