Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kači-ahojky !!! Jaké byly bobule?! :-) A to, že si náš spleteš občas nevadí, my jsem takové ségry spojené pupeční šňůrou... x-) Vladi-nemáš náhodou varhánky na prstech? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marky,Bobule se mi nelíbili. Ta jednička ještě jo,ale dvojka je už přitažená za vlasy. Ale je to věc názoru. Už bych na to nešla ani bych to nedoporučila jako dobrý film. :-|
Odpovědět
Katy - jestli jsem vymočená, to nevím.......... :-D :-D On ten můj močák si totiž dělá co chce... :-D :-D :-D ALe už to není tak jako před měsícem - to bylo dost hnusný a bolestivý.... :-x Tak bobule teda zklamaly, jo? No já jsem na to slyšela půl na půl ....aji dobré aji šílenou kritiku...ale jednička se mi líbila, takže uvidím, jak se mi bude zdát ta dvojka..Asi je to fakt věcí názoru.
Odpovědět
vladi a vy jedete kdy na Bobule? já na to právě slyšela jenom chválu, tak mě Káťa teď docela zarazila. ale páč stejně nemám s kým jet, tak mě to pak DVD eventuelně nebude mrzet... katy, jak budu mít nějakou nezaměnitelnou fotku, tak si ji změním, ať si nás nepleteš, neboj ;-) Co dělá prcek?
Odpovědět
Profilova fotka
Jéje. To sem vás nechtěla nějak ovlivňovat. Zajděte si na to. A pak mi řeknete. Já moc takové filmy nemusím. Sylvi,nemáš ty dneska svátek? V kalendáři teda je SILVIE. Jestli jo,všecko nejlepšííí. Heli,ale já tě poznám vždycky,neboj. :-)
Odpovědět
Heli- my na bobule nepojedeme....můj plánuje to stáhnout na netu... :-D :-p máš IP!
Odpovědět
vladi, ty máš taky IP :-D Tvůj je takový šikovný? hele a nebyl by tak šikovný a nestáhl i hudební věc? celé albíčko bych potřebovala... :-N Katy, fčil jako nevím, jestli je to dobře nebo špatně :-D
Odpovědět
odplouvám chrápat, mám toho dneska plné čočky....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, konečně zase pátek, tak doufám, že dneska to bude víc kecací ;-) Hel, neboj úplateček jsem předala hnedle a mám vyřídit dík a že sis neměla dělat starosti. Jinak se mi včera podařilo oholit šimlíka, byl z toho trochu na větvi, ale zvládl to a zítra ráno nás čeká trénink.
Odpovědět
Katy, díky, ano měla jsem včera svátek, s tvrdým y není v kalendáři tak mám jako ten s měkkým i :o)
Odpovědět
Jinak na ty Bobule2 bych taky nešla, slyšela jsem víc názorů, že je to oničom :-N
Odpovědět
krásné dobré ránko bérušky tak už i já jsem v práci a po snídani...snad mi dneska nebude blbě i když o tom pochybuju páč už ráno sem měla zase napínky, že sem se bála projít kolem hajzlu... Ivi, děkujuuuuuu. Tak už máte odsrstěné všechno, že jo? Sylvi, tak dodatečně všécko nejlepčejší x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Taky přeju Sylvi dodatečně všechno NEJ x-) Hel, odsrstěno máme Vendu s šimlíkem komplet a nějaký upravený střih ještě čeká Bíbu, aby se tak nepotil a neslepovaly se mu chlupy. Titan se rozhodl, že letos nezaroste zimní srstí, tak ho dekujem a nebudu muset holit a u hřebce a kobyši to není potřeba, ti můžou být medvědi :-D. Katy, jste se měli stavit na kafčo, v Josofově je všechno blízko a najít naše obydlí není vůbec problém. Je to směrem do sklepů poslední barák a kolem jsou výběhy pro koně, takže nejde minout :-N
Odpovědět
Katy, já bych to definovala jinak - nepojedeš doleva po hlavní, ale prosvištíš křižovatku - Prušánky, Bojanovice rovně a pak tě to vyplivne hned u Ivči - barák jako kráva :-D
Odpovědět
Jestli budu škrábat okýnka i zítra ve čtyři ráno, tak mě jebne ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kam se chystáš tak brzo? Fuj čtvrtá raní je brutální hodina. Taky jsem dneska škrábala...
Odpovědět
Fotím svatbu v Ostravě, chci vstát a vyrazit mezi čtvrtou a pátou. I když jedu s GPSkou, tak jsem tam v životě nebyla, takže obávám se, že budu ráda, když stihnu obřad :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je teda pořádná dálka..., tak dobře doraž. K nám dneska dojedou olomoučáci, už jsem je dlouho neviděla, to zas bude pařbička. Sestřenka se nezdá, to je pořádný ďábel :-D. Škoda, že Aňula už dneska musí jet domů, jede si pro šaty na závěrečnou v tanečních.
