Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sylvi-on chce vysmátého smajlíka na záda :-D Už jsem to probírala i s Helískem, šli bychom k tomu jejímu kamarádovi Kubovi a když jsem šílela, že to mu nedovolím, tak ona mi napsala, že se to k němu úplně hodí, že je takový pohodář, tak jsem se sklidnila a dala i na ni... :-N No a mejlíky samo fungují i letos, ale nějak nemáme inspiraci o co si napsat. Teda já mám vymyšlený jeden dáreček, ale je hodně drahý, tak ho radši ani nepíšu. :-) Ale budem dělat plovoučku do kuchyně a malovat ji, tak si to asi dáme pod stromeček. ;-) Stejně vždy chci, abychom slavili spolu vánoce dalších (min.) 50 let x-) to je nejdůležitější. A taky by mohl být letos sníh !!!
Odpovědět
:-) to je hezké, jo taky mi přijde tvůj drahý takový vysmátý pohodář, takže ten smail, by na něj i seděl to je fakt :-D Já taky nevím co bych si vybrala na vánoce. Nějak mi to přijde takové nucené, taky chceme na jaro teda delat si novou koupelnu a 2 pokoje, takže bude pak dárek veliký. :-D Nějak ty vánoce taky nehrotím letos. :-)
Odpovědět
Jo sníh na vánoce by mohl být :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sylvi-no ono je to i složité, když pak dva spolu bydlí, tak kupovat nějaké "kraviny" na prach... Takže mne přijde třeba rekonstrukce dobrý nápad, zvlášť, když to potřebujete. My to tak před cca 2 rokama udělali s obyvákem, dávali jsme taky plovoučku, malovali, dokupovali stůl apod.. sice to pod stromeček nevlezlo, ale radost jsme z toho měli obrovskou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My si taky letos nadělíme speciální "velký" dárek, který ve skutečnosti proběhne až někdy únor-březen. Objednáme si inseminační dávku nějakého super hřebce pro Leu :-) Jinak rekonstrukce jako dárek pro dva lidi, kteří spolu žijí je podle mě fajn, taky to tak děláme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi-vy máte to štěstí, že máte společného koníčka a to doslava koně... :-) takže asi věřím,že se to u vás točí jen kolem koníků, žejo? Tak Lea bude maminkou, jé.... :-)
Odpovědět
pro mě je představa vánoc letos docela "depresivní". nebo spíš smutná...jak to říct, no prostě nějak nemám moc nad čím přemýšlet. samozřejmě se pokusím udělat radost svým kamarádíčkům. ale těch, co mají nejblíž k mému srdíčku je maličko...ale aspoň někomu snad udělám radost... no a Krejzofon dostane novou dečku, ohlávku a vodítko :-D a co našim, to nevím...asi nějaký výlet...třeba na Mars... Ivi, možná se na výlovu potkáme. Jedu tam v neděli odpo s jednou puberťačkou a 4letým chlapečkem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Budu po tobě koukat, my tam budem od asi dvanácté do dvou-tří... V jaké barvě jsi nakonec tu výbavu pro hřebčouna vybrala?
Odpovědět
Profilova fotka
Heli-Krejzofon... :-D :-D :-D chudáček, pak se nediv, že tě chce schodit ze sedla?! =-) :-N Ten bude fešný !!!
Odpovědět
šedo-růžová :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takže nakonec "zdědí" barevné ladění po Genušce, však máš v této barvě nejvíc výbavy i pro sebe, tak budete ladit dvojmo ;-) Jinak se loučím, užijte si fajn víkend a v pondělí zase tu, pá I.
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi-ty taky... ;-) papa Heli-šedo růžová je good kombinace ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Njn, hold to bude trochu "úchylný chlap" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli to nevadí, však mezi lidmi jsou také homosexuálové a lesbičky... :-N
Odpovědět
brej večííííír. tady ticho po pěšině? kde je Vladěnka? já se dneska extrémně brzo dostavila domů, většinou jezdím až teď a to už jsem dneska i vykoupaná a vyvoněná :-D dokonce sem si umyla, vyfoukala a vyželila pačes :-D blond je stálě světlejší a světlejší a já jsem z toho uplně celá těsně vedle sebe :-N :-D tak, teď si nainstaluju nový lightroom a pak si dám hruškový alkoholický nápoj z Ikey :-D
Odpovědět
ahoj babenky......... tento týden byl zabiják... :-x V práci těžká nestíhačka, domů jsem chodila až večer a to total unavená.... Dneska jsem došla z práce a do večera uklízela po vymalování obýváku, takže teď padnu únavou do pelíšku a jdu spáááááát a zítra nevylezu dřív jak v 10 hod... :-D Sylvi už možná pochrupkává v kině, psala že jde do kina, ale že se jí chce spát... :-) Jinak tento týden jsme se fakt každý ráno potkaly po cestě do práce... x-) Markétko - ať ti výjde romantický víkend s manželem a ty dárečky, které jsi mu připravila, se mu určo budou líbit... ;-) Heli - vidím, že už máš poopravenou kérku....no já jsem zvědavá, jestli se vůbec dokopu jít tam taky...ale snad jo :-N Taky jsem už okoupaná a jdu si vyfoukat ten můj pačes též a pak asi i vyžehlit...:-)) Jinak se hrozně moc těším na fotky od Blani.......ta nás napíná tedy... ;-) No nic, jdu do koupelny a pak asi do hajan... mějte se všechny moc kráááásně a přeji pohodový víkend.
