Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
jen nakukuju, dneska je blázinec. markétko, jsem ráda, že to byl víkendík přesně podle představ, které jsi o něm měla a že to klaplo na jedničku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jenom nakukuju, jsem v jednom kole :-S. Zítra si chci vzít volno, tak dneska musím zabrat. Majky, to zní naprosto pohádkově, ten váš narozeninový víkend, je to dobrá inspirace pro nás ostatní ;-). Ani jsem vám nepsala, jaké jsem měla o víkendu trápení s čubinkou. V pátek večer jsem jí objevila takovou bouli na krku a k tomu oteklý pysk na levé straně. Hned jsme jeli na vetrinu a že to vypadá buď na absces, nebo zánět slinné žlázy. Asta dostala dvě injekce a v sobotu ráno jsme jeli na kontrolu. Stav se nezhoršoval, ale ani nelepšil, tak dostala další dvě injekce plus atb na týden na užívání a pokud by to nezabralo, tak řešit chirurgicky. Naštěstí v neděli už povolil otok pysku a boule se zmenšila, tak to vypadá, že řezat ji nebudem muset a že se úspěšně do konce týdne doléčí. Nakonec to byl ten zánět slinné žlázy, uf.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. Tak já už si dovolenkuju. Včera jsme byly v Brně,že zajdem do kina,ale nedostaly jsme se tam,bo na 2bobule bylo vyprodáno. Tak jsme pochodily po nových obchodech a jely domů. A dnes jsme absolvovaly lehkou procházkou výlet na Cimburk. Ještě jsem tam nebyla. Ty barevné stromy jsou paráda. Teď už sedíme u čaje,vařím oběd a budeme čučet na romantiku-Chceš mě,chci tě. :-)
Odpovědět
Závidím život těhulím, fakt, Katy, sejříš mě :-D Já si před chvílí dodělala nehty, přelákla je rudým lakem, tož je to docela masakr :-D Levá ruka je krásná, pravá je trošku horší, ale to se doladí :-D Asi půjdu spinkat bo jsem dneska nějaká celá dorasovaná. Honzina mě nemůže narovnat záda, tak jsem dneska sebou řízla na zem a rovnala mě mamina...vcelku bez efektu, i když ve mně hrklo jak v kukačkách. Nasratá sem byla na děcka u koní, bych to liskala, hajzlíky. Tak dobrou a zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ttp://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=504744 hele hele copak jsem to v pozdních nočních hodinách oběvila :-D Míšo- moc Vám to běma slušelo Heli- opět jsi nezklamala. Krásná práce :-) PANÍ FOTOGRAFKO :-)
Odpovědět
bré ránko kočeny Ivka má dneska dovošku, což? Njn, to se někdo má :-D Blani, Ty nespavče, co tu čaruješ ještě v 11? To už i já sem měla hlubokou půlnoc. Povídej, jaké byly 2Bobule, jsi mě nadchla. Bych šla hned, lenže chýba niekto, s kým bysom išla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky jak pak se máme? no jaké byly 2Bobule taky by mě zajímalo :-) Ivisku jejda opět nějaké zdravotní problémy chuddinka :-( My jdeme dnes na očkování s Airů :-) to bude pichanec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky 2Bobule byly 100x lepší než první díl. Ten byl taky dobrý, ale ani zdaleka jsem se nanasmála tolik co teď :-D Korn tam hraje nájemného vraha a to nrmá chybu :-D Jděte nato litovat nebudete! Za odměnu jsem si tam koupila rifle v mojem oblíbeném obchůdku KAKY, ale tentokrát nabyby slevy, tak jsem vyplázla 1190,- :-p Potom jsem si koupila pizzu a dostala jako pozornost podniku deštník Salamander ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar babeny, novidím že se ani jedna nenudíte, já vás nestíhám ani dočítat, krásné romantiše víkendy, nové hadříky, výlovy..... A já byla včera ve Vídni a to jsem se s tebou Sylvi ráno potkala, při cestě na bus jsem málem vypustila duši z těla :-N
Odpovědět
Ahoj holky. Luci to byl jako zájezd, jo? A jak bylo ve Vídni? To nebyla ještě ta vánoční vídeň snad :-D Blani tak říkáš, dobrý film teda :o) asi na to taky půjdem mrknůt.
