Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teď koukám, že v mým albu není ta kytička moc vidět, ale třeba na fotce č. 8 docela jo :-)
Odpovědět
Přeji všem hezký víkend, škoda, že to počasí je naprd .... Mějte se, pááá :-)
Odpovědět
Ahojky :-) Už jsem tu dlouho nebyla vždycky jen nakukuju a říkam si ja chci taky ještě jednou :-)
Odpovědět
Paní Vidovou taky moc doporučuju, jak říká Zuzka, fakt je to ženská na svém místě moc ji to baví a rozumí tomu ;-) . Já měla kytky za 2000,- v tom byla moje kytička- krásná , sladká-podle mých představ :-) kytičky pro maminky a babičku, kytka na auto, korsáž,věnečky na auto a myrty a korsáž pro ženicha a byli jsme moc spokojený :-D . Hudba no žadnou kapelu jsme neřešily, měli jsme DJ od známého za fakt krásnou cenu a hrál bezvadně :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné pondělní ráno holky :-D
Odpovědět
Ahojky všem :-) Míšo, vše nej k SVÁTKU x-) My se furt nemůžeme rozhodnout,zda ten obřad TP nebo Libochovice ... :-S Furt se to nám to honí hlavou ....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Míšo, taky přeju všechno nej k svátku x-) Veru, já bych šla určitě z těhlech dvou možností do Libochovic. My jsme měli taky docela dlouhej přejezd do toho V. Března, pak do Dubí na hostinu, ale nikomu to nevadilo, my jsme si aspoň trochu oddechli po obřadě a nebyl v tom žádnej problém ;-)
Odpovědět
Díky Zuzko za postřeh. A myslím si, že ten kdo bude chtít na naši svatbu přijet, tak pojede i dál .. V kolik hodin jste měli obřad a pak oběd??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny díky moc za přání:-) Jinak my to asi určo uděláme v tom TP zámku, ale ten sál mě osobně moc nenadchl...byl takovej velkej, neútulnej:-( Ale aspoň máme jasno už v místě konání hostiny. Bude to po včerejší dohodě s rodiči Prince. Můj tatík totiž trvá na tom, že hostinu zaplatí, takže nám to finančně dost ulehčili...a v Princi je to pěkný:-)
Odpovědět
Mě se ten sál docela líbil, když se to zaplní hosty, bude to taky jiné .... tak to se máte, když nebudete platit hostinu :-D Už jsem volala do Libochovic na matriku, schválený termíny oddávání budou až v prvním týdnu v lednu :( tak doufám, že to nebude problém kvůli hudbě, foto atd ....
Odpovědět
Profilova fotka
No vy ale budete mít víc lidí než my...já nevím, necháme si to projít hlavou. Volalas tý paní ze zámku?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky poraďte mi...jak mám udělat v albumu to, aby se mi text dal psát pod sebe a ne jen vedle sebe?:-(
Odpovědět
Článek se načítá
Pošli mi Míšo tvůj mail, třeba do IP - pošlu návod :-)
Odpovědět
1) odděluje odstavce - napsat před každým odstavcem, mezera a hned psát text 2) tohle můžu dát za znak a řádek bude oranžový (používá se jazyk angličtina), když místo "ORANGE" napíšu "RED" - bude červený, atd. Pokud chci další řádky odlišit jinou barvou, tedy tento řádek uzamknout vybranou barvou napíšu na konec toto: Příklad: Nakupuji oblečení. Takže tahle věta bude na novém odstavi v barvě oranžový ....
Odpovědět
Jak jsem si myslela, znaky, které musíš použít, se tu nezobrazí ... tak musíš poslat mailíka :-)
Odpovědět
Ahoj!! Míšo, všechno nejlepší k svátku!! Páni u Prince je to pěkný, to bude krásná hostina!! super!! a budete to mít blízko z obřadní síně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Wolfi díky moc za přání:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Halooo, dneska tu nikdo není?:-( Zazulko: na kolik Vás vyšel svatební dort u Bena?
Odpovědět
Ahoj holky, jsem tu přeci já i :-p Všem hezký den, ikdyž venku je děsně ... máte nějaký novinky ? Mě se dortíky u Bena líbily - je to na gramáž .... koukala jsem na stření dort za 1000,- a větší byl za 1500-1800,- ale mají výběr jak ještě z levnějších, tak naopak i z dražších. Půjčují i prodávají figurky atd ... Mají tam asi 10 desek na prohlížení a paní říkala, že můžeš přinést i vlastní obrázek z netu ... že zvládají vše :-) Pak ještě hodně lidí chválí cukroví z hotelové školy v TP od cukrářů ...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Verčo:-) díky :-) tak to docela jde cca 1500 kč za dort. Na netu mě právě docela vyděsily ty ceny cca třeba 5tisíc:-/ Jinak teď jsem si stáhla z netu perfektní věc - tabulku na rozpočet na svatbu a když jsem tam naklikala předběžné ceny, tak se nestačím divit:-(
Odpovědět
Já ten kalkulátor taky někde na netu objevila a nařídím se tím. Protože nemůžeš vědět, kolik alkoholu se třeba na hostině vypije a já tam dala takovou cenu, že bych prý hostila půl Bíliny .... :-N Počítala jsem oběd pro 30 lidí za 10tis, to je taky prý hodně ... takže si nechám udělat cenové kalkulace od restaurací, o kterých uvažujeme. Ještě chceme zajet do Braňan do Selského Dvora a pak ještě do Dubí do nějaké myslivecké koliby ... nebo tak něco. Ale raději bych tu Bílinu, kvůli rozvozu hostů ... žádného řidiče nemám ... V hlavě mám jasno co a jak, takže ten rozpočet máme tip ťop, ale nehodlám dávat za svatbu velký prachy ... máme normální práci a nemáme sponzory .... Takže uvidíme ... chtěla byhc můj plán dodržet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No s tím rozpočtem to bude veselý. Já třeba ani nevím kolik počítat na šaty :-) :-N Jinak kolik jste si dali strop? Co se týče hostiny, tak pití pro 30 lidí (pivo, víno) cca 10 tis + oběd a raut (cca 40 tis) ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já chci jen reagovat na cukrárnu U Bena. Opravdu dělají vše podle obrázku. My jsme byli ten případ. Dali jsme předlohu a oni nám udělali dort přesně podle našich představ (viz. naše album).
Odpovědět
Já počítám šaty + doplňky pro nevěstu 10tis. Ženich komplet 5tis. Musíme se vejít do 80tis. se vším všudy ... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsme počítali stejně s těma šatama :-( prstýnky jsem počítala tak cca 10 tis, fotky 6500kč, kytky cca 3000, atd atd:-(
Odpovědět
Ahoj Lenko, okoukla jsem vaše album a dortík fakt pěknej, detailní ... Měli jste netradiční svatbičku, pojali jste to hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni a kolik jste tam dali za dort?
Odpovědět
Míšo, už máš rozmyšleno, odkud nebo jakou značku prstýnků? Já přemýšlím o stříbře, s imitací bílého zlata ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My chceme prstýnky určitě bílé zlato, já možná s kamínkama...něco jako mám v albu. Líbí se mi třeba Primossy...ale nejspíš je budeme vybírat v TP v Krupský ulice buď u Krause nebo naproti v tom hodinářství.
Odpovědět
Moc dobrý reference nejsou na klenoty, co jsou v nákupní centru Olympia ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?