Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
OK hani, určo mě pošli do IP tvůj mailík a já ti to pošlu v příloze, ju? Jen ta cena je fakt divná. Mají udělanej ten gril luxusně, to teda jo ale musím se jí pak na to asi zeptat, jestli se pak teda doplácí jen za alkohol a případný pronájem bowlingu nebo ještě něco jiného ... :-D
Odpovědět
Téda holky, vás bylo :-D No, snad jsem vám to všem poslala do mailíku, tak uvidíte .. je to jen předběžné a některé věci tam chci změnit ale i tak je to super. Teď jsem paní psala mailíka, jestli jsem to špatně s tou cenou náhodou nepochopila, tak uvidím, co mě písne .. tak snad vám ta kalkulace k něčemu bude :-D
Odpovědět
slunicko diky, prislo mi to a vypada to fakt dobre,tak jsem zvedava, na cem se my domluvime ve ctvrtek :-)
Odpovědět
Jo, holky .. teď mě přítel vyvedl z omylu .. tak cena je pouze za raut .. oběd ješte k tomu .. ha ha
Odpovědět
slunicko: no vidis a uz je jasny, proc to byla tak nizka cena ;-) jinak holky, uz mate zamluvenyho fotografa/ku? muzete mi pripadne dat nejake tipy? dulik a hanik: jak jste na tom holky vy s satama? nechate si sit nebo budete pujcovat? a obchazite nejake salony?
Odpovědět
veruska: Jeden nebo dva salony v Brně mám v plánu obejít příští týden, jinak si ale šaty nechám ušít. Fotografku už máme z Foto Cápal z Blanska (pod drogerií Teta) a ještě chci říct jednomu známému co má focení jako koníček... slunickowww: Mně se ta cena zdála hned podezřele nízká... na jednu stranu 27 tis. za jídlo a na druhou vám paní říkala ať počítáte s tisícovkou na osobu... to byste museli vypít za 50 tis. :-D a to by bylo co? 8-)
Odpovědět
slunicko: no, i když je ta cena jen za raut, ten Váš návrh se nám líbí ;-) už se těšíme, až tam pojedeme a s paní se domluvíme veruska: já budu mít šaty s největší pravděpodobností ze salonu Ano v Boskovicích, jedny už tam mám rezervovaný a po novým roce půjdu vyzkoušet ještě novou kolekci :-) akorát nesmím zapomenout botky, závoj a bižu, paní nebyla moc nadšená, že botky mám, ale nechala jsem je doma :-D no stane se... ;-) A fotografku máme rezervovanou Annu Tichou, tady na beremese byla o ní docela ostrá diskuze, tak mě to vyděsilo, ale jedna nevěsta, co měla letos svatbu mě zase uklidnila, fotky od ní má fakt pěkný, tak snad to bude v pohodě...
Odpovědět
Dneska nebo zítra bych si chtěla nakoupit nějaký věci v papíráku a zkusit si udělat jmenovky na stůl. Když jsem viděla ty ceny cca 7,-Kč za jednu, tak při našem počtu 50-60 lidí to je teda mazec ... a říkala jsem si, že si s tím vyhraju a třeba to bude krásnější. Budete taky někdo takhle plýtvat časem jako já nebo si to rovnou koupíte? :-)
Odpovědět
slunicko: taky budeme plýtvat časem :-) Budeme vyrábět jmenovky, ale jen jednoduchý, protože jednak mám ráda jednoduchý věci a jednak nemám moc trpělivost :-D Už jsme je takhle vyráběli mamce a taťkovi na oslavu a všem se líbily, tak uděláme podobný i teď. Ale vůbec si nedovedu představit, že někdo ty jmenovky nemá, to musí být zmatek...
