Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Ahoj Míšo, hostina bude na Kolibě v Dubí a doporučili nám tam jako živou hudbu DuoMane http://www.duomane.cz/, koukali jsme na stránky a moc se nám líbí. Už máte vybrané prstýnky?
Odpovědět
ahoj!! Míšo, tak držím alce at datum vyjde :) koukám, že tu hostinu by jsme asi tajy měali začít nějak víc řešit, když už všechny máte jasno :D na prstýnky jsem ještě ani nepomyslela :-N ale v pátek jsem byla v salnu zkoušet šaty a byla to láska na první vyzkoušení!! ještě počkám na novou kolekci, pro srovnání, ale asi mám vybráno!! ;-) na oznámení už se pracuje.. no, ale i tak nám toho ještě dost chybí :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny:-) Duo Mane znám, taky je to pro nás jedna možnost, ale ještě pátráme dál, ale bohužel moc dalších možností tu není:-( Prstýnky ještě vybrané nemáme, ale chtěli bychom bílé zlato. Už se tu dlouho neukázala Verča a Míša:-( holky kdepak jste?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Petulko, měli jsme 19 dospělých a 7 dětí, vyšlo nás to na 20tis ;-) A prstýnky máme taky z chir. oceli, z Prahy, MOON. Jéé, teď dočítám a měli jsme dokonce i Duo Mane a nikdy bych nevybrala jinak. Byli perfektní, děsný srandisti, objednala jsem si je teď i na vánoční firemní večírek :-) Koukám, že máme asi celkem stejnej vkus :-D Wolfi, kde jsi vybírala? A máš fotku? Ty jsi tajnůstkářka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojk Zuzko:-)jakpak se máš? Tak dneska jsem byla prto formulář na matrice a ve středu si jdeme zamluvit termín:-)
Odpovědět
Zuzko, vybírala jsem v Bellezze :) fotku nemám.. ale jsou nááádherný :D Zdenka říkala, že jsou to ty co jsi měla Ty.. ale nevim... :-N já se vážně neopičím... :-D a pak tam mám vyhlídnutý ještě jedny taky úúžasný.. už asi ani jinam nepůjdu. nebo si nevyberu :D .
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsme dnes byli na matrice odevzdat formuláře a domluvit podrobnosti. Volný termín měli, takže 15.5. ve 12:30 v Botanické zahradě :-D Zuzko, děkuji za informace. Doporučili nám Duo Mane v Kolibě, mrkli jsme na stránky a už máme vybráno ;-) . Hrozně se těšíme. Na šaty jsem se nebyla ještě ani podívat :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Jůů v botanický?:-) a petulko tam oddávají venku nebo kde? můžeš mi k tomu napsat nějaký podrobnosti?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsme holky se Šárkou přemýšlely, že bychom se mohly někde sejít a pokecat osobně:-) jste pro? :-D
Odpovědět
Petulko, gratuluju!! V botanický to bude určitě mooc pěkný!! :) taky mě zajímá kde tam oddávají?? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem napsala řediteli botanický, tak snad mi poskytne nějaký info, ptž v té obřadní síni se nám to moc dělat nechce a za Rokokový sál chtějí za pronájem 2500kč plus 1000matrice:-( a vše včetně hudby atd si musíme zařídit sami:-(Tak furt váháme:-(
Odpovědět
No jasně :-D Oddává se venku když je dobré počasí, když počasí nevyjde tak uvnitř vestibulu než se vchází do prvního skleníku. Platí se poplatek 2000,-Kč, hudbu si musí svatebčané zařídit sami, s výzdobou pomáhají oni popřípadě zapůjčí různé stromečky, květináče apod.... Viděli jsme fotky a vypadalo to opravdu mooooooc krásně x-) Ještě se platí oddávajícímu poplatek 1000,-Kč za to, že musí dojet na místo Vašeho určení. Jen mě trochu mrzí, že botanická bude pro veřejnost otevřená a když vyjde počasí a bude to venku tak budeme atrakcí pro všechny kolemjdoucí :-S a že jich v květnu v půl jedné asi málo nebude :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky Petulko,díky moc, já myslím, že s přítelem máme asi taky jasno:-)akorát je blbý, že ji na tu chvíli neuzavřou pro veřejnost:-( ale Vy to v květnu budete mít krásný, všechno Vám tam pokvete, bude to nádhera:-)a co třeba židle pro svatebčany a stoleček pro matrikářku?
