Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Holky, jak jste objednaný ke kadeřnicím, je některá z nich mobilní - pojízdná? Vybouchla ta moje ... nezvedá mi mobil a to jsem se s ní domlouvala na tento víkend na zkoušce sv.účesu 8-( Jsem víte co .. ]-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se byla podívat na Velichově a jsem z toho naprosto uchvácená. Byla jsem tam poprvé v zimě, když bylo všechno zapadané sněhem, takže teď jsem vše viděla v celé své krásně - NÁDHERA. Vše upravené, krásně zelené, samotné panství mi připadá jak nějaké vinařství v Toskánsku ... Ještě aby vyšlo počasí, když všechno budeme mít venku a bude to fakt super, super, super :) Jo a pan majitel mi slíbil, že mě rád zbaví nepohodlných svatebčanů (šoupneme je do místních pískovcových sklepů na archivní vína :))))) Veru, tak zkus tu kadeřnici od Zazulky, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky teplické nevěsty ;-) Tak jsem včera konečně zajistila ubytování pro hosty. Nakonec jich budeme ubytovávat 16. Není to nic nóbl, spíš něco jako koleje, ale myslím, že na to jedno přespání to stačit bude =-) Taky jsme měli včera schůzku s fotografem. Byl moc příjemný. Už teď jsem na fotky zvědavá :-D A konečně máme taky zajištěnou hudbu na obřad. Máme ji jako svatební dar od Radimova kamaráda. Jeho známý nám bude hrát na klávesy :-) Teď musíme hlavně už vymyslet nějaké to místo na obřad. Nenapadá vás nějaké pěkné místečko v Zámecké zahradě? :-.
Odpovědět
Leni, můžeš mi poslat číslo na tvojí kadeřnici? Ta moje na účes je buď na dovolený a nebo na mě prdí. Prostě nezvedá tel. Díky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo, já na ni číslo nemám, byla jsem se objednat přímo v salónu. Ale v pátek k ní jdu na zkoušku, tak si ho od ní vezmu, ju :-) Třeba je ta tvoje opravdu na dovolený. Zkoušku máte až o víkendu, to se určitě vrátí ;-)
Odpovědět
Vezmi prosím číslo a pošli mi ho pak. Budeš alespoň referovat. Volala jsem do Bellezzy, tak mi paní Lendlová pošle číslo na nějakou Gábinu, Zdeňku a Petru z TP, co češou .... Tak je pak všechny v sobotu nebo v pondělí obvolám. Tak jsem myslela, že mám jednu starost vyřešenou a ono houby :-(
Odpovědět
Tak jsem Leni na 1.7. objednaná na zkoušku účesu k paní do Trnovan ... ale číslo na Jitku určitě vem, abych měla zálohu kdyby něco :-) Děkuji moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukam ,ze vse jde do finale. Ja mam rozlucku se svobodou v sobotu nekde v Londyne, nikdo mi nechce nic rict. To bude noc ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Evi, nakonec jsem nechala český název - rozlučka ... Včera jsme rozeslali pozvánky, zatím žádná odpověď ... =-) Ale máme ji 16.7. za měsíc ... tak snad někdo dorazí ;-) Domluvili jsme rautík a pití si bude hradit každý sám. Platit celou rozlučku bysme nezvládli ... :-S Jinak jsem rozpočítala koláčky a rolády a vínka do výslužek ... uffff. Budeme mít ty dva svatební dortíky a nechám udělat jen pár minizákusků na stůl. Jestli bude vedro, tak to nikdo jíst nebude ... A s tím pitím jste mne přemluvily (jakoby :-D ) ... až půjdeme domluvit oběd + raut atd, tak řekneme, že budeme platit víno, pivo a vše nealko. Jirkovo bráška nám tam dělá barmanskou show - takže v rámci show udělá do "publika" třeba 10 alko drinků zdarma a nějaký nealka ... Alespoň se tam všichni neopijou už v osm večer .... a snad bude fajn zábava :-)
Odpovědět
Ahojky, tak jsem byla na zkoušce účesu - šla jsem tam s 60ti obrázky :))))) Ani jeden z vybraných se mi nakonec na mě nelíbil :) Vždycky jsem si představovala, že budu mít vyčesané vlasy a nakonec budu mít asi polorozpuštěné. No jak to tak chodí :)))
Odpovědět
Veru, kolik si dávala koláčků do košíčků? Máš o něco větší než já...
