Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Luci, chtěla jsem jet už v září, ale nevyšlo mi to skrz byt atd. teď už je na to počasí na prdlačku, tak jsem si vybrala květen...a s kým? tak minimálně s foťákem v ruce...(je pravda, že mě tam lákal letecky v listopadu jeden právník, ale udolala jsem)
Odpovědět
Luci, jo to taky znám :-D :-D ještě mezitím stíhám 4x do týdne kafe s celebritama a 3x týdně chodíme s Markétkou na čoko masáže :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já foták zas musela vrátit ;-( , jsem zvědava kdy bude zase pán milostivý a půjčí mi ho na chvilku..... a co že jsi s tím právníkem Heli nejela :-D :-D :-D , doufám že to lákání obsahovalo letenku a ubytování zdarma :-D :-D :-D
Odpovědět
Luci, no, tak nějak to lákání vypadalo, ale s díky jsem odmítla. nějak jsem s díky odmítla i pana právníka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo........když ono není nikdy nic zadarmo že :-D :-D :-D ........třeba přijde jiný právník, s kterým se ti tam bude chtít.......ale tak stejně nějak nechápu....... a nebo že by pan Francouz :-D :-D až na místě?? :-D 8-)
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D když pan právník se zaláskoval do mojí fotky a začal lákat na hmotné statky a myslel si, že zaberu a já se nechytala :-D pak jsem ho poslala dosti ošklivě do háje zeleného :-D
Odpovědět
ahojte babenky, zítra máme huráááá volno, tak se těším až se vyspím trochu... :-) viděla jsem svatb. fotečky od Mihaely, jsou moc krásné...a oběma to moc slušelo. Teď už zbývá naše Blanča....tak hurááá sem s nimi. Holky, nevím, jestli jsem to třeba nepřehlédla, ale chci se zeptat - náhodou srazík naplánovaný už není? Vím, že se to tu plánovalo, tak se jen ptám, abych o něco nepřišla... :-N Byla jsem na Bejkárně se sestrou a je to tam moc hezký, takže se klidně můžeme slézt tam - někdo to tu myslím i navrhoval...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. Vladi,to by jsme měli za rohem tu Bejkárnu,že? Helenko,ty jsi ta nejšikovnější. Kdy to navrhuješ?
Odpovědět
Kačenko, to by jsme tedy měly.... ;-)
Odpovědět
Zdravím holky, jsem tu jen na skok...S Vlaďkou jsme se už bavily, že na sraz bychom určitě obě dorazily, takže se mnou můžete tentokrát určitě počítat ;-) Dlouho jsem vás neviděla, určitě se plno věcí u vás změnilo :-)
Odpovědět
No toto...já tady a tu nikdo :-(
Odpovědět
Leni, já ti řeknu čím to je - všechny kukají na ordinačku... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
kua, šak je to akční jak sfiňa :-D
Odpovědět
Holky já taky včera čučela na ordinaci :-D Dneska máme volníčko, tak to je super, manža s taťkou jeli na hrozny, tak mám pohodičku :o) Dnes se mi s nima nějak ani nechtělo. Včera jsem byla u kámošky se podivat na mimčo, tak jsme pokecali, já se pokochala s malou, a den mi tak nějak utekl jak voda. Dnes nemám žádný plán, takže bude gaučing :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. Já jsem taky čučela na ordinačku. Leničko ahoooj. To je dost,že se ozveš taky někdy!! sylvi,to je pohodička,když je volňas,co? Udělala jsem těstovinový salát,sleduju Bajaju a odpo jedem na 2Bobule. V tu neděli bylo plno. A Helenka co dnes dělá? Že by tryskomyš odpočívala? To asi ne,co? :-)
Odpovědět
Ahojte tak dneska to vypadá, že bude asi i krásně.....No já se chystám do Kyjova k rodičům, takže dorazím asi až večer domů.... Vařit ani nebudu, protože nás čeká oběd u našich.. :-D Katy - pak musíš popsat jak se ti ty 2bobule líbíly - slyšela jsem hodně kritiky, ale i hodně pochval, takže je to takové že nevím....ale mě se jednička teda líbila hodně, takže počítám, že dvojka bude dobrá. Jinak co máte ostatní v plánu?
