Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. Teda dnes jenom tři příspěvky? Flákačka,co? Moc se vám sem nechce poslední dobou. Markétka má novou fotku a moooc jí to sluší. Poslušně hlásím,že dnes jsem dostala první opravdovský kopanec od mimísa. Je to velmi zv láštní pocit,vám teda řeknu. Zítra jdu k mudrovi,tak jsem zvědavá.Nikdy jsem se tak na tu gyndu netěšila. :-)
Odpovědět
Markétko, nádherná fotečka x-) Katýýýý, tak už kopká, treperenda? A kdy budete vědět, jestli máme kupovat růžovou výbavičku nebo kopačky? :-D Jen si to užívej, beruško, zasloužíš si to.
Odpovědět
Profilova fotka
Helenko,doufám,že to uvidíme až při porodu. Bude to překvápko :-) Jinak platí ten termínek na středu 18.11,ju? Přepiš si to prosím ve svém přeplněném diáři.Díkes.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večír, jdu se dívat na super - truper... Kači-kuju, se červenám až na patě... Držím ti palečky, aby všechno na gyndě dopdlo v pořádku, musí to být opravdu zážitek, když víš o mimískovi. x-) helísku-děkuju, to je výřez z fotky, co jsem si nafotila včera. Teď jsem vybrala 3 fotky, které zítra nechám Lukymu udělat. Kdyžtak mi je ohodnoť, bo jsem si nebyla jistá, jestli je mám fakt vyvolat nebo je schovat do šuplíku :-N http://www.pearl.estranky.cz/stranka/...
Odpovědět
Profilova fotka
Marky,ale ty jsi modelka. Bez prd..le.Bomba.
Odpovědět
Ty voleeee, hledím....Marky ty možeš fakt fušovat holkám do modelingu. Moc ti tam sluší....Manžel bude nadšený!!!!!!!! Já bych tam nikdy tak nevypadala....můžu si taky rezervovat u tebe, aby jsi ze mě takovou modelku udělala? x-) Kači - tak to musí fantastický pocit cítit mimčo....moc ti to přeji a zítra nám dej vědět, jak jsi dopadla na gyndě. A fakt to vydržíš nevědět, co nosíš pod srdcem? Nebo si to necháte říct, ale neřeknete to svému okolí a budete tak překvapovat okolí...?
Odpovědět
Profilova fotka
ježííííííííííííííšššššššššš děvčátka, děkuju, ale mne to opravdu modelkovské nepřipadá... jen jsem chtěla vědět, jestli to opravdu můžu zveřejnit nebo to radši zahrabat :-N Tak jste mi dodaly odvahu a zítra to zkusím vytisknout a třeba si to manžílek někam pověsí? :-D Vladěnko-ccc ty jsi kočka beruško, já bych z tebe nic nemusela dělat !!! Jinak jsem tě dnes zahlídla v kanceláři, když se otevřely dveře, běžela jsem se značkama od Škváře. :-)
Odpovědět
Markétko....já myslím, že na mě bys toho musela udělat hodně, abych vypadala trochu modelkovsky... :-D No jestli si můžu rezervovat u tebe přeměnu, tak se těším... x-) Rozhodně ty tvoje fotky do šuplíku nedávej -tam nepatří. Manžel bude určo nadšený!!!! Však pak můžeš sdělit jeho reakci x-) JO dneska už jsem byla skoro po měsíci v práci a byla to hrůůůůza - samej problémovej klient, hromada papírů a spisů na stole - no mám co dělat, než to projdu a dám to dohromady... =-) 8-(
Odpovědět
Katy, instiktivně jsem si to přepsala už o víkendu ;-) Už teď se k vám těším:) Vlásky hezky zesvětlují, včera jsem si to zase umyla a ještě do toho napatlala cosi na melír a kuva, za chvíli to bude průhledné :-D Markétko, Ňuňoš z toho bude uplně hotový, to si piš!!!!!!!!! Nádherná baba, nádherné fotky x-) Máš už vybraný rámeček? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi, já viděla ty "hrůzy" co tam stáli... právě jsem byla překvapená, že už jsi v práci. Chtěla jsem mávnout, ale zrovna se dveře zavíraly, tak jsem notravovala. Tam je to vždy hrůza v podnělí, středu a v době, kdy se vyplácejí dávky... fakt to chce silný žaludek na některé lidi. helísku-děkuju, ale s tou nádhernou babou nepřeháněj, vím o hezčích... ;-) Škoda, že nám nevyšlo to focení v Miloticích :-S Jo a rámeče...??? Nemám.. asi klasika z Ikee, černý... jsem přemýšlela, že bych jednu udělala větší, ale ne moc, tak 20x30, ale nefím?
