Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
Jo jo, ty webovky se fakt dají. Akorát na to člověk musí fakt přijít. Já se tam pak nejvíc mořila s tím překladem a taky s tím, abych tam hodila nějaký video. To byl pomale porod. Ale jinak dobrý. Zatím máme ale hromady času, takže je to jen provizorní a všem to budu posílat až tak nejdřív dva měsíce před svatbou, až bude vše jistý a zamluvený a tak .. zatím času dost. udělala jsem si to "do zásoby" :-D
Odpovědět
kacka + slunicko: no je fakt, ze ty webovky chteji asi trpelivost a to ja na pocitace nemam:). jeste bych mohla rict svymu priteli, ktery je ajtak, ale ten urcite rekne, ze nejaky svatebni webovky jsou blbost, prijde mu to i u tech svatebnich novin :-( . dulik: v palome jsem byla taky, byl to muj prvni salon a moc se mi tam libilo, saty tam maji opravdu pekne a je fakt, ze jsou hodne ve stylu tech, jak mas v albu na prvnim miste. pak jsem byla jeste v dalsich dvou, ale proste nemam porad jasno, takze holt musim jeste vyrazit. hanik s. tak to jsem rada, ze jsi to stihla, hned jsem si na tebe vzpomnela, jak nam rikal, ze uz maji plno ;-)
Odpovědět
jo holky, jen tak mimo tema...rikala jsem si, ze pokud nejste vsechny studentky, tak asi musite v praci delat s pocitacem, protoze takhle pres den je nas tady vzdycky nejvic :-D
Odpovědět
veruska26: JO, tak přesně nad tím jsem už několikrát přemýšlela :-D Já, kdybych neměla net v práci, tak zde na tomto chatu ani nejsem.. doma je to pro mě ztráta času. Ale zažila jsem zaměstnání, kde samozřejmě net vůbec není .. tohle je super. Když odmyslím tu blbou práci tak přístup na netu je super :-D
Odpovědět
slunicko: no prave :-) . ja jsem teda skoro porad doma, takze na netu jsem prakticky porad, ale prave jsem si rikala, co vy ostatni, jak to delate ;-)
Odpovědět
ahoj holky, tak co je noveho? my jsme meli schuzku s panem fararem a uvazujem o dvou mistech na svatebni obrad, jednim z nich jsou i lysice, kde je nejvetsi vyhoda, ze nemusime cekat na terminy matriky, jak nam bylo receno ale muzem chtit ten nas, takze by byla vyohda, ze by se zrovna ten nas nevypsal, aspon bysme tam byli jedina svatba :-) . jediny problem je, ze pan farar nam tvrdil, ze je to tam na 70 lidi moc male :-( . tak nevim, nektera z vas tady myslim psala, ze taky chcete lysice a myslim, ze mate stejny nebo priblizny pocet lidi. tak nevim ted. jinak jsem byla v dalsim salonu, oriela. saty pekne, dokonce dvoje moc pekne, majitelka dobra, ale ta druha pani nic moc, desne se pretvarovala a nedovolila fotit. ach jo, uz jsem mela na sobe asi 30 satu a porad se nemuzu rozhodnout, je to des. no, snad to do vanoc stihnu ;-)
Odpovědět
Čauky holky .. téda, Veruska26: to je drsný s tím zkoušením šatů. To mám fakt štěstí, že mě padly ty, co mám doma. Nejdřív jsem litovala toho, že nebudu prožívat to, co vy ale když to vidím a slyším ... ještě bych z toho byla hotová a nešťastná ... takhle to mám vyřešetno :-) My všechno důležité už máme takže nic neřešíme. Teda .. málem bych zapoměla. Včera jsem byla pro svatební cukroví na ochutnávku a můžu říct, že je opravdu famózní. Hrozně krásné, chutné, z másilka dělané :-) Dneska jedu teda ještě do Rájecké firmy Peso, tak to chci porovnat ale asi jsem už rozhodlá ... takže teď můžu po večerech dělat jen ty jmenovky na stůl a tím to hasne :-) Ještě počkat měsíc, abysme měli jistý i termín a hodinu oddání a fakt všechno mám :-D Hustý ... nechápu, co je na zařizování svatby tak těžký .. asi je to tím, že nás to tady všechny tak baví, co? :-D Tak jo holky, krásnej pátek, ať vám to uteče v práci a užijte si víkend :-D
Odpovědět
slunicko: k tem satum...no mne taky padly hned ty prvni saty, stejne jako druhy, treti, ctvrty atd. :-D a o to je to tezsi se rozhodnout ktery. to cukrovi, ktere jsi ochutnavala, mas odkud? uplne se mi zacali sbihat sliny 8-) .my musime hlavne doresit ten obrad a zamluvit toho fotografa a ja ty saty a pak snad bude taky na chvilu pokoj. jinak taky vsem hezky vikend.