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi,no já sama bych na to nešla,ale přehlasovali mě. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky sluníčka !!! Jdu vám popřát krásný sváteční den... mangel mi odjel na trénink (ani ve svátek si nedá pokoj) :-| ale přiveze od tchánovců vrtačku, tak snad se dočkám navrtání nových háčků na ručníky a držáku na toal. papír :-D Já jsem se pustila do odmrazování ledničky, celou jsem ji vytřela, pak jsem umyla vchodové schody, umyla i dveře a pověsila tam dekorčku v podobě motýlka (doufám, že mi ji nikdo nečmajzne?) :-N A teď jdu udělat oběd, než se pán domu vrátí a během toho ještě umyju kuchyňskou linku... pak hopsnu do postele a budu se dívat na filmy. Tolik k mému dni helenko-p. Jílek se stěhují, prý se ten byt vedle prodává, když mi řekl za kolik, tak jsem šla do kolen... ten můj bych tím pádem mohla prodat tak za 1 500 000 Kč... ale nikdo by ho nekoupil. blaničko-s tím albíčkem nepospíchej, až se ti podaří fotečky zmenšit, tak je sem dáš. ;-) Leni-to je dost, že se ukážeš !!!! :-) Kači-užijte si kino, pak povykládáš, Sylvuš psala, že je to lepší než jednička... ;-)
Odpovědět
ahoj kočenky.... Katyyyyy, nene, tryskomyš už v 8 ráno čumákovala u koní, vyházela s mojí Verunou koníkům hnůj, pak jsme jeli na vyjížďku, stavili jsme se u jejich rodičů, po dvou hodinách v sedle jsme se jak zmrzloni vrátili, já si šla nasedlat ještě hřebčáka a další hodinu jsem dřela na jízdárně, takže jsem byla naložená ve vlastní šťávě jak rybička :-D Teď jsem se vrhla na fotky Prce (Blani ví ;-) ) a večer mě čeká komorní dýchánek u Honzina s tatarákem a whisky :-D Jo a uvařila jsem si čaj "srdcová dáma", samé ovoce, mňam x-) Mamina mě podezřívá ze žaludečního vředa :-S Markétko, a kam se stěhují? To jsou zrovna lidi, kteří by se stěhovat nemuseli, co?
Odpovědět
A jinak jsem se teda konečně vzpamatovala z vychcanosti a vypočítavosti některých nevděčných lidí...
Odpovědět
Heli- už chápu, o čem mluvíš.... :-|
Odpovědět
HOlky, tak tohle mě pobavilo i potěšilo zároveň.... :-D :-D http://www.super.cz/sex-a-vztahy/sex/...
Odpovědět
Nazdárek :-D Teď jsem přijela domů...neodolala jsem a nemohla přece auto nechat o sto metrů dál ani po litru whisky, který jsem neomylně dala v kombinaci s martini... Nacpala jsem myčku, uložila Honzinu, Mirdu i Verču u něj doma a poodjela zodpovědně domů neb se mi nechtělo jít ráno pro věci. Takhle se vyspím ve vlasní posteli a nebudu muset řešit to, že řasenku mám doma a zubní kartáček jinde...a ať si tam dělají třeba kotrmelce :-D Vladi, děkuju...asi jsem potřebovala vystřízlivět z oparu dobrotivosti a naivní dobrosrdečnosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko kočky, hlásím se po prodlouženém volnu :-) Byly to příjemně strávené dny , přijela za náma švagrová, tak byl fajn kecací večer u vínka. Včera jsme skákali s koníkama a dařilo se, takže spokojenost. Hel, hmm tataráček to já taky můžu, máme ho v plánu na pátek večer, budem se sousedama a Hankama slavit ty hromadné narozky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, mne se vůbec nechtělo vstávat :-| heli-krásná fotečka, vůbec bych tě na ní nepoznala :-) Je fajne, že sis včerejšek užila, doufám, že to bylo zábavné a bavila ses. Vladi-dobrý článek, tak to abych ještě trošku přibrala... :-D Ivi-začátek víkendu začnete dobře, tak ať se narozeniny vydaří. ;-)
Odpovědět
ahoj Markétko, to je dobře, že na ní nejdu poznat ;-) Bylo to fajn, i přesto, že jsem kolem všech lítala a obskakovala je :-D Jsem spíš nachozená teda :-N
Odpovědět
tak koukám, že nám to tu dneska žilo :-D já si sbalím fidlátka, odvezu koše na hřbitov a jedu jezditi. vladi, máš IP, tak mrkni a písej ;-) ivi, předala jsi Hance ten postkorupční dárek? :-D tatárek nakonec nebyl, ale upatlali jsme dvě výborné pomazánky, Honzina orestoval kuřecí cecky s cibulí a kořením, já to pak zaskládala goudou a zapekli jsme to a zobali jsme olivky, uzené mandle atd. hrdla jsme si prolívali whisky a já pak zatoužila po martini, takže jsem dopila svoji rozpitou láhev "extra dry" a hotové zalíčené :-D
Odpovědět
Kuk holky, právě jsem dorazila ze školy, dneska to teda bylo cestování. konzultaci na diplomku jsem neměla u nás na univerzitě, ale v UH na univerzitě T. Bati - tož než jsem to našla.... ]-( Dojela jsem tam zmrzlá a zmoknutá jako slépka...ale dopadla jsem docela dobře, takže pocit spokojenosti mám. Hodím vanu, páč jsem promrznutá na kost, a protože můj močák ještě pořád stávkuje, tak radši preventivně skočím do horké vody a napařím se.... x-) Heli - už máš odpověď v IP - je to na tobě, kočko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
heli-dnes to tu jelo neskutečnou rychlostí, ti co zameškaly aspoň budou v klidu dočítat :-D Vladi ahojky !!! Hlídej se beruško, nestojí to znovu za prochladnutí a absolvování všech těch léků a bolestí od znovu... ble fuj.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. To jsem si teda opravdu moc nepočetla. :-( Helenko,nová fotečka. Teď se mi budete plést s Marketkou. ;-) Vladi,už jsi vymočená? Ivko,dnes jsme jely přes Josefof,tak jsem si říklala,kde to asi bydlíte?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?