Odpovědět
Koláčky máme větší a nebo menší košíčky - teď nevím :-D Do košíčku (pro kolegyně, sousedku atd) 12 ks koláčků, do krabice pro svatebčany 18 ks koláčků + 2-4 ks rolády (dle počtu osob v rodině). A pak při odchodu ze svatby to svatební vínečko - do páru, či rodiny ... a pokud zbyde raut - ať si to taky odnesou :-) Stůj co stůj v pondělí po svatbě vyrážíme pryč (zatím ještě nemáme plán kam, ale každopádně chceme vypadnout. Pokud bysme nesehnali super last minute, tak bereme psa a auto a vyrážíme směr Český Ráj nebo jižní Čechy). Objednám max. počet + 300 koláčků na stoly na svatbu + 150 koláčků na ráno na zobání - když se budou zdobit auta. A na ráno zajistit ještě nějaké občerstvení - juice, voda, slané pečivo a nějaký kousek masa :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Verča: Promiň - větší košíčky :))) Ale asi máš i větší koláčky. Do těch našich jsem zkoušela dát po 15ti a 20ks - a teď si právě nemůžu vzpomenout, co bylo tak akorát :))) Tak mi psala jedna nevěsta z Velichova, kolik se toho u ní na svatbě vypilo tvrdého - docela mě potěšila - byla to sem tam nějaká láhev. U nás jsou všichni stejně na víno a necháme udělat bowli nebo sangrii, která se k létu bude hodit, tak už se toho tak nebojím, když už budeme muset platit i tvrdý :) Taky bychom chtěli nejpozději v úterý odfrčet a nemáme šajna kam. Ale neřeším to - co bude, to bude... Navíc máme letos problém sehant au-pair pro psa, takže se ještě uvidí na jak dlouho vůbec pojedeme :)
Odpovědět
Nám pejska pohlídají Jirkovo rodiče, když mají volno, berou ji na zahradu, a v případě práce ji můžou vzít i tam .... alespoň bude hlídat s firemníma pejskama :-) Pošlu Jirku s košíčkem za paní, ať raději ten počet doladí :-D aby to pak nebylo faux-pas - že je málo =-)
Odpovědět
Budete si holky někde nechávat dělat nehtíky? Včera jsem zaběhla do jednoho salónu, kterých teď u nás požehnaně a kdybych si je bývala udělala sama a ještě levou, tak by to asi dopadlo lépe :)
Odpovědět
Tak do košíčku se mi jich Niki vejde deset ... košíčky jsou prý standardní, ale koláčky o chlup větší :-) Ano, nehty na rukou i na nohou ;-)
Odpovědět
Verča: Tak to musíš mít koláčky o dost větší :) Ten tvůj košíček jsem viděla v krámě a je větší než ten můj. Tak jsem teď u jedné slečny v albíčku našla fotku mojí výzdoby... To se smí? :))
Odpovědět
Já jednou v albu u cizích našla i sebe v šatech, pak naše svatební víno ... vždy jim píšu, ať to smažou .... když to vidím ...
Odpovědět
Já chápu, když to jsou stažené fotky z netu, ale když je evidentní, že je to ve tvoje, tak se mi to taky moc nelíbí. Dávám to do alba pro inspiraci ostatních, ale ne, aby to čórovali...Kdyby se alespoň zeptala...