Odpovědět
holky já teda taky ještě nemám šaty vybrané, sice jsem z toho trošku nervózní, že nevím který, taky mi jich sedělo víc, ale na druhou stranu si to strašně užívám a jsem ráda že jsem ještě uplně nevybrala, protože je to aspoň příležitost vydat se do dalších salónů a zkoušet a zkoušet, je to uplně supr 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, zdravím vás z Rumunska :-N byla jsem tu na konferenci, dom letím až zítra a teď tu není vůbec co dělat, ještěže je tu wifi ;-) Máte vybírané šaty nafocené? A vážně nejsou žádné favoritky, když na ně tak koukáte? Já vlastně nakonec zvažovala mezi dvěma - těma, co jsem měla a jedněma klasika princeznovskýma - krásně mi padly a já si připadala jako opravdová princezna. Vyhrály ale ty druhé, protože nejsou tak obvyklé, navíc když pro mě paní dělala úpravy, tak to bylo, jako by je pro mě šila, no a taky jsem si připadala jako opravdovská nevěsta :-D
Odpovědět
Téda, já chci taky do Rumunska ... 8-) No, cukroví mám od paní z Olešnice ... Včera jsem pak měla druhou ochutnávku z firmě Peso z Rájce-Jestřebí ... No, nevím ... Vůbec nevím, jak to cukroví mám hodnotit. Paní z Olešnice pečou opravu z másla, cukroví je nádherné a prý dělají až 100 druhů cukroví na velkou svatbu. 1kg stojí 250,-Kč, což je super cena (původně jsem měla sehnaný za 350,-Kč). Ke všemu je většina paní vdov a když jsem se s něma bavila, jak je to v této době těžké, tak chci podpořit je. Z firmě Peso to bylo taky vinikající. Akorát bylo cítit, jak je to umělé. Načančané, nádherné ale ... Takže já mám rozhodnuto a mám zamluvenou paní z Olešnice. Takže teď opravdu chybí jen to místo oddání a pak detaily a můžeme jít na to :-D
Odpovědět
kackabk: ja mam saty nafocene, krom ty ze salonu oriela, kde mi to nedovolily:(. a fakt nemam zadny favoritky, myslim jenom jedny...mam je v albu...no jeste chci obejit tak tri salony, ale ty dobry, vyhlaseny jsem uz obesla, kdyztak mam v planu se vratit do palomy a tam si proste neco vybrat. libilo se mi tam nejvic, nejen saty, ale hlavne ten salon, ze tam ty saty visi na figurinach, takze mam aspon prehled, jak to vypada. uzij si zbytek pobytu v rumunsku, zavidim ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
veruska: na těch prvních dvou fotkách máš asi pod těma šatama ramínka od podprsenky, co? trošku to zkresluje celkový dojem... mně se moc líbí to zdobení i tvar dekoltu na těch třetích, sukně asi taková jednodušší, ale pěkná. měla jsem na sobě šaty s podobnými ramínky, jak jsou u těch čtvrtých a mně teda nesedly vůbec, u tebe určitě lepší, ty šaty se mi líbí, ale fakt možná s jinýma ramínkama-prostě k nim nemám důvěru :-D jako máš pravdu, že ti sluší všecko a to je pak problém :-N i ty první dvoje - jen mi připadají podobné, jaké jsem už viděla na kamarádkách, tak už mně osobně nepřipadají tak zajímavé, tak je nekomentuju, ale určitě v poho. tož to můj subjektivní pohled, vůbec na něj neber ohled, já na kamarádky taky nebrala ;-) a jestli jsi žádný názor nechtěla slyšet, tak se moc omlouvám, ale já se tu fakt děsně nudím-není s rumunskem co závidět, jsme v městečku, kde nic není a ani v okolí 100km. obchody zavřený, žádný kopec, na který by se dalo vylézt za vyhlídkou...a v blansku rajbas, ach jo...
