Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
petra: já vím, to už je pozdě :-D ale jen říkám co teď zrovna cítím... :-N :-D Mám jen strach ať se tady pak nesejjdem vy mi budete vyprávět tak to bylo nádherné a já budu naštvaná, že třeba to nebylo vůbec podle mých představ, někdo mě v den D naštval a nebo já nevím co... |-| Chci na svatbu mít jen krásné vzpomínky, tak douuuuuuufám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko neboj, bude to dobrý. A když tě někdo naštve, tak mu jednu ubalíš a bude to :-D Hlavně mě tu děvčátka nenakažte vašima obavama,... :-D Ted už se toho stejně nedá u nikoho moc změnit, a všem nám to dopadne dobře, bude svítit sluníčko, nepotkáme ten den žádné hloupé lidi.... ;-) Prostě bude to nádherné, tak se ted kozinko nestresuj, Připravené vše máš, všichni budou nadšeni a všem se to bude moc líbit. ;-)
Odpovědět
Holky, já to kontrolovala. Sedí číslo jak na tubě, tak na krabičce. TAkže asi do tuby místo hnědé dali černou. Ale myslím, že to není tak špatné. Kolegyni v práci se to moc líbí (prý to mám lepší než před tím) a přítel také říkal, že to mám dobré. Ale je to osud, co? Tak dlouho to používám a nic a teď před svatbou se to tak pokazí. No je to pech, ale neřeším to. Holky já jsem úplně v klidu. Nic neřeším. Vše se vyřešilo samo a naopak se na pátek moc těším. A vypadá to, že budeme mít krásně. Co víc si přát. :-) :-) :-)
Odpovědět
Jo Peťul, dívala jsem se na teb závoj a mě se to líbí, ale záleží na Tobě.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni mě se to taky líbí, jen mě zaráželo, že měl být tak o 100 % průhlednější, ale k šatum pasuje výborně, je snad ze stejného materiálu, tak vypadá jakoo součást šatů, takže do něj asi půjdu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) rosnička: http://www.novinky.cz/domaci/178298-b...
Odpovědět
Profilova fotka
Aho holčiny, no já mam už nervi na dranc. :-| kozinko: taky už jsem nad tím přemýšlela, aby to nebylo jinak než si představuji, já netančím a jestli budou všichni mladí celý večer tancovat a já tam budu sedět se starýma ;-) tak to si moc neužiju. :-| ale co, musím se opít a tančit a bavit se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petruš: šaty i závoj jsou krásné a moc ti to sluší, budeš krásná nevěsta ;-) :-) :-D žádný stres, závoj je vážně krásný ;-) a máš krásné družičky já budu mít také jednu, ale nevím jestli jí ještě neobjednat nějakou kytičku na ruku, holky jak to máte?
Odpovědět
Profilova fotka
raduš děkuju :-) jinak já také netančím :-D družičky budou mít normálně jen chrizanténky do ruky. oni to stejně ty dvě malý hned někde ztratí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
že bych jí teda objednala jen bílou růži? nebo myslíš žlutou jako budu mít já?
Odpovědět
Profilova fotka
A ty budeš mít kytici celou žlutou?
Odpovědět
Profilova fotka
celou žlutou ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak nech družičkce asi taky žlutou a nebo bílou, to je asi jedno, ono bude vypadat dobře obojí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nebo žlutou, ale poupátko jako to má kozinka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a to je maličká družička?
Odpovědět
Profilova fotka
maličká asi 6 let si myslím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jí vem poupátko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ťuk ťuk, zase jste všici fuč :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si byla vyzvednout čokofontánu od jedné holčiny z beremese, tak radost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
TAk to věřím, my jsme ji také chtěli, ale pak mi to bylo rozmluveno, že by toho bylo moc, a to je pravda. Teda ale čokoládku bych si dala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my zase nebudeme mít minizákusky a ta čokofontána je dobrá k ovoci ;-) ještě musím objednat ty dva další dorty :-) už jsem napsala e-maily fotografce, kameramanovi a vizážistce jestli s námi počítají a kdy se sejdeme. mam nervi, holky vážně velké :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
raduš klid, máš všechno přichystané, naplánované, nic tě nemůže překvapit. Neboj, dobře to dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já nad tím přemýšlím, jestli máme vše, a stejně mam nervi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já to mam dobrý, mam pocit že se mě to vůbec netýká :-D Ale mít nervi, je asi normální a patří to k tomu :-)
Odpovědět
ahoj holky! petru: na fotečce ti to moc moc sluší , i když nemusím závoje (jak už jsem psala), tak ten tvůj se mi líbí x-) Holky u nás už to začíná, babička od přítele je v nemocnici, dostala mrtvičku, ani moc nekomunikuje ;-( Jsme z toho docela špatní... babička sice neměla jít na hostinu, ale na obřadu jsme mysleli že budem celá rodina |-| Jinak dnes jsme byli naplánovat papáníčko, takže už to máme 100% -předkrm šunková rolka -polévka hovězí vývar nudle, masové kuličky -farmářská jehla na grilu(kuřecí kostičky masa napíchané na jehle a obmotané anglickou slaninou), obloha, slaná omáčka, opékačky.. -dezert svatební dort a potom později: -2 talíře jednohubek (3 druhy) -jeden veliký tác půl salámové a půl sýrové, domácí chléb, tmavé pečivo -miniřízečky (vepřové a kuřecí) -šopský salát a to vše i spronájmem, výzdobou, alkoholem i nealkem jsme si nechali vypočítat.... a vychází to cca 500 na osobu, takže si myslím, že luxus :-) Ještě byla paní tak ochotná, chtěli nám totiž dát malou banketku, je ale fakt docela malá a my jsme taková objemnější rodinka :-N :-D tak nám nakonec dají větší banketku :-D vše jsme měli za 10 minut domluvené, prostě super jednání zatím x-)
Odpovědět
raddi: určo ta kytička bude super x-) já mám bílo rudou, jalá bude mít taky bílo rudou :-) a bude mít poupátka, kdo ví ale jak to udrží a jestli je dřív neoškube.. :-N :-D miluje kytičky a strašně ráda trhá lístky... :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko tak to mě mrzí. Já se pořád obávám také toho nejhoršího. Nebudeme si nalhávat, babičky a dědečkové alespon u nás jsou v požehnaném věku. Zrovna ted jsme byli jedny navštívit a nějak jim nebylo moc dobře, tak doufáme že do svatby se vše zlepší, a hlavně že na svatbě jim bude dobře a užijí si to. Jinak ta cena je opravdu super. A s tou kytičkou. Já budu mít také bílo rudou, rudé růže a bílé lilie, ale družičkám jsem nechala udělat kytičku z bílých chrizantének. Oni to stejně někde zahodí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přítelovi včera zemřel dědeček a já svého mám v nemocnici a nikdo neví co mu je. :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ale to sem nepatří, nebudeme se stresovat ještě takto. petruš: závidím ti, že jsi v klidu, já mam takové nervi až je mi občas špatně od žaludku a bolí mě u srdce. ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak přece nebudeme stresovat tak brzy. Ještě nám nějaký ten den zbývá, tak hlavně klid. Já byla včera na kosmetice (mám docela nevýrazné líčení, které skoro není vidět, jelikož prý jsem výrazná až moc.Ale make-up byl skvělý).Potom vyzvednout prstýnky a ještě jsem běžela do květinářství, ať paní připomenu, jakou kytku mi má uvázat. Dneska mě čeká zkouška šatů a k tomu velké rozhodování: zda šperk a závoj. Tak uvidíme, jak dopadnu. :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?