Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
Profilova fotka
;-) Tak jsem dneska byla koukat zas po šatečkách, byla jsem v salonu SEDM, na který sem tu četla hodně kritiky, ale teda mě se zdál dobrý, paní mě dovolila i fotit, sice byla taková nemluvá, ale má poradkyně svědkyně furt vykládala a tak ji rozkecala :-D šatky měli pěkné a asi si je vezmu tam, pak jsem byla v Palomě, tam teda taky dobrý, ale šatky už jsem prostě měla v hlavě tak už to bylo se mnou těžký, pak jsem navštívila jestě paní Damborskou v Omega a ty ženský to je teda dílo tam, ale taky sem byla spokojená... tak jen tak říkám.... mějte se :-D
Odpovědět
Ahojky holky, mohla bych mít na vás prosím prosbu? V pondělí jdeme objednávat snubní prstýnky. Udělá nám je známej zlatník .. ty, co mám na svých stránkách ale řekl, že budou brzo vypadat zašle ... jakej je váš názor? Je to kravina, když si myslím, že je dám sem tam vyčistit a budou vypadat krásně ??? Žádný jiný se nám totiž nelíbí tak jsem z toho taková .. no, nevím .. nevím, jestli to moc řeším nebo né ale nechci nosit na prstě něco, co se mě nelíbí a tyto byly opravdu na první pohled .. jen ten pan zlatník mě tak rozhodil ... asi s tím nemáte žádná nějaké zkušenosti, co? Předem děkuji za jakoukoliv radu :-N
Odpovědět
@slunickowww Ahojky, ty prstýnky jsou opravdu krásné, ale asi bych měla taky strach, že se ten povrch za chvíli zašpiní :-(...jestli jsem to dobře pochopila s tvé fotečky, je ten povrch jakoby "rýhovaný" že??? ....asi bych dala na toho zlatníka, přece jen s tím má praxi a poradí....na druhou stranu,kdyby jste si je koupili a pak by opravdu vypadaly zašle, byli by jste z toho akorád nešťastný, že jste si na ně už zvykli a budete je muset měnit..a to už pak není ono ;-( ...určitě najdete i jiný prstýnky... ;-) ...toť můj názor :-)
Odpovědět
@slunickowww když jsem se byla dívat po prstýnkách a sbírala různé informace, jaký prstýnek si vybrat, tak mi bylo řečeno, abych si raději vybrala čistě lesklý, s kamínkem nebo kombinace mat + lesk, nebo s rýhováním. ale že si mám dát pozor aby to bylo opravdu rýhování (takový se je vyrytý) a Ne jako po pískovaný. To "popískování" nevyčistí ani odborník a ten povrch se taky může zbrousit při nošení... Je mi to líto, ale ten tvůj prstýnek je přesně ten tip, na který jsem byla upozorněna, že sice nový vypadá nádherně ale po čase už není takový a není jednoduché ho vyčistit. Samozřejmě fotka může mást, ale určitě bych dala na radu zlatníka.... Vždyť ta pískovaná část může být nahrazena třeba zlatem matným, nebo s jinou úpravou....
Odpovědět
Holky, moc vám děkuji za názory. Máte asi pravdu .. no, hold budu hledat dál .. ale fakt to není jednoduché. Je jich tolik ... :-D
Odpovědět
@slunickowww jo to věřím, já jen doufám, že si něco vyberu na veletrhu v olympii nebo vaňkovce, máme svatbu v dubnu a prstýnky zatím nemáme vybrané... začínám být z toho trošku nervózní, ale říkám si že máme zatím času dost, nechci to uspěchat...
Odpovědět
@koopretina No, my taky máme spousty času ale máme dobrou finanční nabídku, tak toho chceme využít :-D A prstýnky jsou zatím to jediné, na čem jsme se doopravdy zasekli. Líbí se nám jen ty, které jsou dlouhodobě nepraktické ... takže na prd. A je hrozný, že sice dámský jsou s kamínkama nádherný ale ty pánský jsou jen většinou obyčejnej kroužek a nic víc .. takže něco. No, bez komplikací by to nebylo ono, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww jsou nádherné ty sklenice mě se moc líbí
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky porad te mi kdy mám objednat svatební oznámení.porad te mi????díky moc všem za radu
Odpovědět
@vermona No, já abych pravdu řekla, tak čekám jen na hezké počasí, abysme se mohli nechat na to oznámení někde venku vyfotit a asi si ho taky necháme udělat ... Proč se tím pak zaobírat takovejma věcima, když nebude čas, ne? ... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww http://www.kyoprint.cz mrkni se tady je tolik svatebních oznámení.
