Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
bré odpoledne... tak jsem dneska ani nejezdila, byla jsem tak zničená z toho včerejšího běhání a z cesty, že jsem to vzdala a taky jsem to udělala na truc ]-( mám rýmu až za rohem, hlava mě bolí a rozkopala bych dneska celý svět...ale opravdu.
Odpovědět
Profilova fotka
Helenko,uvař čaj,dej do toho rum a odpočívej.Bude zase dobře. Vladi,ano,to je celý můj brácha. Mě taky zásobuje! :-|
Odpovědět
Katy, já už v sobě mít dva panáky whisky a nic :-N ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
A meduňkový čajík? Procházka? Dobrá hudba nebo film?
Odpovědět
Tak ránu po hlavě, to by snad zabralo...jsem otrávená z toho, jak je mi špatně, nic nesním a co s ním, tak je mi hned zle...makám na fotkách a přitom bych nejradši zalehla, zavrtala se pod peřinu až po uši a spala a spala až do rána.... Potřebovala bych vypadnout...aspoň na týden, někam uplně do tramtárie |-|
Odpovědět
Berušky, znáte někoho, kdo má sklípek, vinařství nejlépe, dělá řízené degustace a má penzionek? Může to být kdekoliv na okrese...sháním cca pro 10 lidí
Odpovědět
Ted jsem se vrátila ze hřbitova, to je brutááááální zima, kdo toto vymyslel... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme byly na návštěvě u Zdenkových rodičů a je tam fakt velká kosa. Heli a fotky by nepočkaly? Někdo na ně čeká i 2 měsíce,ne?
Odpovědět
Katuško, dodělávala jsem fotky, co jsem fotila 24.9. :-( Už je mám, naštěstí. Teď už jen co jsem fotila dvě sestry a včerejší svatbu...tu musím stihnout do 3 týdnů...uf uf, snad to klapne. A jak se těší na vnoučátko? Prožívají to stejně jako prvobabičky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No,Zdenkův taťka s manželkou se moc těší a tchýně......těžko říct..... :-S
Odpovědět
Možná radši nevědět, že |-| Byla jsem u koníků nakrmit, 3x jsem se vracela, páč jsem debil, aspoň jsem si nacvičila bezpečné zakódování pod alarm :-D Stavila jsem se u Honziny, doma jsem dostala večeři a svařák a jdu se ponořit do dalších fotek. Ale moc tomu nedám, zalezu si s knížkou pod peřinu a brzo vytuhnu masírovaná zprávama ze severní Moravy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, tam zase hnusně fouká. Baru, držím moc moc palce, aby práce bavila a klaplo to. Hel, hlavně že ses v pořádku vrátila, koníci ti únavu prominou ;-) My jsme měli v sobotu trénink, dostali jsme řádně do těla i s koňma, ale spokojenost maximální a počasí vyšlo na jedničku. V neděli jsme jeli hromadně do terénu a vrátili jsme se totálně zmrzlí a já ke všemu pěkně vyklepaná, protože šimlík furt někde poskakoval. Pak jsme jeli na hřbitov, po tmě to tam mám ráda, jak to všechno svítí, je to takové zvláštní :-). Páteční hromadná oslava se zdařila, víno teklo proudem a všichni se skvěle bavili a tatarák měl obrovský úspsěch. Ještě mám jednu malou památku na sobotu, šimlík mi při nandáváví uzdečky přišlápl pravou nohu a zlomil mi malíček :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Ivi, čusík, ty jsi expert :-D Mám ti zajistit protekční sádru? :-D Únavu bych možná i zlomila, i když nohy mě teda včera neposlouchali, ale víceméně jsem to fakt udělala na truc 8-( Krásné dobré ránko všem... Baru, gratuluju ke stav.pozemku i k nové práci x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Naštěstí malíček na noze je takový docela nepotřebný prst, takže s tím ani nehodlám nic dělat a ono se to nějak vyvrbí samo. Zatím je velikosti palce, fialovomodrý až do půl nártu, ale chodit se s tím dá :-D Jak to, že na truc, to tě někdo musel pěkně nakrknot, co se stalo? Baru, v které části Bojanovic ten plac máte?
Odpovědět
No, nakrknul, to si piš. A hádej kdo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No hádat dvakrát zřejmě nemusím, to je mi jasné... :-| Jestli chceš, písni mi do IP co ti provedl, třeba ti nějak zvednu náladu ;-)
Odpovědět
Tak máš to tam, nic překvapivého ;-)
Odpovědět
Mamina je na neschopence, má pásový opar :-S Dneska šla k dr., že jí vyskákaly pupence a zvětšila se jí uzlina v třísle...