Odpovědět
Profilova fotka
slunicko a hanik: jen plýtvejte časem, máte ho do svatby spoustu a domácí výrobu každý ocení - my měli oznamka i jmenovky na stůl vlastní a spokojenost ;-) jo a jinak byl trošku zmatek i se jmenovkama - se nikomu moc nechtěly hledat, tak jsem si říkala, že není špatný udělat "plánek stolu" se jménama (jako byl v třídní knize) a nalepit to na dveře - tam se každý najde a jde najisto ke své jmenovce
Odpovědět
Nebo se můžou předem dát hostům (poslat mailem) informace o plánu dne, v kolik a kde mají být, jak se budou řadit auta, do kolika je obřad, od kolika oběd, na kolikátou mají přijít na večeři a kdy se krájí dort a taky kde kdo bude sedět - takový stručný harmonogram. 8-)
Odpovědět
No, já budu mít nějaké info ve svatebních novinách ale ty dostanou všichni až po obědě, až pojedeme na focení .. tak teda nevím .. ale určo všem info nějak dáme ... minimálně to základní a co se týká zasedacího pořádku, tak to bude i pro nás kámen úrazu protože tam budou jako by tři rodiny, z toho dvě se nemají moc rádi .. tak to bude sranda :-D Takže tohle vymyslet bude asi nejhorší. A pak taky přepravu hostů ... z těhle dvou věcí mám strach .. jinak nic víc neřeším :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Jo, holky, nevíte, jestli mají v BK v papíráku nějaký ty okrasný nůžky na stříhání? Mám totiž v plánu udělat ty jmenovky .. nějak se k tomu nemůžu dostat .. svatba bude rudě bílá takže chci mít rudý tvrdý papír a na tom přidělaný mačlickou bílý normální papír .. :-D Nějaké nápady??? :-D
Odpovědět
slunicko: taky to chci dělat podobně jako ty.. na barevném, tvrdém (možná taková ta vlnka) papíru nalepený nebo nějakým způsobem přidělaný papír bílý se jménem. V papíráku nevím jestli ty nůžky mají, ale v obchůdku u VZP, je to takový malý papírnictví, tak tam mají takový různý výtvarný potřeby, tak tam bych se zašla podívat.
Odpovědět
hanik: ja taky o te Anne Tiche premyslim, divala jsem se na jeji stranky, neni moc draha? ja nevim za kolik by tak fotograf mel byt, nemam vubec zadnou predstavu, kolik si tak ostatni berou. jinak k tem jmenovkam, ja bych chtela zkusit neco netradicniho, zadny papir, ale treba treba nejake pernicky se jmeny, co myslite? nebo nemate nejake jine napady jeste, at to neni jen ten papir?
Odpovědět
veruska26: perníčky vypadají taky moc pěkně, ale mě se to nehodí do mé výzdoby... nechci aby byla tabule přeplácaná a mám pocit, že u mě by to bylo moc, ale jinak to vypadá nádherně, kór když je někdo šikovnej a umí to hezky nazdobit... mám malou ukázku ve svém albu.... a pak jsem ještě viděla hezky jmenovky na oblázkách bylo tam jméno + na některých srdíčko, kytička... různý obrázky, ale to taky není nic pro mě protože já nemám moc hezký písmo a malovat taky moc neumím :-) spíš vůbec neumím
Odpovědět
koopretina: jeee to je taky dobry napad s tema oblazkama, to musim jeste promyslet, diky moc. chtela bych aby aspon tahle vec byla takova jina nez na ostatnich svatbach, kdyz uz vsechno budem mit tradicni :-D . ale s tema pernickama me teda nenapadlo, jestli se to hodi nebo nehodi do vyzdoby, to bych taky mela jeste zvazit, ale asi by to chtelo az budu vedet jaka presne vyzdoba bude. jinak ja chci svatbu do zluta, je to moje odjakziva nejoblibenejsi barva, ale zatim jsem nenasla snad nikoho, kdo takovu barvu mel a to jsem tech alb prohlidla uz desitky :-)
Odpovědět
ahojky holky, tak my budeme mít jmenovky jako koopretina i slunicko :-D Tvrdý papír bude zlatý a na tom nalepený bílý se jménem a nějak to dozdobím. Na víc bych si netroufla, a už vůbec ne zdobit perníčky nebo něco malovat, to by nedopadlo dobře :-D Ale ty oblázky se mi taky moc líbí. veruska26: když jsme si u té Anny Tiché rezervovali termín, tak jsme se koukali i na jiný fotografy tady v Bce a cenově se to pohybuje bohužel stejně. Konkrétně jsme se dívali ještě na ceník foto Drápal, ale ty jejich fotky se mi moc nelíbí, a ještě na fotoatelier Anna, tak to myslím bylo ještě dražší než u Anny Tiché. Ale vůbec nevím, jak se ceny pohybují v okolí Bce...