Odpovědět
@vermona Já vím, dívala jsem se na ty stránky už dávno. Mají to tam za celkem dobrý ceny a dost kamarádek si tam nechávala dělat oznamka ale asi zůstaneme u toho našeho rozhodnutí. Změnit to můžeme vždycky, ne? Myslím si, že to je víc osobnější tam mít nějakou naši fotku třeba "v mlze" ... :-D Uvidíme ... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@slunickowww taky chci oznámení s naší fotkou, tak jsem zvědavá jak to dopadne......, abysme je stihli vytvořit, vytisknout a včas rozeslat, tak se musíme vyfotit nejpozději 1. týden v únoru
Odpovědět
@koopretina Hm, tak to máš pravdu ... škoda, že to počasí bude ještě takové nijaké ... No, my taky uvidíme, jak to vůbec bude, jestli nás bude fotit kočka, co nás bude mít i na obřad nebo jen tak někdo známej a my si to pak doděláme na PC .. uvidíme ... ale chtěli bysme někdy hned na jaře, když bude prostě hezky ... sice máme svatbu až v červnu ale na konci dubna to chceme už dávat všem pozvaným, aby s tím opravdu počítali. Chci pak totiž aspoň tři týdny dopředu vědět, kdo na svatbu doopravdy příjde ... :-D Holky, hodím si do alba dva prstýnky, mezi kterýma se rozhodujeme - můžu znát vaše názory, zítra to dopoledne oznamujeme :-D
Odpovědět
@vermona ahojky, my máme svatbu v srpnu a počítám, že svatební oznámení objednáme tak někdy v dubnu, čili 4 měsíce předem a 2 měsíce před svatbou rozposíláme :-) ..nechávám si tam raději 2 měsíce času, než seženu na všechny lidičky adresy, přece jen bude mít asi 80 oznámek :-)
Odpovědět
@slunickowww mne se ty prstynky libi oboje, nevim, ktery bych si vybrala, mozna ty druhy jsou vic muj styl, ale zalezi, co preferujes ty ;-)
Odpovědět
@slunickowww Za mě spíš ty první, líbí se mi zaoblený tvar prstýnků, ty druhé jsou taky pěkné, ale nelíbí se mi jak jsou ostré po krajích, když jsme vybírali prstýnky my tak přítel řekl, že ty druhé vypadají jak uřízlá trubka. :-) Svatební oznámení se mi líbí jak s fotečkou, nejlépe černobílou tak i s motivy jako jsou kytky nebo něco podobného třeba jen v rohu oznámení. Rozhodně ale asi bude kartička 10x15 do klasické obálky.
Odpovědět
Tak jsme holky nakonec vybrali tyto: http://www.rotaxcz.com/snubni-prsteny... Ha ha, úplně jiné, než jsme chtěli. Řekli nám, že když jsou kulaté, dělají tlusté prsty a že to ve stáří oceníme :-D Takže asi tak ... Jo, ta cena se nás netýká, máme vlastní zlato a nebudou diamanty ... tak se nelekejte - takový zazobanci nejsme :-(
Odpovědět
Čauky holky, našla jsem na netu organzu v akci za 115,-Kč 36 x 9 m. Nevíte, kolik jí budu potřebovat na svatební stůl? Bude těch cca 60lidí ... Deset rolí je asi moc, co? 90 m :-D Nevíte prosím? Asi si to za tu cenu objednám protože jsem nikde nic levnějšího neviděla, co myslíte??? Děkuji :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww no my si budem kupovat 3role na 60lidí a odtud mrkni se http://www.svatebnidekorace.cz/18-org...
Odpovědět
@vermona Tý jo, moc děkuju .. já pořád hledám něco levného a myslela jsem, že mám to nejlevnější a ono nic :-D Teď jsem objednala 4 organzi jemně červené, tak snad to bude stačit. Říkala jsem si, že kdyby bylo navíc, může se to dát na kliky, dveře a tak .. takže snad mě tu objednávku potvrdí .. :-D
Odpovědět
@slunickowww Prstýnky jsou krásné, ale z ceny jsem málem padla pod stůl. :-D Na kolik vás teda příjdou? Kamínky bych tam nechala...
Odpovědět
@dulik Jo, kamínky tam nechám ale né ty brilianty .. ha ha .. to bych musela prodat snad všechno, co mám, abysme na ty prstýnky měli :-D Cenu zatím neznám, dneska máme scuka se zlatníkem, tak řekne jeho názor ale doufám, že se do deseti tisíc vlezeme. Když né, budeme hleda levnější variantu ... mazec ... :-D Ale fakt to byl boj najít prstýnky, který se budou jakš takš líbit a budou i praktické ... tak snad to už výjde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww objednala sis to s toho obchodu co jsem ti poslala.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ahojky budete mít někdo prstýnky z oceli nebo všichni jen zlato? Já tedy rozhodně ocel, zlatý by se mě nehodil k ostatním a taky mě na chlapa přijde lepší. Co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
@leilunka ahoj my chceme ze žlutého a bílého zlata snubáky
Odpovědět
No, my jsme taky pro zlato ale nějak se nám to komplikuje ... Prstýnky budou stát víc, než jsme si představovali, tak budeme asi muset hledat dál nebo ... :-( Začínám ze všeho chytat tak nějak nějakou blbou depku ... Asi blbí období nebo co ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww Však ještě počkej na svatební veletrhy - mrknete tam... Mně tam upoutaly prstýnky od Primossy a taky jsme nakonec u nich vybrali - ne přes net, ale přímo v obchodě...
Odpovědět
@leilunka Prstýnky z oceli proč ne když se vám líbí. Slyšela jsem, že i do ocelových jdou zasadit kamínky. Hodně si také tyto levnější materiály volí ti, co třeba kvůli zaměstnání nemůžou šperky moc nosit nebo na šperky prostě nejsou. My máme prstýnky zlaté a kombinované a byla to vcelku jednoznačná volba. Pořád se na ně dívám a už se nemůžu dočkat až ho budu stejně hrdě jako zásnubní nosit na ruce. :-D
Odpovědět
My jsme chtěli prstýnky ze zlata protože je oba budeme nosti - což mě opravdu těší protože jsem nečekala, že by to chlapovi nevadilo ho mít na prstu ;-) No, nicméně ... dívali jsme se na ceny zlata za 1g a tak a je to fakt mazec ... Dozvěděli jsme se totiž, že i když budeme mít vlastní zlato a budeme platit jen práci zlatníka, bude nás to stát i tak min. 10.000,-Kč takže pořád váháme co ... ještě, že máme tolik času ale abych pravdu řekla, už mě to nebaví. Řešíme to celkem dlouho. Ale to je daň za to, že nám vyšel zámek Lysice a sladovna ... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?