Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já se pujdu chystat, navečer se sem na vás mrknu sportu zdar :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani-která švagrová? Snad né Dáša??? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ona mě zabije, ale byla to sranda, řechtali jsme se až náb bolelo břicho a pusy :-D
Odpovědět
joooo, vím která. :-D
Odpovědět
tak já pak vyměním foto za foto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani- :-D :-D :-D já se z ní po*eru... :-D :-D :-D ale víš co, ona je ňuňoš, všeho schopná !!!! Počky, jí na kafím řeknu, at nám předvede břišní tanečnci... :-D pošly foto, neřeknu jí nic, neboj se... ;-) Ale zase ona na to má proporce, tak zas takový propadák to být nemusel být.
Odpovědět
Profilova fotka
Propadák to neby, naopak :-D Já se pokusím nějaké fotky sehnat, ale nevim kdo ji tak má. Jo asi na videu něco bude. Musím splašit co se dá :-D
Odpovědět
nazdár dámičky, to je ale "překvapení", že píšu, co? :-D blani, děkuju za příjemnou návštěvu, jsi mi udělala radost, že ste se za mnou stavili x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko :-) Kontrola dopadla relativně dobře, dvě rány už se zacelují kůží a jen jedna ještě trochu zlobí, takže to má pořád pod obvazem. Vetka povolila výběh o velikosti max 4x4 m, tak mám radost i za kobylu ;-)
Odpovědět
dobré ránko ivi, tak to je super x-) nad očekávání lepší rekonvalescence, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko. Ivi,tak to je výborná zprávička.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky x-) Jj, holky lepší se to, pomalu ale jistě. Ještě tak měsíc pod obvazem a pak rok až dva na úplné doléčení a pak se uvidí...
Odpovědět
Článek se načítá
Katy, jak se máš? Už se těším, až tě uvidím x-) Včera jsem stála před zrcadlem a hrozila se nad tím, co už zase mám na hlavě, že to není možné, aby to tak rychle rostlo a koukla jsem do diáře, kdy jdu a blesklo mi hlavou, že už třeba budeš mít minipupík x-)
Odpovědět
Ahoj holkyy. Barčíí krásné fotečkyy, se teď zrovna kochám :-) Ahoj Katy, jak se máte s mimiskem? :-) Ivi, to je hezké, že se to už lepší x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi,to je teda opravdu běh na dlouhou trať. Heli,zrovna včera jsem se ptala Marci,kdy přijdeš. Pupík už mám a docela velký. A taky 5kg nahoře.Ale když mě tak chutná.... :-) :-) A čekám,že by se mohlo začít mrskat,ale zatím nic. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Baruško, ty fotky od větřáku a s jabloní nemají chybu, mají takovou krásnou atmosféru x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, už chci mít prodl. víkend.... Ivi,jsem ráda, že je Leonty líp, asi už to nikdy nebude dobré, ale aspoň se snažíte, aby mohla fungovat Baruš, máte opravdu náááááááááádhernééééé fotky... ;-) Kači, jen papkej a na váhu ani nechoď :-) Heli, co ty a včerejšek?
Odpovědět
Profilova fotka
Baru,v tom povozu za traktor,jak jste se fotili,(my jsme tomu říkaly koplínek),jsem ztrávila část dětství.A padla tam i první pusa.Tý jo.Úpně mě to vrátilo o 20let zpátky. :-D
Odpovědět
Katy, to máš ještě moc brzo ;-) jsi v 5. měsíci teď? kolikátý tt? Kůrnik, tož telepatie funguje :-D Majky, doba ledová je doba ledová :-D
Odpovědět
Baru, prosím tě, a teď mi řekni, proč jsi psala, že fotograf byl málo akční? Ty fotky nemají chybu x-) Bacha na Káťu, malý zemědělec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Baru-co to je za místo, kde jsste se fotili? To je někde v Čejkovicích??? Heli- ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( mi ani neříkej !!!! Kači-o 20 let zpátky? To je jak půlka století :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heli :-D :-D :-D ,pravda že na poli jsem byla pořád. Jsem v 16tt.Asi brzo,ale já jsem tak netrpělivá.
Odpovědět
Katy, to bys chtěla z jalovice tele, ty trdlo!!!! Počkej ještě měsíc. Když budeš hoodně citlivá a vnímavá, tak možná už do 14 dní bys něco cítit mohla. Já si pamatuju, že opravdu šťouchance jsem poznala až v 19tt a to tam byly dvě ;-) A děsně sem se tomu smála :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak fotky už jsou v albumu :-)děkuju ... no akčnost byla,ale jen díky nám..fotograf jen kroutil hlavou když jsme chtěli do té maringotky..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marky,no jsem stará páka,co myslíš :-) A opravdu 20 let. Heli,děkuju. Budu teda trpělivá. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Baru-mně se nejvíc líbí právě ta v maringotce... tam jsi nádherná (samo i na dalších fotkách)... ;-) Tak aspoň, že jste věděli, co chcete, jinak byste měli asi aranžované fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, měli jste super nápady, fotečky vypadají fakt parádně, žádné "zámecké tuctovky" :-) Majky, taková krásná krajina s vinohradama a větřákem je nad Prušánkama směrem na Poddvorov ;-)
Odpovědět
Katy, ty voe, tos teda začínala brzo :-D Zase tak stará nejsi :-D Jakože kdybys chtěla trošku nakopnout, tak si řeknu, jak přijdu :-D Dělám si legraci. Hlavně se připrav na to, že tě asi budu ošahávat :-D
Odpovědět
baru, a majky má pravdu, jak visíš z okýnka, tak ta nemá chybu!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
To byla jen první pusa. Pak zase roky nic....S tím kopancem si to Heli rozmyslím... ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?