Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi a tobě to nepřišlo?
Odpovědět
nene Blani :-(
Odpovědět
napisi ti mail do IP ješte jednu
Odpovědět
Profilova fotka
heli-jé jakou těhulku jsi fotila?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi pro jistoto jsem ti to poslala na oba, ale v odeslaných se mi ukazuje jen ta druhá adresa :-.
Odpovědět
mrknu Blani :-)
Odpovědět
sylvi, nastrouháš si sýr, nakrájíš na kostičky trochu šunky, hodíš do misky, mrskneš na to vajíčko a promícháš to. pak to dáš do hrníčku, ten dáš do vodní lázně tak, aby byl ten hrnek z 3/4 ve vodě... a vaříš... tak počítám 45minut... jde to vcelku pomalu... a pak jsem to takhle celé ještě mrskla asi na 5 minut do trouby pod gril, aby se tomu udělala nahoře kůrka... a bylo to mňam... jooo a ještě ten hrneček vymaž trochou oleje, aby se to pak dalo vyklopit ;-)
Odpovědět
Blani jo, úúúž došly, no krásná jsi byla i s manžílkem, moc moc slušinkááá. :-) Těším se na další. Heli šikulka, moc hezunké fotečky. Jani to je nějako dost pracné, prosím tě, co ty držíš za dietku? :-) Já teď jsem ve fázi zdravé stravy taky, ale takto sýr udělat no mazec. A kdybys to dala roztavit do mikrovlnky, tak to máš stejné jak vařit ve vodě,ne?
Odpovědět
sylvi, to mě pak taky napadlo... no pracné to není, jen to dlouho trvá ;-)
Odpovědět
Jani a to jíš jen ty, nebo i manža? :-) a to byl jako oběd? jen toto, nebo k tomu něco? Co jíš pověz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé holky vy mě tady dráždíte s tou zdravou stravou, já to vždycky chtěla vyskoušet, ale miluju všechno nezdravá a prorostlé :-N :-D
Odpovědět
blani, fotky jsou krásné :-) kdopak tě česal, vypadá to super ;-) sylvi, na oběd si dělám normálně přlohu - brambory, rýže, těstoviny... knedlík výjimečně, ale když mám chuť tak si dám... a k tomu zeleninu. a na večeřu vždycky nějakou bílkovinu (maso, sýr, soja) a k tom většinou zelenina. občas si dám i přílohu, ale jen malinko... a taky ne vždycky to dodržím, včera jsme zbouchali pytlík gumových medvídků :-D ať žije dieta. a manžel většinou obědvá mimo barák, ale když dojde, tak uvařím tak, abysme to jedli oba. kdyby byl dneska doma, tak jemu bych ten sýr normálně usmažila ;-) včera jsme zase dělala rybu. jemu jsem ji upekla na másle s kari a sobě ji udělala v páře... a všichni spokojení :-)
Odpovědět
Článek se načítá
No Blani ty si dej co hrdlo ráčí a Jani ty taky :-D Vy jste jak proutky :-D
Odpovědět
sylvi, kdybych jedla tak, jak bych chtěla, tak se neunesu. teď jsem si dala po svatbě 14 dní od všeho pohov a fakt jedla na co přišla - snědla jsem obě marcipánové figurkyk z dortu... a tak podobně... a vypadala jsem jak nafouklý meloun... nekecám, normálně jsem se začala podezírat, jestli neselhaly prášky :-D
Odpovědět
Jani tak to je fajné :o) to držíš vlastně jakoby dělenou stravu :-) maso+zelenina, přílohy+zelenina, ovoce... segra na tom kdysi zhubla 17kil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně na tom vaření nebaví to, že hodinu se s něčím škudláš a pak za 15 min. to máš snězené :-S Jani-to jsi jedla zapečený sýr s trochou šunky a jedním vajíčkem??? =-) :-N Z toho bych asi moc neskákala i když věřím, že to je výborné !!!! blani-nevím, na co ty bys chtěla držet zdravou stravu?! :-N Ty jsi jak já :-D Měli bychom si nakrájet bůčka, nebo tlačenku s cibulí :-D :-D :-D Ale taky mne to lákalo, protože i taková postava jako já může mít zvýšený cholesterol, vysoké hodnoty cukru apod...
