Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
tak jsem volala na zámek v TP, dala jsi mi brouka do hlavy Míšo. Tak mi paní řekla, že se mám v SO přijet podívat, že ten rokokový sál je pěkný, vejde se tam sto lidí! Díky moc za radu, je to přeci jenom blíže, než do těch Libochovic ... Živou hudbu chceme ... prý je dobrý nějaký teplický drak ... prolog .... uvidíme :-)
Odpovědět
o kapela jsem zatim ani trochu neuvažovala.. takže nevim, hostinu budeme mít asi v městských sálech..
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé tak to bys tam mohla udělat nějaké fotečky, anebo bysme se tam mohli jít juknout s Vámi:-) my tam ještě nbyli, viděla jsem jen fotky na netu... Jinak Wolfi (jaké máš pls jméno :-D ?) dneska jsem byla na obídku v MS (poprvé) a taky se mi tam moc líbilo:-) takže ted máme výběr buď MS, Sklípek nebo Prince. Akorát v MS a ve Sklípku není ubytování:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak co se týče hudby, tak vůbec nevíme. Ale chceme živou hudbu...
Odpovědět
Míšo, jsem Šárka :) akorát když chceš hostinu v MS tak ty se dělají většinou v prvním patře.. musim to ještě očíhnout!! Holky kdyby jste šli očíhnout v sobotu ten zámek ta za fotky budu moc rády at vím co mě čeká :D Jo ještě Míšo kolikátý půjdete zamluvit to datum?, chci tam jít co nejdřív, ale nevim kdy. jestli poslední týden v listopadu...
Odpovědět
Míšo, budete ubytovávat sebe novomanželata nebo hosty? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo: no chtěli bychom pro sebe a pro hosty zdaleka Šárko:Paní z matriky mi přesný termín neřekla, ale mám na ní číslo,tak jí na konci listopadu kdyžtak budeme bombardovat spolu :-D blbý bude co se týče toho rokokovýho sálu zkombinovat ten termín:-(kdy může matrikářka a kdy bude volno v sále:-(
Odpovědět
Moc dobře zámeckou zahradu neznám, je to dobré místo k focení? Furt si říkám, že v těch Libochovicích je nádherná zahrada ... ta zámecká je prý hodně roztahaná .... :-|
Odpovědět
Každopádně to dle počasí o víkendu zkusíme omrknout. :-) Přeji všem hezký večer, jdu dělat véču, páček :-D
Odpovědět
ahoj !! tady dneska nikdo neni?? :-o Míšo, tak jo budeme ji ke konci listopadu borbardovat spolu :D mneboj ono to nějak dopadne!! ;-) Verčo, zámecká je moc krásná a na focení přímo stvořená!! 8-)
Odpovědět
Ahoj. Jsem tu já ;-) Míšo, a co v té zámecké všechno je - nebo co k ní patří? Vím o ptačích schodek, že tam je nějaké jezírko (v létě bylo snad zelený...) a nějaké sochy v parku ... v sobotu to omrknu na vlastní oči. Spíš mi přijde, že ty Libochovice mají upravenější vzhled ... Ale zase to je rozdíl v dálce .... :-( tak teď prostě nevím =-)
Odpovědět
Dobré ráno :-D všem nevěstnikám, jak budoucím, tak i již vdaným :-) Počasí je šílený, 4°C brrrrrrr
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, moc nepíšu, ale poctivě vás čtu :-) To je hezký, tyhle přípravy x-) Na druhou stranu jsem ale ráda, že už to mám za sebou, tohle hledání místa a tak :-N Dneska je teda zima pekelná, fakt :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky holky:-) Zuzko tak nečti a poctivě piš:-) :-D
Odpovědět
Mě ty přípravy zatím baví :-) a ostatní nevěsty mi nabízí v bazárku věcičky, posílají rady atd ... takže jsem spokojená :-) Ženicha jsem do toho taky vtáhla, takže nyní nacvičujeme walz ... páč oba umíme jen ploužák ... dá se říct, že to bereme vážně, ale s humorem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, když já moc nevím co :-N Veru, mě ty přípravy bavily taky a moc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi: ]-( Verčo: Já se do toho Martina taky snažím vtahovat, ale ono ho to zatím moc nebere :-N