Odpovědět
veruska26: tak to je dobrý, já taky zvažuju žlutou :-), budu mít svatbu v dubnu, tak jsem si říkala že bych měla na stole narcisky :-) a nebo mix jarních kytiček... žlutou látku, v kombinaci s bílým tylem.. plátky růží (bílé nebo žluté) korálky, dekorační písek... svíčky s žlutýma perličkama....no uvidím jak to dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
ještě k těm ozdobným nůžkám, můžete taky zvážit razidla - vypadá to jak děrovačka na papír a vykrajuje to z nich drobné kytičky nebo ornamenty, dají se tím tvořit hezké okraje či růžky, vypadá to pěkně, zvlášť když se to vyrazí do barevného papíru a pod tím je nalepený bílý nebo naopak, stojí to cca 100kč. my kupovali přes net velký razidlo 6listé kytky, to už teda stálo 400, ale hojně jsme to využili při tvorbě oznamek a pozvánek ke stolu, které byly zevnitř přáníčka zasunuté ( https://sites.google.com/site/svatbav... ) razidlo můžu půjčit, kdyby se někomu hodilo. ty svatební webovky jsou právě prima při oznamování programu, nebo třeba toho zasedacího pořádku a podobně, přišlo mi to jako praktická věc, ale to už jste určitě slyšely ;-) veruska: ještě mě napadlo udělat nějak jmenovky pomocí ovoce či zeleniny, nějak to vykrájet nebo prostě napsat, nebo ho použít jako podstavec - zapíchnout do toho cedulku. tobě by se asi hodil citrón :-D
Odpovědět
Holky já doufám, že budu mít perníkový srdíčka, mám je vysněný snad už rok a výzdobu chci mít "skromnější" tak snad se do toho budou hodit... :-) A všichni hosté budou mít památku. Pak mě napadlo, kdyby se to nehodilo a měla bych jmenovky papírové, tak bych do každé výslužky dala jedno srdíčko s našema iniciálama D+L a datem svatby. Krásné jsou tsky perníkové hrdličky viz album. 8-) A taky vám musím říct něco ne k tomuto tématu, nedávno jsem se tu dočetla, že nějaká budoucí nevěsta plánuje před obřadem welcome drink, tak jsem se musela smát... :-D Jak se stavíte vy k takovým nápadům?
Odpovědět
hanik: tak jsem si nasla tu diskuzi na tu annu a je to teda drsny, ted fakt nevim, co si mam o tom myslet, je to samozrejme nazor co nazor, ale lepsi by bylo kdyby to vsichno hodnotili pozitivne, prijde mi to stejne jako ohlasy na salon bella v brne :-D kacka: s tim citronem by to krasne vyniklo, ale skoda, ze by si ho hoste nemohli snist :-D . kamoska mela takhle loni jmenovky na jabku, mela svatbu do zelena a bylo to fajn. musim promyslet, jaks rikala, jestli by to neslo nejak vykrojit nebo proste co s tim. jo kaci a tys mela jakyho fotografa? dulik: ty pernicky jsem si prave taky vysnila nebo me napadly jeste nejaky cokoladky,coz je pro me dost typicky, protoze jsem byla jeden cas hodne zavisla na cokolade a vetsina svatebnich hostu to vi :-D . ale to bych si to asi musela nechat nejak udelat na zakazku. jinak s tim velcome drinkem bych pockala az po obrade, az jestli bude co oslavovat ;-)
Odpovědět
dulik: tak nevím jak to ta nevěsta myslela, ale u nás doma se bude určitě nalívat ve velkým a to bych mohla označit taky jako welcome drink. Prostě každej kdo k nám přijde a nebude řidič, dostane štamprličku ;-), takže já jsem určitě pro welcome drink, a nějaká slivovička se poveze určitě i na místo obřadu, kdyby někdo chtěl přijít až na obřad a ne k nám, tak aby se mu taky mohlo něco nalit, přece nebude někdo na "suchu"... taková sláva se přece musí oslavit a slavit celý den :-)
Odpovědět
veruska26: no, já jsem právě z té diskuze byla taky v šoku, ale pak jsem mluvila s jednou teď už paní, která ji měla na svatbě tento rok - nikaa666 a jejich fotky jsou pěkný. Tak už to neřeším =-) A s tím welcome drinkem to u nás bude probíhat úplně stejně jako u koopretiny ;-) akorát na zámek kromě nějaké lahvinky povezeme i koláčky, protože jinak by asi hosti poumírali hladem :-D A stejně jak říká veruska budeme mít i čokoládky pro hosty akorát je přebalíme do zlatýho papíru a napíšeme, že děkujeme, že s námi strávili náš den a jména a datum, aby měli něco na památku, prostě klasika :-)
