Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Veru, ty máš velký prsa, tak ani nic zvětšovat nepotřebuješ :)))) Jenže já jsem si vždycky zkoušela Jasmínky v podprdě a nenapadlo mě vyzkoušet si je bez ní, protože v podprdě jít nechci - pořád bych koukala, kde mi trčí. No a teď když jsem byla na zkoušce a sundala si jí, tak mi najednou byly šatičky parádně volné :)))) Budeme to řešit vložkami do šatů, ale i tak by to asi ještě něco chtělo :))))
Odpovědět
Ahoj Niki. Tak zkus si půjčit na zkoušku tu gelovku ... uvidíš. A co jsou ty vložky do šatů?
Odpovědět
Verča: Zkusím... To jsou jen našité vycpávky. Ty máš v těch Soterkách pevný korzet = nepotřebuješ :) Normálně začnu věřit na osud. Moje celé svatební šílenství a honba za nejkrásnějšími svatebními šaty začala obdržením knihy o svatbě, ve které byla paní v úžasných šatech Maggie Sottero. Přesně takové jsem chtěla. Vybrala jsem si pak svoje Jasmínky s tím, že jsou alespoň podobného střihu. Když jsem celý svůj maratón zakončila definitivním výběrem Jasmínek, tak jsem dneska v Bellezze vklouzla do jedněch šatiček. Byly doslova NÁDHERNÉ. Fakt mi slušely nejvíc ze všech, co jsem si zkoušela. Jenže - jsou na tuhle sezónu zarezervované pouze 1x, ale zrovna na můj termín. Když jsem pak přišla domů, tak mě osvítil záblesk a já prozřela. To byly ty šatičky z knížky, které jsem si vysnila a snažila se najít jim podobné. Celou dobu jsem je měla před očima a nic.... Asi mi fakt nebyly souzené...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Tak jsme včera konečně zařídili, co nám ještě zbývalo. Doladila jsem poslední věci s paní Vidovou, panem kameramanem a objednali jsme úžasný dortík:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Miško, ty už máš opravdu všechno hotové? To já ještě dost věcí nemám: boty (aly ty snad dneska už budou :-) ), spodní prádlo, jmenovky, tombolu, noviny, šperky, něco na převlečení + přezutí ... ááááááááá :-o A to do toho máme v rodině ještě dvě promoce - ségra dneska v Ústí a Radíš v úterý v Plzni (to bude zabitý celý den). Niki, s těma šatičkama to je fakt pech, co? Ale Jasmínky Ti moc sluší!
Odpovědět
Lenicka: Nic si z toho nedělej. Stejně si borec - my se s tím vším crcáme týdny a týdny a ty si to zvládla během chvilky :) Jestli tě to uklidní, tak - nemám boty, prádlo, závoj se mi šije, dodělané jmenovky pro nové hosty, ještě jsem nedorozdala oznámka, nemám vybrané konkrétní šperky, nemám dovymyšlený účes, nemám ještě objednané kytky, nemám kornoutky na plátky růží, nemám udělaná minivínka, dodělané noviny, dort je vybraný, není objednaný, krabičky na výslužky mi přijdou na poštu patrně den před svatbou, ale nějak to dopadne :) Jo a dneska jdeme dělat předsvatební fotky, mám nějakou alergii, nos jak bambuli, bolí mě hlava, škrábe v krku a venku je zataženo :)))))
Odpovědět
Ahoj dámy, tak jsme včera byly na předsvatebním focení - SUPER zážitek. Jsem opravdu zvědavá, co z toho vyleze :)
Odpovědět
Ahoj holky. Niki - jste si nechávali dělat fotečky ještě za svobodna ... nebo jako přípravu na svatbu?
Odpovědět
Ahojky, no mi jsme to měli jako zkoušku na svatbu. Nejdřív jsme si teoreticky prošli jak to všechno bude a dozvěděli jsme se, co dělat a co nedělat, aby fotky vypadaly dobře. No a pak jsme se procházeli po městě a fotili jsme se. Jsem za to moc ráda, protože jak jsem zjistila, mám velmi silně zafixované ze školních let čučení přímo do objektivu fotoaparátu a křenění se po vyřčení slova "sýr" :))) Navíc ačkoli ten fotograf je strašně fajn, přesto jsem měla ze začátku problém tvářit se, jako že tam není, aby byly fotky přirozené. Nejsem od přírody žádný exibicionista, takže mi to prostě přišlo ze začátku divné... Pořád mi šrotovalo, že určitě fotil milión krásných nevěst a já jsem ošklivá a ještě se blibě křením. Ale pak se to tak nějak přeplo a já si to začala užívat. Hrozně se teď na to focení na svatbě těším...
