Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Ahoj holky. Arni gratuluju!!!!! Niki, tak zkušenost s heliem od bílinské nevěsty - vydrží to max. 8 hodin :-( Z netu jsem zjistila, že to uniká povrchem balonku - takže to není špatným zavázáním. A balonky pak klesají na zem. Takže den předem to nemá cenu nafukovat. A já nemám nikoho, kdo by to nafoukl v den svatby třeba ve dvě odpoledne :-S aby to do večera taknějak vydrželo ... Neznáte nějakou firmu, která dělá balonkovou výzdobu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Arnoštko gratuluju, těším se na víc fotek:-) V Princi mají své helium, ale my o baloncích neuvažujeme, takže jinak nevím:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Arnoštko, taky moc gratuluji :-) Koukala jsem na fotečky na facebooku, moc pěkný :-) Dneska jsem dopsala svatební noviny a nakoupili jsme věci do tomboly. Ještě se musí noviny vytisknout a svázat a tombola zabalit a vytvořit lístky. Mám ještě co dělat =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni já jsem dneska dodělala vývazky a zítra se chystám doplatit poplatek na matrice. Trošku jsi mě vystrašila, tak doufám,že bude vše bez problémů.Ženicha snad k tomu už nepotřebuju ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, já myslím, že právě potřebuješ. Nám tenkrát říkala, že máme přijít přibližně týden před svatbou oba - zaplatit poplatek plus podepsat rozhodnutí, že nám schválili místo mimo obřadní síň. Ale nevím, co říkala vám. Vývazky už jsem naštěstí dodělala, musím je zítra donést paní Vidové. A taky jí musím říct, že dochází ke změnám, místo jedné družičky budu mít dvě a místo dvou babiček jen jednu... odpadlo nám na poslední chvíli 5 lidí, tak nás bude nakonec "jen" 35 na oběd - to se vejdeme k jedné tabuli, což je super.
Odpovědět
Leni, ty vezeš všechny vývazky paní Vidové? nebo jen na korzáže ? já tam odvezla jen dva - na ty korzáže ... tak abych něco neprošvihla ....
Odpovědět
Profilova fotka
Já vezu všechny, bude mi do nich dávat myrtu.
Odpovědět
Aha ... my máme myrtu vlastní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To si myslím, že nám tenkrát dali hned jak jsme řekli Botanickou, ale zítra tam radši zajdu.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme tenkrát taky podepisovali papíry, že to chceme jinde. Tohle je, že to schválili. Ale třeba vám to už dávali podepsat.
Odpovědět
Veru, s tím héliem to vím. Mělo by vydržet 11h, ale nevydrží. Héliové balónky potřebují dofukovat nebo nafouknout těsně před akcí... U nás byl speciální krám s pičičmundičkama, ve kterém sis mohla objednat i balónkové dekorace, ale přeminulý týden ho zrušili a už funguje jen jejich e-shop.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni tak na matrice jsme pochodili stejně:-( Musíme tam ve středu znova oba:-) ať žije byrokracie!:-) Jinak p.matrikářka byla milá a shodou okolností jí budeme mít na obřadě i my. A taky mi vyšla vstříct v tom, že mě Martin uvidí až při obřadu - donese mi papíry k podepsání do auta,kde budu schovaná.:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Miško a jak pojedete? Budete mít kolonu? Ty asi v koloně nepojedeš, viď, aby Tě neviděli? Kdy Ti dá Martin kytici? No jo, matrika, já už bych ani nic jiného nečekala. Doufám, že alespoň ve čtvrtek už budu vše v pořádku =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pojedu na konci kolony, Martin na začátku,tak mě snad neuvidí. Uvidí mě až při obřadu, akorát nevím, jak to technicky v tý Botanický udělat:-)
Odpovědět
Dobré ráno děvčata :-) Tak jsem na 99% taky rozhodnutá, aby mě Jirka viděl až na obřadě ... Technicky to bude oříšek jako u Míši, ale ne na zámku, ale tady doma ... Budu se muset schovávat ;-) Byt 3+1 není zrovna ideální na schovku :-D
Odpovědět
Veru, tak ses nechala překecat? :))) Ale já myslím, že je to krásný, když je nevěsta poprvé viděna až na obřadě... Všichni na tebe budou zvědavý :)
Odpovědět
Už se na to i těším :-D Jen doufám, že při obřadu neomdlím nebo tak něco .... mám nízký tlak a špatně snáším citové situace ..... Budu si muset dát panáka před zámkem :-D :-D :-D Jinak závoj+košile není stále vyreklamováno .... paní do telefonu řekla, že má dovolenou (už 3.týden) a že máme svatbu až v srpnu .... ale košili prý už objednala a závoj mi dají taky nový, že nejde předělat ... tak snad to bude co nejdříve ...
