Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, já vím jen to, že Barči tatík má v Nechorech ten penzion Nechorka, ale kde má sklípek to nevím. Ale Nechory jsou krásné celé x-)
Odpovědět
Ivi, kdyby nějaká práce byla, tak se obávám, že nebudu jediná, za kým bude ohnivá čára. Asi tak |-| Koniny - včera jsem tam nebyla, odpo jsem testovala new foťák a pak jsem byla u Blanči, dávaly jsme dohromady fotoknihu. Jinak Spratek spratkovatí, ale v rámci možností je hodný. Pod sedlem jednička, i když vymýšlí, ale se.e mě v boxe s tím jeho kousáním. Někdy je až zlý, jenže ho nechci mlátit |-| Markétko, ukázala jsem Blanči včera, jak zmenšit fotečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hel, hřebec bude vždycky hřebec a bude zkoušet, ono možná takové tvrdší vymezení si svého prostoru nebude tak od věci... Náš hříbek zatím nehřebčí, ale štípat taky zkouší. Taky jsem ho nechtěla bít a jen jsem ho vždycky okřikla, až jednou mě rafl za rukáv docela fest a to už dostal nakládačku a od té doby je klid. Zatím je to tak dva měsíce, tak jsem zvědavá, jak dlouhomu to ještě vydrží. S tou prací je to blbé, ale třeba se něco naskytne, když už člověk ztrácí naději, tak se občas dějou zázraky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi-aha, tak tam jsem nikdy nebyla :-N Tak snad se sestřenka se spolupracovnicema neztratí? heli-juchůůů, takže sem napráší fotečky ze svatbičky??? Osobně si na ni dohlídnu... :-D :-D
Odpovědět
Ivi, tak to Spratek už je i po PPÚL, ale to zabere vždycky na pár minut. Půjde pod kudlu, ale nevím kdy, až se někomu bude chtít ho odvézt do Brna... Majky, no nevím, zatím se tu dneska neukázala, tak asi na nich maká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli- :-D A co Krejzík s tou nožičkou, už to má v pořádku?
Odpovědět
Ahoj holkyyy, tak jak se dnes máme?? Majky, no byla jsem u Světluš, natáčela jsem malou na kameru, no ta je nááádherná, veliké očka, už má 3,80 a 53cm..úplně moc černých vlásků a obočí ..no super mini mimčo :o) jsem se to bála chytnůt. Je tak křehoučkááá, ale krásná fakt. :-)
Odpovědět
ahojka holky :-) za chvilku mizím do obchodu, ať mám čím nakrmit rodinu :-D a odpoledne půjdeme s Betčou ven, když je tam tak krásně Heli, naprosto ti rozumím. ty jsi zvyklá, že Lajka má určitý standard... a teď ho nemá a je ti z toho ouvej. My teď máme doma Betču na hlídání, pes je zvyklý se ségrou spávat v posteli... to se mojému vůbec nelíbí, tak že bude na chodbě. na chodbě je krásně teplo, má tam pelíšek a svoju deku, ale stejně pokaždé když ju tam večer zavře a vím, že je tam sama, tak se to ve mě mele... tak si ju aspoň ráno, až odejde do práce, vezmu k sobě do postele potajnu...
Odpovědět
Profilova fotka
Pá zítra, valím na finančák a pak domůůůůůůů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky markétko zklamu tě až do teď nešla elektřina, tak jsem na nich nemohla pracovat. Ale pokusím se co nejdřív slibuju ;-) :-D Helenka- je machr fotešky jsou krásné, ta holka zvládne vše na co jen sáhne! Jak to dělá?????? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sylvi-jsem mávala o sto sedum, ještě, žes mne viděla. :-N Jééé tak to věřím, že je malá je nádherná. Ona bude taková "tmavá" po Světlaně. Tak až budeš mít foto, tak pošly. blani-tak to tě jediné omlouvá, už jsem ti chtěla dávat důtku z výstrahou... :-N Já se jen strašně těším na fotečky, nejdřív mne Helísek namlsala fotkama a já chci vidět další. Viděla jsem fotky na CD Míši, co fotila a chválila jsem jí každou fotku, jen ona to pořád nechce přijmout. Tak ji asi brzo zaškrtím... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. Heli,Lajka se bude mít určitě dobře. Blani,Blani,fotky,fotky.........!!!!!!!!!!!!!!!!! Jsme zvědavky.