Odpovědět
Profilova fotka
Jak oskliva??? To si ale opravdu myslis jenom ty :-) Ja mam ten samy problem, neumim se fotit, porad jakoby pozuju (hlavne kdyz mam upito) a neni to prirozeny. Proto se taky toho foceni docela bojim, ale asi tezko budu mit generalku. Ani jsem nevedela, ze se najaka dela? Mame ale s panem fotografem sraz u neho v atelieru a tak myslite, ze nam neco rekne a treba nas na necisto vyfori?
Odpovědět
My žádnou zkoušku nemáme, plně důvěřuji Ladušce Baladové .... jinak má nové webovky: baladova.cz ......... Se můžete pokochat :-)
Odpovědět
evickab: Přesně o tom mluvím :) Chtěl po nás třeba, abychom se k sobě přitulili... No dokážete si mě představit? Styděla jsem se jak malá holka :)))) Ale možná je to tím, že to byl chlap a ještě téměř cizí a mě připadalo, že se všude budu tvářit děsivě :)))) Ale v závěru už mě to přešlo... No my to měli jako součást foto-balíčku, tak proč toho nevyužít :) Alespoň už teď budu vědět, do čeho jdu a co mě bude čekat :) Fotograf byl super...
Odpovědět
Článek se načítá
Tak to je fajné ;-) Alespoň už víš, co a jak :-) Já dnes odnesla na reklamaci spodní prádlo :-( nemám já smůlu ??? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) My žádnou zkoušku s fotografem taky nemáme, snad to zvládneme na první pokus ve svatební den =-) Blbé je, že žádné další pokusy pak už nebudou.. ale snad to dopadne dobře :-) Jinak dnes jsem byla na generálce šatů. Byla se mnou mamča, jí se šaty moc líbily, já si moc jistá nebyla, ale měnit už nic nebudu. Docela jsem pokročila - mám botičky (díky Milušce - moc, moc děkuji :-) ), spodní prádlo pod svatebky i pod popůlnoční, popůlnoční šatičky (od budoucí tchýně, sice nejsou bílé ale černofialkové, ale jsou pěkné a třeba na ně ani nedojde), bižu, pompadurku, zamluvený oblek pro Tadeáška, závoj, paraplíčko, vějířek, hudbu na obřad - nakonec to budou housle (abychom nemuseli natahovat elektriku na klávesy). Dnes jsem si nabarvila vlasy. Už mi přišly i skleničky a bryndák. Byli jsme projít zámeckou a nejspíš už máme i místo obřadu, nejspíš u ptačích schodů u kašny (pohled na Kozičky). Taky už jsme dořešili, jak to bude s koláčky - část upeče naše sousedka a část mamka s babičkou. Ještě boty k popůlnočním, noviny, tombola, jmenovky, košíčky pro družičky, košíčky a krabičky na výslužky, objednat minizákusky. No možná ještě další věci, ale ty mě teď nenapadají. snad na něco nezapomenu =-)
Odpovědět
Leni, ty si fakt borec :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Niki, ono mi totiž ani nic jiného nezbývá. Prostě to stihnout musím :-)
Odpovědět
leni: Však já vím, dopadnu stejně. Pořád mám takové lážo plážo tempo a ten poslední týden se strhám :))) Kde si sehnala botky na svatbu? Budu muset jet asi do Prahy. Na mojí mutantí nožku nikde nic nemají... Jo ale už mám ušitý závoj a dneska jdu na kytky, tak to snad bude fajn :)
Odpovědět
Ahoj holky :-)
Odpovědět
Niki, já ti závidím toho koně :-D Přišel mi klient, tak jsem nemohla s tebou dál vykecávat ... vy v tom Velichově máte i spaní?
