Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Majky tak jsme domluvené, ju? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky taky mi padá hlava.... :-|
Odpovědět
Já budu čilá jen vyjdu ven z práce, to tak mám vždycky :-D
Odpovědět
Já nemám odkud vyjít :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sylvi-jasně, jsme domluvení. Lucku naberu už v 19:10 a tebe u kapličky v 19:15, ať se nemusíme vracet a můžem jet přímo do Hodoša. babss-budem si ji navzájem podpírat heli-závidím ti, že jsi doma. Já čekám ještě na 1 mejl z Prahy, abych mohla fungovat a pracovat dál, pak to uzavřu, hodím nohy na stůl a můžou mně všichni drbat na zádech... :-N
Odpovědět
Běž ven před barák :-D se nadechni , projdi a jdi zpátky :-D
Odpovědět
Majky jasnéé šéfe :-N
Odpovědět
Tak já mám nohy na štokrleti :-D Sylvi, venku sem byla už 3x dneska a za chvíli mizím zasejc... Majky, není co závidět :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi na zahradě bouráme, je to pěkný mazec, zrušili jsme kotec pro psa, králíkárnu, no hnus, už je to skoro všechno na sběrném dvoře :-N , a pak se začne vyřizovat stavební povolení ;-) Marky já to mohla klidně s vaškem domluvit, on by nás tam zavezl
Odpovědět
Luci, co budete stavět? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli-já vím, ale víš, jak to myslím.. prostě všude jinde jen né v práci... :-| brendi-Luci to nemusíš, já kdybych se chtěla napit tak si to taky zařídím a řeknu Lukymu, ale opravdu nepotřebuju pít. Stejně tvrdé nepiju a to víno si můžu dát i doma... takže v pohodě. Vyzvednu tě. Vy budete stavět? Jsem ani nevěděla?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no.............. stavět.......... :-D jak se to všechno nakonec vyvrbí, každý týden plánujem něco jiného, ale nakonec bude v zahradě asi vaškova dílna, ta je ted mega velká, člověk by neřekl, když jsme se zbavili těch krámů......a taky je v plánu nová střecha ....... to je všechno ve hvězdách, uvidíme, momentálně jsem vděčná aspon za tohle 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
heli "škoda" že jste si s martinem nekoupili nějaký pěkný pozemek na kraji obce, by jsme ho ted od vás koupili :-D
Odpovědět
HOlky jdete navečer polehku jen? Já jsem si chtěla dát něco krátkého jen se bojím komárů či zimy, toš nevím..ale teplo by byt mělo , že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no Sylvi na dneska hlásili mín než včera ale mohla by být teplá noc, protože bude zítra zase hezky a teplo, ale co si obleču, netuším, každopádně nezapomeňte repelent :-x
Odpovědět
Markétko, vím... ;-)
Odpovědět
Luci budem smrdět po repelentu ale nevadí :o) je potřeba, venku si do zástrčky reid nestrčíme nooo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sylvi ani nemluv, my jak přijeli z dovolené, tak nás komáři poštípali teda rázně, na filípka jdou obzvlášť rádi, neměla jsem doma reid do zásuvky a za tu jednu noc ho popichali , už jsem ho naštěstí koupila a funguje.......FUJ
Odpovědět
Luci, to radši ne, já sem vydřiduch :-D :-D Sylvi, dám si rifle pod kolena a žabky asi...a navrch nevím, asi tríčo.
Odpovědět
JJ právě proto jsem čučela, že chcete sedět venku, skrz ty komáry.Ale snad dají pokoj a bude to v poho. Je vypudíme nějak. :-)
Odpovědět
Taky si dám Heli něco asi krátkého a mikču sebů na ruky aspoň kdyby se ochladilo a hotovo, nebudu to hrotit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
heli to jsou všichni, aspoň se nestratíš :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky mají tam mochito
Odpovědět
OO Luci to ja moc nemuset, mátu nemám ráda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ááá tak to je jediný m. nápoj který si dám, já nejsem na to sladké :-N , jinak u mě je to stálice: víno, slivovice, rum, ten mě naučil pít Vašek :-D :-D :-D
Odpovědět
Luci, hold dubňák, no :-D Mojito mají, alko i nealko. Ještěže jedu autem, aspoň mě to bude krotit...nemůžu já takto chlastat denně a ještě nevím, co mě čeká po mém návratu... Sylvi, vidíš, to by mě nenapadlo, že aj neco na ochlazení, jdu si to nachystat... Snad nedorazím moc pozdě...jela bych hned od kůň, ale to bych vám srmděla, musím se trošku umyt :-D
Odpovědět
ty voe, rum je good v kofole, že Blani? :-D já zase vlčím a dostávám se do fáze, kdy piju všechno co teče...si myslím, že v té sestavě do Chor. ani nedorazíme, zapichnem ve esteraichu na parkingu a čtyři dny budem v limbu :-D
Odpovědět
Luci hold to musíme odpit asi my dvě, když všecky budou řídit, no a ještě Barča s nama može :o) :-N hihih, jen tak zlehka jako :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heli ty taky nepiješ???? :-D |-| :-p právě že návrat mohl stát zato ;-) x-)
Odpovědět
Heli kolik vás jede? :-D No teda to bude akceee :-D To těch 10litrů vínka stahnete co by dup :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?