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi, nebyla to ještě vánoční, ale měli tam včera svátek a taky den otevřených dveří v muzeích, Vídeň je krásná, krásnější, čistější než Praha............ale chtěla bych se tam podívat ještě před vánoci, jednou jsem tam byla,a byla to nádhera............tak uvidíme, chtěla bych ale sebou vzít i Filípka
Odpovědět
Luci tak to jo, já ve Vídni ještě nebyla, teda jen jsem tama projížděla, ale takto projítou ji nemám, ale slyšela jsem , že je moc krásná. To jste měli přes cestovku? Nebo jen tak? NO ta vánoční musí být hezká, jen jsem se bála spíš abych tam někde nezmrzla, že už bude zima dost. :-) teda jak kdy..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ano bylo to přes cestovku, já tento den zdarma vždycky promarním, ujede mi pod rukama:o)) tak to konečně vyšlo, a bylo krásně a teplo k tomu
Odpovědět
Luci a jaký to má smysl návštěva rakouských muzeí?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky chci na jaro přemalovat nabo vytapetovat celý byt. Hlavně chodbu, kuchyň a dětský pokojíček. Nevite o nejakých dobrých webovkách a inspirací? Už abych začala přemýšlat jak to sladit!?
Odpovědět
Blani, co tam chceš koumat? Máte uplně nádherný byt x-) Já učurávám z toho vašeho obyváku :-D Já sem zaláskovaná do jedné tapety, ale nevím, kde bych ti ji teď ukázala bo nevím, kde sem ji vlastně viděla. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heli obývák a ložnic nechám tak jak je, jen se to přemaluje, ať tam nejsou vidět ti rozmázlí komáři a jiný hmyz. Ale juchyň a codba drozná dodrbané zdi a všude čmouhy, ani nevím od čeho. Na chodbu si teď nechám udělat skříň ana míru, ale nevím, jaký mám zvolit dizajn :-p
Odpovědět
Profilova fotka
hahahah ta juchyň a codba má být kuchyň a chodba. Měla by jsem si příště přečíst to co píšu, než to odešlu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přijdu z oběda a nefunguje mi icq, tož co to je za bordel? Jako já nevím, co vždy dorýpu v tom PC??? luci-ty jsi byla na takom výletě? Téééééda a dobrý? Nějaké fotečky máš? Já bych moc ráda do Paříže, nebo Říma na čumendu !!! =-) :-) blani-kde máš svatební albíčko ??? ]-( ]-( ]-( :-D Taky prosím o nějaké webovky s inspirejš... taky budem malovat kuchyň a já nevím, jak to vykoumat?!
Odpovědět
Profilova fotka
Heli - muzea, galerie.........jelikož jsem studovala dějiny umění, vidět jsem to chtěla, mým snem je Paříž, doufám že se někdy vyplní.........třeba si v důchodu uděláme výlet :-N
Odpovědět
Profilova fotka
blani, taky jsem blázen do barev a tapet, opravdu obrovský výběr mají v Hornbachu, a pak na netu ale je lepší je vidět a ohmatat, materiály se opravdu dost liší, a zrovna min týden jsme tu měli malíře a s jeho prací jsem byla max spokojená,............pravda byla taková, že Vašek nemá pořád na nic čas , tak jsem si to zařídila sama a vypadá to opravdu dobře..........já se hodně dívám i sem na střechu, tam je taky inspirace
Odpovědět
Profilova fotka
tak vidím že před vánoci nás maluje víc Čau Marky, nějaké foto mám na faceboku ale musím to ještě stahnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci- střechu co to je? majky- dnes na tom budu dělat přísahám. Jak bude hotové, tak opšlu sms :-) opravdu
Odpovědět
Profilova fotka
blani-střecha je forum, nahoře na pravo na stránce :-) (vedle máš modrého koníka, mojasvatba.sk atd..) No já si tě pohlídám...:-D a jestli to dnes nebude, tak si mne nepřej !!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky a tady má album i Míša z diskuze, někdo sem vkládal album, asi ty Blani ale nešlo mi to načíst, jo a blani viděla jsem tě tu na fotkách u Zlaty............jako vůbec na alba nekoukám ale jen jsem otevřela beremko, jukl na mě dubnanský kostel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mám čas, tak se jdu kouknout na aukro, pak s fildíkem k doktorce, máme doma maroda, zaplatit školku , do posilky a tak, znáte to :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se nato juknu! Jo na Zlatčiné svatbě jsem byla mladá a krásná a teď už jsem jen krásná :-D :-D :-D měla by jsem si jít nasypat pepř do huby za ty slova odpolko se zase přihlásím
Odpovědět
Luci, co tys všechno vlastně studovala? Nebo dějiny umění asi byly na umprumce? V tomhle jsem mimo mísu. Do Paříže se chystám v květnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ano ano Heli, žádnou Výšku nemám :-D , jen na průmce... fakt jedeš do Paříže? nekecej, něco jsem přehlédla? s kým a jak?........se máš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci-no to fakt teda znám... :-D :-D :-D blani-to jsi napsala krásně, ale mladá jsi pořád a krásná... s přibývajícím věkem ještě krásnější !!! :-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?