Odpovědět
:-D Asi jsem se špatně vyjádřila, mě pobavil ten název, jako že před obřadem přijede ženichova rodina k nevěstě, popř. i kamarádi a popíjí se a baští tak to jo, ale že se tomu říká welcome drink tak to mi příjde takový divný... 8-) Jinak samozřejmě sebou na obřad asi nějaké koláčky vzít je dobrý nápad, obzvlášť když se budeme hned po obřadě fotit... tak aby se hosté vůbec dožili oběda... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
veruska: ještě je žlutý banán, nebo mě ještě napadá třeba vyskládat ta jména z čokoládových penízků nebo něčeho takového, jak by to vypadalo...možná divně, nevim... fotografa jsme měli Petra Novotného (pnfoto.cz), focení bavilo mě i Vítka, fotky se nám líbí, takže jsme spokojení :-) cena asi normální. co jsem se dívala, tak za "malý balíček" - což je focení příjezdu na obřad, obřadu, skupinové a aranžované fotky (zbytek fotili kamoši apod.) a k tomu úprava a vyvolání vybraných fotek stávalo většinou tak 3500. my platili 3000 bez vyvolání fotek. takže pak záleží kde a jak velký fotky si necháte vyvolat, podle toho se dá porovnávat cena
Odpovědět
kacka: to by nebylo spatny poskladat ta jmena z tech penizku, akorat by to asi zabralo vic mist nez jen jedno:). dik za tip na fotografa, mrknu na ten web. hanik: taky mi ta diskuze o anne prisla desne ostra a na profil niky jsem se divala uz driv a vim ze ji mela a psala tam samy pozitiva. tak uvidime, ale chtela bych to do konce listopadu vyresit, abych uz mela neco z krku a taky by uz nikdo nemusel byt volny. jo holky a jak to mate s kamerovanim. vim ze slunicko psala ze ma nekoho snad z olomouce a nekdo z vas jeste nejakeho poloamatera kamarada. ja ani nevim, jestli jo nebo ne, pritel nechce, ale zas aspon obrad bych natoceny mit chtela, abych si to mohla pozdeji uvedomit, jak to vlastne probihalo :-D jeste k te sladovne. domluvili jsme si schuzku ted na nedeli, tak kdybyste se chteli jeste na neco zeptat, tak mi do te doby dejte vedet a ja se zeptam. uz se tam moc tesim, dame si pri te prilezitosti i obed 8-)
Odpovědět
veruska: Viděla jsem ještě takové jmenovky, že do zlatého Ferero Roscher byla zapíchnutá špejle a na ní nahoře nalepený papírek v podobné barvě se jménem... Pak by nebyly špatný žlutý nebo žlutočervený jablíčka a na nich připíchlá ta jmenovka ve tvaru lístku anebo jak se dělají motýlci do skleničky na víno nebo na přípitek, tak kdyby byli ze žlutého papíru tak by to taky nebylo špatné... 8-) Jinak včerejší welcome drink nebo garden party apod. mi prostě příjdou strašně zameričtělé, když to jde nazvat i normálně česky...
Odpovědět
Jinak k fotografce Anně Tiché - taky jsem ji v srpnu kontaktovala, od září má nový ceník, psala že pokud máme zájem, tak si ji zamluvit co nejdřív. Nakonec mi to přišlo jako spousta peněz. Ale fotila před necelým měsícem známé na svatbě a fotky mají krásné. Krásně ale fotí i Anna Kejíková z Boskovic (fotoanna) a je myslím trochu levnější, s tou jsem se setkala i osobně na svatbě bráchy a byla moc sympatická a komunikativní. My jsem se rozhodli pro paní Danu z Foto Cápal v Blansku, taky má moc pěkné fotky a slyšela jsem na ni asi od dvou nevěst jen chválu, tak snad budeme taky spokojení. :-) Jsem ráda, že obřad, hostinu a fotografku už máme zamluvené od září. Jinak video mít nebudeme, jak nás znám, tak bysme se na něja podívali jednou a bylo by. Spíš se mi líbí ten fotorámeček na promítání fotek a doufám že se mi splní. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,,, sice mám svatbičku už za sebou,ale nakoukla jsem mezi vás :) k té Anně Tiché,,, tak jak píše hanik.s ...nikkaa666 byla z té diskuse taky v šoku,ale měli už zaplacenou zálohu, tak si ji jako fotografku nechali a myslím, že rozhodně neudělali chybu,, její fotky jsou nádherné,,,
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?