Odpovědět
Jani :-D tak to znám, já taky tak po svatbě zbůchala co jsem viděla |-| , ale teď už jím tak 3dny teprv teda zdravě a málo :-) a včera jsme byli v Raťkách plavat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi, ale já jsem tede nepostřehla, že by ses měla týrat hlady, třeba bych na zdravé výživě přibrala?! 8-) Jani- česala mě kamoška, má salon u nás v Rohatci Eva Menšíková, já nani nedám dopustit ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sylvi-já jsem ti chtěla napsat, že jsem se koukala na ty fotky z Bulharska a nevěděla jsem, že jste tam jeli i s Martinou a tou druhou holkou (teď přesně nevím její jméno? Není taky Sylva) ?! Takže manžel tam byl se 3 babama?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já teď zbouchala nezdravý pudinkovo-borůvkový řez...byl výborný a ještě bych si dala něco dobrého :-)
Odpovědět
Blani...musím holka bohužel, vypadat jak ty tak si pískám :-D Marky, no to je složité, ano byli holky s nama, a ta druhá je šárka. No Šárča totiž byla pohádána se svojím, tak se naštvala a řekla Marti jestli nepojede...takže tak to bylo. JInak původně měl jet její Radek. No byli jsme s nima jen občas, na pláž jsme si šli kdy jsme my měli chuť a ven taky, takže na sebe jsme moc vázaní nebyli , jen na večer na véču a na koktejlíky a tak. :-D
Odpovědět
Jo a Martina si tam zlomila prst, ale to asi víš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda já jsem dostla chuť na zmrzlinu, asi si zajdu na točenou :-D majky- talčenku si neprosím, ale takový pečený bůček......mňam mňam mňam nepohrdla bych :-D
Odpovědět
Majky, když to takhle napíšeš, tak zní šíleně :-D ale bylo to fakt dobré... měla jsem k tomu bramborou kašu a salát a jsem spokojená :-) a mě zase na vaření vadí to, že člověk se s tím celé dopoledne rýpe a pak nad tím lidi ohrňují nos... Blani, jestli chceš přibrat a nedaří se ti, tak zásady zdravého stravování by ti mohli pomoct ;-) mělo by to mít oboustranný účinek ;-) a hlavní je, že se jí... a nehladoví ;-)
Odpovědět
Jani taky bych jednou chtěla si říct, sakra měla bych přibrat :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sylvi-jasně v pohodě, jen se dívám na fotky a koho nevidím... :-D Jj Šárka.. ano máš pravdu, naši se znají s jejich rodiči, myslím, že jsme se i my dvě někdy spolu bavily... nebo mamča mi říkala, že jsme byly stejně rozené, tak ji tak znám. :-) A ona je s tebou do rodiny? A to že si Martina zlomila prst, tak to nevím? Já o ní zprávy nemám... :-) Co dělala?
Odpovědět
Majky no našla v moři jeden kamen :o) a byl prostě její :-) pak s tim ale pajdala po Primorsku, no dílo :-N , ale normálně s tím chodí do práce, jen to má zafixované. Velké vlny nás nahnaly do řas, byl tam úsek se zeleniskem, a my chtěli plavat pryč, no ale Marti se tam připletl kamen. Takové akční to bylo, pak to měla hrubo fialové No šárka není moje rodina, jen kamarádka z dětství a to i Martina právě. Tak Martina je susedka no. :-D
Odpovědět
Blani ,nerozesíláš fotky ode mě, že ne? :-D Majky, ona se tu té Prce (bože to je hrozné) vyskytovala taky. Já tu kočku neznám, ale fajn baba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani-tak já ani tu tlačenku, ani ten bůček... jo zmrzlinka... hmmm to by bylo něco.... :-p ;-) Jani-jj, zní to divně, ale jak jsem psala, věřím, že sis pošmákla. A br. kaši přímo miluju mňam. Tak nad mým jídlem si manžel zatím nedovolil ohrnout nos, by byl jinak o hladu... :-N Já jsem teď začala jíst každé 2 hodiny, aspoň něco malého, jabko, pudink, jogurt apod...možná tomu pomáhají i ty B12 injekce a od nemocnice jsem přibrala a vracím se na svoji váhu Sylvi-já bych zase někdy chtěla říct "měla bych zhubnout" ... :-D
Odpovědět
Majky tak to je super, že se váha vrací. Hlavně, at se zase cítíš dobře, jak jsi zvyklá, těch pár kg ti ty B12 dají si myslím. Ještě tam máš kolik dávek? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?