Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Wolfi :-) Sklípek je v Řetenicích, v hotelu Helena. Je to tam moc hezký, měla tam hostinu jedna nevěsta z naší bývalý diskuze Teplice 09.
Odpovědět
Šárí díky :-) to víš to bude chvilku trvat Anička tyk někdy hlásí až když je po, ale snaží se.Oni se to holky naučí uvidíš :-) A ať vám jde pokojík hezky od ruky :-)
Odpovědět
Jinak na hostinu taky doporučuji Valencii, mám foto v albu , byli jsem moc spokojený!!! :-)
Odpovědět
Ne to ne, holky jsou hodný a snad jim to nevadí ;-) =-)
Odpovědět
díky, pozítří se bude malovat a o víkendu jedeme koupit nábytek tak se těším!! 8-) Ve Valencii měla hostinu loni i kamarádka a taky si to moc chválila, ještě to promyslím.. prozradila by jsi na kolik to tam přibližně vyjde, jestli to neni takný? :-N
Odpovědět
mě tu vdaný teda ani trochu neva, aspon můžeme vyzvídat co a jak!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak díky, Wolfi :-) Odkus se znáte se Zdeničkou?
Odpovědět
Zazulko, jsme skoro sousedky :-D
Odpovědět
tajný to není je to veřejný asi 30.000 celá svatba se vším všudy. Hostina pro 30lidí byla za 15.000 byl v tom oběd- polévka a svíčková,alkohol všechen mimo tvrdyho,raut-řízečky, kolena,paličky,zeleninové mísy, syrové mísy a salamové,a ovoce a melouny.plus výzdoba. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ták ;-) Zdeni, tak to jste měli dobrou cenu!
Odpovědět
týý jo hostina pro 30 lidí za 15 tisíc je nádhera!! díky!!
Odpovědět
Profilova fotka
Zdení, vy jste ale končili nějak dřív, viď? Nebo jak to bylo? Jsem to pozapomněla :-N
Odpovědět
Článek se načítá
:-D Vid, říkám že jsem byli spokojený
Odpovědět
jo ve 12 nebo tak nějak měli jsem dost od 11hod ráno a všichni odešli, no nebylo tam ským pařit Zuzi :-(
Odpovědět
holky budu muset jít přijde h. tata a budou něco dělat na pc :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to jste zůstali i tak dlouho! Proč já si myslím, že jste šli dřív? Tak to je fakt pecka cena ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pá, Zdení a na zítřek držíme pěsti, ať to nedostaneš ;-)
Odpovědět
Děkuju :-) papa a hezký zbytek víkendu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo (loskeros), to mě mrzí s tím onemocněním v rodině :-( Že máte takový trápení ... Míšo (mich), tak vy chcete začít pracovat na mimi po Vánocích, jo? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se taky musím odpojit, manžel potřebuje PC, ještě se ukážu ;-) Fajn neděli x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevadí Zuzi:-)jsem moc ráda, že jste tu s námi:-) ;-) ani jsem nedoufala, že se tahle diskuze rozjede. Aspoň nám ve všem budete radit ;-) ale vy už vlastně radíte:-) Jinak s tím mimčem ještě uvidíme ;-) ale ráda bych. Zdeni ať zítra ta mrška nepříjde ;-) Holky zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem ráda :-) No, když budem umět, poradíme, to je jasný, taky se nám hodily rady už vdaných :-)
Odpovědět
hezký večer ;-) díťátko spinká tak mám klídek :)
Odpovědět
Tak naší dračici šel ted uspat tatínek a já koukám na superstar :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám,že je tu dneska nějak mrtvo:-(
Odpovědět
Ahoj!! jsem dorazila před půlhodkou z práce a mám asi tak deset minut než se mi vzbudí Adélka :) jak se dneska máte? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky, já jsem vás dneska nějak nemohla najít =-) Zadávala jsem název diskuze a nic... tak už vás vidím x-)
Odpovědět
Ahojky a já měla návštěvu tak nebyl čas
Odpovědět
Profilova fotka
Je mi dneska hrozná zima:-(v práci nám ještě netopí a je to děs:-(už se těším domů
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?