Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ještě jsem řešila ty ramínka ka šatům a zkusím objednat něco takového http://cgi.ebay.co.uk/Racer-Back-Clea...
Odpovědět
Profilova fotka
ozzgud: určitě, to bylo to jediné co jsem navrhla :-D ne vážně, jsem z toho teď ve stresu ]-( já si svoji rozlučku vůbec neužiji, když nebudu vědět kde je :-( ramínka jsou nádherné, to chceš do svatebních šatů?
Odpovědět
Profilova fotka
jj,já tam musím mít ramínko,protože korzet mi ty mlékárny neudrží :-D a myslím si,že to může vypadat dobře. Jinak to taky nemám ráda,když nevím,kde je ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mě to nikdy neudělal tak si myslím, že to vymyslel svědek, ten furt plánuje bejkárny ]-( ale už mi napsal, že mi to pak poví, ted tam má svědka, napsal mi, že jsme tam spolu byli a s jedním kamarádem se kterým jsme byli jen ve dvou barech tak už asi vím a je to 2 zastávky tramvají od baru kam půjdu já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak ozzgud: dej mi tak dvě čísla klidně a budeme obě spokojené ;-)
Odpovědět
Raduš, tak pokud má rozum, tak Ti to snad řekne sám. Pokud by ses tím měla trápit celý večer. Však za nima nepůjdeš, tak o co jde? Ozzgud-jsou to krásné ramínka. :-) Holky, hodila jsem velmi vážnou debatu s mým nastávajícím ohledně rodičů na svatbě. Bylo mi sděleno, že jestli je tam tak moc chci a myslím si, že by toho moje mamka tolik litovala, tak si je tam můžu vzít, ale jeho máti tam bude taky. Teď nevím, zda je tam mít nebo ne. Rozhodně tam, ale nebudou sourozenci a říkám si, zda nebudou naštvaní, že tam byli rodiča a oni ne. Ale takto bych mohla pokračovat dál a dál a za chvíli by nás tak bylo třicet.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani krásná ramínka a já bych brala aspon jedno číslo :-D jinak leni, to máš teda pekelný. Nevím, ale takhle už to moc tajná svatba není, a tchýni tam určitě nechceš vid. No máš to pěkně zamotaný, na to že už je to za chvíli
Odpovědět
Profilova fotka
To má Petka pravdu,že nemáte moc času na rozmyšlenou,a počítej s tím,že kdyby jse tam měli rodiče,tak musíte asi něco vymyslet na jídlo a tak :-|
Odpovědět
Tak jsem Vám udělala nějaké to album. :-) A když se do něj podíváte, tak uvidíte, že to máme na zámečku, kde je zajištěný i oběd, atd. Takže rodiče můžeme klidně přizvat - s jídlem není problém.
Odpovědět
Profilova fotka
lenik: máš krásné šaty a vůbec nejsi tlustá :-) já bych to asi udělala jen se svědky jak jste měl v plánu a nestresovala bych se s tím dnes jsem byla kosmetice tak má krásně vyčištěný obličej a upravené obočí ;-) :-D jinak, já to vím kam jdou, přítel mi to hned napsal, ale svědek to chce tajně tak to nesmím nikomu říct, asi se bojí, že by ho jeho přítelkyně stopovala nebo co, ona na rozlučku se mnou ;-) jsem ráda, že to vim kam jdou :-D
Odpovědět
Raduš, tak vidíš, má rozum a je to ten správný chlap do života. :-) Za šaty děkuji, jen na té fotce to vypadá, jako by byly ušmudlané, ale je to sloní kost, takže to nikdy nebude tak bílé, ale myslím, že ve skutečnosti to není takový rozdíl. Dívala jsem se na netu na fotky nevěsty, která je měla na sebe a vypadaly skoro jako bílé. Ještě uvidíme, musíme se domluvit hlavně s přítelem. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno,tak přesně za týden milé nevěsty :-D Jinak Leni šaty ti moc sluší a tvůj je taky sekáč :-) Já mám strašnou slabost na chlapy v oblecích :-N a nesmí chybět předpvěď na pátek : Jasno a 21 stupňů 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-) Leni šaty jsou naprosto bezvadný, a nevím jak můžeš říct že jsi tlustá. A taky se mi hrozně líbí tvoje botičky. Mě by botičky teprve měli dojít, tak jsem zvědavá. A altánek je naprosto kouzelný. Budeš to mít krásné. Ale jak píše raduš, nech raději rodiče doma a opravdu si to užij, až ti to nikdo nekazí. Je to tvůj den, který zažiješ jednou v životě (teda jak kdo)
