Menu Forum

Nevěsty z Hodonínska

23. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
 Tak, právě sem se vrátila z koupáku a jdu na ty fotky....
1. srp 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Tak pár fotek sem tam dala, zbytek až se vrátím, jedu nakrmit zvířenu emoticon
1. srp 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brendi
Registrovala se 13. září 2005 na beremese.cz. Přidala 449 příspěvků. Má 29 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 12. listopadu 2005
    V Dubňanech, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
brendi
Registrovala se 13. září 2005 na beremese.cz. Přidala 449 příspěvků. Má 29 přátel. Region Hodonín.
 heli fotky super jsi profík emoticon
1. srp 2009 v 19:33  •  Svatba byla v listopadu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blani81
Registrovala se 3. června 2009 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 2 alba. Má 13 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
blani81
Registrovala se 3. června 2009 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 2 alba. Má 13 přátel. Region Hodonín.
 Včera to bylo super!!!!! emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
Jsem ráda, že jsem poznala, koho jsem ještě neznala emoticon .Je fajn vědět, jaký človíček se skrývá za loginem, se kterým si píšeme a hned jsme si blíž emoticon
Jste super díky za vše a těším se na další sraz
1. srp 2009 v 19:36  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Luci, nepřeháněj emoticon

Jdu pokračovat ve fotkách....
1. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Tak, ač tady nikdo není, hlásím, že fotky jsou v albíčku...tak mrkněte emoticon Všechny pak hodím na rajče a pošlu odkaz emoticon

Koukám s našima na fantomase, to mi musí pro dnešní večer stačit...
1. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1483 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1483 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
 Heli moc pěkné fotečky,jsi šikulaaa. emoticon
1. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 dobré ránko kočky...

já spala jak zabitá, myšlenky na ptákoviny mě zcela pohltily a já prostě vytuhla v jedenáct a vzbudila se před pár minutama. Už mám v sobě jogurt a jdu se trochu zkulturnit a letím za zvířenou, vezmu si s sebou dnes Lajku, tak doufám, že ji zase nebudu umývat, prase jedno...

mějte fajnou neděli emoticon
2. srp 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Ahoj Heli, taky jsem dnes brzo vstala...což není až tak normální u mne emoticon
2. srp 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 HELI IP
2. srp 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
  • Svatba byla 28. června 2008
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
 Dobré ránko !!!

Heli, fotky jsou úžsné... krásně nafocené, perfektní komentáře, řezala jsem se u toho jak tele. Prostě jsi fotografka z velkým F... to říkám pořád emoticon
Já tě viděla včera na koupáku, chtěla jsem za tebou plavat, ale v tom za mnou přišla kamarádka a kecaly jsme a když odešla tak už jsi tam nebyla. Šla jsem se po tobě i podívat, ale nikde jsem tě neviděla. emoticon

Jdu posnídat a valíme na koupák, je krásně.
Fotky dodám později, nejsou tak krásné jako Helenčine, ale aspoň mrknete. emoticon Krásnou neděli všem.
2. srp 2009 v 09:35  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
Registrovala se 9. června 2008 na beremese.cz. Přidala 1139 příspěvků. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
Registrovala se 9. června 2008 na beremese.cz. Přidala 1139 příspěvků. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 heli,
fotečky jsou super emoticon ksichtím se tam teda parádně emoticon a jen je škoda, že jsem nestihli tu společnou fotku emoticon

jinak Barči? byla jsi včera na těch závodech??? a nekontroloval náhodou tvůj budouchí tchán základnu???
2. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brendi
fotoportrét
fotoportrét
brendi
 Podrobný horoskop na zbytek léta

Příroda je v srpnu na vrcholu sil a vy byste měli být také! Jestli tomu tak není, pak si ve svém horoskopu přečtěte, na které oblasti svého života je nyní dobré se soustředit. Budete-li se řídit fázemi Měsíce, dokonale pročistíte své tělo a tajemná moc čísel zase napoví, co vás čeká a nemine.

Beran

Zaměstnání a kariéra: Dostane se vám pochvaly od nadřízených a můžete očekávat i zlepšení vztahů s kolegy. V závěru měsíce hrozí spor se šéfem. Netrvejte na svém, situace by se mohla jen přiostřit.

Finance: Neměli byste podlehnout lákadlům letních výprodejů, zejména se vyvarujte nákupů věcí, které mají jen omezenou životnost. Snažte se udržet vaše výdaje a příjmy v souladu

Láska a vztahy: Pro nezadané nebude srpen příznivý měsíc k navázání nových vztahů. Mohou se setkat s odmítnutím. Zadané čeká slušný měsíc, jen ke konci se snažte vyvarovat slovních půtek.