Odpovědět
Profilova fotka
Jů, wolfi, fakt ty, co jsem měla já? :-) To je hezký :-) Já jsem z nich byla unešená ;-) Koukám, že už se vám pomalu rýsujou termíny, super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Zuzko:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) Míšo, stolečky nejsou potřeba, jsou tam takové kamenné sloupečky které používá oddávající a matrikářka jako stolečky a židle si můžeš přinést svoje nebo botanická zapůjčí lavičky a přeneseš si je kam potřebuješ. Můžeš si přinést i kobereček který povede k oddávajícímu nebo ti také půjčí botanická. Což je asi výhoda, páč představa jak se mi boří vysoké podpadky do trávy až si půjdeme říct své ANO není zrovna příjemná... :-( Jen aby nám do toho krásně kvetoucího prostředí nepršelo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ta chůze na vysokých podpatcích v trávě není fakt moc elegantní :-D Petí, to je vždycky riziko no :-N Ale budem doufat, že pršet nebude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peto díky moc za informace:-) Už si píšu s paní z botanický a uděláme to asi taky tam:-) a ty fotky si viděla kde prosím tě?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak paní mi už poslala i fotky:-) jsou fakt hezký a mají to i vyřešení pro případ,že by pršelo:-) což je super:-) takže myslím si,že máme vybráno:-) s termínem také nemají problém,tak jen doufám, že nám ho nikdo na matrice nevyfoukl:-)Petulko díky moc za tip:-)
Odpovědět
Není zač ;-) , také jsme nadšeni a navíc jsou v botanické mooooc příemní lidé, což se o matrice říct vůbec nedá :-| Ty fotky jsou pořízeny zaměstnanci botanické zahrady jen pro ukázku, ty naše (vaše) budou osobitější a krááááásnější.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Petulko to máš pravdu, paní z botanický si se mnou psala skoro celý dopoledne :-D dneska jdu na tu matriku,tak snad tam budou aspoň trošku příjemní:-/ Tys v botanický byla potom co sis zamluvila termín na matrice?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a holčiny nevyjádřily jste se miá k tomu mini srazíku:-) co třeba nějaký termín před Vánoci:-) navrhněte :-D :-D Zuzko ty bys taky mohla přijít, dlouho jsme se neviděly :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jůů, Míšo, tak koukám, že máte vybráno, paráda! To se Ti ulevilo, viď? Aspoň jedna věc z krku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak na srazík ráda přijdu, pokud bude čas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo:-) teď jsem se vrátila z matriky, paní byla docela příjemná:-) Máme datum 10.7.2010 ve 13h v Botanický zahradě:-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak srazík jsme se Šárkou říkaly, že bychom mohly udělat třeba někdy v tom týdnu od 7.12?
Odpovědět
Ahojky holčiny, tak koukám že se Vám to tady pěkně rozjelo, to je moc fajn!!! Míšo a Petulko v botaniký budte mít určitě moc krásnej obřad to je originální!!!! Já byla minulý týden s Šárkou v belleze a bylo mi tak nějak smutno , že už to mám za sebou, klidně bych si to zopakovala!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Zdeni, doufám že an srazík taky dorazíš:-) :-D No paní matrikářka mi to místo trošku rozmlouvala, kvůli tomu,že pokud by to bylo vevnitř, tak je tam děsný vedro, ale to je holt risk:-) Ještě jednou díky moc Petulko a promiň,že jsem se opičila :-D ;-)
Odpovědět
Jé ja bych na její řeči taky nedala, prostě bych to brala se vším všudy!!!Určitě to bude moc krásný!!! Jejda díky Míšo, ale já vám přece nemůžu chodit na srazík, když už jsem vdana, není to blbý?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?