Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko je to děs:-(pořád se nemůžeme rozhoupat:-( Ten sál v TP zámku je takovej velkej, chladnej:-( obřadní síň je zase malá a taková "komunistická":-( Jenže v okolí tady toho už moc nezbývá:-(
Odpovědět
Profilova fotka
No to musím bohužel souhlasit :-( Ale Lenka se vdávala na tom nádvoří a bylo to nádherný!!! Ale vy asi nechcete venku kvůli počasí, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Míšo. Já myslím, že je z čeho vybírat. Vždyť to nemusí být jen ten zámek, ale máš tu Duchcov, Krupku, Hněvín (o tom jste nějak uvažovali, jestli si vzpomínám) a kdo ví, co ještě.
Odpovědět
Profilova fotka
No já si myslím,že tady toho moc není. No právě kvůli počasí moc nechci no:-( může pršet (což je v červenci běžný) a co pak:-( Leni a mohla bys mi napsat něco běžnýho k tý Krupce?
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak Krupka byla skvělá. Výhoda tam je, že si to můžeš naplánovat venku a když bude pršet, dá se to přesunout dovnitř. Také je tam super to, že tam může být hned hostina a že se tam mohou hosté ubytovat (nevím, jestli budete mít všechny teplické, my měli převážně z celé ČR). Prostě je to všechno v jednom místě. Krásný výhled, krásné prostředi, hrozně milá obsluha. Ale tím nechci říct, že je to nejlepší místo, nás to nadchlo, i dvě známé, co se tam vdávaly, byly nadšené, takže já mohu opravdu jen doporučit. Spíš se ptej na konkrétní věci, takhle z hlavy nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
a kolik jste měli Lenko lidí? a na kolik Vás vyšla hostina? Nemáš nějaké fotky přímo z toho obř.místa? Vy jste to měli venku? Díky, klido napiš do IP
Odpovědět
Profilova fotka
už vidím v tvým albumu, vevnitř:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, moje kolegyně se taky vdávala na hrádku a taky si to nemohla vynachválit. A ty výhody, co píše Lenka, jsou fakt supr.
Odpovědět
Profilova fotka
No, musíme se tam zajet podívat...ale hostinu asi budeme dělat v tom Princi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
To chce sednout do auta a objet to všechno, pak se rozhodnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fotek Ti můžu postnout víc z alba, kdybys chtěla. Ale hostina (čistě jenom oběd), nás vyšel asi na 5500,- i se šampaňským. Ale my tam byli celý den, takže ta konečná částka byla vyšší :) Pro 24 lidí.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, pošli prosím:-)děkuju
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://picasaweb.google.com/AstraCree... http://picasaweb.google.com/AstraCree... Je tam milion fotek, které okolí neukazují, ale je jich tam dost, ze kterých je vidět, jak to tam vypadá. Tak snad to pomůže...
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc Leni. Necháme si to projít hlavou:-)A obřad v Krupce řeší matrika v Krupce asi viď? nebo to spadá pod TP?
Odpovědět
Ahoj!! jsem nějak nestíhla se sem dostat.. :( Míšo, koukám, že řešíš místo obřadu, jsem myslela, že už máš jasno. My to budeme mít a si tý obřadní síni, nevim nějak jsem to moc neřešila :-N ale obřady v Krupce spadají pod Krupku mají vlastní úřad ;-) holky já si zkoušela svatbení šaty. to vám bylo tak pěkný!! :-D
Odpovědět
Čauky, a kde jsi Šárko zkoušelo a jaký? :-)
Odpovědět
zkoušela jsem si je u Zdeničky :) měla vážně nádherný šaty!!! x-) a mooc mě potěšilo, že jsem oblíkla tuhle velikost , jsem si připadala hubeně :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
Šárko: Zdenička měla opravdu krásný šaty, vypadala jako princezna:-) Jinak s tím obřadem ještě fakt nevíme:-(Martin chce v TP, já nevím:-) njn, jsem ve Vahách,tak mám na to nárok :-D
Odpovědět
Míšo, takže jsi ted někdy musela mít narozeniny když jsi Váha, ne?! tak všechno nejlešpí :) a k tomu místu obřadu, nevim zas tolik to neřešim , prostě až půjdu zamluvit ten termín na matriku tak to tam nějak domluvím a bude !! :D hlavně, že se vezmeme :-N :-D Konečně už je listopad, jáá už to tak chci mít zamluvený, aby jsem mohla dodělat to oznámení!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Šári jj měla jsem je 5.10. Děkuju za přání :-D Tak až půjdeš(ete) na matriku,tak řekni ju?to už si sebou musíme vzít vyplněnou tu žádost o uzavření manželství?
Odpovědět
Hezký večer, Míšo, připojuji se k blahopřání k narozkám, jinak jsem též 5.10. narozena ... x-) takže jsme to vlastně slavily spolu na dálku :-) Musím se pochlubit, máme kouli na nohu pro ženicha a bryndák na hostinu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, wolfi, Ty jsi taky taková hubendíra jako Zdenička, jo? Ty jo, to není fér :-D
Odpovědět
Ahojky. Já bych taky brala tak deset kilo dolů :-D
Odpovědět
Ahojky , tak jsem Vám sem zase po dlouhý době nakoukla :-) . Jak vám jde plánování? Koukám, že čekáte na potvrzení termínu :-) jé ja ho byla potvrdit asi v lednu , to už jue dábno, tak strašně to uteklo :-( . Jinak Wolfi to moc slušelo v šatičkách, hotová princezma :-) , všechny budete moc krásný!!! Užijte si to!!! :-)
Odpovědět
Ahoj!! Verčo tak dodatečně i Tobě všechno nejlepší!! :) Míšo, jojo na matriku s vyplněnou žádostí a může tam jít jen jeden z nás, ale musim mít jeho občanku a rodný list a podepsaný ten papír :) já pořád nevim kdy tam jít, budeš tam nějak volat?? Zazulko, néé Zdenička je mnohem větší hubendíra než jsem já.. :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) , můžu se k Vám přidat? už se k Vám nějakou dobu chystám, na tajňačku Vám tuto diskuzi závidím, ale protože musíme ještě chvilku vydržet vše držet pod pokličkou, tak nemůžu moc riskovat tady na sebe všechno prásknout než to vypustíme v rodině do éteru 8-) Chtěla jsem Vám ale napsat, že V SALONU EVANIE MAJÍ VÝPRODEJ ! Třeba tam pořídíte, ceny mají úžasné :-) - původně jsem Vás tu chtěla navštívit až po Novém Roce, ale tuhle zprávičku jsem Vám tu musela napsat, to mi nedalo - třeba něco výhodně pořídíte ;-) a ušetříte tak nějakou kačku ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny:-) Šári já ještě nevím, kdy tam půjdu. Termíny budou až koncem listopadu ne?a tu žádost mají na matrikách?Ty jí už máš doma?Ty jo, si musím ještě od našich vzít rodný list :-D Vendysi vítám tě!:-)
Odpovědět
Dobré ráno!! Vendysi, vítej :) Míšo, jojo už jí mám doma a vyplněnou :-D :-D pro ten papír nemusí ani na matriku, stačí jt do toho výdeje tiskopisů, říct, že chceš formulář k uzavření manželství a pani Ti ho dá :) a nebo mám doma jeden navíc ;-) musim letět do práce tak zatim ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Holky, děkuji za přívítanou ;-)
Odpovědět
Dobré ráno všem. Ahoj Vendi :-) Co nového u vás? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?