Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
a holky, tady jsou nádherné dortíky, nevšední ale fakt peckovní: http://www.sweetdelight.cz/showroom.p...
Odpovědět
petra: teď mě tak napadlo, a zkoušela jsi se zeptat na jiné druhy hmot???? Jako třeba je mandlová hmota, hmota z marshamalow, nebo prostě něco jiného??? Jako fakt já s tím mám jen dobré zkušenosti, tak nevím.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No to jsem se neptala, ani mě to nenapadlo, tak to ještě zkusím. Jinak děkuji za odkaz, tam je dortíků že z toho zrak přechází :-)
Odpovědět
ahoj díky za info my máme taky 11.9. a pro změnu 11,09 hodin takže fajn.. Jinak přípravy už mám vesměs za sebou, máme vše důležité, jen ještě nejaké detaily jako např ty perníčkové jmenovky jinak máme vše- chci v létě mít klid a chytat bronz , jinak svatba jsme spíše větší máme velké rodiny takže oběd 50 lidí večer cca +25- 30 no a oznámko už máme a už rodzáváme a už nám pár lidí řeklo že nedorazí protože chctějí jet na dovču v září a ta se platí už ted..takže radši rozdáváme.
Odpovědět
Profilova fotka
laura: to máš pravdu, my už také rozdáváme oznámení aby bylo hned jasno kdo přijde a kdo nemůže. A kdy se holky chystáte na svatební cestu??? hned po svatbě nebo to necháte na někdy potom. My bychom chtěli jet ještě v září, ale nějak nemáme moc představu kam. :-| Navíc když to nestihneme v září tak bychom mohli až za rok. Přítel studuje a čeká ho poslední rok VŠ, takže diplomka, státnice a pod. A to ho nebudu moci vyrušovat.
Odpovědět
no přítel taky studuje a taky je ted ve 4 takže za rok přesně jak píšeš ale on to ještě dělá dálkově takže o to mín času na vše.. jinak na svatebku chceme a hned protože oba máme takovou práci že když neodjedem hned tak budeme mít pak problém dostat dovolenou- pak se to nikdy nehodí natož ještě zkloubit oba dva tak pojedem ale nevíme kam, osobně chceme řecko ale vzhledem k tomu že nikdo neví jakej součet na konci hostiny a večírku pro 50 a 80 lidi vyjede tak uvidíme ráno jestli řecko nebo mácháč kde mám chatu..ale koukala sem že jet 12 je blbý a zas letět 13 se mi nechce přítel se bojí létat a ještě 13..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás přítel studuje denní, takže jsme závislý dá se říci na jednom platu. Ale zase nechceme žádné dary, jen finance :-) domácnost jsme si zařizovali nově před rokem a co jsme neměli jsme dostali k Vánocům, takže už opravdu máme všechno.Tak doufáme že se nám ta svatební cesta zaplatí z darů. My dost uvažujem o Turecku, ale nevím jestli je to to správné místo pro svatební cestu. A kdyby bylo nejhůř a finance nebyly, tak vezmem kola a jedem do Třeboně. Tam je taky krásně :-D
Odpovědět
tak to my letíme na svatebku 14.9. :-) máme to na 11 dní, Egypt - all inclusive Pharao, prostě exotika a jeden z nejluxusnějších hotelů v Egyptě... x-) Byl to náš sen (přítel ještě u moře nebyl....) tak se opravdu moc a moc těšíme!!!! x-)
Odpovědět
laura: to máte krásně naplánované.. já si myslím, že je úplně jedno kde ta svatebka bude, hlavně že budete spolu a užijete si to! x-) x-) x-)
Odpovědět
Holky vy fakt nechcete žádné dary, jen finance??? Já si třeba nedovedu představit dostat od kamarádů penízky... prostě mi to přijde blbé.. jako od rodiny to chceme taky penízky, ale od kamarádů určitě ne... od nich se těšíme na dárečky! :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozinka má pravdu, já se ani na svatebku moc netěším. Těším se na to že budu s přítelem někde sama, bez známých a kamarádů a nádherně si to tam užijeme.
Odpovědět
Článek se načítá
petra: tak to já se na svatebku těším, na jednu stranu jsem fakt z toho nadšená, splníme si sen, ještě k tomu ten sen ani neplatíme (vyhrála jsem zájezd v jedné soutěži!! x-) x-) x-) bylo to dle vlastního výběru v hodnotě 100tisíc) ale zase na druhou stranu budeme tam bez malé, tak máms trach, žemoje myšlenky budou někdy úplně jinde.... než na té svatebce.... ale zase kdyby to bylo i s malou, tak to není svatební cesta :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kozinka: to se ti ani nedivím. Má to svoje pro i proti. Kolik je té tvé princezně?
Odpovědět
Profilova fotka
kozinka: a jakou máš představu dárečků od kamarádů? Já si to nějak nedovedu představit. Tak my samozřejmě nebudeme nikoho nutit aby nám dával peníze. Pokud budou chtít dát peníze, tak dají, pokud budou chtít koupit dar tak koupí dar. Tak asi je to takové divné dostat od kamarádů peníze. Ale kdyby jsem někomu z nich šla na svatbu a neměli by seznam darů, tak bych jim taky dala peníze a přišlo by mi to normální.
