Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přítel tu dostal nabídku na práci. Je fotbalový trenér a Teplice je jeden z nejlepších klubů v ČR, takže nebylo co řešit :-) . Budeme mít díky němu trochu kočovný život :-) , ale v Teplicích si teď snad chvilku pobudeme.
Odpovědět
Míšo, byla jsi se již dívat v TP na sv. dorty?
Odpovědět
Profilova fotka
Nene, zatím ne, to budu řešit až tak dva měsíce před svatbou:-) ale myslím si,že třeba cukrárna u Bena je dobrá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já už nějak nemám ani moc času... ani se sem moc nepodívám,mrzí mne to. Koukám, přibyly nám nové nevěwstinky, vítejte:) papapa
Odpovědět
AHOJ, jen v rychlosti jdu pozdravit a přivítat nové nevěsty!! my ted předěláváme pokojíček tak trochu nestíhám :-N Kačko, my se skoro mužem fotbal můžem... vítejte v TP!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, to jsem ráda, ono je dost lidí co ho nemusí a děkuju za přivítání ;-) . Koukám, že jste většina zaneprázdněna, tak přeji ať máte brzy více času, minimálně na svatební přípravy :-) .
Odpovědět
Já už byla právě U Bena dorty okouknout, mají tam dost velký výběr, i co se týče finanční stránky. Je to na hmotnost ... Mají tam na půjčení i ke koupi figurky na dort . Můžeš přinést vlastní foto, zpracují dle vlastního návrhu. Tím, že jsem biliňačka, tak je ale nemám ozkoušené co se týče chuti ... Včera mi dorazily vzorky svatebních oznámení :-) tak se kochám ... jedno hezčí než druhý .... Letím se chystat do práce. Hezký den všem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo a na kdy plánujete svatbu?u Bena mají dorty výborné i chuťově:-)
Odpovědět
Během příštího roku :-) Čekáme, až matriky vypíší termíny na příští rok a pak vybereme termín. V Bílině je málo dobrých služeb, no skoro žádné, jsme malý město ... takže musím s předstihem zjišťovat v jiných městech ... Třeba žiivá hudba se musí zajišťovat již v lednu ... jinak nemáš šanci ...pak jsou nejlepší kapely již obsazené ...
Odpovědět
Ahoj, konečně mám chvilku čas.. holky už koukáte po šatech a tak?? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Přeji krásné páteční ráno :-D Wolfi: po šatech jsem ještě nekoukala, co ty?Myslím,že to budu řešit až tak příští rok :-D
Odpovědět
Ahojda. Všem přeji hezký pátek, ať nám uteče a máme o víkendu fajn volno :-) Já mám už i vyzkoušené, abych věděla barvičku - zda bílé či champagne, ale i střih. Protože ne všechny mi sedí. Některé salony mají již nové kolekce na příští rok, takže již teď se dají rezervovat :-) Já čekám na leden, až přijdou mé vysněné :-D Jinak mají všude dost velký výběr, myslím, že se dá opravdu vybrat ;-) jak z letošní, tak i z loňské kolekce. Akorát furt nevím, jak mít závoj ... Dle ženicha být musí ... Už jsem se pustila do svatebních novin a vyrábím pokladničku na přáníčka x-) Svatba bude laděna do sv. zelené barvy ... tak mám již zásobu zelených papírů atd na vlastní výtvory :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já se ještě po šatech nekoukala. Necham to asi až tak na příští rok, snad bude ještě výběr:-) Barvu bych chtěla bílou, ale se střihem bude asi problém, mám velký prsa, tak mi ty korzetový asi nebudou sedět:-(
Odpovědět
hezký večer přeji :) já teda na ešaty koukám zatim jen naetu, je jich tolik, že to bude vážně fuška něco vybrat :-D kdo ví jak budu v květnu vypadat.. ;-) Míšo myslím, že korzetový by Ti zrovna sedět mohly!! uvidíš! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko holky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To tu dneska nikdo není? :-S
Odpovědět
Ahojky, občas se tu objevím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Verčo:-) jak pokračují přípravy?:-)kde budete mát vůbec hostinu a obřad?