Odpovědět
kaci za nazor jsem fakt rada, jinak bych to do toho alba prece nedavala :-D . jinak ty dvoje saty jsou opravdu s podprsenkou, dobry odhad, ostatni mysleli, ze jsou to saty s raminkama :-p . snad to v tom rumunsko prezijes ve zdravi, aspon v tom psychickem az do konce:). na ten rajbas jsme vcera chteli jit, ale jsem nejaka nachlazena a dneska jeste jedem na cimrmana do prahy, takze skoda. kazdopadne jeste jednou dik za okomentovani, popremyslim ;-)
Odpovědět
Čauky holky .. tak zase v práci, co? Dneska se mě zdál naprosto stupidní sen, kdy jsem myslela na naši svatbu v létě a co budu dělat, když budou hrozný vedra .. kam dám ty hordy cukroví .. ha ha .. :-D Normálně, mě už z toho fakt hrabe. Myslím, že teď svatbu na pár měsíců - min. do začátku roku, úplně vypustím a budu se soustředit úplně na něco jiného protože mám strach, že už teď je u mě svatba takový ten střed světa ... a to je hodně špatný ... :-) Jsou i důležitější věci a pořád aby mě šrotovala v hlavě .. to fakt není normální, co? :-p
Odpovědět
Ahojky, veruska26: Mně se líbíš ve všech šatech, sluší ti opravdu všechny, takže výběr bude asi těžký, ale držím pěsti. Dokud máš ještě čas, tak ještě někam zajdi! Jinak v Palomě se mi to taky moc líbilo, ale nemám to s čím srovnat, protože jsem zatím byla jen tam. kackabk: Přítel když jezdil s kamionem a musel do Rumunska nebo Bulharska, tak tam jezdil strašně nerad, protože měl strach o zboží co vezl i o sebe, takže věřím že opravdu není co závidět až na ten let letadlem, ten ti závidím... :-) slunickowww: Nestrachuj se, cukroví šupneš do sklepa a bude to v pohodě! ;-) Já jsem ráda, že to nejdůležitější už je od září zamluvené a nemusím na svatbu nějakou dobu myslet. Akorát si tady na beremku a pročítám různý diskuze a prohlížím fotky a tím si rozšiřuji obzor a inspiraci...
Odpovědět
dulik: Jo, taky už jenom tak pročítám a koukám na bazar, kde by se mě co hodilo .. třeba panenka na auto ... :-D Jinak je vše důležité taky už snad OK. :-D
Odpovědět
veruska26: Já jsem teda drsně unešená z těch třetích .. tý jo .. máš nádherný šatičky na sobě .. uvidíš, kam ještě zajdeš ale tohle je můj styl. Jsi v tom fakt nádherná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, takže už 2 hlasy pro ty třetí :-) dulik: tak to já jako rumunsko moc ráda - ale spíš co se týče hor. ani s lidmi nemám ani trošinku špatnou zkušenost, pravda že se netvářím, že bych měla jakýkoliv majetek a nemusím se strachovat o žádné zboží. ale v tom městečku zkrátka nic, kromě té konference nebylo, jen jsme objevili stánky s domácími sýry-to já ráda, tak jsem bohatě nakoupila :-) slunicko: ono se asi lehko řekne "nemyslet na to", nevím, jak se to komu daří... a svatbou to nemusí skončit, protože pak může začít být šíleným středobodem něco dalšího ;-)
Odpovědět
Tak u mě je teď tím středobodem bydlení a věci kolem toho a pak ještě práce kde je toho taky dost. Myslím si že ty pořádný předsvatební nervy příjdou tak tři čtyři měsíce předem, takže si jich určitě ještě užiju... :-D A to jste tam měli konferenci z práce? Nějakou mezinárodní?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ze školy. prostě jsme potřebovali nejlíp někde v zahraničí odprezentovat výsledek jednoho projektu, tak jsme zkusili tuhle, protože vypadala v pohodě, měli takové volnější podmínky ;-) no byl to můj první výstup na konferenci vůbec, byl to dost děs, ale jsem ráda, že jsem se odhodlala a nenechala to na školiteli...