Odpovědět
Ivi, no já vůbec nemám představu, jak je to daleko...podle mapy 200 km a doba jízdy 3 hodiny :-S Jedu forďákem bo se obávám, že ze čtyřkruhovky bych ztratila minimálně kolo, znám se...Jakože docela se bojím, samotné se mi tam jet nechce, ale není zbytí :-| Vy dneska máte tu megapárty, což?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, u nás se bude dneska slavit. V říjnu už stihli mít nazorzky popořadě: soused, Hanče st., sestřenka, mamča a Tonda :-D. Takže se přežerem tataráku a víno poteče proudem, to su zvědavá, jak bude vypadat ten zítřejší trénink :-N Se ti nedivím, že se ti nechce jet takovou dálku sama, tak nakup hodně energy drinků, pust nějakou dobrou "šlapající" muziku a uteče to raz-dva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko !!! helenko-ty si s tím žaludkem doběhni co nejdřív na vyšetření, v takovém stavu nemůžeš být !!! Zítra na tebe budu myslet, já se budu kolem 14:00 motat s GPS někde po Brně, Blanča (ta holčina z diskuse červen) chce nafotit jako těhulka. Tož jsem zvědavá, co z toho bude? Budu na tebe myslet, kdyžtak prozvoň, jak budeš na místě, ať vím, že jsi přijela v pořádku. Na silnici bude asi hodně aut, protože bude dušičkový víkend. Ivi-kolik vás doma bude? :-N
Odpovědět
Ivi, no co, si vzpomeň na mladá léta, co všechno jsme ustáli :-D No, neboj, semtex to jistí a music taky. Majky, tož když neprozvoním, tak hold bude o jednu dušičku víc, no :-N :-D Blbej humor v pátek po ránu...v Ově bych měla být před osmou, tak ti písnu. Nejpozději v sedm bych chtěla vyrazit na cestu zpátky, takže snad to klapne. Prosím tě, do Brna s GPS? Kam jedeš přesně, tam tě navedu i poslepu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
heli-no to ano teda !!! Blbý humor ]-( ]-( ]-( Jinak pozdravuj v Ostravě, máme tam známé, Zbyňa je klasik jak sviňa, pravý ostávák!!!! :-) Jedu do Medlánek, vím, že je to od zvonařky pořád rovně a pak někdy odpočka do leva, ale potřebuju trefit tu ulicu. Navíc, když jsem tam nikdy v této části nebyla, tak se tam nechci motat a skončit někde v Žabovřeskách :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky bude nás hooodně, hádám kolem patnácti, možná i víc, ale prostory by na to byly ;-). Hel, jaká mladá léta, snad jsme mladé furt, néééé :-D
Odpovědět
Mnoooo, já tam asi nikoho neznám :-N Tak hned jak dojedu na kraj Ostravy, tak zařvu "Zbyňo, mám tě pozdravovat" :-D Tam dojedeš, v pohodě ;-) Budete fotit doma? Ivi, jistěěěěěěě, a my vždycky budem neb jsme naložené v lihu a co je v lihu, to se nezkazí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, já se ztratím úplně všude i tam, kde už jsem aspoň pětkrát byla, ale zrovna Medlánky bych trefila. Sídlí tam brněnská jízdní policie, můj muž tam kdysi pracoval. Hel, jj co je v lihu to se nezkazí a hodně dlouho vydrží :-D Budu na to dneska večer pamatovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heli-jj, že ho necháme pozdravovat !!! :-N A ještě jsem z tama znala partičku lidí, co jsem se s něma seznámila za svobodna v Chorvatsku a jezdila tam s jedním klukem na vodním skútru. A sranda byla, když přijeli ke mne a spali u mne :-D 2 kluci na manželské posteli a já v pokojíku... :-N To byly časy. Pak oba zároveň vylezli na balkon v trenýrkách a v tom vylezla i sůseda, myslela jsem si, že spadne z toho balkonu. Jj, doma, doma, bo je na neschopence. Ona má bleska Metze, tak ho budu mít možnost otestovat, ale musí mi ukázat, co s ním,protože ani tvůj nechápu...jen jsem to tehdy zkoušela blikat doma a měnit tu intenzitu záblesku a vím, že jsem to dělala špatně :-S A protože ona s ním taky moc neumí, tak trénovala na krtečkovi (ona miluje krtečka) :-N tož jsem zvědavá na ty fotky =-) Ivi-to věřím, ten váš barák si dovedu představit... :-D Sausfork hadra. Heli, to si musím zapamatovat, "co je v lihu to se nezkazí" :-D :-D :-D
Odpovědět
Markétko, včera byl p. Bokša u Krhánků a já se dohadovala s pí. Vacenovskou po telefonu :-S To je na tečku mezi oči. To zmáknete ;-)
Odpovědět
Heli, Ivi díky za přání k svatku, já na něj stejně nějak nehraju, ale díky :-) Heli sakreš ty jedeš takou dálku, no to jsi dobrá, neboj to trefíš, ty jezdíš jako blesk :-) Ty máš známé snad všude :-) Majky i ty jedeš fotit, a rovnou těhulku, to budou zase krásné fotečky, no pak je sem určo hodíš, ať se pokocháme :-) Ivi ten váš mega dům prej nikdo nemůže přehlednout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi, kdybys k Josefovu přijížděla od Bojanovic, tak ta naše neomítlá barabizna září fakt do dálky :-N. No je to bývalý statek, tak je to fakt kapku větší, no... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?