Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Luci, uvidíme za "co" bude stát návrat... :-N Nene, nepiju, řídím... Helenka je fajnšmekr, uvařila si kafe do "kýblu", s mlíkem, se šlehačkou se skořicí a zajídá to oplatkem...se pobliju, už to vidím... Sylvi, těch 10l je na osobu :-N Budeme koštovat :-D
Odpovědět
Teď mě napadlo, že bych mohla ten byt aspoň nafotit a hodit na střechu...ať vidíte, jak to nakonec vypadá a jak se noví majitelé budou mít ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
8-) jo to udělej heli, já právě kafe dopila, nechtělo se mi načínat nové mlíko, taky bylo černé jak uhel, jako už jsem vám říkala, jak jel vašek na ty ryby tak jsem si v pul 9 večer jela na benzínku pro magnuma a rovnou koupila i vaškovi a nakonec ho sežrala taky??? neříkala?? tak to víte Sylvi, my to teda za ně zachráníme 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to i kdyby vám tam heli pršelo, máte co dělat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já myslela, že komáři lítají vlese a ono i na zahradě v plechárně?! sylvi-my jsme chtěli hlavně světlo na fotky, bo ty fotky nestojí od chytila za nic... nebylo světlo, ale Helenka má teď blesk a já světelnější objektiv, tak když by se vám tam nelíbilo, tak můžem dovnitř heli-10 l na osobu??? =-) Chceš dostat otravu alkoholem??? :-D brendi-jestli se ožerete, tak já vás v autě nepovezu, mně to tam poblijete a mně to dnes kolega vysával a umýval... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi prej jí poblijem auto, já teda z chlastu zvracela před sto lety, co si pamatuju, mladá, blbá, nerozvážná :-D :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky a budeme kupovat novou houpačku, juchůů. Zrovna razítkuju vaškovi doklady :-p :-)
Odpovědět
Blesk je můj pomalejší brácha :-D Mám ho v brašně a zrovna si leštím objektiv, tak si natrénujte úsměv, kuřata :-D Já poblila taxíka, a není to tak dávno...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, jak na olympu... blondýny došly na Olymp :-D nebo u nás, přípravy na disko... když nám bylo náct, co???? :-N Já se k vám pak dojdu shoupnout. Luci, jsi mi neodepsala, jestli ta zrcadlovka je vaše????
Odpovědět
Holky, loučím se s vámi. užijte si dnešní srazík, hezky to zdokumentujte. Už se těším na fotečky. Moc všechny zúčastněné pozdravujte...... pááááááááá v neděli 9.8.09 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marky není, máme ji od tatky jen půjčenou :-| ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
......jo to byly časy 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
raději nevzpomínat....u jednoho baru sbalit jednoho chlapa, u druhého druhého chlapa a rychle zmizet ať se porvou bez mé přítomnosti :-D
Odpovědět
Vladi, užij si dovolenku, řádně si odpočiň a těšíme se na zážitky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy, já se loučím, mizím na dovolenku ozvu se zase za týden, užijte si srazík
Odpovědět
Užij si dovolenku a ne že se nevrátíš do práce, co já bych si tam počala? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
heli-pak mi ho ukážeš, abych věděla, jak se s tím vůbec fotí...? :-) Kdybych si o něj napsala ježíškovi... :-N Heli, nás když někdo pozval na panáka, tak musel pozvat i zbytek holek s kterýma tam ta dotyčná byla...:-N mannie-Vladi, papapapapapapappapapa užívej !!!!!!!!!! mihaela-užij si ji takéééé !!! Odpočiň si. Papa snad se někdy poznáme osobně?!
Odpovědět
tak to ho přišlo draho, co? já si pamatuju, jak jsme šly s Ivou na Olymp...dojdeme tam, hned nás klofli nějakcí floutci a my došly domů s víc penězma, než sme tam šly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli-většinou si to pak rozmyslel a už neotravoval... :-) Vy jste jich jako okradli???? :-D :-D :-D
Odpovědět
Tož jako to zase ne, ale dycky jak hodila servírka peníze na bar zpátky, tak se neměli je vzít zpátky :-D a blesk ti půjčím, samozřejmě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
heli-jj, tak... no tak malá dom, co? :-D Blesk raději nepučovat, s tím neumím... ukážeš mi to na svém. Já vemu "liskač" (odrazovou desku) :-D :-D :-D
Odpovědět
šmankote babičko čaruj, to si nabijem čuŇu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli- :-D :-D :-D :-D :-D by na nás asi hleděli, co jsme to za blázny???? To je strašné mi pak dáš lekce skládání... :-N
Odpovědět
tak já si vezmu lékarničku sebou...pro jistotu a kluky záchranáře budu mít na telefonu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli-jooooooooooo ;-) :-D hlavně ať jsou kluci nabušení, v sexy trenýrkách... to budu hrát i mrtvou... :-N
Odpovědět
majky, tak já jim volám - červené trencle se znakem ZZS a bude to ajn cvajn :-D :-D uvidíš, jak s nama budou běhat na nosítkách :-D :-D mně už nabízeli, že mi pustí sedativum :-D
Odpovědět
ahojka holky :-) včerejšek byl moc fain :-) už se těším na fotky :-) jinak jsem se chtěla zeptat - nekupovala jsem si některá na svatbu závoj v šampaň barvě??? já mám s mojím dilema... včera jsme řešili, jestli se vůbec bude hodit... a do salonu budu volat až v pondělí, jestli by byli ochotní mi půjčit dva... tak se předtím zkouším ptát tady :-) dík moc a hezký víkend ;-) J.
Odpovědět
dobré ránko...zrovna čekám na odvoz a jdeme ke koním...mám pocit, že se pobliju nebo pos.. :-S To to ledové kafe po ránu a miska tvarohu 8-( Jani, máš recht, včera to bylo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :-D Odpoledne bych měla být doma, tak fotky projdu a hodím do albíčka ;-)
Odpovědět
Ahoj holkyyy, včera to bylo parádnííí...zase jsme se viděli a v trošku jiné sestavě a bylo to prima. Ráda jsem vás všechny viděla a nové poznala :-) a ty co nebyly tak se uvidíme příště tak nesmutněte... Vladěnce tak trochu závidím to moříčko, teď už se asi někde cachtá :o) Vladi užij si to , přeju ti to ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?