Odpovědět
Vladi, jsem objednaná na 24.11. na kérku na kotník :-D Dám si to jako malý vánoční dárek ;-) A co zdravíčko, je to lepší?
Odpovědět
Dobré skoro poledne... x-) tak já jsem dodržela to co jsem řekla včera - dřív jak v 10 hod. jsem z postele nevylezla, takže ted doháním vaření a uklízení... :-N Heli - no zdravíčko už snad slouží, ale močák zlobí pořád dále - je to sfiňa ]-( HOlky, a neslibovali dneska náhodou pěkné počasí???? To co je ale venku moc pěkné není.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a dobrou chuť k obědu. Právě jsem se přecpala-ostatně,poslední 4měsíce nedělám nic jiného :-) Dopo jsem pouklízela,půjdu zalehnout a pak jdeme na výlov. Vladi,včera jsem tě zahlédla,jak jsi šla s košem,ale nechtěla jsem křičet. Markétce závidím víkendík. Taky jsem to měla v plánu,protože máme celý týden dovču,ale doktor řekl,že mám odpočívat a být doma a ne chodit po horách,tak budu poslušná.Poprvé! :-)
Odpovědět
hezké odpoledne... tak já se nafutrovala špenátem a jdu se vrhnout na ouředničení a fotky...mám co dělat. zítra odpo taky budu na výlovu, tak snad bude ještě co lovit a nějaká rybka tam k jídlu zbude....Katy, ne že všechno sníš :-D jsem mrtfá bo sem dala hřebčákovi dobře do těla, což se rovná spojení "zničit sebe"
Odpovědět
ahojky holky, no já už finišuji s úklidem po malování......je to ale fuška... :-x Taky jsem chtěla jet na ten výlov, ale nemám právě doma muže, protože nám vyplivlo auto a on to musel zavézt někam do servisu...Nikdy jsem na výlovu nebyla, tak pak mi musíte popsat o co jsem přišla.... Katu - jen si to přejídání hezky užívej....však jíš za dva, ne? ;-) A ano, hezky buď poslušná.... :-)
Odpovědět
Brej večír... tak jsem zkoukla svoje osudové Bobule a jsem z toho pěkně na měkko... do toho mě chytá depčící stav, že bych si asi pod vánočním stromečkem přála nějakého toho úžasného prince na bílém koni...koneckonců nemusí mít ani bílého koně...(stačí hnědý :-D ) a nemusí to být ani princ :-N a tak mě napadá - kdy je ta správná doba, napsat ježíškovi? abych mu nepsala třeba 20. prosince a on neměl málo času na hledání... vladi, beru na výlov i foťák, tak pokud bude co fotit, tak ti pak něco pošlu, třeba kapříka :-N docela se těším na nějakou dobrou rybičku. jedu tam s mojí šestnáctiletou Verunkou a čtyřletým Vojtíškem (jsou to sourozenci), tak to budu mít jak rodinný výlet ;-) těším se na to:) taky jsem to sama vymyslela, tak aby ne. pěkně mě bolí zádíčka dneska, povedlo se mi docela hodně věcí roztřídit, vyhodit, založit, přestěhovat atd. a taky hromadu věcí najít. Ivi, třeba jsem našla i originál licence :-D A ještě uvažuju, že nakonec hřebec půjde do ostře červené...nebo spíš nějaké kombinace...vzpomeneš si, jak jsem měla na Rebeku komb.červeno-černá a tu károvanou dečku? jdu si namazat kérečku a hajnout, mám toho dneska plné brýle joooo, sem si byla v Kyjově vyzvednout opravené brýle a mají tam hafo krásných obrouček, tak mě svrběla ruka a poskakovala peněženka :-D ale odolala jsem, fakt...
Odpovědět
dobré ránko přeju vám všem krásnou neděli, tady už leze sluníčko, tak já se oblíknu a svištím ke koním a odpo na výlov, budu asi až večer x-)
Odpovědět
Heli, užij si koníky a taky výlovu.... Já doufám, že se tam taky dostanu, i když to vidím dost bledě.... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme se včera na výlovu pěkně nacpaly. Dnes pojedeme do kina,ale teď jdu chvilku schrupnout. Dobrou chuť k obědu.
