Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hledala jsem ty druhé plavečky, ale už na Aukru nejsou ]-(
Odpovědět
JJ, Markétko.....letí to ten čas....rodila císařem a malý je prý zlatečko. Ostatně já mám pocit, že v poslední době rodí spousta holek císařem... :-. Holky, chtěla jsem se zeptat- máte některá z vás zkušenosti s termálními lázněni? Teď se mi vrátila kamoška, byla v Rakousku a tam navštívili termály a prej úžasné a báječné....Jezdíte některá někam? Že bychom si s manželem taky někdy zajeli.... Jo a já si koupila minulý týden v GATU plavečky. Měli tam černé s bílými puntíky....v opačné kombinaci by byly ještě úžasnější, ale i tato kombinace vypadá dobře. Blani, neboj, plavečky stačí dojít....Kdy odjíždíte na dovču?
Odpovědět
Profilova fotka
mannie- my jedeme v pátak asi ráno, máme to na víkend, tak aby jme si to užili :-) Jinak do termálů jezdíme na slovensko na Podhajskou a je to super, voda je skvělá i jdyž je chladno a prší. Já si termály nemůžu vynachválit, mají pozityvní ůčinek na kůži a S.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pá loučím se, dneska jsem nějak nestíhala, zítra to snad bude lepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jupííííííííí pkavečky už došly :-D , ale ještě jsem je neskoušela, páč je mi taková zima, že bych do nich neměla co dát :-x :-N
Odpovědět
Blani, tak vidíš, že stihly dorazit....Pak až ti bude teplo, tak musíš ozkoušet a poreferovat jak ti padly... ;-) Jinak díky za tip na ty termály......zkusím popřemlouvat a třeba až bude pěkná kláda venku,tak by jsme tam mohli vyrazit. Je pravda, že venku teda počasí nic moc... :-( :-| ]-( jinak kde máme dneska Barušku, Sylvušku.........holky vy tak moc pracujete? :-x Mě snad bude haňba, když já se tak flákám.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte ženy. Já jsem taky na marod. Ale chodím do práce a po doktorech. Vladi a co ti chybí? A kde máme zase Leničku? Teda ta nás fláká :-) :-( Ani se neozve,jestli se má dobře. Vladi,víš o ní?
Odpovědět
Ahoj holkyyy, tak jsem tu :o) Katy, jak se mááš? Říkáš, že jsi marod? To je teď dost lidi, i kamošky co jsem slyšela, a to máme v pátek sraz ze střední :o) A co nového jinak? :-)
Odpovědět
Barčo a jak to dopadlo s pejskem?? =-)
Odpovědět
Holky, já jsem marod - mám vyrážku na břiše, tak zítra se dozvím co mi to vlastně je.... =-) Jdu totiž na kontrolu, Dr. na mě mrkne a vyřkne ortel... O Leničce nevím vůbec nic, pěkně nás tady všechny fláká....vlastně vím jen, to že nastoupila do práce na poloviční úvazek a má toho plné brejličky...Ale to je asi tak všechno. Katy - o víkendu jsem potkala tvého muže jak dělal úklid...celou cestu jsem přemýšlela co mu mám říct- jestli ahoj nebo dobrý den.. :-N :-N No nakonec jsme si oba řekli dobrý den... :-D Já jsem hlavně zvědavá na Barču - dneska se má jít stříhat.... Holky, makám na diplomce jako čert, vůbec se mi nechce a mám pocit,že se mi kouří už snad i z úší....nějak mě ta škola přestává baviti... |-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi,jo teď mi to říkal.Že tě poznal,ale byla jsi prý nějaká maskovaná-měla jsi kšiltovku?Uklízel ajá jsem ležela a sem tam na něho mrkla z okna. ;-) Z Leničky je velký pracant. Vladi,tak pak napiš,co je to za vyrážku, snad ne pásový opar :-p My jsme do lázní jezdily do Piešťan-hotel Balnea Splendid nebo Balnea Esplanade. Trošku dražší,ale stojí to za to. A ty jejich procedůrky,hm...
Odpovědět
Baf, tak já už jsem dneska doma...na chvíli...v 7 mám být v Břeclavi :-N Měla bych si na papírový pytlík vystřihnout oči, ať aspoň vidím :-D Vladi, já když přišla v 19 k dr., s vyrážkou na břiše, tak mě šupla 3 týdny před maturitou na infekční s neštovicema :-D Tím tě nechci plašit, toť pouze zápisek z mého deníčku.... Katy, copak tě sužuje za bacila? Dneska mi psala Marci, jdu k vám až v úterý, ale těším se, už to mám dlouhé :-D Jako ale fakt, uplná ošklivost. Mně teda nepomůže ani svěcená voda, já vím. Tak já jen jestli se tam potkáme nebo ne ;-) A nedávno jsi stříhala naši uklizečku ;-) Pohlaď pupíka a pozdravuj Zdendu, sem ho dlouho neviděla. Ale u něj nelze říct "už ani nevím, jak vypadá", šak ten tvůj chlap vypadá furt stejně :-D A ještě k tomu stejně dobře :-D Tak já si jdu namalovat na ksicht nějaký obličej a trochu se přičesat. Už se mi udělalo aspoň dobře trochu...
