Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Ahojky. Zvládneš Leni, držíme pěsti!
Odpovědět
lenickasru: Leni, neboj, a i když se to nestihne, tak si to neber. Stejně je to hlavně všechno o lidech, kteří tam přijdou. Taky na tom nejsem ideálně vzhledem k tomu, že to máme za týden - kytky jsem stále neobjednala, nemáme vybraný dort, dodělané svatební noviny, nemám prádlo, zasedací pořádek, přesný počet hostů, nevím, na jakém místě se budeme brát (nově uvažujeme o variantě "strom"), vybrané písničky pro DJ, musím znova na matriku, nemám zfinalizované jídlo a pití, neobjednala jsem balónky, nekoupila jsem lampióny, nevím, kde budu spát den předem a nesehnala jsem boty... Jen ve zkratce - bude toho víc :))))
Odpovědět
Tak jsem se dámy právě objednala na thajskou pocit - chvílemi už mám vážně pocit, že vyběhnu z kůže. Jo, ale jedno pozitivum - můžu být skrytá nevěsta - potvrzeno matrikou a sehnala jsem levné hélium i s balónky a obsluhou k nafukování :) Jupíííí
Odpovědět
Ahoj holky, tak mám za sebou zkoušku účesu a proměnu u vizážistky. Proměna jak blázen ... a účes to nebylo asi to pravý ořechový, takže budeme zkoušet ještě ;-) a v půlce července mám zkoušku svatebního make-upu ...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, moc děkuji :-) Já jdu teď spát. Umyla jsem všechna okna a s kamarádkou jsme dodělávaly košíčky na výslužky a balily jsme tombolu. Zítra musím ještě vyrobit krabičku na přáníčka, sehnat podprdu pod popůlní. Snad to všechno stihnu. Už je to nějak blízko, vlastně už zítra.
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko ať Vám to zítra vyjde, budeme na tebe myslet!:-) Jinak já jsem byla včera na zkoušce účesu a jsem spokojená:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, Ty už to máš příští týden, viď? Jůůů x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé ahojky Zuzko, jj, mám:-)
Odpovědět
Veru, hezky vystínované oči :) Dneska jdu taky na líčení - zkusit ještě něco trochu výraznějšího a jdu na finální zkoušku šatiček. A zítra na další zkoušku účesu :)
Odpovědět
Ahoj holky dobré ráno. Děkuji za pochvaly x-) Myslím, že to výraznější líčení chce, aby to na fotkách nezaniklo ... foto z účesu budu mít přes e-mail .... jinak si myslím, že to nebylo pravé ořechové .. pak schválně uvidíte ;-)
Odpovědět
Ahojky Verčo, líčení krásné, také mi bylo paní fotografkou doporučeno něco hodně výrazného, ale na zkoušku jdu 26.7., tak uvidíme.
Odpovědět
Chci se zeptat ještě na probírané téma Duo Mane, mám objednáno, ale myslím, že přijdou jenom ve dvou, prý tam máme málo místa, je to hodně velký rozdíl než ve třech? Dorty půjdu objednat asi do Bena - máte zkušenosti?
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj Dituš. Mane ve dvou stačí, ale já chtěla tu elektrickou kytaru ... tak proto je máme objednané ve třech ... Místo Bena jsme šli do Lázní, Mocca cukrárna, chuťově lepší.
Odpovědět
A děkuji za pochvaly! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, drzim palce na zitra!!! Verco moc ti to slusi s tim licenim. Jsi kocka :-)
Odpovědět
Děkuji Evi. Už jsi nervozní? Kdy přiletíš do Čech?
Odpovědět
Profilova fotka
To si pis ze jsem nervozni, my jedeme autem pristi sobotu, to bude neco.