Odpovědět
Ahoj Peťul, děkuji za pochvalu. Boty jsem koupila ve slevě za 299,- Kč, takže to byl strašně dobrý kup. Nechtěla jsem zbytečně utrácet za krásné botky, když je budu mít chvíli na sebe a ještě nepůjdou ani moc vidět. A já v podpadcích stejně vůbec nechodím. Ozzgud, Tobě taky děkuji za pochvalu i za přítele. ;-) Ještě jsem tam zapomněla přidat kytku, která to vyhrála, takže jdu na to. Jinak myslím, že jsem tam dala asi všechno.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, no já tě obdivuju, takové album nemám ani já a to na tom pracuji půl roku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak lituji nevěsty co se vdávají dnes, počasí jim opravdu nepřeje :-|
Odpovědět
Peťul, právě, že to moje album se mi zdá úplně děsné. Mám to tam naházené, tak jak mě to napadlo. Dělala jsem na tom včera celý podvečer. Ale to hlavní jsem tam zachytila, teda aspoň myslím. Jen jsem si říkala, že jsem si těch šatů teda moc nevyzkoušela. Měla jsem na sobě troje šaty a hned ty první se mi zalíbily. Potom jsem byla ještě v jednom salónu, ale tam jsem to už ani nefotila. Favoritky byly jasné hned od začátku. Tady jsou fotografie paní, která je měla na sobě. http://www.sanpatrick-svatebni-saty.c... Teda nevím jak u Vás, ale tady zatím neprší.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni,ty jsi někde z okolí Ostravy,že? Zatím neprší,ale myslím si,že to nebude mít dlouhého trvání 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
šaty jsou krásné. Já jsem rozladěná z toho závoje, asi si ho vůbec nevezmu :-( Včera jsem to zkoušela i se šatama z maturáku aby měli větší spodnčku, a moc se mi to nelíbí. no nevím nevím :-(
Odpovědět
Ozzgud, ano z okolí Ostravy. Já bych brala i toto, jen když nebude pršet. Ale tento víkend předpovídali, že bude krásně, jelikož jsem si říkala, že se budu opalovat do šatů. A místo toho toto. Tak doufám, že tu předpověď do příštího týdne nezmění. Holky v kolik hodin máte obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
leni v 11
Odpovědět
Peťul, pokud máš pochybnosti, tak si ho neber. Je to lepší, než o tom pochybovat. A nebo si ho vem a ostatní posoudí. Kdykoli ho můžeš sundat. To já včera zase stresovala kvůli barvě šatů - jak jsem viděla ty fotky, co jsem nafotila při zkoušce. Tak jsem rychle brouzdala po netu a hledala fotky těch, které je již měly na sobě. Pak jsem se uklidnila, když jsem našla tu paní. Uffff. :-)
Odpovědět
Peťul, tak to máme stejně. Budu na Tebe myslet. :-) U kadeřnice máme sraz v 6 hodin ráno, tak jsem zvědavá, jak to stihneme. Je to tak, tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, šaty vypadají perfektně. Ten závoje je moc krásnej, jen kdyby byl o dost víc prhlednej. Nevím, v sobotu s nim možná zajedu do salonu abych si ho vyzkoušela k šatům a uvidím. Kdyžtak si vypůjčím aspon krátkej, na obřad
Odpovědět
Moje známá měla také nádherný závoj a den před svatbou jí ho chtěla švagrová vyžehlit a spálila jí ho. A bylo to vyřešeno. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
TAk to je taky pěkný. Strašně jsem se na něj těšila a strašně mě zklamal. Hrozně jsem chtěla dlouhý závoj a ted mam prd. NO ještě uvidím, ....
Odpovědět
Profilova fotka
Peti a nemáš fotku závoje? Jinak my máme obřad ve dvě a sraz s holičkou máme v devět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fotku nemam, já zapoměla že máme foták v opravě :-D Jestli pojedu v sobotu na ty šaty tak to vyfotim dohromady :-)
Odpovědět
Tak to ty časy odpovídají, ale Vy už jste byly na zkouškách a já mít žádnou nebudu. Bude to překvápko, jak to dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani to máte tak pozdě? Teda na tvý svatbě bych asi umřela hlady :-D Leni a vkolik to máš ty?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?