Odpovědět
Verča: Až v srpnu? No ono to rychle uteče. Taky jsem si říkala, pohoda - za 4 měsíce, pak pohoda - za 3 měsíce. No a teď je to za pár dní a pohoda to teda není :) Já si jdu závoj vyzvednout zítra. Udělali mi ho fakt bleskově...
Odpovědět
ahoj holky :o) jdu se na vás zase po čase podívat.. nějak vás tu ted nestíhám.. jak pokračují přípravy na velký den?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ja vubec nestiham, pomoc. To furt bylo casu a ted toho mame az nad hlavu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vůbec se nestresujte. Podívejte se na mě. Na přípravu jsem měla dva měsíce a z toho jsem minimálně týden nic neřešila, protože jsem si myslela, že čas celkem mám, když je svatba na konci srpna. pak šup, svatba se přesunula na začátek července a čas skoro žádný. Sice mi toho ještě dost chybí: boty k popůlnočním (popůlnočky jsem dneska sehnala), dodělat jmenovky (mám je zatím jen nastřihané), zabalit tombolu, koupit a ozdobit košíčky na výslužky, ozdobit košíčky pro družičky...(určitě se najde ještě něco dalšího). Ale snad to do soboty zvládnu. Prostě musím. No a taky musím pořádně poklidit byt, když mi sem přijede celá rodina a kamarádi, hlavně musím umýt okna, ale vůbec se mi do nich nechce :-S
Odpovědět
Berušky, tak už nevím, proč se na mě lepí smůla :-( Psali mi z penzionu Mikuláš, který jsme min. týden zamlouvali na svatební noc, že mají na srpen plno :-( že se spletli :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo, ty máš opravdu nějaký špatný týden :-( Možná by sis měla od svatby alespoň chvilku odpočinout, pak to všechno určitě půjde samo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, koukla jsem na tvou výzdobu dveří, je fakt pěkná :-) Kdy jsi sehnala ta srdíčka?
Odpovědět
V tom Mikulově je dalších asi 5 penizionků, tak je zítra obvolám .... snad něco vyjde. Díky Leni za podporu. Dobrou.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ja mam dalsiho svatebniho hosta se zlomeninou, to je co? Nikdy nic zlomenyho a najednou pred nasi svatbou se vsechno lame ;-(
Odpovědět
Ahoj holky. Leni, včera jsem si už nevšimla tvé zprávičky ohledně těch srdíček. Srdíčka jsou polystirenový - z net obchodu. Ale určo je seženeš v baumaxu nebo takových obchodech ... obalila jsem je stuhou, která má uvnitř drátek, aby to fakt drželo. Jedno srdíčko spolklo 5 metrů stuhy. Ale to srdíčko je nahoře v tom "zobáčku" srdíčka prořízlí :-( tak jsem to jen špendlíčkama ukotvila, tak snad se to nerozpadne ... Evi, tak to máš smůlu jako já ... akorát zlomenina je horší než špatně ušitý závoj ... snad budou všichni v pořádku. Držím palec.
Odpovědět
Lenickasru: Leni, protože se už patrně "neuvidíme", přeju hodně štěstíčka na sobotu a ať se vám to co nejlépe vydaří....
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko taky Ti přeji ať se Vám to vydaří a svatební den je jen podle Vašich představ! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, moc děkuji :-) Už začínám mít docela nervy, přijde mi, že to do soboty prostě nemůžu stihnout :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?