Odpovědět
No, abych pravdu řekla, tak já mám asi těch středobodů víc ale teď je ten hlavní svatba. Jak začne zkouškový, tak to bude škola a bydlení??? No, to je mazec ... bydlíme u přítelových rodičů a hledáme si buď byteček nebo pozemek v blízkosti Blanska jenže když šetříme na svatbu, tak už nejsou penízky na nic jiného .. takže na prd ... ale říkáme si, že nějak bylo a nějak bude .. tak uvidíme :-D Holky, jak dlouho jste se svýma polovičkama? A po jak dlouhé době jste byli požádány o ruky? Já jen tak přemýšlím nad tím, že čím dýl jsem s tím svým, tak ho mám asi pořád radši .. mazec, co? No, asi mě dává do jídla nějaký drogy jinak to není možný to tak cítit, co? :-D :-D :-D
Odpovědět
Já byla požádána na naše pětileté výročí a v době svatby spolu budeme sedm a půl roku... No tak jestli ti vaří, tak tam možná nějaké sérum lásky přisypává, to je možný... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já byla požádána po asi 5,5 letech a 9 měsíců na to svatba. Jinak váš vztah asi fakt mazec :-D U nás střídavě oblačno, ale bez sebe bysme prostě být nemohli. Asi to potřebujem i s těma hádkama ;-)
Odpovědět
ahojky, tak já mám těch středobodů taky víc, teď jsem dodělala školu, tak se snažím najít si práci. Bydlení taky řešíme, zatím bydlíme u nás, ale moc nám to řešit nejde, spíš se všechno komplikuje a nikam se nemůžeme hnout. A pak ta svatba. Ta mě tedy baví nejvíc 8-) Až bych řekla, že se v tom vyžívám :-D Jinak, s přítelem jsme spolu necelý 4roky a půl. A o ruku mě požádal po 3 letech a kousek :-)
Odpovědět
Většina je tu VŠ koukám... :-)
Odpovědět
a holky, co Vánoce? už se těšíte? :-D
Odpovědět
No, já jsem VŠ i pracující. Dělám školu dálkově a při práci je to opravdu mazec ... :-( Někdy to fakt nejde .. a do toho nervy v práci ... Takže mám opravdu někdy pocit, že z toho minimálně musím mít nějaký následky na zdraví :-D Na Vánoce se těším jako něco. Jen díky tomu, že šetříme na svatbu, tak nemáme na nic jiného penízky. takže letos budou vánoce bez dárečků ;-( Holky, jak to vůbec zvládáte vy s šetřením na svatbu? My když řekli, že šetříme měsíčně každej 5.000,-Kč, tak si všichni klepali na čelo. Já to ze svého platu dávám tak tak a to mě pak na konci měsíce musí už pomoct přítel. Ale když vidím, na kolik všechno příjde tak mám snad i strach, že nám vůbec penízky nezbudou na hostinu .. asi se bojím zbytečně ale radši budu pesimista než optimista a pak být zklamaná ... Ale teď nás čekají Vánoce a na ty se těším jako malá .. na pečení, na kecání s maminkou a tak .. fakt super. Čím jsem starší, tím je mám radši :-D
Odpovědět
Já taky čím jsem starší, tím víc se na Vánoce těším, hlavně na klid, na dovču, na pohádky v televizi a procházky po venku. Dárky si letos taky dávat nebudeme, už delší dobu to doma řešíme penězma, jen s přítelem jsme si vždycky dárky dávali a vždycky to bylo překvapení! :-) Letos ale jdou penízky do bydlení a to pro nás bude největším dárkem. Mám pro něj jen takovou maličkost... 8-) Na svatbu už máme penízky bokem delší dobu, ale my plánujeme menší svatbu, takže se to našetřilo relativně rychle.
Odpovědět
holky, tak koukam, ze jsou to tady samy dlouhodoby vztahy :-D . ja jsem byla pozadana uplne necekane v rime loni, tj. peti letech, takze na svatbe spolu budeme 7. rok....rika se, ze po 7 letech prichazi krize, ne? ;-) slunicko, dulik, kacka: moc vam dekuju za nazor na saty, potesily jste me a i dodaly odvahu, ze kdyz uz si jinde nevyberu, tak sahnu po nejakych z techle tri (ty ctvrty jsem zrusila kvuli tem raminkum, ale ta sukne je uuuuuuuuzasna!). jinak kaci, s tou konferenci ti uplne rozumim, taky jsem byla v zari na sve prvni a ty nervy, ktery jsem mela dlouho predtim a pak jeste ten den! hruza...ale zvladla jsem to :-) s tou svatbou...no 70 lidi je dost, ale doufame, ze nam neco prispeji pritelovi rodice na hostinu a nasi slibili postarat se o cukrovi, jinak budem platit sami, nasetreno mame, spis setrime na svatebni cestu:). a taky splacime hypoteku na byt, no spis pritel, ja jako studentka moc nemam, ale taky chceme stavet, je to strasne moc tech vydaju, hruuuuuza...na vanoce se tesim moc, hlavne na ten klid, pohadky, peceni cukrovi...jeee, ted jste me uplne navnadily :-D . a s darkama to taky prehanet nebudem. jinak vy, ktere resite to bydleni, jake mate predstavy a kde?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?