Býk

Zaměstnání a kariéra: V srpnu budete čelit dost vážným pracovním problémům, zejména pokud pracujete v technickém oboru. Nicméně situace se brzy stabilizuje.

Finance: V prvních třech týdnech budou vaše příjmy natolik dobré, že si budete moci splnit svá přání. Pokud máte rodinu, bude vaší velkorysostí velmi mile překvapena.

Láska a vztahy: Na spřízněnou duši si budete muset ještě počkat. Pokud máte milostný vtah, může ztratit něco ze svého lesku. V manželství je třeba zachovat klid a vyhnout se hrozícím hádkám.

Blíženci

Zaměstnání a kariéra: Máte rozpracováno více projektů, přesto je budete s přehledem zvládat. V zaměstnání nečekejte výrazné změny k lepšímu, i když na vás bude přeneseno více zodpovědnosti.

Finance: Vaše rozhazovačnost se odrazí na vašem bankovním účtu a teprve pozdě si uvědomíte, že se jednalo o zbytečně vynaložené peníze a že to, co jste si pořídili, vlastně vůbec nepotřebujete.

Láska a vztahy: Pokud hledáte partnera, v tomto měsíci jste bez šancí, že byste potkali vhodný protějšek. V partnerství a manželství počítejte s názorovými neshodami, které vás rozladí.

Rak

Zaměstnání a kariéra: Budete muset vynaložit hodně úsilí, aby vaše práce došla zdárného konce a byla oceněna. Vzhledem k citlivé povaze můžete být náladoví, ale vztahy na pracovišti to neohrozí.

Finance: Tento měsíc může být finančně velmi přínosný, nicméně byste se měli zamyslet nad výší svých úspor. Vyplatí se dobře si naplánovat, jak je co nejvíc zvýšit a udržet.

Láska a vztahy: Nezadané nečeká v srpnu seznámení, které by jim vyrazilo dech. Partneři by si měli víc povídat a vídat se. Manželům hvězdy doporučují porušit stereotypy a vztah ozvláštnit...

Lev

Zaměstnání a kariéra: V tomto měsíci se budou Lvi těžce potýkat se zadanými úkoly a rovněž budou řešit složité vztahy s nadřízenými. Přijměte jejich rozhodnutí a nesnažte se jim je vyvracet.

Finance: V prvních dvou týdnech budete vcelku spokojeni, ale ve druhé části měsíce se můžete cítit zaskočeni, protože vaše plány budou nákladnější než vaše finanční možnosti.

Láska a vztahy: Nezadaným srpen přinese nová seznámení. Partneři by měli dát pozor na neuvážené poznámky, v manželství bude potřeba mnoho síly, aby nedošlo k vážným trhlinám.

Panna

Zaměstnání a kariéra: Panny může čekat výrazný posun v kariéře. Díky svým výborným logickým a analytickým schopnostem si lehce spočítají, zda jim současné zaměstnání může přinést další rozvoj.

Finance: Po polovině měsíce vás mohou překvapit nečekané výdaje, zejména za potřeby vašich dětí. Také výdaje za léky vám mohou narušit do té doby poměrně stabilní finanční situaci.

Láska a vztahy: Pokud jste svobodní, můžete se zamilovat do blízkého člověka, s nímž jste se dosud jen přátelili. Partnerské vztahy budou v srpnu problematické, zato v manželství bude pohoda.

Váhy

Zaměstnání a kariéra: V současném zaměstnání už nepostupujete, a tak budete přemýšlet o možné změně. Neukvapujte se, unáhlené rozhodnutí by se vám totiž nemuselo vyplatit.

Finance: Váhy dobře vědí, že je nutné šetřit každou korunu a neutrácet za věci, které jsou zbytečné a bez trvalé hodnoty. Podaří se jim to i v srpnu, a tak se mohou radovat z finančních jistot.

Láska a vztahy: Nezadaní mají šanci potkat lásku. Zadaní by se mohli dostat do kompromitující situace, která může ohrozit vztah. V manželství přijde krize, ale později se situace ustálí.

Štír

Zaměstnání a kariéra: V srpnu se bude dařit hlavně vedoucím pracovníkům. Jako podřízení byste se měli vyhnout konfrontacím s nadřízenými a za každou cenu zachovat chladnou hlavu.

Finance: V peněžních záležitostech se budou Štíři tento měsíc cítit jak na houpačce a měli by se zamyslet nad opatřeními, jak udržet bankovní účet v rovnováze, jinak hrozí problémy.