Odpovědět
Právě jsem dodělala 68. vývazek, jdu to zabalit... Teď se vrhám do hromady papírů na třízení :-| Chci se donutit ráno vstát v 5 a v 6 být v práci...jakou mám šanci? Jestli takovou jak dneska a ještě budu muset zase škrabat, tak mě mrskne. ]-( Markétko, Honzinu asi zítra pustí z nemocnice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli-podpal to !!! :-D Jé... ty vogo, to brzo :-N Se ho chtějí zbavit :-N Tak snad bude v pořádku, i když teda to je fakt hrozně krátká doba.
Odpovědět
Článek se načítá
Majky, a ty se jim divíš? :-D Hýbe s tím už do úhlu 60° a prý ho to tam nebaví, tak chce domů. On vůbec nechápe, že mi tím přidá práce :-D No, do Vánoc by měl být bez berlí a koncem ledna už by to mohl začít zatěžovat v lehké zátěži - kromě chůze třeba plavání, trochu sportu a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
heli-já si ho hlavně nedokážu předstvit v klidu... workoholika... :-N No budeš kolem něj lítat jak "zdutá koza" (nic ve zlém) :-) ale snad to ocení... a kdybys potřebovala pomoct, třeba koupit gumové medvídky, tak dej vědět, ráda je obstarám... :-D :-D :-D Tak a jdu do postele se zahřát... Dobrou noc fšem...
Odpovědět
markétko, a pokud možno živého hada k těm gumovým medvídkům :-D :-D on taky v klidu nebude, zas to má výhodu - půl dne bude zavřený v práci a nikdo o něm nebude vědět :-D a když bude zlobit, tak mu prostě seberu berličku :-D :-D :-D :-D tak sladké sníky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, hlásím se s trochou zpoždění, ale likvidovala jsem ráno katastrofu. Jdu takhle zavřít psi do stáje a slyším hrozný hukot (asi jako vodopád), chci rožnout a nic... Tak jsem vzbudila Tondu a zjistili jsme, že praskla trubka od bojleru a nateklo to i do elektriky. Vzala jsem baterku a musela vlézt do šachty zastavit hlavní přívod vody, takže krom toho, že jsem byla úplně mokrá, tak už i špinavá, tak pak rychle převléct a do práce a muž bude volat instalatéry a dávat to do kupy... Ještě, že to prasklo v dílně a ne třeba ve zdi v koupelně, by mě asi trefilo. Hel, super fotka, fakt jsem se po ránu zasmála, ty nohy nemají chybu :-D
Odpovědět
krásné dobré ránko Ivi, to jakože dneska ráááno? Vy jste taky dobří. Buď ráda, že se to stalo teď než v prosinci, to by byl hukot za mrazu... A nesměj se :-D Já byla extrémně šikovná včera (asi se opičím) - šla jsem domů večer, lezu po schodech a zamotala se mi hlava a nedošlápla jsem na schodek. No jo, jenže jak jsem byla nakročená, tak jsem sejmula kolenem schodek. Ježiš, já kur.ovala. Ale v pohodě, šla jsem domů a neřešila jsem to. Dneska ráno vylezu z postele a cítím, že to jako není OK, mrknu na koleno a pod čéškou grča jak prase. Samozřejmě, že je to "rosol - voda". ]-( Uvidím, jestli to rozchodím nebo zavítám k mamině na vytažení :-S Včera jsem jezdila po letech na naší vrchní jízdárně a zjistila jsem, že jsem pěkně rozmlsaná z té velké :-D :-D Ještě jsem ale netestla naše nové osvětlení.
Odpovědět
Profilova fotka
No, to jako fakt dneska rááááno, ještě štěstí, že jsem si stihla umýt vlasy, jinak bych byla nasraná celý den :-D Schody jsou svině, bacha na ně. Zkus si to mazat heparin gelem, ten je na takovéto věci fajn a třeba to nebude potřeba tahat, uuuu to je bolest :-S. Já jsem včera trápila koníky na lonži a Hanča jezdila, když tak přemýšlím, taky jsme letos ještě nepotřebobvali svíti, ale o víkendu se mění čas, tak už to bude nutnost.... Dneska mám v plánu šimla s Venoušem oholit, doufám, že na mě Burák nezapomene, musíme je přispat :-N
Odpovědět
No jo, ty voe, fakt se mění čas, teď na to kukám v kalendáriu =-) Klepni je paličkou po dyni a Burák nebude třeba :-D Hřebčák má teď ježoura jako prase, tak jsem si posteskla, že už u nás nemáš koho šmrdlit a kvůli jednomu ježouru nemá smysl jezdit, tak půjde o víkendu pod nůžky. Asi to něčím takovým zkusím a uvidíme bo na zimu je to na draka ]-( Jooo, tak Honzinu dneska pouštějí fakt domů. Jdu shánět kroj a čerstvý chleba, abych ho patřičně přivítala...3 týdny na to nesmí šlápnout...že mu to zrovna neufikli, fakt...
