Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Profilova fotka
No já nevim, ale svědek chce jít v růžové košily a svědkyně v růžových šatech, svatbu máme žlutou což k tomu vůbec neladí. :-| Přítelova rodina, babička a další babička s dědou a teta se strejdou chtějí přijed až na obřad, co by se scházeli u nevěsty, že? Tak jsme z toho všichni vytočený a mrzí nás to. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
teda to je trápení. Raduš z toho si nic nedělej, to je normální že se nechtějí sejít u Vás. U nás máme něco podobného a neřešíme to, prostě na to nemáme nervi ani náladu řešit takovýhle věci. Jinak ta růžová je teda pěkně blbá. Ale to už jim asi nerozmluvíš.
Odpovědět
Profilova fotka
nerozmluvím a ještě jsem jim napsala ať si vemou co chtějí, že budeme rádi, že dorazí, protože ségra mě otravuje už jakou dobu a posílá fotky v čem má jít, na rozlučce byla, když jsem řešila s Bárou (přítelkyně svědka) jak mu vymluvit tu růžovou a ona mi pak napíše, že si půjčila růžové šaty, aby ladila ke svědkovi. a kdo bude ladit k nám? strašně mě to naštvalo tak jsem jí to napsala a ona, že nezažila, že by někdo nařizoval co kdo má mít na sobě tak je mi teď ještě líto, že to tak vyznělo a že je nutim až jsem jim napsala ať jdou v čem chtějí, až bude ségra chtít zase něco po mě tak se na ní vykašlu, nemam na to nervi. :-( jak můžou jít v růžové? ať si jde každý včem chce to neřešim, ale svědkové by měli ladit s námi ne? a já netušila, že jim to nedojde a budu to řešit. a s tou rodinou už to také neřeším, všichni jsme strašně naštvaní, ale nutit je nemůžeme, když nechtějí přijet k nám tak jak se to dělá, ať nejezdí, jen mě to mrzí a všichni kromě rodičů jsme neskutečně naštvaní, to se nedělá. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
raduš k nám také nebudou svědci ladit, ale nebudou, zase tak nápadně neladit jako k vám. Přece se nebudeš rozčilovat pár dní před svatbou. Nějak tu začínáme řídnout, kdepak máme ozzgud, ? :-)
Odpovědět
raddka: u nás taky manželovi rodiče přijedou až na obřad, prej příbuzenských setkání bude až dost. A jeho bratr nechtěl jít na hostinu, snad prej už asi možná půjde. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty rodinný vztahy jsou opravdu hrozný :-|
Odpovědět
ahojky holky :-) Ty jo taky máte takový fičák??????????? Jako dneska blázinec totální! ještě že malá spinkala z včera na dnešek u babičky, jinak by mě kleploještě z ní :-N Tak mám doma snad všechno pokryté krabicema s koláčky a s cukrovím :-N :-D x-) voní to tady jak bláááááááááázen! :-D Za chvilku přijedou první hosti co u nás budou hajat do čtvrtka :-)¨ A neuvěříte co nám volali z cestovky!!!!!!!!!!!!!!! Měli jsme letět po svatbě v pondělí v poledních hodinách, hahaha...... včera volali že letíme už v sobotu v noci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takže máme o nějakou noc a den navíc - zdarma! Jako to by mě tak ani neštvalo, ale zase to vše přeplánovávat.. .to je něco, nestíhačka, peru, žehlím, všechno rychle, musíme už totiž mít vše sbaleno ve čtvrtek, protože pak už není kdy, přijedeme v sobotu ráno z hotelu (už svoji x-) x-) x-) ) a rychle převést malou od sestřenky (bude tam na naši svatební noc) k babičce a fičet na vlakáč, jet do Brna, tam nás bude čekat svoz do Prahy (protože nám paní z cestovky řekla, že z Brna lety se ruší a vše poletí zPrahy, takže taky nářez) na letiště a fičíme :-N To je co? A to já to měla tak krásně naplánované, jak v sobotu dojedeme dom z hotelu, dám prát ještě aspoňm 2 pračky prádla... do neděle mi to uschne v neděli večer sbalíme a v pondělí ráno vyjíždíme do Brna a je to.... no a realita je úplně jiná... uff.. no nic holky snad se tady ještě ukážu!!!!!!!!!!!!!!! Držím palečky ať je vše jak má být a nemusíte se stresovat! x-) zatím páčko jdu makat ať to vše stihnu a ještě jedna roničková zpráva: bude hezkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :-D
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem byla na zkoušce šatů: závoj jsme úplně zavrhly a u výběru šperku na krk mě tak vytočili, že jsem naštvaná ještě teď. Paní mi totiž zapomněla sdělit, že šperky nedoplňují pravidelně, ale jednou začas, takže když si ho někdo koupí přede mnou, tak mám smůlu. Koukněte do albíčka a řekněte mi, zda to co mám na krku se hodí k těm šatům. Děkuji mooooooc. A přidávám také naše prstýnky.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.pocasi.cz/#rt=listResult@t...
