Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sylvi-no tak to je mazec. Ta holka se taky ožebračí kde se dá. :-D A co Světlana? Už má to mimi? heli-já ji bonznu, rozesílá a všem se líbí :-D :-D :-D Prce... no to je teda oslovení fakt :-N
Odpovědět
Majky Světluš má termín jeden 22.9. to už bylo a pak 27.9. podle Brna. Julča už má chlapečka :-)
Odpovědět
Nikomu nic už dopředu nepošlu ]-( Blani, že přeju Jájovi všechno nej k svátku a pusu mu dej za mě ty ;-)
Odpovědět
Mám zprávy od Marti :-D
Odpovědět
Holky a kdy bude sraz? Všechny jste už vdané :-) řeklo se po svatbách :-D
Odpovědět
já co jsem na světě, tak hubnu. doma jsem jedli jak čuňata... hlavně se pořádně nadlábnout a já teď za to pikám... a hlavně mě nikdo nevedl ke sportu, takže i když si umm odepřít jídlo, tak se nepohnu ani po milimetr... a to je asi ten největší problém. svoje děti dám na fotbal nebo na gymnastiku, ať takhle nedopadnou...
Odpovědět
Profilova fotka
ehm- heli ano rozesílám, jiné ani nemám! Když ony tak pěkně žadonily :-N ale všichni na tebě pějí jen samou chválu, tak snad mi tentokrát nenaplácáš :-x :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sylvi-ještě 6 dávek a prdel nateklou... :-S :-N heli-to si vyřiď s hlavní aktérkou !!! Bych spíš napsala: "už jí nic nenafotím" :-D :-D :-D Jarek je Jaromír? Já myslela, že Jaroslav...?! Ale to je jedno, že, tak ode mne taky všechno nej.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani-já nevím, ale mne přijdeš na svoji výšku štíhlá !!! Nevím, kde furt vidíš ty kila navíc?! =-)
Odpovědět
Tá teda jako po svatbě nemám :-D Majky, teď už jí to může být jedno, teď už ji můžu jen vydírat, když bude chtít další fotku :-D No, já bych možná našla v kalendáři i Šarika...mám na stole psí kalendář :-D
Odpovědět
Já bych chtěla vypadat jako vy...a řešit dietu, fakt.
Odpovědět
;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
heli-jj šarik :-D :-D :-D :-D :-D se tu řežu... Blani promiň, ale když Heli zase hodila perlu do placu... Už mu ta přezdívka asi zůstane, co?
Odpovědět
Profilova fotka
Heli, co se stalo, co ty smajlíci??????
Odpovědět
Profilova fotka
teda co vy to tady ne mě šijete??? čarodejnice :-D Jaké nenefotíš jí nic příště Jaké vydírání Já vás dvě asi rozesadím! ]-( Ježiš já se jdu radši schladit na tu zmrzku, nebo co se tady ještě dozvím..... :-S :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kamarádi mu ani jinak neřeknou, a já mu tak říkám když mě naštve a je zle ;-)
Odpovědět
Já to nebudu víc komentovat, prostě chvilkový pocit... Blani, neboj, nafotím nafotím :-D A nás nerozesadíš, páč to nende :-D
Odpovědět
Profilova fotka
potforky :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
tak jsem holky právě vyzkoušela tu 10ti minutovou barvu od Lorealu... a jsem maximálně spokojená. jen jsem to napatlala a hned to šla smyt a super :-) uvidíme, jak rychle se to smyje. majky, já si nemyslím, že jsem tlustá, ale v rodině je tloušťka a nerada bych dopadla jako třeba mamina. a vím, že si nemůžu dovolit jest bez rozmyslu, protožer jinak to lítá nahoru dolů... takže proto tady to hlídání se. Heli, nebuď smutná, koupíme ti slona ;-) nebo radši koníka?
