Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrá ráno dámy! Jak pak se máme? Hel -není ti dobře? Mě včera v práci tak bylo srdce, že jsem myslela, že mi vyskočí z hrudníku! :-( Dnes si půjdu nakoupit Activie, to moje zažívání je hrůzostrašné! Majky - nádherné fotky!!! Vždycky jsem po takových toužila, ale před cizím by jsem se nevyslékla! Jsi šikula já bych nikdy neřekla, že jsi to dělala celé sama, NÁDHERA! :-) Heli- jak to vidíš s tím dneškem? Jestli chceš, tak to můžeme nechat na zítra co?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránno ženky Já jsem dnes chůva přivezou mi balíček ve tvaru miminka a budu celý den náhradní mamča :)tak vám budu psát z Mikym... Já mám tlak taky furt jak na houpačce, Heli ty si ranní ptáček fakt..já mám ještě tři sny v 5hod :-D Jdu nakoupit něco na sváču a vyvenčit Airu...
Odpovědět
Profilova fotka
Marky dívala jsem se na ty fotky a jsi tam úžasná někoho mi připomínáš, vypadáš tam uplně jinak taková profesionálka... :-) Heli aj ty máš novů fotečku v profilu je to roztomilá fotoňa :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
heli-to je fakt šílené, to srdce se pak může zbláznit. :-S blani-ahojky, jsem tě dlouho neviděla !!!! :-) Já teď užívám APO-Lactobacillus 10+ a je úžasný !!! Hodně se mi zpravily střeva, taky se snažím každé 2 hodiny jíst a musím zaklepat že je to všehcno v pořádku !!! A děkuji za pochvalu fotečků. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Baru, myslím na tebe s tou prací, ať ti to výjde ;-) S Mikym to bude dneska fajn odreagování :-) Hel, jé hezká fotka, takové muchlací zvířátko :-D
Odpovědět
Baru, to je fotka, co mám tady v kompu, sem ji teď našla:) Blani, záleží na tobě, ale zítra budu moct až kolem sedmé fečír, tak jestli ti to nevadí? Program mám stažený v PC, takže můžu naběhnout kdykoliv.
Odpovědět
Profilova fotka
baru-zase nějakou celebrejšn??? :-D :-D :-D Já z tebe nemůžu, každá ti někoho připomíname. A ty mojému připomínáš Jessicu Biell :-)
Odpovědět
Majky já měla tep 120 :-D :-D
Odpovědět
Majky a mrkla jsem taky na ty tvé fotečky, a moc moc se mi taky líbí, vypadáš tam mooc hezky, manžílek bude nadšen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Heli- jak se budeš cítit. Já op obědě jedu do Hodo vyřídit něco do banky a počkám tam na manžu a sfrkneme do Břeclavi na boty, mám jen s otevřenou tatou a na to už je zima. Myslím, že do 16 hod budeme určo doma. Záleží to jen na tobě, jak ti bude! :-) majky- já byla pořád v práci, a o víkendu jsem měla moc aktivit, tak jsem se sem ani nedostla ]-( babss- ty si machr, že si troufáš hlídat celý den! U mě děti vydrží max 10min a pak je řev! :-(
Odpovědět
Baru tak ty budeš dnes hlídat brášku? Jééé, to asi uděláš Mikymu nové fotečky, co :-D
Odpovědět
Blani, já jdu na 15 ke Kubovi na opravu toho tetování, takže bych mohla být kolem 16 taky volná. TeĎ jsem zmarnila banán, uvidím, co to řekne :-N Máš představu, kolik fotek bys tam chtěla dát? A vyrazíme někam nebo mám přeplachtit ihrisko a dojít na to slíbené kafe? Byla bych tě pozvala ku nám, ale museli bysme si sedět na klíně bo já mám furt ve svém 1+nic bojové podmínky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sylvi-děkuju, včera jsem je vytiskla a ještě je musím dát do rámečku. No uvidíme? :-) blani-to je v poho, jen, že se mne po tobě stýskalo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky- jé to je milé :-) škoda, že chodím na přesčasy, ale nikdy ne dole. A když jsem tam bala, tak jsi měla dovču :-( . Ty jsi taky pořád v běhu, nemáš čas ani na návštěvu :-| Heli- tak dojdi k nám ty . Nemám žádnou představu, netuším, kolik se tam dává fotek! Ake my se s tím popereme :-D ( spíš ty než já)
Odpovědět
Blani: A co to tvoje zažívání? Už je dneska líp? Tak jak dorazíte domů, tak mi písni, že už jste doma a já ti dám vědět, jak jsem na tom a kdy dorazím. Si myslím, že dvě hodinky max a máme hotovo:)
Odpovědět
Profilova fotka
