Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky :-D Sylvi, mamka tam (na bývalém Casinu) zrovna včera s přítelem byla na večeři a jídlo si moc pochvalovala. Ale říkala, že neví jakou to bude mít budoucnost, že tam skoro nikdo nebyl... Pamatujete, jak to byl dřív vyhlášený podnik a discotéka :-D? Nejlepší bylo, že jsem to měla pět minut chůze od baráku...
Odpovědět
Profilova fotka
lump-no ty se směješ, ale teď spolka od bratránka dcerka matičku... nevím, kde k ní došla přitom jsou jí už 4 roky... no fakt sila. Tak ji postrašili a ona pak opakovala "já nechcu umřít"... :-N Nakonec to z ní vylezlo. :-D Já vím, že tam byl bordel... :-D
Odpovědět
Ivi to protože nemají reklamu ještě, až to dají do rádia Jih a udělají webovky, tak jim tam lidi budou chodit, vem si, že je všední den, o víkendu tam lidi budou chodit. A jaké mají ceny, dobré? Třeba v Břeclavi je furt plno. :-)
Odpovědět
HOlky já tam byla v casinu jeste před bordelem, to byla fakt pěkná restaurace. A výborné jídla, ale to jsem byla menší. I bazén venku byl si pamatuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, asi jo, až bude reklama, tak se o tom lidi dozví a bude to asi lepší. Ceny mi připadnou trochu vyšší než v Břeclavi, ale žádná hrůza. Jj bordel tam taky byl a docela dlouho se tam držel :-N
Odpovědět
Profilova fotka
V Bažuli nic není, tak by to nebylo úplně od věci, kdyby si to tam zase rozjelo. Vždycky mě štvalo, že když jsme se ségrou chtěli někam vyrazit za zábavou, museli jsme až do města. A samotná jsem si brávala taxíka, jak jsem se bála v noci jít domů :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo reklama prodává... :-) Tak uvidíme,každopádně máme další typ na sraz... x-)
Odpovědět
:-D jasnééé, uvidíme jak se to tam rozjede
Odpovědět
Profilova fotka
Babulky, pro dnešek se loučím. Zítra mám dovču, takže se uvidíme až přímo v Plechárně. Přijedeme s Baruškou, tak jak nás zahlídnete, začněte mávat, ať vás dlouho nehledáme :-D Pápá zítra, I. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lump-jasně Ivi, vemem si fáborky, jak na prvního máje za komančů.... :-D Užij si dovču. Papa
Odpovědět
Ivi, a pamatuješ si, jak jsme tam šli na zákuska? Sežrali sme banán s čokoládou, tuším Split se to jmenovalo a pak sme si na to dali zeleniový salát? :-D :-D Já si budu muset dát brýle, ať na vás zítra vidím a najdu vás :-N za 14 dní si jdu k soudu pro razítko a pak už nové doklady :-) byla sem se dneska vyfotit a říkám, že bych chtěla černobílý film...a pán se na mě chvíli koukal a pak říká "neblázněte, to v Hodoníně neseženete" :-S majky, šmejdím po aukru...potřebuju jeden ND a UV :-N konečně sem se naskládala do té tašky, cos mi přivezla...vlezl se mi tam foťák s nasazeným objektivem, teláč a blesk...do kapsiček baterky, karty a dálková spoušť :-N jak se znám, v neděli na závody si to přeskládám do batohu, páč tam se mi vleze i svačina :-D
Odpovědět
Zlatíčka, potřebuju sehnat na poslední srpnový víkend 10l bílého sladšího vína....jak jsou na tom vaše sklepy a sklepy vašich rodin? :-N Nechci to zadaramo a petky si dodám vlastní :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
heli-bože, žo je kombinace sladké a potuplovat to zeleninovým salátem... :-D Prosím tě, jak jsi to myslela s tím černobílým filmem??? :-N Jsem trošku mimo mísu... Heli, náš Jarek má dobré víno, jestli chceš, tak se s ním můžu domluvit a některý den tam zajedem, si vybereš a on ti načepuje. Jen nevím cenu, ale klidně zjistím...