Odpovědět
Článek se načítá
helou dámičky moje já bych to s těma fotkama nepřeháněla...jdu objednat ty fotoknihy, tak uvidíme výsledek... sem dneska jela do Hodecu a Břeclavi, že jako okuknu monitory....kua, já prostě nemůžu nikam vlézt jen tak, sem si dovezla šaty :-D majkyyyyyyyy, mi dneska došly to poserkané krytky sáněk :-D jupíííííííííí a Sprateček je zmeteček. dneska na mě zkusil na jízdárně to, co zkoušel na Honzu v terénu - sundat mě za každou cenu stylem - točka na zadních, točka na předních, skok dopředu, doboku atd. když pochopil, že mě akorát rozchechtal, tak to vzdal :-D byla sem za lazarem lazarovičem, že on mě vždycky ukecá na panáka....njn, ale přece tam to auto nenechám stát, že bych to ráno k němu měla o 100m dál :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, konečně tu máme zase pááááátek :-) Hel, neriskuj, 100m po ránu je tak akorátní procházka na dokonalé probuzení a za to aby tě vybrali to přece nestojí ;-) A jak se jinak má lazar, poslušně se šetří, nebo jako vždy? :-D
Odpovědět
Dobré krásné pááááteční ránečko :o) To je super, že ten týden utekl, a bude zasej volníčko. Majky, no já tě pak zahlédla, tak jsem taky mávala o 106 :-) Jinak někdy čumím a někdy bych si nevšimla ani :o) Každé ráno se potkáváme s Vladěnkou :-) My máme na sebe ted štěstí.
Odpovědět
dobré ránko raníčko berušky Ivi, je fakt, že jsem si říkala, že dubňáci jsou tak přejícní, že jsou schopní tam ty policajty postavit...páč už nás znají :-D Příííště ho tam nechám, šak o nic nejde. Lazar lazarovič je kupodivu poslušný a hodný, nikde netrajdá a odpočívá. Včera byl na tahání "tekutiny", tak už to snad bude jenom lepší. Nesmí s tou nohou zatím hnout vůbec, je to dělané nějakou jinou metodou než to pravé koleno. Ale evidentně se mu zatím v posteli líbí :-D Uvidíme, jak dlouho mu to vydrží. Au au, bolí mě přetetovaná kérečka :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný páťulínek, celý týden jsem si nepřála nic jiného než pátek a zítra huráááááá tradáááá do Vysokého Mejta. :-D helenko-jupíííí krytka do sáněk, tak teď už jen sníh !!! :-N Teda, ten Krejzík je ale potfůrka, co ti to dělá? Jde vidět, že ty jsi nebojácná, tak se jen tak nedáš... jak je to chytré to zvíře, že? Ivi-tak doma všechno porobené? Opravené? Už žádná pohroma? sylvi-no to je mi jasné, to záleží, jak v ten den jsi namyšlená :-D :-D :-D ne, si dělám prdel, já taky někdy vidím, a jindy jsem namyšlená, však já jsem byla přichystaná i troubit. :-)
Odpovědět
hopsa hejsa do Brandejsa...jak sem se ráno šlehctila, zrovna sem si říkala "kdy to vlastně jedou ti moje skořápky" :-D
Odpovědět
noooo, já bych totiž řekla, že si s Krejzinem jsme podobní jako vejce vejci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, snad už jo ;-). Doufám, že podobné domácí katastrofy se nám teď už budou vyhýbat. Hel, kterou kérku sis nechala předělat? Nebo že by zase nějaká nová?????
