Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko ženy! Jéé konečně pátek už jsem ho potřebovala... Heli pobavila si mě s videem:-)
Odpovědět
Ivi, joooo, spala tý jo, a dokonce dlouho dneska - od jedenácti do půl druhé a pak od dvou do pěti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se taky dneska dobře chrupkalo, po burčáku aby ne :-D
Odpovědět
Ivi a něco speciálně pro tebe - nostalgie jako krááááááva. http://www.youtube.com/watch?v=4apZj0... Já sem dneska rozněžnělá jako prase, jak kolem mě ochomejtne nějaký chlap, vyvoněný a se strništěm, tak má smůlu :-D
Odpovědět
A teĎ vás opustím, jedu do Hodecu něco vyzvednout a musím na spořku, bankomat mi nechce dát víc peněz, tak musím na pobočku 8-( A přitom zase tolik nechci:( Tak já nevím, jestli je tam nějaký limit...
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, tak to je fakt nostalgie jak kráááááva. Ale že mi to trvalo, než jsem potkala rozum :-D Víš na koho jsem si ale vzpomněla jako na prvního, když jsem tu písničku teď uslyšela? Schválně hádej...
Odpovědět
Napadají mě dva chlapi...
Odpovědět
Když zúžím výběr, tak jeden...a na zabití k tomu. Trefa?
Odpovědět
Profilova fotka
:-N Piš konkrétně, na zabití je každý chlap :-D, schválně, schválně, zajímalo by mě jak funguje telepatie, jestli sis na něho taky vzpomněla?
Odpovědět
dobré ráno ženy, já se dneska nemohla vykopat z postele. nějak mě bolí hlava... nacpala jsem do sebe snídani... počkám až odejde paní, co tchýni uklízí a půjdu žehlit... Blani, já dělala břišní tance 3 roky, kvůli vysoké jsem toho nechala, pač buď jsem nanašla kurz, kde by mi seděla lektorka, nebo to stálo v brně majlant. jinak jestrli můžu poradit, tak v Hodoníně funguje studio Aysun. Jana je skvělá, naučila by tancovat i suchou višňu ;-) a každý podzim otvírá kurz pro začátečníky. já jdu dneska na kafčo s kamoškama, tak se na ně už moc těším... že vypadnu na chvilku tady z toho pracího a vařícího kolotoče
Odpovědět
Jani tchýně mají uklizečku,ju? :-) A co jsi dnes papala na snidani a co budeš mít na obidek? :-D Já dnes 2 suchary zatím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani tchýně má upratovačku?To je dobré taky by mi bodla:-)já mám zítra s holkama dámské posezeníčko u jedné z kamošek..už se těším...chladí se už šáňko:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky berušky, dnes vás nestíhám do toho mi je jaksi ouvej po dnešní dávce B12 injekcí... tak nevím, jak dnešek přežiju v práci?!
Odpovědět
majky jejda, jakto? Nějak ti to nesedlo dnes? Já mám zasej bolehlav, dnes je jakýsi asi divný tlak nebo nevím =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci taky uklízečku, ale od nás by asi rychle utekla :-D. V baráku je věčně natahaná sláma, seno, piliny a jiný bordel, pak ještě občas proklouzne nějaký zabahněný pes... :-D Co plánujete na prodloužený víkend? My dneska večer posezení se sousedama u vínka a burčáku, zítra domácí pohodička, v neděli jedu s kámoškou na trénink do Dubňan a v pondělí nám přijede fešný kovář.
Odpovědět
jj, tchýně je dost vytížená a nestíhá to... já jí říkala, že nemám problém jednou týdně uklidit, ale nenechala si to vymluvit. tož tak... sylvi, snídaně: dobrá vláknina s mlékem, čaj a měla bych sněst ještě nějaké ovoce... a na oběd uvařila tchýně už včera křenovku... takže bude s uzeným a já si k tomu uvařím brambory a zbytek bude mít knedlíky ;-) majky, to je nemilé, že ti není dobře... mě zase bolí zuby a z toho hlava... tak je mi taky tak všelijak...
Odpovědět
tak jsem zpátky... u téhle písničky mě napadl teda jedině Honzin :-D pak jsem si vzpomněla na Lukáše, ale ten s tím nemá nic společného a nevím proč, teď mě napadl Radek...
Odpovědět
Profilova fotka
Vedle jak ta jedle, ani jeden mě nenapadl :-D Radek a Lukáš je úplně mimo, Honzin dávná minulost, ale víš kdo mě napadl a koho bych moc ráda viděla.................................................................... ..................................no přece Michal x-)
Odpovědět
KOUDY???????????????????????????????????????? Ty voe, tak ten mě nenapadl :-D No jo, jenže, kdoví, kde je mu konec...cca před dvěma měsíci ho zabásli v Brně cajti za ukradení tržby a těžko říct, jak to s ním dopadlo |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, něco jsem slyšela, že má pořád problémy s házením do blikací bedýnky :-(. Vypadá to, že ho z toho nedostalo ani narození dcerky. Jeden čas, tak před půl rokem na tom byl líp, aj mi volal a chtěl s přítelkyní/manželkou a holčičkou přijet na koníky, ale od té doby ticho po pěšině... Docela mě to mrzí, tohle je člověk na kterého nikdy v životě nezapomenu x-)
Odpovědět
Z něho je otec? Tak to šlo uplně mimo mě... Jeden z lidí, na které se nezapomíná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No co vím, tak se odstěhoval do Brna s přítelkyní a pracuje tam v casinu a tam taky do toho spadl. Hádám, že jeho holčička už bude mít tak rok, možná i víc. A Mira už čekají (možná už mají) druhé a nechtěl mi prozradit, co to bude :-D ...tak tak ještě přemýšlím, co jsem o kom ze "staré bandy" slyšela? Jak mě něco napadne, tak písnu ;-)
Odpovědět
Jo s Mirou se občas vidíme, tak dáme řeč. Už mají bo sem ho potkala s kočíkem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mira je pohodář, furt stejný :-D Valím na oběd, za půl hoďky se tu zase vyskytnu.
Odpovědět
ivi, kam vlastně na ty obědy chodíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Huš jsem zase tu ;-) My máme v práci kantýnu do které nám vozí jídlo z Narexu. Takže mi stačí projít chodbou a můžu se ládovat. Dneska byl řízek a brambory, taková páteční klasika...
Odpovědět
Ivčo, nemáš někde v kompu kupní smlouvu?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky su uplne v prdeli dopoledne sem nechala Airu na dvoře už 14 dnem hárá a je branka zamklá i zabezpečená proti psom a jedine po schodech skočit a přeskočit zábradlí tak 2 metry vysoko. A ségra mě volá, že dojela dom a šla na dvůr a tam přeskočený nechutný pes a aira uplne mokrá na zádech a udýchaná. Mám strach že ju oprckal, bože mě jebne a můj mě zabije. Asi neexistují nějaké tablety aby nedošlo k oplodnění..nebo nevím poradte..asi zavolám na veterinu... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Baru kamoška říká, že je možné nějaká ta injekce, ale neví jestli jen před, něco jako antiko, nebo po...to neví. Zavolej na veterinu. Ale jestli byla mokrá ..no nevím, snad ju neotento...asi ji cítil, tak pro něj byla snadná zábrana i 2m plot :-| Příště ji dejte plínku.
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi: asi jí zavolám...plenku má nadoma(vložku a kalhotky moje straé aby nebyly kápoty na zemi),ale venku ne aby mohla vykonávat potřebu. no je me z toho na nic:-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?