Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím,že je to ideální,nechtělo se mi strasovat hned ráno a doma bude nějaký pohoštění,takže si myslím,že to všichni nějak přežijou. Já stejně všechny upozorňovala,ať se doma najedí,že jídlo nebude :-D Dneska mi přišli konfety na ten náš první tanec,mám takovou chuť se podívat,ale tím pádem bych to znehodnotila.Je to ve vystřelovací tubě. :-S
Odpovědět
krásné ránko... i když teda venku noc krásné není... :-( Chudinky dnešní nevěsty... snad příští týden bude líp x-) petru: závoj nafoť a určo poradíme! x-) leni: krásné albíčko, čučím a moc moc ti to sluší! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Náš původní termín byl 4. 9. 2009 jsem ráda že mě přítel přesvědčil na 11. :-D
Odpovědět
Jak už jsem psala, taky to mám v 11 hodin. Kozince děkuji. :-) Peťul, my jsme to měli mít taky tento týden (4.9. nebo 5.9.), ale posunuli jsme to o týden, jelikož ............... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To máme teda štěstí, dneska bych se opravdu vdávat nechtěla :-| :-)
Odpovědět
my jsme to taky chtěli mít začátkem září, ale nakonec vyhrálo 11. aby se to chlapovi dobře pamatovalo :-D
Odpovědět
tak my to máme ve 12:20 takže vy už všechny budete paní a já teprve budu čekat... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já jsem měla původní termín 18.9. ale museli to posunout,protože nebylo volné místo na hostinu.Docela mě to mrzí,protože jsem chtěla mít bráchu ua svědka a on má 18let 15. září :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,potebuju radu,já si chci udělat na auto sama výzdobu takové to srdce z břeštanu.Určitě jste tady na to už narazili a nevím,jestli si mám k tomu udělat i mašlu. Já si teda mylím,že to bude přeplácané a nechala bych tam jen to srdce.Navíc pojedu v bílé starodávné felicii,takže si myslím,že by tam ta stuha stejně nevynikla. Co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
ozzgud do jaké barvy máš výzdobu? My třeba ty mašle na auta jsem namíchala pruh bílé a vínové a to je seplé mašličkama aby to udělalo buřtíky. Jinak třeba leni co má v albu, to si myslim je krásné a vynikne to i na bílém autě. I já budu mít bílé aut, a ta kombinace s vínovou mi na tom krásně vynikne
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám výzdobu růžovou a na tom srdíčku chci růžové růže,takže si myslím,že by to bylo moc :-|
Odpovědět
Profilova fotka
určitě ne, když to jen svážeš růžovou mašličkou tak to bude vypadat nádherně a jemně.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jako přivázat to srdce ke kapotě?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holčiny, ;-) my máme obřad v 12:30h., kadeřnice přijede na 8:00h., vizážistka na 9:00h. ;-) petruš: s tím závojem je to škoda, já budu mít do pasu a myslím, že to bude stačit, zajdi do si do salonu a zkus ho tam třeba se šatama to bude dobrý nebo si půjčíš kratší. ;-) ozzgud: já bych tam mašly asi nedávala a nechala bych jen ten břečťan, aby to nebylo moc přeplácané :-| leni: album máš krásné a boty jsou krásné a za tu cenu jsou zdarma :-D jinak jsi vážně hubená tak neměj deprese z postavy. ;-)
Odpovědět
Ozzgud: nejlepší je to vyzkoušet, dej to tam a když se Ti to bude zdát přeplácané, tak to sundáš. Čím více se to blíží, tak tím více se mi do toho nechce. Máme samé problémy. Tento víkend jsme chtěli jít pro prstýnky, najít nějakou louku na focení a vše dozařizovat a přítel mi sdělil, že mu dělají v práci problémy a že bude muset o víkendu do práce. Už mě to opravdu nebaví. Místo toho, abychom si v klidu vše zařídili, tak budu zase naštvaná, že musím běhat sama a zase si to neužiji. Takhle je to totiž se vším. Nejraději bych vše zrušila ................... nemám už na to nervy. Hlavně to, aby se to nikdo nedověděl. Místo toho, abych vzpomínala na to, jak jsme všechno zařizovali v pohodě, tak budu vzpomínat na to, jak doma stresuji a brečím u toho. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se líběj ty naše rozdílný názory :-D To pak chudák ten komu radíme :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni: nervi máme každá, zařizování je věc, která mě taky nebaví, nejraději bych, aby to zařídil někdo za mě, ale ty svatební agentury jsou strašně drahé :-| ale jinak je to krásné, jsou to krásné starosti a musíme si je užívat a vážit si jich ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni to si tak nesmíš brát, já taky všechno zařizuji sama protože přítel nemá moc času. Ale ber to z té lepší stránky. Aspon ti nikdo do ničeho nekecá a můžeš si to udělat podle sebe
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,máš pravdu,já jsem taky ráda,že mi do toho nikdo nekecá a když jsem se ptala na názor,takjsem si vždycky prosadila svoje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se zase sekla na písničce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak sekla?
Odpovědět
Profilova fotka
No nevím,kterou,už jsem vybrala slavnostně na příchod nevěsty a ted nevím,jakou na první tanec ]-( Jen vím,že na tanec s tatínkem to bude Už mi lásko není dvacet let :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D tak to teda vzpomínej, já naštěstí takové problémy nemám. O obřad se nemám starat, to mi zahraje má bývalá učitelka a bere si sebou i zpěvačku, tak jsem zvědavá. A kapele jsme řekli at nám zahrajou něco pomalého, hlavně ne moc polky apod. Takže pro nás to bude překvapení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, začínám mít depku :-| A to všechno kvůli tomu závoji :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A proč,to není hezký?Není hezký nebo se ti nehodí k šatům?
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím novinky o počasí :-) http://aktualne.centrum.cz/domaci/poc...
Odpovědět
Profilova fotka
ten závoj je celej divnej, v sobotu jedu na zkoušku, už jsem si to zařídila tak pak dám foto. Abych to vyzkoušela právě i se šatatma.
Odpovědět
Už jsem taky zaznamenala na pátek pokles teploty o 3 stupně. Si myslím, že oni to do příštího týdne ještě celé změní. Ale neřeším to .... nedá se to ovlivnit.
Odpovědět
Profilova fotka
leni ty jsi špatná rosnička, :-D
Odpovědět
holky tak už to začíná, tak kosmetička mi odřekla, protože propuštěli z její práce a mají málo llidí, takže musí jít v pátek... ]-( :-| Sehnala jsem si už naštěstí jinou, ale je skoro 3x tak drahší a budu ještě k ní muset jet já do salónu, takže na hooooovnooooo.... ale co už, zkoušku máme den před svatbou, takže ve čtvrtek.... nno snad to klapne... a další novinky, máme o 3 hosty na hostině na víc.. :-N :-D takže nás nebude 12 ale 15 :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?