Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
paní Marétko, hluboce se vám omlouvám :-p :-D a do lékárny bych mohla jít tak maximálně zametat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani taky chcu vidět fotky:-) děkuju za fotky mé...no já chtěla být vždy černovláska s modrýma očima :-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jani dotkla ses mě :-Dnéé keckám...já nevím neřeším vlasy..každá má něco do sebe a ty vlasy to jen stylizují ten pocit....-Dsi myslím já Bára :-D :-D :-D
Odpovědět
Blani, ale to tak bývá, já dokud nepotkala manžela, tak jsem taky měla jen samého blonďáka :-D
Odpovědět
holky, my jsme prdlé :-D kdo je blondýna, chce být černovláska, kdo je bruntka, tak by chtěla světlou kštici :-D njn, hold ženské :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chceme to co nemáme, co máme to nechceme... .-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani-to je dobře, že jsi měla ty tmavé typy, si představ, že by jsi potkala už předtím nějakého blonďáka a Jarka si tak nevzala..?! :-D shafrah-ještě kleknout na kolena a prosit ručičkama... :-D :-D :-D Baruš ty jsi typ holky co se mi také moc líbí... jsi blondýna a máš hnědé oči... to je krásná kombinace. ;-) Já si myslím, že krása ti jde hlavně zevnitř (to je hezky řečeno, co? :-D ) Ne ale myslela jsem to tak, že ženská může být sexy a kusanec i když má krátké vlasy a třeba malá prasa... pokud ten sexepyl má v sobě, tak může být i holohlavá a bude kusanec... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baruško- já ještě fotky nemám, společnou mi poslala Helča jednu na e-mail, ale já jem antitalent, tak nevím jak ji sem dostat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
blani-přepošly to Barči přes mejl... to je nejjednodušší ;-)
Odpovědět
jsem zpět a vidím :-D blani, mám s Marcelou (jak jí říkáš? Prcka?) domluvenou meruňku, takže to žahnem a uvidíš, jaký z tebe bude kauboj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heli vítej, jak jsi dopadla?
Odpovědět
Profilova fotka
Heli- říkáme jí Prco :-D tak jte se domluvily na to focení? A co práce vše jsi zmákla určitě levou zadní :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Blani, mám momentálně ve foťáku několik set snímků :-D A ještě budem fotit s jejím chlapem, ten to dneska nestihl. ;-) majky, mám hrášky v kukadlách :-D právníka jsem nestihla...
Odpovědět
Profilova fotka
teda to jsou fofry já se nestačím divit :-o co všechno stíháš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli-takže zrak ostrý ;-) Jj, ty jsi dnes byla fotit tu paní s dětma (nebo jedním?!)... já jdu v sobotu fotit tu Ivču, tak jsem zvědavá, jestli něco splodím. Včera jsem fotila lískový oříšek, co ležel kolegyni na stole. Tak mi ho dala domů, když viděla moje jiskřičky v očích, že to by se dalo vyfotit... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, pá zítra ;-), pádím domů za mužem a zvěří.
Odpovědět
Profilova fotka
majky- ta paní má tři děti a velkého psa :-D a její pozdrav je .....zdar sorry, fakt nestíhám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani pošly fotku pls :-)pošlu ti mail do Ip
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi-páááá blani-ježiši :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj berušky, v rychlosti se zase hlásím :-) Baruš ty fotky jsou super. JInak kombinace blond vlasy a hnědé oči se mi moc líbí :-) Blani, prosím si taky o fotečku, ať se pokochám jak jsi byla ve svat. den krásná. ženicha jsem zahlédla, ale tebe ne :-)
Odpovědět
Jani jak jsi dnes navařila :-)
Odpovědět
taky se připojuju k prosbě o fotku ;-) sylvi, dneska jsem uvařila smažený sýr bez smažení :-D a myslím, že ok... ale bylo to dost slané, i když jsem tam nedala ani špetku. steaky budou až na večeřu :-)
Odpovědět
Jani ,počkej a jakým stylem jsi ten sýr udělala? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jestli jsem to dobře napsala, tak by jste to tam mě :-) ly mět
Odpovědět
Profilova fotka
jani tak mi pišly adresu do IP omlouvám se za spoždění, papala jsem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani no paráda:-)krásné fotky..heli si KING:-)
Odpovědět
Blani, chceš na prdel??????????? Jo ona je trochu poletuch, ale ideální spolupráce...a ještě jsem fotila jednu těhuli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heli a zaco......_ :-.
Odpovědět
Blani já cu takyy :-)
Odpovědět
Baruu přeposlat ju? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?