Odpovědět
Verča: Chceš ho přivézt před zámek? :))) Máme. Přijede nám spousta Pražáků, tak se tam bude i chrundat. Je to fajn, alespoň to bude kousek do postýlek :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já snad zešílím :-o Týden před svatbou jsme měli přijít na matriku, abychom podepsali nějaké papíry, zaplatili poplatek 1000,-Kč, upřesnili, kde přesně v Zámecké obřad chceme a aby nám řekli nějaké info ohledně obřadu. Dneska tam přijdeme, zaplatíme poplatek, podepíšeme papíry a že prý je to všechno. Nashledanou. Tak jsem se ještě zeptala, jestli nepotřebují vědět, kde máme přesné místo obřadu. Překvapivě potřebují. Tak jsem nahlásila kašnu u ptačích schodů a paní nám milostivě oznámila, že 15 minut před obřadem máme stejně přijít do obřadní místnosti se svědky - původně by nám to vůbec neřekla a my bychom nejspíš zbytečně čekali u kašny, jestli nás někdo přijde oddat. Přijdu domu a přítel mi volá, že mu volali z matriky a že to u ptačích schodů nejde, protože jsme původně napsali v Zámecké zahradě. Tak jsem tam volala, že když jsem vyplňovala papíry, ptala jsem se paní vedoucí, jestli to může být i u ptačích schodů a ona mi řekla, že kdekoliv v Zámecké, že místo upřesníme týden před svatbou. No stejně prý musíme přijít, to upřesnit do papírů. Tak jsme tam jeli, museli si znovu žádat, no vlastně spíš doplnit do staré žádosti údaje: Místo ZÁMECKÁ ZAHRADA tam teď je ZÁMECKÁ ZAHRADA - KAŠNA U PTAČÍCH SCHODŮ. Jo a prý by mi nikdy neřekli, že to pak upřesním. Do háje, tak snad jsem tam stála a té ženské se na to ptala, ne?!!! No ve čtvrtek nebo v pátek tam musíme ZASE. A to jsem myslela, jak budu mít dneska matriku z krku. No naštěstí jedna dobrá zpráva. Domluvila jsem se, že já do obřadní síně 15 minut před obřadem nepůjdu (nechci, aby mě Radim viděl) a podepíšu papíry až při obřadu. Tak alespoň že v tom mi vyšla vstříc. Jo a taky nám dneska odešlo něco v autě. Radim zůstal viset u Olympie, když jel z Ústí, najednou nejde otáčet volantem. Jestli to nepůjde opravit, tak nevím, jak to všechno budu příští týden stíhat :-o
Odpovědět
Leni, to je teda děs.... No jo, matrika... My jsme taky s vlastním proslovem neprošli ... Ale na té utajené nevěstě si budu trvat. Dneska jsem slítala kvůli kytičkám snad celé Ústí. To byste nevěřily, co je za problém sehnat čistě bílé růže :) Ale budu je mít a k nim navíc úžasnou paní, která mi pomůže s přípravami a veškerým aranžováním :) Tak jsem ráda, že si kytičky můžu odškrtnout ...
Odpovědět
Hezký večer holky. Tak proměna s vizážistkou dnes nebyla, přesouvá se na příští čtvrtek rovnou i s kadeřnicí na jedno místo :-) A koník by prošel v LIBO :-D ?by měli hnojivo na trávníky :-D
Odpovědět
Veru, tak to budeš mít super - v jeden den i účes i líčení - ideál :) Tak to nevím, jestli by prošel, ale kůň vždycky patřil k zámku, ne? :)
Odpovědět
Ahojky. Tak teď jsme se vrátili z výletu, Mikulov, Nové Město, Fláje ... :-) Byli jsme omkrknout penzion Mikuláš v Mikulově ... tak tam na 99% budeme mít svatební noc :-p Taky si myslím, že k zámku patří ... že bych dělala Popelku s Juráškem :-D :-D :-D
Odpovědět
Veru, do kolika plánuješ oslavy, když budeš přejíždět pak ještě jinam do penzionu? :) Asi tě zklamu, ale kobyla je tmavě hnědá. Jedině jí přemalovat barvou. Takhle z ní už jednou udělali zebru :))))
Odpovědět
Jsme v penzionu předběžně domluveni, že bysme si klíče (od branky i pokoje) vyzvedli den předem, aby na nás nikdo nemusel čekat ... takže když svatba skončí po půlnoci nebo v pět ráno, je to fuk :-) Neplánujeme předem konec ... Chceme si ji užít :-) Svatební noc bude symbolická, měla význam v historii - dnes už ne ... ale nechceme spát doma v paneláku.
Odpovědět
To je fajn... Na Velichově mají speciální domeček pro novomanželé s obrovskou vířivkou. Ale já chci spinkat doma... No ještě se uvidí, jak vlastně skončíme :) Narazila jsem na levné lampióny štěstí, tak je musím v pondělí ještě stihnout objednat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, tak my už to máme za sebou. Dnes v noci jsme se vrátili ze svatební cesty. Svatba byla krásná a moc jsme si to užívali. Akorát to rychle uteklo. Takže vám teď budu akorát držet palce s vaším plánováním. A. ;-)
Odpovědět
albra: No gratulace novomanželko :) A přeju hodně štěstí Vám oboum :) Pěkná limuzínka, odkud byla?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?