Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
to je co? takže ještě jim musíme přidělat perníčky ( vizitky ) a vývazky :-N no bude to prdel.. aspoň se na poslední chvíli nebudeme nudit.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Kozinko, tak to máš co dělat. S tou kosmetičkou ti to teda nezávidím. Mě naštěstí přijede domů. TAk přidělávej holka, já když si představím, že znova dělám vývazky, tak bych tu svatbu radši zrušila :-D To byla hrozná práce. Tak ale zase vás bude víc, nebudete se bát vlka nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... holky to jsou nádherný fotečky
Odpovědět
Profilova fotka
já tedy vidím vzestup o 3 stupně ne? kozinko: tak to je pech teda :-| ale ještě, že jsi si sehnala jinou a určitě bude lepší ;-) petruš: co s tím závojem, vyfot se a mi ti to posoudíme :-D ale závoj neni tak strašné, když nebude :-)
Odpovědět
petru: to máš pravdu :-D já prostě nemůžu mít normoš svatbu.. :-D :-N a na ty fotečky zrovna čučím a úplně mě dojímají
Odpovědět
Profilova fotka
jinak my ještě nemáme čokoládky, už je mám objednané dost dlouho tak snad je stihnou poslat :-| já holky také vše zařizuji sama a řekla bych, že přítele to ani moc nezajímá, objel se mnou koláčky a dorty, vše jsme ochutnali, ale nějaké svatební noviny jsou mu jedno co si tam napíšu :-) no jo, chlapi
Odpovědět
Profilova fotka
dámy nestěžujte si. :-D U nás je to tak, že jsem ho chtěla zapojit do vybírání písní na video, v něčem jsme se shodli, ale pak jsme se rozhodovali mezi 2 písničkama. Každýmu se samozřejmě líbila jiná, a stejně jsem si prosadila tu co se líbila mě. Takže nevím co byste chtěli. Akorát by nás rozčilovali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni,já jsem taky viděla o tři stupně vzestup :-D No tak já kosmetičku ještě nemá,Zítra jedu k našim,tak tam to snad vše doladím a někoho najdu.Jen počítám s tím,že tam budu muset jet :-| Holky,kolik tak stojí líčení?
Odpovědět
Profilova fotka
jani mě 300
Odpovědět
ozzgud: mě zkouška i den D vyjdou na 480 :-S ale je to profík co líčí normoš na profi focení třeba pro wellu a tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli můžete, tak nakouněte do tématu datum svatby 5. 9. 2009. Jedna slečna tam napsala moc krásnou věc a celkově jak jsou všichni ve stresu a nestíhaj, běhá mi z toho mráz po zádech
Odpovědět
Profilova fotka
mě stojí líčení i se zkouškou 2.500Kč od profesionální vizážistky, docela dost co? :-| no tak písničky jsme vybírali společně a shodli jsme se na všech ;-) to jsem spokejená, jen je musím dát na CD :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
petruš: jaký příspěvek myslíš?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... petruš: no takový závoj se líbil mě, máš nějaký takový?
Odpovědět
Profilova fotka
Radi 2500 ? :-o Tak to bych nedala ani náhodou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No a pochlub se s těma písničkama 8-)
Odpovědět
dobrý den, tak zase něco o počasí :-D http://www.pocasi.cz/#rt=listResult@t...