Odpovědět
Profilova fotka
Jáááj chudina, já to měla jako dítě asi ve dvanácit letech a bolí to jak čert. Pomohla mi jedna babská rada. Rozdrtit listy netřesku a přikládat si to na to, přestane to bolet a pak i svědit a hojí se to.
Odpovědět
Ivi, já si pamatuju, jak jsi to měla, že ti na zádech zůstala taková krupička potom, jakoby stroupky. Holky, dala jsem na střechu fotky z toho zrekonstruovaného bytu: http://www.modrastrecha.cz/album/albu...
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, pamatuješ si to dobře, na břiše se mi to ztratilo a na zádech mám dodnes takovou malou jizvu. Tý jo, ten byt je k nepoznání od toho, jak to vypadalo při převzetí :-o Klobouk dolů, moc hezká rekonstrukce, nejvíc se mi líbí obkldy v koupelně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zdravím vás po nějaké době Heli co je to s tebou, zvracet 3x denně ale opravdu není normální, neznám podrobnosti, to nevadí ale i tak je to na pováženou....... jinak obdiv k sobotě, zvládnout Ostravu za 2,5 hodky... v sobotu jsme měli dámskou jízdu na oldies a zpáteční cesta ve čtvrt na pět byla jedna velká mlha, takže jsem měla sevřené obě dvě půlky v taxi. Blani fotky nádhera, krásné vzpomínky máte, slušelo vám to x-) a Blani, gratulace k prácičce!!!
Odpovědět
ahoj Luci, tak ty ses propařila do druhého dne :-D mlha byla hnusná, to je fakt, ta už byla v půl jedenácté v sobotu, když jsem se dostavila domů z Ovy. njn, kdybych aspoň zvracela, ale já tohle neumím :-S takže mně je permanentně prostě celý den blbě a kdybych mohla, tak si ten žaludek i otočím a vymáchám ]-( :-S
Odpovědět
Profilova fotka
první co mě napadne, je , že je holka těhotná, nevím jak v tvém případě, ale tohle chce nějak řešit :-. !!
Odpovědět
Ahoj děvčátkaaa :o) tak zasej makáme. Heli to je divné, že tě tak zlobí žaludek, a co tak nějaké bylinky? Mrkni na net, třeba někde najdeš dobré rady. Heli myslim, že jsem te včera zahlédla na hřbitově Jo ta mlha byla fest v sobotu večer. Luci tys to tak rozpařila? Chodi tam hodně lidi?
Odpovědět
ahojka děvčata. dlouho jsem na vás nemrkla... nějak není moc času :-) Blani, dívala jsem se na fotky, moc krásné :-) Baru, ať se ti v práci líbí a domeček máte brzo postavený Heli, na rýmu je prý nejlepší zázvor s medem a zalét horkou vodou... ale mě to teda nechutná... Já jsem dneska skoro celou noc nespala... chytly mě jakési křeče do břicha... až nad ránem jsem asi padla únavou... a dneska jsem si naordinovala dietku... polehávám a piju čaj... a snad bude dobře... nerada bych nějakou blbou střevní chřipku....
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsme byli včera na hřbitově, ale až ve Zlíně, mám to strašně ráda, obzvlášt večer, ty mihotavé plamínky, má to něco do sebe..... Sylvi, my tohle praktikujeme tak jednou do roka, ještě se tam chystáme na Štěpána s klukama...........chodí tam docela hodně lidí, přišli jsme tam už v deseet, lidí pomálu, pak se to zaplnilo , že se dalo taktak hnout
Odpovědět
Jani, Sylvi, ani bylinky nezabírají...nejhorší je, že mamčin zdrav.personál ze špitálu má chuť mě poslat na sono a gastro, že snad vřed a já sem zarytá jak partyzán, že nikam nejdu. Sylvi, je to možné, s maminou jsem tam byla.
Odpovědět
a těhule bych být neměla, jestli jo, tak pak leda neposkrvněné početí :-D
Odpovědět
Luci ono je potřeba někdy to roztočit :o) Jani co jsi včera spapkala dobrého, že tě to tak prohnalo? To já znám :-D Heli na to gastro bych asi taky nešla, fuj, to je prej nic moc no jsem slyšela. Se ti nedivim, že se ti do toho nechce. My tam včera byli hodinu, došla jsem dom zmrzláááá pěkně, pak jsem se zahřivala čajem :o) to je tak když potkáš sůsedky na hřbitově. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?