Láska a vztahy: Koncem druhé dekády váš milostný život zintenzivní. Jak partneři, tak manželé budou ale bojovat se svým egem. Měli byste se včas stáhnout a nastolit klid zbraní.

Střelec

Zaměstnání a kariéra: V zaměstnání vás čeká hora papírování a řada pracovních schůzek. Přestože si ostatní budou vaší píle cenit, k udržení výkonu si nebudete moci dopřát dostatečný odpočinek.

Finance: V tomto měsíci věnujte zvýšenou pozornost svým finančním závazkům např. hypotékám a jiným půjčkám. I když je vaše situace lepší než průměrná, víte, že je na místě šetřit.

Láska a vztahy: Svobodní mají dobré vyhlídky na navázání vztahů. Také partneři mohou očekávat oživení vztahu. Do manželství byste měli vnést trochu osvěžení, jinak se začnete nudit.

Kozoroh

Zaměstnání a kariéra: V zaměstnání mohou Kozorozi pociťovat tlaky, kterým budou těžce odolávat. To, že jsou dříči a stráví v práci mnoho času, se může negativně projevit na jejich zdraví.

Finance: Příjmy mohou tento měsíc poněkud klesnout, není dobrá doba pro investice. Je důležité promyslet si dobře finanční kroky, aby nebyla ohrožena vaše finanční stabilita v budoucnosti.

Láska a vztahy: Můžete najít zalíbení v někom, koho delší dobu znáte – bude to vzájemné. Ve vztahu může dojít k fyzickému odloučení, ale citovému posílení. Manželství čeká harmonie.

Vodnář

Zaměstnání a kariéra: Pokud chcete začít podnikat, je vhodná doba, i kdybyste si museli vzít úvěr. I když tomu nic doposud nenasvědčovalo, mohlo by dojít k vážným neshodám s kolegy.

Finance: Očekávejte vyšší náklady zejména v souvislosti s rodinnými výdaji. Odolejte ale sebelákavějším nákupům luxusního zboží, elektroniky a stejně tak snižte náklady na cestování.

Láska a vztahy: Pro nezadané se začne blýskat na lepší časy. Zadaní se budou muset podřídit požadavkům partnera. Manželé by měli věnovat větší pozornost vzájemné komunikaci.

Ryby

Zaměstnání a kariéra: Člověk narozený v Rybách by si měl uvědomit, že všechno chce svůj čas a být více trpělivý. Na zásadní změny, týkající se zaměstnání, není rozhodně vhodný čas.

Finance: V prvních třech týdnech si budete velmi dobře stát, ale na konci měsíce dejte pozor a dobře plánujte budoucí vydání. Vyhněte se rovněž půjčování peněz, i kdyby šlo o známé.

Láska a vztahy: Pro nezadané Ryby je srpen jako stvořený pro zamilování se. V partnerství byste se měli zamyslet, zda váš vztah nezačal stagnovat, v manželství překvapí nečekané romantické chvilky.
2. srp 2009 ve 12:21  •  Svatba byla v listopadu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Lucííííí, teda tomu říkám horoskop emoticon

Před chvílí sme s maminou dorazily z koupáku, dala sem sprchu, umyla si chlup na hlavě, snědla kus buchty a jdu se namáznout, ať ta barvička chvilku vydrží...večer se na mě nalepí seno, jak pojedem krmit a budu holka k zulíbání emoticon

Sylvi, děkuju za IP emoticon
2. srp 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 Tak i já jsem se prodrala těma fotkama, tu je odkaz:
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=422166&vReferer=

A jdu se najest a lehnout, přišla jsem z koupáku a myslela, že se mi rozletí střeva... emoticon Chjo.
2. srp 2009 v 19:05  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Markétko, fotky jsem zhltla jako vždy, prostě paráááááda emoticon Já teda vypadám emoticon

Našla sem si pět let starou fotku....Katy, těš se emoticon
2. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1155 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Josefov, Region Hodonín.
  • Svatba byla 15. září 2007
    V Josefově a Prušánkách, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1155 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Josefov, Region Hodonín.
 Dobré ranko kočky emoticon

Fotkčky vypadají dobře, bylo to fajn emoticon, už se těším na příští srazík.