Odpovědět
No, přípravy pokračují volným tempem ... pustila jsem se do shánění výzdoby na svatební tabuli ... Jinak obřad chceme v Libochovicích, v Bílině je obřadní místnost, ale s nevhodným vchodem/východem do hlavní silnice - tudíž není možnost focení atd. Nejbližší možnost je pro nás Duchcov, ale ve Valdštejnském sále chtějí pronájem za obřad 5000,- + matrika + fotí jejich fotograf + příplatek za Casanovu + příplatek za přípitek a jsi na 10tisících určitě 8-( a jejich obyč. obřadní síň je pro málo hostů a je to jen bílá místnost. Takže jsme v tuto chvíli rozhodnutý pro Libochovice. Termíny ještě stanovené nejsou a výše pronájmu schváleno také ještě není. V letošním roce to bylo i s poplatkem matrice 3400,- a můžeš mít vlastního fotografa, svůj přípitek bez příplatku. Saturnův sál je pěkný, natáhnou červený koberec a vejde se tam i 100 lidí ... takže když přijde na obřad kamarádka ze školy, tahle známá atd tak se tam vejdeme všichni :-) S tou hostinou je to v Bílině docela problém. Máme vytipovaný místo, tak po novém roce půjdeme zjišťovat možnosti. A co vy? :-)
Odpovědět
Vybrali jsme barvu svatby zeleno - bílá. Tak už mám i jasno, jak a co bude vypadat ;-) Musím tímto poděkovat všem nevěstinkám, které mi nabízí, a které mi již prodaly věcičky z jejich svatby. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my chtěli původně obřad na Hněvíně, ale kvůli počasí a parkování jsme pak radši zvolili teplický zámek - asi nejspíš Rokokový sál. Termíny budou až na konci listopadu:-/ hostinu taky ještě nevíme, máme pár tipů, ale nevíme:-(
Odpovědět
Mám dotaz - v Teplicích si můžeš vybrat obřadní místnost? Myslela jsem, že oddávají jen v té jedné místnosti, kde odcházíš po schodech ven, do takového parčíku ...
Odpovědět
Ten Hněvín bych neriskovala, právě kvůli počasí a když jsou závody na autodromu v Mostě, tak prý není nic slyšet ... tak nevím no ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nene, v teplickém zánmku je obřadní sín, rokokový sál a ještě jedna místnost. Jukni na stránky:-)
Odpovědět
Krásnej zámeček je ve Velkém Březnu za Ústím n/L. Jenže cesta dlouhá a ještě k tomu kus po dálnici, takže svatebčani, co by neměli dálniční známku, by museli objíždět kus trasy, takže pak cesta vyjde na hodinu jízdy ... :-| což je hloupý ... Ploskovice - taky krásný oválný sál na svatby, ale tak pro 20lidí ... pěkná zahrada s pávy .... Růžový hrádek v Krupce taky pěkný - je to zřícenina, uvnitř je restaurace a obřadní síň - tak pro 50 hostů ... ale zas mi tam chybí ta zahrada, jak je v Libochovicích ...
Odpovědět
Ahoj holky!! Míšo kam stránky koukáš?? já taky nevědla, že si můžu vybrat sál :-N a kdy se chystáš na matriku kvůli datumu??
Odpovědět
Profilova fotka
Wolfi:zadám normálně jen zámek v teplicích a tak to je:-) jinak na matrice budou termíny až na konci listopadu:-( kde to chcete mít vy? a co hostina? :-) Akorát na tý matrice se musíš domluvit , aby oddávající měla volno i v termín, který si vybereš v těchto prostorách (jiných než obřadní síň), takže je to trochu komplikovaný:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo jj, taky jsme přemýšleli o Velkým Březně, ale zase jedná se "o pár minut:- ) " tak si myslím, že v těch TP to nakonec bude nejpraktičtější:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co kapela holky?jakou budete mít?
Odpovědět
já vím, že až na koci listopadu, už jsem tam byla minulý měsíc :( chcieme taky TP an zámku, chci fotky v zámecký a nikde jinde :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?