Odpovědět
Dobré ráno děvčata :-) Evi, jedete autem, že máte s sebou tolika věcí, ju? Já ti závidím ty máseže atd, jak jsi psala ;-) Nemůžu se dočkat foteček od Lenky :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Verco budeme pekne napakovany, to je fakt. Taky uz se tesim na vsechny ty kury :-)
Odpovědět
Album Leničky je na světe x-)
Odpovědět
Viděla jsem :) Hezké :)
Odpovědět
lenickasru, už jsem vám to psala do gratulací, ale ještě tady. Na vaše album jsem narazila náhodou. Spíš tak z nostalgie jsem sem zamířila, protože dnes máme s manželem roční výročí. Především tedy gratuluju ke svatbě a k synovi x-) x-) Ale proč sem vůbec píšu, my dvě se neznáme ;-) Ale s tvým manželem jsem chodila na vysokou, dokonce do stejného kruhu. Tak ho pozdravuj, třeba si vzpomene. Jmenuju se Vendula a původní příjmení začínalo na E. ;-) Doufám, že se má dobře, ale určitě jo, vidím to z fotek. A když bude mít chuť, budu ráda, když se ozve a napíše, co dělá - myslím profesně ;-)
Odpovědět
Ahoj dámy, tak jsme dnes byli na finální schůzce s cateringem. Nejvíc mě těší velký zastřešený taneční parket plný balónků... Alespoň něco pozitivního, když mi pokulhávají šaty :)
Odpovědět
Ahoj Niki. Catering a balonky super! S šatičkami držím palečky!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak jsme se dnes vrátili z první kraťoučké "svatební" cesty. V neděli jsme hned odjeli na chaloupku s mojí svědkyní a její rodinkou (přítelem a dvěma dětičkami). Svatba byla opravdu nádherná x-) Ale málem nebyla. V pátek v půl 10 večer už měl jet Radíš ke svojí mamce, tak si ode mě chtěl vzít občanku (abych nemusela do obřadky). Ale občanka nikde :-o Tak jsem hledala, hledala, pak už jsme hledali celá rodina, dokonce přišla pomáhat i kamarádka (svědkyně). V 1 ráno občanka stále nikde nebyla :-( Tak jsme objížděli policii, jestli ji někdo náhodou nenašel. Žádný nalezený OP nikde neměli. V autě už jsem brečela. Bez OP by nás neoddali. Už jsem viděla, jak je všechno v háji, jak jsme vyhodili plno peněz, plno příprav a svatba vůbec nebude ;-( Vrátili jsme se domů, ani tam nic nenašli. Seděli jsme všichni zhroucení v kuchyni a přemýšleli, jak budeme všem volat, aby vůbec nejezdili... Pak jsem si uvědomila, jak mi Tadeášek ve čtrvtek nebo v pátek vyházel celou tašku, peněženku a mydlil řidičákem o zem... tak jsem začla rozebírat kuchyňskou linku. Moje občanka byla schovaná pod ní. Holky, ani si nedokážete představit, jak moc se mi (vlastně nám všem) ulevilo. 4,5hodin jsme ji hledali, nemohli ji najít a nakonec zjistíme, že mi ji schoval můj milovaný chlapeček. Teď už se tomu smějeme, ale ty hodiny, co jsme ji hledali, byly opravdu hrozně dlouhé a šílené. Svatbu nám málem překazil ani ne roční chlapeček... ale naštěstí to všechno dobře dopadlo. Ve dvě ráno Radim opravdu odjel spát k mámě a v sobotu jsme měli úžasnou svatbu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. V první řadě gratuluju a přeji hodně štěstí. chtěla bych se zeptat, jestli jste měli svatbu v Teplicích na ptačích schodech, nebo jak se tomu říká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj sovičko, děkuji. Přesně tak, svatba byla v Teplicích u kašny u ptačích schodů a moc se nám to tam líbilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám zrovna na fotky. Byla si nádherná nevěsta. Ty vlasy a šaty....paráda. Dokonalý. Taky by se mi tam líbil obřad :-) co pro to mám udělat. Poradíš mi? Jak se objednává termín a pod. Koukala jsem na net a tam jsem toho moc nevyčetla.
Odpovědět
Ahoj Leni, vítej po svatbičce a volnu. Hlavně, že jste doklady našli a vše dopadlo dobře. Ještě jednou gratuluji. Těšíme se na přídavek foteček. Dobrou.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Leni, to je neco, ja bych se asi slozila :-) ale alspon mate na co vzpominat. Byla jsi naaadherna xxxx
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?