Odpovědět
Na to chce jít nějak takticky x-) .... ale vlastně nevím jak :-D My chtěli chodit do kurzů tanečních, jenže už začali min. týden, tak se nám to nehodilo ... Tak sleduju videa na youtube a učím se kroky a pak učím Jirku ... takže jsme možná za taneční i 3tisíce ušetřili ... Ani nevím, jak se pak s těmi šatami bude tančit ... Zuzko, je dobré mít šatečky na převlečení? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mýho Dana ty přípravy taky nijak zvlášť nebraly, ale mě to ani nevadilo, aspoň jsme se nedohadovali :-D No, v šatech se tančí upřímně celkem blbě :-N Já neměla ani nijak široký, ale stejně... pořád dáváš pozor, aby Ti je nikdo nepřišláp atd... já šatky na převlečení měla, převlýkla jsem se celkem pozdě, asi v jednu ráno, ale ocenila jsem to. Když jsem si sundala šaty teprve jsem si uvědomila,jaký je mi horko 8-) Ale rozhodně doporučuju botky na přezutí ;-) Jéžíš, holky, já vám strašně ráda předám zkušenosti, ale abych nevypadala jak chytrolínka :-N :-x
Odpovědět
Já ráda naslouchám - tady vlastně čtu ;-) Ani nevím, zda si vzpomínáš Zuzko, že jsi mi odepisovala na moje dotazy ohledně obřadu ve Velkém Březně :-) Nám se tam moc líbilo na prohlídce zámku i parku, ale ten obřad tam vyjde na dost korunek a z Bíliny to je dál než do těch Libochovic či Teplic, o kterých přemýšlíme ... A ještě k tomu ten kousek dálnice ... ne všichni budou mít placenou známku ... Takže s botkami budeme počítat, viď Míšo???
Odpovědět
Profilova fotka
No asi jo, jelikož podpatky opravdu nemusím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt, jo? Tak to si nepamatuju :-N Mívala jsem dost IP s dotazama, tak už se mi to nějak míchlo dokupy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko a jak se jinak máš?:-) co nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Novýho? Právě jsem zjistila, že jsem pěknej blbec. Byla jsem na poště platit složenky, zaplatila, sbalila ústřižky a vůbec jsem si neuvědomila, že mi paní nevrátila peníze :-o Takže jsem tam volala a přepočítávají teď kasu... :-N A jinak celkem nic. V práci blbý (jako vždy, že), doma dobrý (taky jako vždy :-D ) Díky. Co vy? Co Monty? Zlobí?
Odpovědět
Profilova fotka
No ty jseš teda šikulka:-):-) Jaktože v práci blbý :-| Já v práci i doma v pohodě. MOnty je zlatíčko, ale asi bude za chvíli pěkně rozmazlenej...:-)Jinak s Martinem taky vše v pohodě, takže až na občasné mráčky si nestěžuju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak znáš to, lidi řvou věčně, napjatý vztahy, to je všude holt... Paráda, že jsme spokojený :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, naštěstí u nás ve VHS to není zas až tak častý.
Odpovědět
Doré ráno, je tu někdo :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Verčo, jsem tu:-)
Odpovědět
Míšo, zatím Jirka nemá nic hlášenýho ... tak to na tu sobotu vypadá dobře. Ale v jeho případě se může stát, že mu ráno v sedm nebo kdykoliv zavolají, a on musí zpět do práce ...:( je to takový blbý. Ale kolikrát se stalo, že ho celý čtvrtrok nezavolali ... tak uvidíme. Ještě zkusím zjistit obřadní místa v Oseku, dostala jsem tip ... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?