blani-no, když jsi bývala dole, tak jsme se tak moc neznaly... a teď, když jsi nahoře, tak se zase známe, ale nevídáme :-S :-D To teď vyznělo, jak něco úplně jiného...dole-nahoře... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
majky- :-D :-D :-D heli- dnes je líp, ale jogurty ještě nezabraly ]-( . Ok jak budu doma, tak ti písnu. Jdu si zjisti kdy mi jede bus =-)
Odpovědět
Profilova fotka
hel- IP
Odpovědět
Profilova fotka
blaničko moje milá, založ si už konečně svatební albíčko, už bych se chtěla kochat Helenčinýma fotečkama a tím, jak moc vám to tam se šarikem spolu sluší !!!! ;-) :-D
Odpovědět
ty éro, to teda nevím, nad čím se chceš kochat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
helísku, ty chceš ode mne dostat na prdel co? :-) Jsem viděla jen pár fotečků a právě mne tak navnadily, takže chci vidět další.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak teprv ted sem se zastavila, ženy na mateřské musí být uplně odrovnané :-N x-) konečně usnul tak se mžu chlubit tím, že mám v posteli krásného chlapa :-) Jak se probudí jdeme ještě projet kočárek...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru,ty jsi dnes trénovala? Heli,hezká fotečka. Jak se vlastně Lajuša má?
Odpovědět
čau ženy... hraju se tu s Blani fotoknihou a je to teda fuuuuška. Katy, fotečka nic moc, hold nejni to z focáku. Lajuša...já nevím, já to vlastně asi ani nechci vědět |-| Teda vím to, samozřejmě. Netýrají ji. Ale je pravda, že jsem si asi představovala, že budou "mojí kopií" |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, tak opravy a úpravy teplé vody snad máme zdárně za sebou, uf. Hel, to mě mrzí, že se hafina nemá tak úplně dobře. Ti noví majitelé si od tebe nenechají poradit?
Odpovědět
dobré ránko dneska moc nebudu, jsem přešlá, i když vyspaná do růžova, ale otrávená a ve 12 dneska končím, tak musím máknout, ať stihnu vše tak, jak mám Ivi, jak bych to řekla...ona se nemá špatně, ale majitelé měli nebo mají kotě, které smí do domu, na stůl, na okno, na gauč, je to jejich miláček...Lajka podle nich kotě psychicky stresuje. jenže ona si chce prostě jenom hrát, vždycky pro ni byla kočka kamarád. několikrát jim v noci utekla dírou v plotu k sousedovic psovi, páč nechtěla být sama - logicky, když rok byla vždy ve společnosti psa, tak to vyřešili tím, že než spravili plot, tak ji uvázali na řetěz...stokrát raději bych ji viděla radši zavřenou třeba v garáži než uvázanou...ale to je prostě o tom, jak to kdo vnímá, no..
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, to máš pravdu, já bych taky nikdy psa neuvázala. Tak snad až opraví ten plot, tak už si bude žít spokojeně bez řetězu. Uvidíš, že si ji zamilují :-). Kotě bylo doma dřív, ale co si budeme povídat, pes je pes a dá lásku najevo stokrát víc ;-) Jak to, že jsi přešlá, snaží se o tebe nějaká choroba? Tonda je nachcípaný, až to pěkné není..., doufám, že to nepřeleze na mě.
Odpovědět
Vzhledem k tvému imunitnímu systému bych se nedivila :-N Preventivně slivovičku :-D Choroba ani né, hlídám se, balím si ledviny atd., ale spíš stres a nervíky z práce, už se to nedá psychicky dlouho snášet |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, slivovička je na denním pořádku ;-) Takže v práci to stojí za prd :-S. A zůstaneš tam, nebo už se poohlížíš jinde, kde bude klidněji? A jak se mají koníci? Já jsem včera jezdila dva a dávala jsem si lekci bez třmenů a docela mě bolí břišní svaly :-D. Taky se nám nějakým záhadným způsobem podařilo doholit Vendovi ten zadek i bez uspání, stojek jsme si půjčili z kasáren.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky !!! Ivi-Baruš-v Prušánkách by měl být nějaký sklípek u Vašíčků (tak bych řekla, že to je Barčin tatínek, co ho vlastní) a naproti něj nějaké sklípky p. Vágnera a Matějky... je to možné? Sestřenka s Prostějova tam tento víkend frčí. Helenko-co to čtu o Lajušce??? Mám slzy v očích, nejradši bych si ji vzala domů. :-S Takové jednání se mi nelíbí.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?