Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky, tak se nám to sobotí, už aby to bylo... Kači, jj, vidím, že skoro všechny jsme trávili svátek prací, ale ono to jinak nešlo... :-S Já bych spala. |-|
Odpovědět
dobré ránko, princezničky... v práci jsem teda +- od 6, ale ještě jsem se sem nedostala... Ivi, já jezdila už v pondělí a hřebec byl slušný. Chodil 2x denně na lonž a v sobotu a v neděli byl i pod sedlem s mojí Verunou. Včera jsem jezdila jen chvilku a pak jsem těžila na tom, že ho může konečně jezdit někdo jiný - nebylo mi dobře :-S V Pze jsem asi lehce prochladla či tak něco. Nakonec jsem si akorát tak nas... do vlastního hnízda, ale nemá smysl to komentovat. Jinak já včera dopo u koní a odpo ve Skalici v Maxu a v Břeclavi v Tescu, máma chtěla nakoupit ;-) Po cestě zpátky jsme jeli nakrmit a pak jsem jen debordelizovala. Katy, naostřete si nůžky na mě dneska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heli,ale chceš mít vlasy po pás,ne?
Odpovědět
Katy, samozřejmě :-D Dělám si legraci, stříhat se nebude, ounly odbarvovat a dobarvovat a ták. Ale kdyby někdo chtěl, pořád můžu půlku rozdat :-S
Odpovědět
Když jsem včera viděla ty demonstrace v Pze, tak jsem litovala, že jsem tam nezůstala o pár dní dýl, mohla jsem dostat na držku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, "kovářovat" je dobrý výraz :-D, příště s tím na našeho Petra vybafnu :-D. Hel, jak to? A kdo je Veruna, to mi nic neříká? A co ta flekatá krasavica, ještě vás jezdí oblažovat svou přítomností :-D?
Odpovědět
My máme "okovářované" z pátku ;-) Ivi, písnu ti do IP ;-) Ale ano, jezdí :-D :-D A po včerejšku se jen utvrzuji ve své domněnce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrá, jsem zvědavá ;-) :-D
Odpovědět
app. co sraz? jak jste na tom? jestli se chcete vidět ještě letos, bylo by načase něco spáchat neb všude budou vánoční firemní večírky a zajistit na pátek restauračku by mohl být problém. teoreticky mám každý pátek večer volno až do 11.12. včetně ;-) pak už nééééé
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem taktéž pro sraz :-). Termínu se budu snažit přizpůsobit, dopředu nevím, ani jestli budu mít čas zítra :-D. A na jaké místo byste to tentokrát viděly?
Odpovědět
Já bych to viděla tam, kde mají maso :-D Klidně bych jela i do mexické, já to tam rád...do auta můžu dát 4 lidi, unima probléma.
Odpovědět
Brej den holky :-D makám jak vzteklá. Se srazem, asi spíš Hodonín, ne? Ale kde? Steak house? A nebo někde , kde se vlezem všechny. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Je mi jedno kdy a kde, a kdyžtak se Heli vtírnu k tobě nebo Markétce do auti , ju? :-D Díkes :-N
Odpovědět
Vím, že i Lenička by šla, říkala, že by chtěla.
Odpovědět
Jo, jinak, změna - 20. nemůžu :-S Můžu 27. a ty další dva víkendy, i když u 4. mám otazník, to možná pojedu od pátku do neděle pryč...
Odpovědět
Ivi, kvízová otázka: V jakých případech nevzniká plátci DPH povinnost odvést daň z přijaté platby? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ono těch případů asi bude víc, ale mě teď konkrétně napadla záloha. Trefila jsem se?
Odpovědět
Netrefila, podle platného daňového zákona se musí z daně DPH odvádět :-S My tu nad tím sedíme 3 študované účetní a došly jsme jen k tomu, že když vezmeš platbu od neplátce...
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, to jsem teď nepochopila, jak je to myšleno, asi nahlídnu do zákona, nebo pošlu dotaz Mirce, tak je vševědoucí :-D Ale za tou zálohou si stojím, tam se odvádí dph až při vyúčtovacím dokladu a ne při přijetí platby, ale to je evidentně jiný případ, než řešíte...