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko: nějak se to zhoršuje :-( ozzud: nástup The Verve, Bittersweet sympfony, prstýnky: e.m.d. all for love a gratulace Qeen a Robbie Williams We are the Champions a Robbie Williams come undone. A na první novomanželský tanec bych chtěla z Top gunu od Roxette take my breath away. ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak rozlučka byla fajn, seděli jsme a kecali, některé holky si šli jednou zatancovat, ale bylo tam strašně moc lidí a dole, kde se tancovala se nedalo dýchat tak jsme seděli nahoře, popíjeli a kecali asi do půl třetí do rána, po půl čtvrté jsme přijeli domu a přítel přijel před půl pátou, ještě jsem ani nespala, protože jsem holkám rozestýlala a pak jsem si s další kámoškou psala sms, hned jsme si s přítelem povídali, vše mi vyprávěl, a skoro celý večer jsme si psali sms. :-D bylo to vážně krásné a rozlučka fajn. :-D Bylo nás asi 7 jelikož 4 nemohli a pak nás bylo 5. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno,tak já taky měla včera neplánovaně rozlučku,měla jsem tam skoro všechny spolužáky ze střední a bylo to naprosto super :-D Jink kdyby bylo takové počasí i v pátek,tak si nestěžuju x-)
Odpovědět
holky super, že se rozlučky vyvedly x-) my jsme taky na tento týden plánovali, ale nevyšlo, malou neměl kdo hlídat, tak jsem čučeli doma na prci prci, roztáhli s v obyváku gauč, malé zapli v pokoji chůvičku a šli spinkat do obyváku :-D usli jsme u telky, no prdel.. :-D :-D :-D jak dva důchodci :-D ale je pravda, že už jsme si rozlučku jako by udělali a to minulý víkend, to mim bylo i tak zvláštně od žaludku.. :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dostala jsem dva podvazky :-D modrý je darovaný, starý a modrý ;-) a půjčené budu mít šaty, nové boty, silinky, podvazkový pás, bižu, závoj a kalhotky ;-) rozlučka byla fajn a v poklidu, sice jsem myslela, že to víc rozjedu, ale nechtělo se mi tancovat a stejně tam bylo tak narváno a strašný vzduch, že jsme byli rádi, že sedíme v klidu nahoře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, fotečka se závojem je přidaná, sice to není úplně vidět, ale ve skutečnosti obavy byly zbytečný, k šatičkám výborně pasuje :-)
Odpovědět
Dobré ránko, nevím teda jestli dobré. Jelikož jsem si včera barvila hlavu a místo čokoládové barvy mám na hlavě černou. Docela velká změna, ale nevím, zda k lepšímu nebo k horšímu. Nejhorší na tom je, že tuto barvu používám již roky a zrovna teď se mi musí stát toto. Prostě do tuby s hnědou dali barvu na černou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenik tak to je teda pěknej průser. Já vždycky kontroluji ty čísla na krabičce i na tubě, protože kamarádce se stalo něco podobného. Tak ale třeba ti to sluší, vždyt my vůbec nevíme jak vypadáš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, kde jste kdo??? Mě je tu hrozný smutno :-(
Odpovědět
leni: ty jo, tak to je pech teda... :-N zkus to ještě tak 2x umýt a uvidíš... a nebo zkus to umýt stříbrným šamponem ;-) ale pokud to máš fajn tak proč stresovat? ;-) je to možná nezvyk, ale zase budeš trošku jiná než normoš x-) petra: ahoj, a nesmutni :-) x-) Vypravuju malou k babičce, musím ji sbalit, zítra si pro ni přijedem ale dneska mám schůzku s paní v restauračcce a musíme oběhat ještě nějaké věci ;-) Teď malá sedí v jídelní židličce a papká meloun x-) ona je fakt stejný závislák na melounu jako my dva s přítelem.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kozinko: tak to připravuj. Mnami meloun ten bych si taky dala, :-) Já bych toho taky potřebovala dost oběhat, ale nějak není čas ;-) Tak jak se cítíte děvčata? Ted už to jde opravdu mílovými kroky, za 4 dni už budem mladé paní :-D
Odpovědět
petra: ani mi to nepřipomínej, jako těšit se těším, ale fakt jen na to že už to bude za námi.. :-N čím více se to blíží, tím míň si to uvědomuju :-) prostě mi to přijde takové krásné, že už budeme po takové době manželé, ale zase na druhou stranu si furt říkám jestli jsme to neměli udělat menší, aby o tom nikdo nevěděl :-N :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko na to už je opravdu pozdě :-D :-D Určitě to bude dobré, aspon bude veseleji když vás bude víc. :-) Jen doufám že to počasí vyjde, chuděry holky tenhle víkend, to jim opravdu nepřálo.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?