Jani, Baru, jaké byly ty hasičské závody? My jsme nakonec nedorazili, protože mě doma po závodech čekalo překvápko v podobě pozvaných kamarádů a narozeninové oslavy s koštem slivovice... emoticon
3. srp 2009 v 06:09  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babss
Registrovala se 23. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1035 příspěvků. Má 41 přátel. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
babss
Registrovala se 23. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1035 příspěvků. Má 41 přátel. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobré ránko ženyemoticonsraz byl suprovní- jsem ráda, že jsem zbytek holek poznala osobněemoticon
Na závodech jsem nebyla ani můj byly jsme vycuclí z koupáku emoticon a můj tchán Jani neee nemá nic s hasičema emoticon emoticon
Fotky jsou superrrrr až na ty moje ksichtyemoticon Jde vidět, že jste obě super fotografky a každá máte svůj styl emoticon heli na rajceti je jaký odkaz na zbytek fotek? emoticon
3. srp 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 Krásné ránko berušky. Mně se dnes nechtělo vstávat. Spát jsem šla až kolem půl noci, bo mi bylo velké horko a nemohla jsem zaspat...taky mně kručelo v břiše, tak jsem si napařovala ještě suchý rohlík emoticon Teď bych spala, až bych brečela... emoticon

Jinak, všechny vypadáte moc hezky !!! emoticon Bylo to perfektní, doufám, že to brzy zopakujeme?
3. srp 2009 v 08:13  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blani81
fotoportrét
fotoportrét
blani81
 moc pěkné fotečky emoticon

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=422293
3. srp 2009 v 08:54  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Holky mám pro vás dobrý typ na zákusky, teď jsem si z tama dovezla ovocné košíčky pro kolegy z práce. Ve Vracově pekařství Nikl. Mají tam velký výběr, zákusky i dorty vypadají fakt luxusně, chutnají parádně a ceny nejsou nijak přehnané.
3. srp 2009 v 10:24  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 vám to dneska holky vůbec nekecá emoticon

já přemýšlím, že bych se šla dneska vyplácnout k vodě... ale nemůžu vzbudit muže emoticon asi koma nebo co emoticon

Baru, mě to tak napadlo, pač tam kontrovol nějaký Petr Kučera základnu... tak jestli to třeba není otec tvého nastávajícího emoticon
3. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
 Tady je ticho jak po děšti.-)
Jani jasnačka-máš dobrého pamatováka.-)...
holky začínám mít předsvatební stres či co...každý den se s mojím ve 4hod budíme a nemůžeme usnout emoticon
3. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 baru, tak to my jsme jaksik moc v pohodě.. i na to, že jsme pořád bez oznámení... no necháme se překvapit jak to dopadne
3. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Jani, začíná to s tím oznamkem u vás vypadat podobně jak u nás emoticon, ale určitě to dobře dopadne.

Dneska je tu vážně nějak mrtvo... Já už se pro dnešek rozloučím a valím domů, zítra pá emoticon
3. srp 2009 ve 13:35  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 tak oznámení dneska dorazilo... takže může začít rozdávací maraton emoticon
3. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 zdravím vás při večeru...nebo spíš po ránu, zda-li se tu nikdo neobjeví....

Jani, mysli na mě s tím oznamkem, ju? emoticon
Se vám musím pochlubit, sem ho dneska už viděla, páč sme se s Jančou potkaly na Iru, hladové jak psi emoticon

Já dnes měla lítačku - ráno na krev, v mezičase do Brna, objela sem dvě koňoprodejny, utratila bezmála desítku, stavila se předat fotky a jela zpátky na kontrolu...mám výsledky o 30% lepší, tak jsem ráda emoticon

Mám porovnaná záda, hned se mi líp žije emoticon
3. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Jo a koupila sem si dvoje plafky emoticon Jedny čistě bílé (v H - nevím, kde je tady ten zakrucánek - M za 220 Kč emoticon ) a druhé v Ney Yorkeru červené kárované (ladím k autu emoticon ) a tam sem se pobavila - spodek plavek mám M a vršek L emoticon A taky tuším jen za 400 Kč....no když nepojedu do Chorvatska, tak je vezmu za oceán emoticon emoticon emoticon
3. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Blani, pěkné fotečky, opravdu moc. Zase kousek inspirace pro mě...no máš se i s Jarkem na co těšit emoticon
3. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 Heli,
já nakonec koupila ten vršek od plavek stejný jak mám ten můj vybledlý emoticon takže jsem za to i ráda, že ho ještě měli na skladu emoticon
jinak pokud oznámení zbude, tak nemám problém ti jedno věnovat emoticon už mi i tady psal kdosi do IP, že jestli bych mu pak oznamko neposlala, že je sbírá a že to naše se mu moc líbí emoticon s ním naděláme parády, ani nebudeme vědět jak emoticon
3. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš