Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Verčo, no tak uvidíš, my s tím zatím počítáme:-) a co vůbec Jirka dělá?a ty?:-)
Odpovědět
To je děsně tajný :-D Povím v sobotu :-) Ráno jezdili auta přes Bílinu s plnou střechou sněhu a na Bouřňáku a v Dubí chumelí ... Včera jsem v tescu objevila hezké košilky, dobré na svatební noc ... za 145-190,- kč ... saténové, bílé se vzorem ... ale ještě jsem nekoupila...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak když tajný, tak tajný :-D :-D po kolika letech vztahu se berete? jestli to teda taky není tajný :-D Teda já koukala k tobě do alba, že pěkně nakupuješ:-)já teď nějak v přípravách zamrzla:-) pořádně začneme až někdy na jaře:-):-)
Odpovědět
Jsem žena činu no :-D :-D ... Já taky byla v tvým albu ... jsme se sešly na zelono-bílou svatbu, co? ;-) Jak dlouho jsme spolu? 10.1.2010 budeme spolu 8 let ... takže bych řekla, že ani málo, ani hodně ... Tak akorát. A stejný dotaz na vás ... jak dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
My spolu budeme 1.1.2010 3 roky :-)
Odpovědět
Tak to už svoje "mouchy" taky znáte ... to schvaluji! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to teda známe, bydlíme spolu přes dva roky, takže snad nás už nic nepřekvapí ;-)
Odpovědět
Psychollogové tedy tvrdí, že lidi po delším vztahu (jako my...) by se brát neměli. Nevím proč, ale prý ta jejich studie je 100% .... 8-( Ale já na to neberu ohledy ...
Odpovědět
V Albu máš napsáno, že už máš doma nějaký věcičky, svíčky, ubrousky atd ....
Odpovědět
Zuzko, jak si byla spokojená s vizážistkou z Duchcova - můžeš dát kontakt? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, mám nakoupeno pár drobností:-) Nějakou výzdobu, mašle na auta, ale zatím to moc nepřeháním:-)ještě totiž ani nevím, kde budeme mít hostinu:-)
Odpovědět
ahooj!!! jsem otevřela téma nevěsty teplice 2010 a tamy jenom 4 příspěvvky :-o koukám, koukám a to téma je tu 2x!! vy už kupujete výzdobu?? já teda nemám ani ubrousek :-D vůbec nemám tucha jak to bued vypadat, teda možná mám trochu představu o kytce ,ale to je asi tak všechno :)
Odpovědět
Článek se načítá
Mě to holky nějak chytlo x-) Ty máš Šárko mimi? jestli jsem četla dobře...?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné páteční ráno holky :-D
Odpovědět
Ahojky :-) konečně pááááátekkkkkk ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky je tu dneska někdo?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Veru, s kosmetičkou jsem byla spokojená maximálně. Je to moje kamarádka, chodím k ní pravidelně na kosmetiku. Číslo posílám do IP ;-) Holky, já byla vlastně tak spokojená se svýma dodavatelema, že bych nikdy nechtěla nikoho jinýho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Zuzko:-) No já od tebe určo použiju tu paní květinářku, pak vlastně budu mít stejnou fotografku...je to fajn, že jste to všechno tento rok vyzkoušely a my se teď můžeme obrátit pro radu na vás:-)
Odpovědět
Čauky. Díky Zuzko. Už mi dorazila "svatební kniha hostů" :-) a dnes má ještě přijít balík s nějakou dekorací x-) Na fotografku vaší společnou jsem koukala na netu, má úžasný foto, ale na celý den stojí hodně korunek :-( Budeme muset zvolit jiné řešení .... A jak se těšíte na víkend?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Verčo, tak si jí vezmi jen na půl dne:-) já se těším, ale to počasí je děsný:-(
Odpovědět
Našla jsem jednu firmu = foto+kamera - nedaleko Teplic, mají cenu o něco nižší, ale na celý den (paní z Loun tam má práci 8 hodin), ale k tomu je i kameraman po celou dobu svatby. Udělají v té ceně - papírové foto, na CD i jako prezentaci, video jako film - menu atd ..., potisk DVD atd .... tak to bude pro nás asi přijatelnější ... Že v té podobné ceně bude i kameraman ... Hudbu jsme už taky hledali ... tak máme pár tipů ... :-)
Odpovědět
Ahoj holky, konečně pátek!!! 8-) Verčo, jojo mám mimí, no mimí, příští pátek jí budou už 2 roky!! x-) koukám, že pěkně plánujete a nakupujte, tak to já jsem dost po zadu :D jakou květinářku máte?? před pár dny jsem se bavila s kamarádkou a ta řikala, že jen za kytky daly 10 000 :-o to jako nechci dát ani náhodou!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Šárko, tak to já teda taky ani náhodou. Já mám kontakt od holek z loňský diskuze, přepošlu tiho. Na kolik je to vyšlo to nevím, zeptej se Zuzky nebo Zdeničky. Jinak Verčo jaký máš tipy na hudbu?
Odpovědět
Co jsme našli ... Sortiment, Dlouhej Flám, Balcárková, Teplický drak, Duo Mane, Premier, Prolog ... ty by měli být z teplického okolí ... Už jsem slyšela hrát 3 kapelky ... tak ještě musíme vyzjistit zbytek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já známj akorát ´Duo Mane
Odpovědět
... a .... ? :-)
Odpovědět
Líbilo, nelíbilo?
Odpovědět
Profilova fotka
táta je měl na narozkách....no, nevím...každopádně jsou to profesionálové a je na ně spoleh:-)
Odpovědět
... takže dobrý :-) Až budou vypsaný termíny, tak začneme zamlouvat foto + hudbu + restaruaci atd ... Jsem zvědavá na ten zítřek ... zámek TP a zahradu ...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem dala za kytky u pí. Vidový 2tisíce. Moje kytka byla ta nejúžasnější, byla jsem fakt nadšená viz. album a Danovo korsáž byla taky krásná. Plus kytičky mamkám a svědkyni. Pak mi ještě nazdobila vázičky a sakumprásk dva tisíce. Byla výborná, tu práci má ráda a poradí. Duo Mane - nepřekonatelný. Skoro všechny si zapamatovali jménem, hráli jsme hry, byli fakt super x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?