Odpovědět
Profilova fotka
kozinka: ne, ne je to zúžené ze 100 na 80 lidí, 40 lidí je jen rodina na hostinu a to možná více, protože musíme počítat s fotografkou a člověkem na hudbu atd. :-) My by jsme také chtěli šlehačkový dort, ale 3 patro a to nám nechtějí udělat, že by se sesunal jak je lehký, jedno patro na druhé a bylo by po dortu. ;-( Tak bude asi ovocný s bílou čokoládou okolo. Budete kupovat i minizákusky nebo ještě nějaký dort na večer? My svatební budeme mít jen na hostinu tak ještě musíme vymyslet něco. My chceme na svatební cestu hned po svatbě a nejraději Egypt nebo Kuba, nevím co vyhraje. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozinka: to prasátko je krásné x-) My také chceme raději penízky, i když se nám to špatně říká, ale kamarádi se ptají a říkají sami, že peníze nebo se jim omluvím a řeknu, že jestli by jim to nevadilo tak nás by nejvíc potěšil nějaký příspěvek a vždy slyším jen, že je to dobrý nápad, že si s tím nemusí lámat hlavu, že koupí nějakou blbost a mi si koupíme co budeme chtít. Jen u mě v práci nám dají nějaký dárek, ale máme si říct co chceme tak to vůbec nevíme co??? :-| Já mam v albu co se mi líbí takovou kartičku, která se dává k oznamkům a našla jsem jí tady u hodně holek, tak se jukněte.
Odpovědět
Profilova fotka
JJ. přesně to dáváme my k oznámením. Je to takové nenucené a hezké. A ať si to každý přebere jak chce. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, také si myslím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to jsem ráda, že vás tu tolik je. Opravdu, vysvětlovat toto datum je už někdy náročné :-S Vždycky říkáme, že jedna katastrofa už se stala, tak je vyloučeno, aby přišla další, no ne? Přípravy už máme skoro hotové, místo v golf clubu Klánovice, obřad i hostina v jednom, tak už jen to, nám ulehčilo spoustu starostí. Snad co mě nejvíc trápí je hudba na obřad, fakt nevím jakou a kde ji sehnat apod... ;-( jak jste na tom vy? Jo a dary budeme mít hlavně věcné, penízky mi přijdou trochu moc..
Odpovědět
no my jsme si vzali hypotéku takže přítel denní studium dělat nemůže z jednoho platu by sme to fakt neutáhli ale jinou šanci jsme neměli než si byt koupit tak zas proč čekat další roky.. a s těma penězma- stěhovali jsme se před rokem nakupovali do bytu všechno, všechno totálně zrekonstruovali takž euž není co nám dát navíc byt máme malý takže když si chci koupit sama nějakou blbost tak to neudělám protože už ji není kam dát takže co by jsme s darama dělali. Navíc nejsme v situaci vzít 150 tisíc a zaplatit si sami svatbu takže každá koruna se nám hodí, navíc kamarádi co se brali loni to udělali stejně a skoro celá svatba se jim vrátila tak to mi opravdu příjde praktičtější..
Odpovědět
ono je to věc názoru a taky trochu odkud jste myslím že v Praze je to už uplně běžné že se dávají penízky ldii dají co můžou a někdo je rád že nemusí nic vymýšlet a schánět a my budem rádi že díky tomu se vezmeme, ale chápu že někde na malých městech na to můžou lidi koukat blbě..
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasný, záleží na názoru a taky na příbuzenstvu. Napíšu k oznámení, že kdo nechce vymýšlet dárek, penízky postačí ;-)
Odpovědět
Ahoj, tak my máme termín taky na 11.9.2009, nejdřív jsme přemýšleli o sobotě, ale jelikož budeme mít malinkou svatbu (do 15 lidí) a jen oslavu pak velkou, tak jsme se rozhodli, že uděláme v sobotu už jen pořádnou oslavu a obřad přesuneme na pátek odpoledne. Připraveného nemáme ještě téměř nic, začínám se bát, že to ani nestihneme, ale pořád nějak není čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holkyvyjste takhle zdrhli z diskuze září 2009,a koukám,že to tady žije víc,tak doufám neva, že se sem takhle cpu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, to víš, že neva, září je moc široký pojem, takže přesné datum nás více spojuje ;-)
Odpovědět
My zatím svatební cestu vůbec neřešíme, vypadá to, že pojedeme v zimě lyžovat :-D Hlavně taky uvidíme, jak nám to výjde finančně. Co se týče darů, tak máme pár věcí vymyšlených, ale přednost dáme penízkům, potřebujeme dovybavit byt, tak ať si vše koupíme podle sebe.
Odpovědět
Kozinka:tak jsem včera na Vás koukala v telce a super, jen by mě zajímalo kde že to bylo to cvičení v Karviné? 8-)
Odpovědět
AHojky.-) tak svatbu mame taky 11.9.2009 v 11.00 myslim, ze je to uzasne datum.-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé to jsem ráda že je nás tu toli, já měla strach, že tu budu sama. Vůbec nevadí když se k nám přidájí a jiní, naopak bude veseleji. Koukám že 11. v 11 je docela oblíbené. I my jsme to dali na 11 hodinu aby se to dobře pamatovalo.¨ S těma darama chci dodat, že ode mě kamarádka nechce dát peníze (což chápem) ale naopak děda, kterému je 89 nám na rovinu řek, že se nám peníze budou více hodit. A to jsme z hodně maličké vesničky, z žádného velkoměsta. Záleží na pohledu lidí. někomu to prostě přijde normální, někomu zase ne.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?