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme s Heli srostlé pupeční šňůrou... :-) Jani-chápu tě, jen si myslím, že kdyby jsi k tomu zařadila pohyb, uděláš daleko líp, ale sama musíš uznat, co ti pomáhá a co naopak škodí.
Odpovědět
Jani, já už koníků mám hafo, necu, kdo by to jezdil. Leda Blanča :-D
Odpovědět
markétko, já vím, že by bylo lepší se trochu hýbat... ale mě to fakt nebaví... nedonutím se ten zadek zvednout. teď hodně pendluju po baráku a po venku, ale jak přijde škola a učení, tak budu leže v knížkách a bude to zase na prd... no budu se nad tím muset zamyslet :-) heli, tak křečka, na tom se jezdit nemusí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jani- každy pohyb nemusí být dřina! Jsou i jiné (sporty) u kterých se dá držet váha a tvaruje postava Bratrankova manželka vyučuje orientální tance a to prý funguje bezvadně! Mě to hrozně láká, ale tady není žádná lektorka na úrovni (aspoň o žádné nevím) která by rozhýbala také dřevo jako su já ;-) :-D heli- nenahlodávej mě pořát! 8-) Ale klobouk dolů, před tvým jezdeckým uměním!!!!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani-jakto že ne? A co Dáša??? :-D :-D :-D :-D :-D :-D Taky jsem měla čest vidět Helenku při tréninku a je to krása se na ni dívat... Tam jsem taky poprvé pohladila koníka a zjistila, že se taky potí... :-D no jo blondýna... :-N Tak jdu na fialovku.. mějte se brambůrky a krásnou noc...
Odpovědět
Blani, to není umění, to je spíš parodie :-D Navíc jsi mě viděla na malém křížku, musíš se stavit, až bude postaveno vejš ;-) Kočenky, však víte, že co den, to mě tam najdete a svoji nepřítomnost hlásím dopředu, takže vás ráda kdykoliv uvidím a na koníka posadím a i zdokumentuji. Chjo, jak já to bez vás ty tři dlouhé dny přežiju????? A Janča dělala orientální tance, pokud si dobře pamatuju, že Jani? Jsem dneska mega unavená, plná informací a fakt grogy...byla jsem v práci do půl šesté, pak rychle ke koním...no za den se toho fakt stihne mega moc udát :-N =-) :-D Zítra je riflový den, takže konečně budu za člověka :-D Koukala jsem na fotky ze dneška a některé vypadají docela nadějně, tak snad Prca bude spokojená (to je tak boží přezdívka :-D ) Udělám ještě pár fotek a jdu chrupkat. Tak dobrou noc.... PS: Eliška v ordinačce měla hezké šaty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, konečně zase páááátek ;-) Heli, ať ti dobře dopadne výlet i předání pejsiny :-)
Odpovědět
Dobré ránko holčinkyy, tak jak jste se vyhajali do pátečního dne? :-) Čeká nás prodloužený víkendík, tak co máte v plánu? :-) Heli taky jsem čučela na ordinačku, no šaty měla E. krásné, jen s tím ženichem to nějak nevychytala :-N
Odpovědět
krásné dobré ránko... já spala dneska jak zabitá, dokonce sem nezvládla odepsat ani na zprávu s přáním dobré noci :-N probrala sem se v půl druhé ráno s rozepsanou zprávou v ruce, no sranda... teď už snííídám. bankomat mi po ránu nechtěl vydat peníze, prej že chci překročit denní limit...darebáci. tak musím na pobočku. ivi, děkuju, vyjíždím zítra ráno v sedm, tak dneska jdu brzo spát, žádné chlastání. příští týden už by měly dojít už nabídky na auto (to jen pozn.pod čarou) ;-) Sylvi, když je blbá, tak je hold blbá :-D
Odpovědět
Kočky, tady máte ode mě pro lepší ránko: http://www.youtube.com/watch?v=WJwjGi...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Hezkýýýý, to zbožním. Hned je ráno příjemnější. To není možné, žes ty spala jak zabitá, takový noční tvor ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?