Odpovědět
brej večír.... tak u koníků super, excelentní výkony jsem dneska podávala, nohy mám sice až v prdeli vražené, ale skákala jsem a vyšlo mi uplně všechno, hřebec mi dělá čím dál větší radost. navíc mám pocit, že už mě začíná i chápat, že do Helenky se nekouše, ale jinak ať si zatím hlodá do koho chce :-D stavila se tam za náma kamoška, tak jsme dali řeč, Honzinu jsem přivezla hned ráno bo škemral hned v sedm ráno, že chce jet taky :-S a to ještě v sedm ráno nepřetočeného času, takže jsem myslela, že ho trefím. podruhé to zkusil v devět už přetočeného času, tak mu to prošlo :-D a evidentně mu čerstvý vzduch, koníci atd. prospěli. pak jsem vzala ty "svoje dvě dítka" (16 a 4) na ten výlov. no moc jsme toho nestihli, ale oni si dali aspoň kapra, já preclíky bo pstruh už nebyl a krkovička taky ne :-D ale koupila jsem domů aspoň frgály, cukrovou vatu, falešný marcipán (pěkně hnusný) a mamině sem dovezla turecký med, tak si zase může vylomit nějaký zub... teď sem se naprosto nechutně nacpala řízkem a asi se pobliju. no, páč jsme na výlovu strávili asi hodinku, tak jsme se rozhodli pro ZOO a ještě jsme prolezli ZOO. malého jsme pak zavezli domů páč od rána nespal, tak začínal být protiva a s Veru jsme šli na horkou čoko páč jsem jí musela vštípit několik rad do života :-D po cestě domů jsem se stavila nakrmit zvířectvo, teď už jsem hezky vykoupaná a vyvoněná a jdu pracovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, vidím, že víkend jste si všichni pěkně užili :-), my taky. V neděli jsme byli taky na výlovu a pěkně jsme se nacpali. Dali jsme si kapříka na zelenině i pstruha, viděli jsme zátah, omrkli a hladili různě rybky v kádích, mamča si chtěla odnést dom toho mega albína sumce :-D. Na cestě domů jsme si ještě koupili frgál ke kafču a byl výborný. Doma jsme pro koníky nachystali skákání ve volnosti a snad poprvé musím říct, že všichni byli parádní. Večer jsme se koukali na moje oblíbené Želary, takže fajn zakončení fajn dne ;-).
Odpovědět
dobré ránko... já už jsem teda přes hodinu v práci, ale dostala jsem se sem až teď... ivi, já na Želary neměla včera buňky, asi bych řvala od začátku až po konec bo sem byla nějaká celá rozněžnělá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, hlásím se po romantickém víkendu a chrochtám blahem... líp jsem ty narozeniny vymyslet nemohla.. :-) Manžílek byl nadšený, pořád jen děkoval za dárečky, za báječný víkend apod... :-) Cestou domů jsme obešli obchody v Brně. Koupila jsem si vysněný svetřík dokonce v Reserved za super cenu 249 Kč... jinak, když jsem se dívala na tyto druhy svetrů, tak se prodávali kolem 500 Kč až 800 Kč a tolik jsem za svetr dát nechtěla. Pak ještě tričko s dlouhým rukávem a Luky si koupil košili za 199 Kč v které je k sežrání :-x heli-mňam cukrová vata... té bych se mohla užrat. Já jsem ti ani nepsala, jak jsem si na hody koupila cukrovou vatu a byla slaná :-N Pan tam místo cukru nasypal sůl, myslela jsem, že se pobliju, když jsem ji ochutnala...fuj. Chudák tak se mi omlouval a ještě to pak vykládal kolem jdoucím lidem, co se mu stalo. Shodou okolností jsem to řekla Dance a ta mi pak volala, že s tím pánem mluvila (byli si u něj dát svařák) a že jí to vykládala a ona řekla, že jsem její kamarádka a on po ni vzkazoval, abych si došla pro novou vatu a že je mu to hrozně líto. :-D Tak od té doby si budu dávat pozor na cukrové vaty. Ivi-vidím, že jste byli taky na výlovu. Muselo tam být spousty lidí.
Odpovědět
Ahoj holkyyy, tak už máme po víkendu, ale za chvili je zasej volno :o) hihi Majky, to je super, že jste si to s manžou tam užili. Takže se narozeniny vydařily :o) a co říkal na tvé fotečky? Určo se mu moc líbily, že jo? Jinak dnes jsem v busu potkala Lucku a Janou T. asi jeli někam na výlet :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?