Odpovědět
Iv, nene, byla jsem na korektuře té "letošní" na lopatce. No samozřejmě mi ji Kubec obtáhl celou a ještě protáhl, zesílil, atd. A zrovna jsem se domluvila na další :-D Sem to říkala Honzinovi, že mě v listopadu čeká další kérka, tak na mě zíral, jestli mě pod těma obrázkama bude ještě vidět :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Babuchy, co máte v plánu na víkend? Má být docela dobré počasí :-). Já budu v sobotu doma a pracovat s koníkama a kolem nich, protože můj chlap jede s kámošem odvézt hříbě na hříbárnu do Bojkovic. V neděli půjdem na oběd na výlov na Písečné, nepůjdete se tam taky někdo mrknout? Bývá to tam fajn a ty rybí dlabance, co tam vyrábí jsou mňaaamka x-) A v neděli večer jedem s mamčou a jejím přítelem do Břeclavi do Steaku, protože mamča a Toník mají narozky, tak taková malá "předoslava". Slavit kolektivně se bude v úterý, když je ta volná středa :-).
Odpovědět
Profilova fotka
helísku-skořápky :-D jj již zítra !!! Když ty tetovačky jsou jak droga... :-) Pak ti je může na těle počítat...:-N Ivi-no přeji vám to, abyste už žádné katastrofy doma neměli, nebo někdy skončíte na Nově. :-N Ivi, my jedem s manželem do hotelu ve Vysokém Mýtu, zítra má narozeniny 30 let, tak jsem mu připravila překvapení. Vidím, že i u vás se chystají narozeniny. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé to je dobrá náhoda, dneska má norozky sestřenka, zítra tvůj Luk, v neděli mamča a v pondělí Toník :-D. Jak tak koukám, tak je přeštírováno :-D To je hezké překvápko k narozkám, tak si to pořádně užijte.
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi a to ještě včera měla narozeniny tchýně a dnes by měla narozeniny Lukova babička, která už nežije... Jj, samý štír to tu je... Kolik bude mít Tonda roků? Děkuju, to si užijem... ;-)
Odpovědět
Majky no hlavně, že jsi nemusela troubit, by lidi čuměli a nechápali :o) Jé Majky tak to si užijte víkendík, určitě to bude super. Co máte v plánu? chodit na prochajdy, a do okoli na výlety? Nebo relax, vířivka..hmm a pelišek? :-D Manžílek bude nadšený, a ty fotečky mu dáš kdy?? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sylvi-já troubím i když se to nemá, ale když vidím někoho známého, tak to jinak nejde. :-) Jj, spíš ta druhá varianta. Luk tam má objednané ještě masáže a pak bychom se mohli jít podívat po okolí, večer bude večeře a pak vířivka. Pak mu dám fotky a ještě mám pro něho parfém a poukázku do tetoo salonu a dostal boty (ve kterých už ale chodí) a dám mu ještě svetr. Tak snad ho to potěší? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, Tondovi bude 32 a nějak si nemůžu vzpomenout, co dostal ke třicátinám :-N. Vím, že byla mega akce, peklo se prase a dostal od nás všech nějaké příslušenství k traktoru, ale v tom množství co k tomu má, už fakt nevím co :-D
Odpovědět
Jéé Majky to je dááárečkůůů, no to bude spokojen :o) Jsi hodná manželka :-) a jaké chce tatoo? Už má jako vybraný nějaký motiv? To má už manža takové mini vánoce, co? I letos budete si posílat opět ty mailíky ježíškovi?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi-no to se ti ani nedivím, já nevím, co jsem dala Lukovi před rokem k narozeninám.. ? Ta paměť... a bude hůř. Tak to musel mít velkou radost, když on je takový traktorista. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?