Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Máme na jízdárně asi 10 malých Seznamů. Osobně jim říkám turbomyši. Jsou prostě všude :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nemáte někdo prosím číslo na Jitku Holubovou ze salonu Identiti? A jestli ne na ni tak alespoň na Zazulku? Dík
Odpovědět
Zazulka má tady albíčko, minulý týden mi psala. Na beremku se vyskytuje už jen "náhodou" - jen jestli holky nemají na ní telefon...
Odpovědět
Dobré ráno. Číslo nemám a paní neznám. Bohužel. To zas dnes bude pařák .... a zase v práci :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Leni máš ho v IP:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem dneska vyrazila do Salónu Identiti zeptat se, jestli by měla Jitka čas mě 3. července učesat na svatbu. A sláva, nemá dovolenou a učeše mě :-) 18.6. k ní jdu na zkoušku. Byla moc milá :-) A rovnou jsem se tam objednala i na pedikúru, abych měla krásné nožičky do popelčiných střevíčků (snad brzy dorazí =-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko tak to je suoer!:-) Já si zase dneska koupila úžasnou soupravu pod šaty a asi i na sv.noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miško, kde jsi nakupovala? Já mám v plánu vyrazit pro prádlo příští týden, jen nevím kam.
Odpovědět
Profilova fotka
No oběhla jsem celý Teplice (co mi taky s mýma prsama zbývá:-):-)) , ale až na Benešáku, (veprostřed, vedle hotelu Viena) jsem objevila krásnou šampaň soupravu - celokrajkovou:-) Celá stála 1200Kč, takže cena taky dobrá.
Odpovědět
Profilova fotka
Měli tam jednoznačně největší výběr všech velikostí a barev a přístup paní, která tam mě i mou kolegyni obskakovala asi půl hodiny vkuse byl super!
Odpovědět
Profilova fotka
Dík za tip, v pondělí tam hned naběhnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si holky predstavte, ze si moje mama vcera na trikrat zlomila nohu. To je co? A to furt nevedela na jaky strane na svatbu pujde. Ted bude na vozicku chudinka moje :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ježiš, chudák, co dělala? :-o To asi nemá moc šanci, že by se jí to za měsíc zahojilo, když to má zlomené na třikrát, co? :-|
Odpovědět
Ahoj všem. Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo neznáte jména oddávajících v Teplicích. Prý se na podzim, minulého roku, po volbách obměnili. Žiju v zahraničí a nějak se nemůžu dohodnout s :-| úřednicema na matrice :-| . Bylo mi doporučeno, že nejlepší je zavolat si přímo oddávajícímu. Moc, moc děkuju, jestli mi někdo pomůžete.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Rachell, já je neznám, ale na matrice je jejich seznam vyvěšený, tak jedině zajít tam. Ale kontakt na ně Ti tam nedají :-( to by sis musela někde sehnat sama. Ale nejsi sama, kdo se s nima nemohl dohodnout, bylo nás tada víc. Jsou tam totiž fakt moc "příjemné" paní :-S
Odpovědět
Tak to já mám v Ústí vybraného super pána. Když jsme byli termín zaplatit na matrice, tak si z nás pořád utahoval, že nám to za pivo rozmluví :))) Byl super. Přesně to potřebuju. Měla jsem možnost vidět "výkon" 2 dalších pánů a to bych nechtěla ani náhodou. A pak je tam na výběr dáma, ale já ženu jako oddávající nechci. Ještě ho přemluvit k tomu, aby nám přečetl vlastní prostor a matrikářku k tomu, aby nás nechala nastoupit jinak :)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, spadla do kanalu :-( ,ale ted se tomu smeje. Ne, to se ji nesrovna do svatby a tak uz planuju jak ji nacincam sadru, aby vynikla. Ja mam docela dobre zkusenosti z matriky v Dubi. Pani tam jsou strasne dulezite, ale zatim mi se vsim pomohly a tak mlcim. Prece jenom jsem mela o hodne vic papirovani a formularu.
Odpovědět
Dámy, zkusila jste si některá udělat v poslední době celkový rozpočet na svatbu? Ačkoli jsem chtěla svůj původní dodržet a snažila se, jsem o 28.000,- výše. Ta celková suma je teda děsivá...
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, ja to ani nepocitam. Ja se svihla o hodne vic. Jsem si myslela, ze se vejdem do 100 tisic, ale ani nahodou :-) Ale co, zase jsem si nikde nepujcili a vsechno platime sami.
Odpovědět
evickab: To je fajn - ono se Vám to stejně vrátí z darů :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Lení, chodím sem celkem málo, to je fakt, tak jsem ráda, že Ti Miška, pomohla a na mojí kadeřnici Ti dala číslo za mě :-) Budeš určitě spokojená, má zlatý ruce a styl x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Zuzko nedal:-) dala jsem jen kontakt na Tebe:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzko, Miška mi poslala číslo na Tebe, ale já před tím vyrazila přímo do Identiti. Jitka naštěstí 3. čas má. V pátek jdu na zkoušku, tak jsem zvědavá. Moc se mi líbilo i to tvoje líčení, ale nevím jak bych stíhala jet do Duchcova. Takhle to mám alespoň kadeřnici kousek od sebe. Jen možná té mé kosmetičce řeknu, že by se mi líbily linky, ty mi nedělala.
Odpovědět
Profilova fotka
Takhle mám alespoň kadeřnici a kosmetičku kousek od sebe. - Takhle jsem to myselela. Tadík se tu na mě sápal a já teď koukám, že jsem psala blbosti :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak co nového? My měli včera schůzku v Princi a nakonec budeme mít stoly do kulata a do takovýho hroznu:-) Bude to vypadat moc pěkně. jinak z vyprávění pana majitele jsme se ubezpečili,že tvrdý alkohol na svatbu opravdu nepatří :-D Budeme mít k dispozici krásnou terásku, kde se bude grilovat. Už se těším x-)
Odpovědět
Ahoj holky. Můžete mi poradit? místo spojení "rozlučka se svobodou" .... něco jiného ... Klidně v angličtině (nejsem dobrý anglán ;-) ... Děláme s Jírou "rozlučku" společně, kvůli přespolním a fiancím (platíme rautík) ... Say and kiss goodbye to freedom ... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ještě slečny :-) Já zrovna taky řeším zasedací pořádek. Budeme mít stoly do T plus jeden stůl trochu bokem (je to tam malé). Teď řeším, jestli musí být na jedné straně téčka moje rodina a na druhé ženichovo rodina, nebo jestli můžu na konci stolu přešoupnout mojí část na druhou stranu, byly by tam totiž zbytečně volná místa a stůl by musel být delší =-) Verčo, já s angličtinou zrovna kamarádka nejsem, tak Ti neporadím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, podle meho si to muzes udelat jak chces. Ja to mam taky netradicni ;-)
Odpovědět
lenickasru: Klidně si to namíchej, né. Na některých svatbách se míchají hosté úplně - aby se seznámili, ale to pro mě moc není...
Odpovědět
Ahoj. Tak jsem došla k závěru, že název: rozlučka se svobodou nechám tak jak je. Když se rozvedeš, tak máš pak v OP stav rozvedená/ý - už nikdy svobodný, takže je to jednou za život :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?