Odpovědět
Článek se načítá
Heli nazdár, no kočko ty jsi furt někde v trapu :-D
Odpovědět
Jé Katy, úplně jsi mi připomenula, že jsme dostali poukaz do vířivky se šampáněm do Mutěk do toho relax centra :-) snad to jeste platí :-)
Odpovědět
Vladi ta vyrážka to zní blbě, to je fakt jako pásový opar, ale třeba to bude jen nějaká vyrážka, a bude to oukey.
Odpovědět
Profilova fotka
Heli,to se neuvidíme. Břucho jsem pohladila,mimi tě taky pohladí,až bude moct. Sylvi,tak hurá do vířivky. Taky jsme byli a bylo to fajne. ;-)
Odpovědět
:-) Katyy už se tam docela těším, jak ted budou chladné dny, tak šup se jdem vířit :-D Aspoň se prohřejeme. A co bříško roste pěkně?? Kámoška má mít každým dnem miminko, tak furt čekám zda něco bude :-N
Odpovědět
Katy hlavně se nám opatruj, žádné přepínání sil, a odpočívej, jasný? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rozkaz.
Odpovědět
HOlky, no já už tuším, že ortel bude takový, že to pásový opar bude.... Zatím sice nevykazuji znaky popsané na netu ( ukrutná bolest a kdesi cosi), ale už to tak vypadá, že mě něco podobného navštívilo. No uvidím, co mi zítra řeknu Dr......ona už naznačila, že má podezření na ten pásový opar, ale že uvidíme co z toho nakonec vyleze. Nešťovice jsem naštěstí prodělala jako dítko, takže ty mi nehrozí. Sylvi - tož tu vířivku ti závidím, už Blani jsem se dneska ptala na termály, docela mě láká je zkusit... Heli - budu na tebe myslet....A ty si nic patlat na obličej nemusíš, vždyť ty seš hezká pořád... Kači - IP. A taky se přidávám k tomu, že se nám máš opatrovat!!! Jo byla jsem maskovaná - měla jsem kšilt...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, už se nám láme týden ;-) Vladi, pokud by to fakt byl pásový opar (nepřeju ani nepříteli), tak je na to super věc rozdrcené listy netřesku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko...to bylo probuzení..a ta tma...ááá já su spááč. Sylvi Aira zatím nevím?To se dozvím za 14dní :-| ale snad to nedopadne tak jak myslím. Jinak už nemám vlasy tak mi je prošmikala, že mi zůstaly jen dva:-Dneee kecám :-D mám to hodně prostřihané :-D Vladi tak pak písni jak jsi dopadla s výsledkem, snad to bude jan nějaká vyrážka a nic horšího :-| Katy asi začnu chodit na spining podzim--zima tak to zase bude pro mě záhul :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Baru, hoď foto nových vlásků ;-) Venku je fakt hnusně, začal podzim a koukám, že tady už začlo i poprchat..., já chci zpátky léééto.
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi nefotila jsem se, no šak se někdy uvidíme. Navrhovala bych další sraz než bude zima :-)hmm co vy na to?Všechny vdané... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, říkalo se, že až bude po svatbách, tak se zase slezeme... Mě tento víkend končí závodní sezona, tak budu mít volněji a budu se snažit přizpůsobit. Jaké navrhujete místo pro tentokrát? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Třeba CasaMiu? nebo jak se to píše?A nebo Hodoňačky narhnete ...:-)ale asi nejspíš Hodonín to je pro všechny akorát...a navrhovala bych to tak v půlce října třeba 16.10. nebo 23.10. x-)
Odpovědět
dobré ránko... Helenka se dostavila domů až krátce před jednou hodinou ranní, takže si dovolila trochu přispat a huuuuž je tady :-D Jestli se teda jako ale sraz týká jen vdaných, tak to já si sednu k separé stolu aspoň, ať se na vás můžu koukat bo já už to na vdanou fakt neukecám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
heli ty budeš včele stolu a je to pro všechny v této diskuzi...Takže jako správní organizátorka vypiš seznam kdo může a ne...protože minule si to zařídila super:-)
Odpovědět
Oooo, jaká to čest :-D Nuže: helisek - ten může kdykoliv a kamkoliv a když nemůže, tak si to zařídí majky babss lump doorka blani84 shafrah sylvik mannie mihaela mesulka penelope76 brendi jakožto místo bych navrhla kupříkladu břeclavskou mexickou restauraci (to mě jen tak napadlo, páč jsem tam byla zrovna včera) nebo tu bejkárnu v Hod., tam jsem ale nebyla, takže těžko říct, jaké to tam
Odpovědět
a termín navrhuju 27.10.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?