Odpovědět
Profilova fotka
leni: mě se biži líbí moc, ber ji ;-) petruš: já už to nemůžu řešit jinak se zblázním, svědek má prý tu košily světloučce růžovou tak si myslím, že žlutá kravata vadit nebude, ale co udělám se svojí sestrou jako svědkyní nevim, furt chce radit co na sebe ať jí řeknu a pak si vymyslí růžové šaty a diví se, že se mi to nelíbí :-| a to kdo přijede k nám už taky nebudu řešit, fakt bych se zbláznila a je to vlastně jedno, neni to povinnost kozinko: no tak to budeš mít teda fičák, to ti nezávidím, ale zase si dovolenou užijete se vším všudy a kus zdarma což je naprostá paráda, držim palce ať to vše zvládneš ;-) už mám udělané Svatební noviny a dalo mi to dost zabrat, chtěla jsem 11 kusů, ale je jich 10 a už to asi dostikávat nebudu, 10 stačí co myslíte? stejně o ně asi nebude mít nikdo zájem, jak jsem je dodělala tak si začínám myslet, že se na ně ani nikdo nepodívá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
leni: bižu krásná, líbí se mi, brala bych jí Kozinko: no to je mazec, ale ubytují Vás tam hned? Víš abyste tam někde neseděli na kufrech a nečekali až se vylidní pokoje raduš: noviny jsem také dodělávala včera, 10 stránek naprosto stačí, a neboj že by se do nich nikdo nepodíval, lidi jsou od přírody zvědaví :-)
Odpovědět
Dobré ránko, tak dám na Vás holky. Koupím tuto bižu, stejně tam nic jihého nebylo, co by se hodilo. Díky moc za radu. :-) Dneska odpoledne fičím na nehty, tak večer přidám fotečky, jak to dopadlo. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
leni: mně se ta bižuterie nelíbí, přijde mi taková laciná a hrozně překombinovaná materiálově, ale asi co člověk, to názor. Vyber si sama, co se Ti líbí! :-)
Odpovědět
Ahoj holky po delší době se hlásím:-) vy jste ale pisatelky teda :-) no já mám práce plné zuby ani sem se nezastavila furt něco a aby toho nebylo málo, tak včera večer mi volal kluk co mě měl vízt, že auto nemá tak to bych se po.... ale už sem si to zařídila sama, to je tak když se člověk na někoho má spolehnout. Jinak se nám to krásně krátí co???? Na mě nervozita ani stres zatím nedopadly, ale máma to je konec tam s ní.... leni: mě se ta bižu sice líbí, ale řekla bych, že se nehodí, spíš bys měla mít něco víc ke krku... to je tedy můj názor...
Odpovědět
Zdravím Kristýnku :-) Holky, já měla těch bižu včera tolik na sobě a nic se k tomu nehodilo a bez bižu to bylo hoooodně prázdné. Když jsem měla něco víc ke krku, tak se to nehodilo vůbec. Nejvíce se k tomu opravdu hodila tato. A můžu si ji zapnout klidně výše, aby byla více u krku. Tak mi teda poraďte, jak jste vybíraly bižu Vy? Kupovaly jste ji někde jinde bez šatů? A jak jste věděly, že se bude k šatům hodit?