Odpovědět
Holky tak právě jsem doma objevila, že naši koupili ten kalendář města Dubňan, jsou tam 2 lístky na celý den na toho 15.8. a četla jsem si program , že tu má být v 20:00 Jirka Zonyga a 23,30 bude ohňostroj s hudbou. Tak to určo půjdem s mojím se mrknůt. A od 14-18hod košt vínka. Janča tam určo jde, jde ještě někdo? :-D :-D
Odpovědět
Heli i my a strýc má dobré vínko. Neni problem. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, já vám tak závidím těm co mají před sebou ještě dovču.... Marky byla jsem u Moniky H. TA JE NEŠTĚSTNÁ ŽE TENTO ROK NIKAM NEPOJEDOU, A TAKY ŽE JSI jí ukazovala fotky z dovči a moc se jí to líbilo, když ona je zatížená na Afriku vůbec x-) Jani taky jsem měla na škole dějiny umění a když jsme byli na Krétě, mrzelo mě že jsme se nejeli ani podívat na Knosos který byl pár km pod náma, ale s malým v tom horku ee :-| , jinak strašně toužím po Franci po Séně, zkrátka vidět všechno co si ze školy ještě pamatuju, to se ovšem s dětma nedá, tak si to nechám až na důchod :-D :-p Blani nebyla jsi dneska na koupáku? Heli to rozvádění bylo nějaké rychlé ;-) ale asi se to urychlilo tím, že jste neměli děti a nikdo nedělal potíže ;-)
Odpovědět
sylvi, s těma oslavama ještě nevím. v ra´tkách jsou ještě oslavy 120. let založení SDH... takže to bude takové dilema :-) tak jsem teď vlezla do albíčka... a na tom mém odpočítávači si přečetla, že do svatby nám chybí měsíc a 6 dní... a úplně se mi sevřelo u srdce... ale ne radostí, ale překvapením, že už je to tady... já to mám napočítané na 6 týdnů... a ono už je to jen 5... uff
Odpovědět
brý večír dámy...je to zvláštní, ale dnešní večer prozatím sedím doma, uvidím, jak se co vyvrbí, třeba nějaká mála oslava.. :-N Luci, ano, je to z těchto důvodů tak rychlé. U právničky byl sice trochu zádrhel s těma dětma, ale počítají se ze zákona jen děti žijící, takže to tomu pomohlo, stejně jako majetkové vyrovnání a taky jsme využili možnosti nenařízeného jednání. Teď 15 dní budem čekat na nabytí právní moci a potom obíhačka úřadů skrz doklady, smlouvy atd. Už se těším, až to budu mít za sebou, sednu do auta a tradá Chorvatsko... Sylvi, možná se tam toho patnáctého uvidíme, starosta si vymyslel, že pojedou koně v průvodu a snad že se někde má ukázkově skákat, ale nějak nám to zapomněl říct...
Odpovědět
Dobré páteční ránkoooo :o) Heli no četla jsem to v programu, o těch koních, a hned jsem si na tebe vzpomněla, jestli tam nebudeš i ty vystupovat. Tak nakonec se vydáš do Chorvatska , jo?? :-) Tak to ti vychází nějak tak kolem konce srpna, že? :-) Vladka dnes vlastně jede do CHorvatska...jééé ta se máá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránečko.-)konečně pátek juchůů..kurnikšopa dneska se vlastně uvidímě:)
Odpovědět
Baruu joo, jen se modlim ať mě přestane bolet ten močák :-( včera nebolel a dnes se ozval, musím do lékárny, nerada bych zůstala doma ]-( Ty jsi minule taky málem nešla vlastně :o)
Odpovědět
Dobré ránko kočandy... Sylvi, nevím, jestli tam i já budu dělat nějakou opičárnu...když to bylo před deseti lety, byla sem za největší atrakci, protože sem došla se sádrou na nose... :-N Odjíždíme 27. srpna večer a 30. se budeme vracet, jen taková "otočka"...
Odpovědět
Helíí no vidíš, aspoň něco, se smočit v moři, to je super :o) tak Turecko za rok? :-N
Odpovědět
dobré ráno ženy :-) mě dneska čeká výletní den... asi se z toho po... :-D a odpoledne jdu zkoušet svatební účes... a nějak furt nemám jasno, co vlastně budeme česat :-D tak snad se ze mě lenča nezblázní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko milé dámy, konečně je tu páťulínek ;-) jen škoda, že dneska na Váš srazík nedorazím. Ráda bych se se všemi seznámila. Ale odjíždíme na dovču, tak snad na tom dalším srazíku
Odpovědět
miša, kam jedete?
Odpovědět
Profilova fotka
nikde do zahraničí - byli jsme loni, letos šetříme na tu svatbu :-D jedeme na chatu, kousek pod Jeseníky
Odpovědět
Profilova fotka
Heli - našla jsem inzerát na bílé plavky: http://www.aukro.cz/item696358625_rox...
Odpovědět
Sylvi, Turecko asi příští rok. Paříž teda buď ještě v září nebo v květnu. Jani, pozdravuj Leničku x-) Míši, děkuju, jdu si to sledovat :-D Já včera šmejdila po Hodoníně, našla sem jedny zlaté, které bych bývala vzala. Ale takové bombarďáky co k tomu byly...no mazec.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko děvčátka, dnes na vás nebudu mít vůbec čas, mám toho tolik, že nevím, kam první. Tak se uvidíme večer. brendi-Luci, písni mně, v kolik hodin se pro tebe mám zastavit?!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?