Odpovědět
Profilova fotka
... znáš ho, tři týdny, to chci vidět. Jak tehdy, a za týden ho vezli zpátky se zánětem jak prase. Možná tak připoutat k posteli by pomohlo :-D Kdyby se vám některá hebela při práci moc potila, tak se klíďo ozvi a já vám to dojedu oholit a vezmu to i s hřívama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko ! Ivi teda zážitek jak z akčního filmu =-) Mne by asi kleplo. :-x Hlavně, že to nijak neohrozilo vás na životě, i když kousek od elektriky nechci domyslet, co by se stalo, kdyby to skratovalo nebo tam někdo byl ? helli-no ty jsi "šikovná". :-S Tys záviděla tomu Honzovi tu operaci, co ? :-N Tak snad to bude jen rosol a naražené nebo tahat ti vodu z kolene, auauau :-)
Odpovědět
Ivi, no právě :-D přilípnout do postele a pro sichr převázat. já už ho totiž vidím, jak poskakuje po schodech do auta a z auta a má tendence něco dělat, denně mu z toho tahají krev tož co s ním jako doma. Ještě si ho může vzít domů Anežka a hlídat ho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem z té naší vodní havárky na nervy, čekám až mi Tonda zavolá, jak to vypadá s opravou a furt nic... Přemýšlím, že si vezmu půl den volna a pojedu mu pomoct, tak zatím vyčkávám. Třeba to nebude taková hrůza, jak to vypadalo ráno. Jen nevím, co se dělá s tou vyskratovanou elektrikou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
zadrec palec babinec!!! Marký no já musím reagovat na to tvoje foto............super, bomba, kočka, no co dodat víc....moc ti to sluší, nádhera, krásné čisté fotky, udělají velkou radost. Zrovna jsem vytáhla fotorámečky z Ikei, takové ty po třech v černém rámu, jsem nadšená, konečně mám vymalovanou chodbu, ještě tapetu , závěsnou skřínku, fotky, opravdu jsem si to za ty dva roky slibování zasloužila x-) . Jinak Heli , co se stalo Honzovi s nohou? =-)
Odpovědět
ahojka holky :-) tak se po odmlce hlásím :-) dostali jsme na hlídání ségřiného pséka... a manžel razáně řekl, že pes nesmí do postele... a dneska ráno byla Betynka kde... ano v posteli :-D a neřekl ani popel. včera si ju dokonce vzal ven, když šel do hospody... úplně jsem čučela, jak se o ňu stará :-) jinak majky, velká pochvala... modelkám do řemesla fušovat nemůžeš - protože to je právě na tom to krásné, že jsi skutečná ženská, z masa a kostí... a to je daleko víc, než nějaká modelka vyhnaná botoxem a zničená anorexií ;-) jinak dneska jdu vyzkoušet svoje nové fólie na pečení bez tuku... tak jsem zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pro dnešek se loučím, doufám, že to instalatéři za jeden den zvládnou, jinak se budem asi jezdit sprchovat k mamči. Pá zítra, I.
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, ať to dobře dopadne !!!! Luci-jééé děkuju |-| :-N Jste si tak zútulňovali bydleníčko? Jakou barvou jste malovali? My chcem malovat v kuchyni, ale bude to nějaká světlá barvička, protože tam dáme tmavou plovoučku a není tam okno, takže by tam byla ještě větší tma než je teď. Ale taky se na to těším. A jednu zeď chci vytyčit na fotky. Jani-jakého pséka má ségra??? No a s tím chválením to sakramensky přeháníš, potfůrko jedna. :-) Bych řekla, že na mne jsou hlavně ty kosti :-N šílené, hnusné, bléééé :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Marky barva je do červena, a druhá zet je ve světlejším odstínu, taky bych strašně ráda novou podlahu, my dávali plovoučku už strašně dávno s tím že ji jednou vyměníme, taky bych chtěla nějakou tmavší
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, taky bych pořád něco předělávala, Luk říká, že kdyby to šlo, tak vybourám i kachličky v koupelně a dám si jinou... :-N Za pár roků bude "moderní" zase něco jiného, to bys musela pořád do něčeho investovat. My si plovoučku do bytu dělali sami, koupili jsme ji v OBI. Ted tam máme taky jednu vyhlídlou, která by šla k té naší vanilkové kuchyni. Tak ještě nastřádat penízky, počkat na strejdu, až nám dojde vyrovnat zdi a může se začít.
Odpovědět
tak Honzina už je v teple domova, holomek :-D Luci, nic si nepodělal, jen simuloval, tak šel na operaci :-D :-D aby měl nějaké zpestření v tom životě :-D Markétko, též budu mít na zdi "galerii", tak uvidím, jestli tam zůstanou prázdné rámečky nebo do nich přibudou i fotky. Zrovna jsem vytiskla pár "koleček" na CD s potiskem ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?