Odpovědět
Profilova fotka
To me by asi nevadilo, kdyby mi nekdo stahoval fotky , ba naopak. Holky, tak jsem dneska byla na nastriku a uz nikdy vic. Uvidim teda az zitra, jak se ta barva vyvrbi, ale mam vsechno spinavy a urcite zaspinim i povlaky. Tak sem rada, ze sem si to vykousela ted a ne as pred svatbou. Ja mam taky strach z tech nehtu. Celou dobu jsem mela krasny svoje nehty, ale zacala jsme se v nich rypat a ted je mam desny, takze bud si necham P-shine a nebo gelovky. Ale taky nevim, jak mi to dopadne.
Odpovědět
evickab: No mě to s těma nehtama povídej. Speciálně jsem si je pěstovala, abych je měla na svatbu pěkně dlouhé. A že je to u mě výkon - pořád si je ničím. No a chtěla jsem vyzkoušet jen francouzskou a paní mi je totálně opilovala. Málem jsem se vztekla :( A propos dámy. Dneska šel kolem mě budoucí manžel, když jsem si zkoušela u zrcadla závoj. Ptal se mě, co to mám za záclonu :))))
Odpovědět
Tak tu pročítám diskuze a narazila jsem na jednu úžasnou, kde nevěsty popisují skutečné pocity ze svatby. Fakt mě potěšilo, že jsou mezi námi i takové, pro které nebyl svatební den tím NEJůůůůůůůůůůůůůůůůůžasnějším v životě. Taky bych ho takový chtěla mít, ale když nebude, alespoň budu mít pocit, že nejsem sama. :) Z diskuze: "Ráno se mi opila vizážistka a poté, co nalíčila mé svědkyni každé oko jinak, zamkla krám a do telefonu mi řekla, že má chřipku" "měli jsme mnohem méně cukroví od cukrářky, než jsem čekala a na mé zděšení mi odpověděla, že takové množství, které jsem chtěla do výslužek, SE nedává" :))))
Odpovědět
Nestraš Niki vizážistkou, ani se sladkým .... nebo zas budu mít noční můry :-D .... Příští pátek jdu na proměnu k paní Vladěnce a 1.7. na zkoušku účesu k paní Silvii. Jak jsi dopadla Leni? se zkouškou účesu u Jitky????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak mám přesně týden do svatby a ještě tolik nezařízených věcí :-o Včera jsem byla na zkoušce u Jitky a super. Nezkoušely jsme účes vyloženě vyčesat, ale ukazovala mi, jak by to mohlo být .. bylo vidět, že ví, co dělá :-) Věřím, že to ve svatební den dopadne moc hezky ;-) Dneska se vrhnu konečně na vývazky, teda alespoń doufám, že se k nim konečně dokopu. V pondělí bych je měla donést paní Vidové, tak alespoň to by mě k tomu mohlo dohnat. Teď přemýšlíme, jak to udělat s koláčky. Pořád nevím, kde je objednat :-( A taky kolik a kolik minizákusků...
Odpovědět
Profilova fotka
Leni ja myslela ze se vdavas 3.7.?
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, vdávám, koukám, že jsem se nějak upsala. Chtěla jsem napsat za DVA týdny. Psala jsem to na několikrát, Tadík se tu po mně sápal, tak jsem to pak nějak popletla =-) Ale i toho 3.7. je za chvilku :-o
Odpovědět
Ahoj dámy, mám na vás dotaz... Jakou podprdu budete mít do šatů. Zkoušela jste některá jen tu silikonovou bez ramínek?
Odpovědět
Ahoj. Já si jí Niki koupila v Bellezze. Doma jsem vyzkoušela ... takový normální ... nic extra nepociťuju, ani se nezvětšuje poprsí ... Ramánka tam jsou ... použilaj jsem na úchyt přes záda ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jdu asi bez, mam podprdu pridelanou v satech, teda co si tak pamatuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já musím pro prádlo teprve vyrazit. Snad zítra. Dneska jsem byla na poslední schůzce s paní Vidovou, domluvit se ve Sklípku. Večer budu dodělávat vývazky (o víkendu jsem většinu udělala, ale měla jsem málo bílé stužky, tak jsem musela dneska dokoupit. No a taky se už musím vrhnout na jmenovky a tombolu. A taky dodělat svatební noviny. :-o :-o :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?