Odpovědět
Profilova fotka
Pro dnešek se loučím, je tam krásně, užijte si odpoledne a netrčte zbytečně dlouho v práci ;-)
Odpovědět
Tady tě vyvedu z omylu: http://cds.mfcr.cz/cps/rde/xchg/SID-5... Taky jsme na to hleděli...
Odpovědět
Ahojka slečny a paní :-) teda slečno a paní :-D já mám dneska učební den... včera taky... ale dneska jsme si s manželem vynahradili včerejší svátek, pač on musel do práce a dopoledne jsme prováleli :-) Jinak... já 27. nemůžu... tak mě napadlo, že by to snad ani nemusel být pátek, ale klidně v týdnu... myslím, že nehrozí, aby jsme někdě seděli do rána... takže kdyby se to třeba udělalo od šesté nebo sedmé hodiny v hodoníně... tak proč ne... no je mi to jedno. Jen jak Helča bych preferovala něco, kde se dělá maso :-D Baru, s tím zadkem - spinning je dobrý na kondičku, ale roste po něm zadek... takže to nějak kompenzovat ;-) a zadku i celulitidy se zbavíš, když budeš hodně pít... aspoň 2,5 litru denně... ono to chce tam ty partie pročišťovat ;-)
Odpovědět
Tady je někdo ftipný takhle ve středu v podvečer :-D Jani, tak já s tím nemám problém, většinou stejně "pařívám" i v týdnu ;-) A možná by to pro většinu bylo lepší =-) Jináč - mám novů hlafůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů. Jakože budete valit čočky, co jste mě naposledy viděli "dark chocolate", tak teĎ mě uvidíte "skoro white chocolate" a líznutím filajové :-D :-D A viděla jsem Katuškůůůůůůůů a ošahávala jsem ju :-D Teda až teď mě napadlo, že doufám, že to nejni infekční :-D A slušinká jí to, moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc x-) App. adek a stehna rostou i z in-linů - tam taky člověk zapojuje dolní partie ;-) A s tím pitím má Janča pravdu - ideální je to pak kombinovat třeba s lymfomasáží nebo saunou ;-)
Odpovědět
Heli, uka... jsem zvědavá ženská a chci vidět krásnou blondýnu ;-) A co zkusit ten nový steakhouse v hodoníně??? hmm??? a třeba bych to dala na čtvrtek, pač v pátek už lidi většinou nebývají tak dlouho v práci, tak by neměl být problém sedět třeba dýl... ;-)
Odpovědět
Tak holky v týdnu vám na srazik polovina nepřijde, holky mají i své plány, a já teda za sebe taky se mi to moc nepáčí, mám ráda po práci klidek. Nikam se mi nechce prostě. tak se přimlouvám za pátky. Ale tak jak kdo chce, že? Ale já v týdnu nemám moc náladu :-) Heli ukáááá vlasky, vyfot saaa :-D Jé taky chci vidět katušku a bříškoooo :-)
Odpovědět
Tak á jestli jsem některý den v práci nejdýl, tak zpravidla v pátek :-D Ale se čtvrtkem souhlasím ;-) Kterýkoliv. A ten steakhouse bych klidně vyzkoušela. Tak šup, přidejte se, jak to vidíte? Akorát my s Vlaďkou dřív jak před sedmou nebudeme moct a budeme vám tam trochu smrdět :-N Jani, krásnou blondýnu? Tak tu tady nemám 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. A já jsem viděla Helenku a je moc krásná blondýna. Řekla bych,že je velmi sexy. Tož a co ten sraz? Co zítra? Nebo ten příští týden,když nemůžete v pátek.....
Odpovědět
Katýýýý, já si to vytisknu a budu to ukazovat chlapům, cos teď o mně napsala, joooo? :-D
Odpovědět
heli, nebud vtipná a uka :-p :-D Sylvi, byl to návrh, samozřejmě, že většina rozhodne ;-)
Odpovědět
Jo a mám první "blond" zážitek. Od Marci jsem se stavila na poště poslat dopis, zaparkuju před poštou - jako normálně by auto projelo na to parkoviště, ale kamion, se kterým se tam cpal řidič pošty fakt ne. Vidím to, tak valím k autu, on nelenil stáhl okýnko a přes půl ulice na mě spustil, že jsem opravdu tupá blondýna a měla bych se stydět, že neumím zaparkovat :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?