Odpovědět
já si bižu vybrala jednu tam a druhá mi včera přišla poštou, ale neboj ještě taky nevím co... :-D no a pro jistotu ještě mažu dnes do obchoďáku na nějakou mrknout... taky v podstatě nevím co, těžko se to odhaduje když clověk na sobě nemá šaty... mozná nakonec nebudu mít nic když mě to nase... :-S
Odpovědět
Kristy, takový přístup se mi líbí. Já to taky včera neřešila. Neměli ani jeden pěkný závoj, tak jsem paní řekla, že když tam nic nemá, tak nechci žádný. Ale s bižu jsem opravdu bezradná. :-(
Odpovědět
leni: ne, přímo u šatů, měli tam toho hodně - perličkový, štrasový, jednoduchý, masivnější... bez šatů bych to nekoupila.
Odpovědět
Lotrinko, tak já měla docela taky velký výběr, ale nic se k tomu nehodilo. To co mám v albíčku byla nejlepší volba a je asi na vkusu, zda se to někomu líbí nebo ne. Na netu jsem našla tu paní, která měla stejné šaty jako já, tak mrkněte na její bižu. Mě se tada nelíbí zase tato. A myslím si, že je to také o tom, jak která vypadáme. http://www.andelske-svatebni-studio.c...
Odpovědět
leni: tak mě se zrovna tato bižu k tomu líbí no... ale zíleží na vkusu
Odpovědět
leni: Asi je to fakt na vkusu, protože tahle bižu, co má paní na obrázku, se mi líbí moc.
Odpovědět
Holky, Vy mi teda dáváte. Už není moc času se rozhodovat, takže zítra ještě někde skočím do obchodu a když nic neseženu,tak si prostě vezmu tu první. Problém je ale v tom, že mi nesluší bižu, která je kolem krku jako má paní, ale spíše do véčka(v albíčku), jelikož mám hodně kulatou tvář.
Odpovědět
leni: tak ať dobře vybereš:-) hele stejně je jedno co si vezmeš budeš krásná celá a to je hlavní....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,páni taky tak nestíháte? Já mám fofry,navíc jsou všichni nemocní,kluci 40 horečky no fakt paráda.Nevím,kam fřív skočit.Dneska jedem pro cukroví.Zítra pro dorty a trubičky.Líčení jsem vzdala,protože nemám čas jít na zkoušku,takže holt to budu muset zvládnout nějak sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni, záleží v čem se budeš cítít lépe. Mě se ta bižu na pani také líbí,ale líbí se mi i ta tvoje. Je to opravdu blbé se takhle ptát, každá máme svůj názor a každá úplně jiný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni,jak jste nakonec dopadli s rodiči?
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, tak to máš teda na pytel když jsou kluci nemocní, doufám, že se uzdraví aby ti dělali mládenečky takový fešáci :-) Leni těším se až budem vdaný a ty nám konečně ukážeš svoji identitu :-D
Odpovědět
Já si taky myslím, že ať si na sebe vezmu cokoli, tak někomu se nebude líbit tohle jinému zase tamto. TAkže se přestanu stresovat a nechám to tak jak to je. Jani: čekala jsem, že se mě na to někdo zeptá. Ale nakonec to dopadlo tak, že jsme jim to v sobotu řekli a myslím si, že nic lepšího jsme nemohli ani udělat. Mamka s taťkou byli úplně nadšení, že se konečně bereme a když jsme jim řekli, že je to teď v pátek, tak mysleli, že se vyvrátí, ale vzali to skvěle a včera byla mamka se mnou na zkoušce šatů a hrozně se jí líbily. Když jsme jim řekli, že jsme to původně chtěli udělat bez nich, tak mamka začala brečet. Takže jsem mooooooooc ráda, že tam budou. Myslím, že je to takové poděkování za všechno co pro nás udělali. Přítel s nimi vychází moc dobře, takže je to vše OK. Stejně bych si to tam bez nich asi moc neužila a byla bych vystresovaná z toho, že jim to později musím říct. Ale svatba je i nadále tajná, nikdo jiný o tom neví. Když jsem volala na matriku, že tam budou i rodiče, tak paní matrikářka byla nadšená a ještě mi děkovala, že jsem se tak rozhodla. I fotografka s tím souhlasila. :-) Možná s tím některá z Vás nebude souhlasit, ale bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě.
Odpovědět
Peťul: neboj, už brzy odtajním svou identitu. :-) Vydrž.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni je to tvoje rozhodnutí a ty z něj máš obrovskou radost, tak to bylo i správné rozhodnutí :-) Aspon že to dopadlo dobře, a manžela rodiče tam tedy nebudou? jen vy, svědci a tvoji rodiče?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?