Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Srazík super :-D Evi, taky furt vyhlížím počasí na léto ... zatím prognózy nic moc, no :-( Tak jsem dnes ozkoušela šatky na převleční. Saténové, bílé, krásné x-) Paní Lendlová je objednávala jen pro mě, takže je už bude zkracovat a v červenci jdu na zkoušku svatebních a ženich obleku. A vybrala jsem i šatky pro družičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, je tu někdo? ;-) Srazík se povedl, Tadeášek byl kouzelnej :-) Teď se snažím dát dohromady menu a pití a cca finanční odhady,už mi jde z toho hlava kolem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja taky jeste nemam menu ani plan na den. Holky delate nejaka plan na den? Nevim, zda se trefim do urciteho casu atd. Uz mi je ze vsecho spatne :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Evi mě taky:-( Hrubý plán jsem si začala dělat, ale pak jsem to vzdala:-) A menu dneska asi nedodělám a to máme příští týden schůzku v hotelu. ..pití jsem si trošku rozvrhla, ale stejně opravdu nevím kdo bude pít v reálu víno či pivo:-(Každopádně odhad za alko a nealko je cca 13tis... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, srazík byl opravdu moc pěkný :-) Snad se zas uvidíme ;-) Tadeáškovi jste se taky moc líbily :-D Já jsem taky hotová :-S Nemám plán menu, pití, celého dne, hudbu na obřad, prádlo, punčocháče, přesné místo obřadu .. no raději nebudu psát všechno, nebo z toho nebudu celou noc spát :-o Holky, jak to budete dělat s alkoholem? Co všechno budete platit vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky leni, platit budeme nealko a víno a pivo. Tvrdý nebude k dispozici, jen na vyžádání na baru a zaplatí si ho sami.
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, tak to je super :-) Já už se bála, že jsem divná. Když jsme totiž Radimovo rodině řekli, že platíme jen nealko, víno a pivo, tak se jim to vůbec nezdálo. dokonce se tvářili, jaká to bude ostuda. my si za tím ale stojíme, tak jsem ráda, že nejsme sami ;-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) My budeme platit skoro vše, krom cigaret a drahé whiskey... Počítám 6tisíc oběd. Raut 10tisíc, alko 14tis, nealko 10tis. Ale třeba jsem úplně vedle. Protože schůzku kolem oběda a rautu máme asi za 14 dní. Protože majitelka bowlingu má tento pátek sama svatbu .... takže jsem jí nechtěla otravovat naší svatbou, ať si připraví v klidu vlastní :-) Na oběd je zvaných 35 osob (i s foto,kamerou a odvozama), a večer je pozváno asi + 26 osob. Celkem tam bude 7 dětí. Tak to si myslím, že celou oslavu s námi nebudou. Někteří se rozešli, takže jsou nyní single, takže ještě nedali vědět, v jakém složení dorazí. Jedni mají v červenci rodit ..... a babička a starší osoby možná taky dříve odejdou. Včera jsme oznámili, že kytičky máme odjinud - vše OK ....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no my se snad za oběd, raut a pití taky vejdeme do 40tis. Kč. Jinak s tím tvrdým alkoholem je to Leni myslím normální, v hotelu to takhle praktikují a taky doporučují...a nejen kvůli penězům ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme platit vino, pivo a ceske destilaty a samozrejme nealko. Nikdo nekouri a tak to neni problem. Vsechno by melo vyjit na 1000kc na osobu se vsim vsudy, coz si myslim, ze je super :-)
Odpovědět
Já taky doufám, že se do 1000 Kč na osobu vejdu a tvrdý alkohol taky platit nebudeme. Nám odpadli dva lidé - mamina se rozešla s přítelem (plus byl pozván jeho syn), jenže on nám teď prý koupil svatební dar, tak nevím, zda ho zvát nebo ne - rozešli se v pohodě a ještě se scházejí na kafe, nebo když mamka něco potřebuje, tak se staví... tak mám dilema, zda ho pozvat nebo ne, asi by bylo nejlepší to zkonzultovat s oběma, jak si to představují co?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, nám všude, kde jsme se ptali doporučovali platit jen víno a pivo. Někteří lidé, když je, jak se říká ruka páně otevřená vážně nemají soudnost!!! No a pak se rychle opijí, dělají blbosti a je po svatbě!!! ;-( Což by myslím byla škoda. My máme na hostinu plánováno cca 63 lidí a pak ještě někdo přijde na večer, ale jiní zase dřive odejdou. Dělali jsme předběžnou kalkulaci s provozním v divadle, p. Stránským je nesmírně ochotnej a vstřícnej!! Předběžná kalkulace je 80 tis. se vším dohromady.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Milunkac- asi jak rikas, zeptala bych se obou dvou. Nejhorsi je mit na svatbe dusno a bat se ,ze se nekdo pohada :-) Albrabantik - Hm, to je docela hodne. Muzu se zeptat, co v tom vsechno mate zapocitany? My v tom 1000kc na osobu nemame grilovany prase a myslim, ze i ne uvitaci bohemku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem měla včera schůzku s paní Vidovou a byla fakt úžasná :-) Dokonce mi ozdobí i dort. Zkoušela jsem se ptát, jestli by mi někde udělali ten s motýlky, co mám v albu, ale ten nikdo nedělá :-( Nakonec si objednám jen třípatrový bílý marcipánový dort a paní vidová ho dozdobí stuhami, motýlky a orchideemi s trávou. Tak snad bude taky pěkný. Dneska jsem si byla vyzvednout prstýnky. Jsou pěkné, ale bojím se, že jsem měla mít větší. Mám ho fakt těsný. Bojím se, že až mi natečou prsty ... A taky tam vyryli místo Radíš jen Radiš. Prý s ním mám přijít po svatbě a oni to opraví. Ale asi to tam dám už zítra, mělo by to být do týdne hotové, tak nevím proč bych měla chodit bez prstýnku pak, když teď by byly stejně schované. Holky, jak to budete dělat s koláčkama? Kde je budete objednávat a kolik na osobu? Já jsem dneska dala oznámení sousedce a ta mi slíbila, že nám jich 500 upeče :-D Je hrozně hodná. Tak budu doobjednávat jen část, ale vůbec nevím, kolik bychom jich měli mít a kde dělají dobré.
Odpovědět
Tak jsem dnes dámy byla na "předsvatební" kosmetice a družička na zkoušce líčení opět u Lucky Grünbaurové a musím říct opět super zážitek. Dostala jsem i masáž obličejíčku a to my teď udělalo vážně dobře:) Jak jsem náročná na všechny dodavatele a pořád pochybuju, tímhle výběrem jsem si fakt jistá. Jsem fakt ráda, že mi hledání kosmetičky a vizážistky už DEFINITIVNĚ odpadlo :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, no já myslím, že prase v tom taky není započítaný. Samozřejmě ani dort ani koláčky, ty jsme objednali v hotelovce. Jinak je v tom komplet všechno - raut, oběd, nealko, víno, pivo, přípitek. Prej to vyjde tak 1000 - 1500 Kč na osobu. ;-) Nám už se to blíží!! Svatba je za týden. Začínáme mít svatební horečku. :-o
Odpovědět
Ahoj holky. Tak jste mne tu nahlodaly s tím placením alkoholu ... Fakt to není blbý platit jen víno a pivo a nealko? Já to ještě nikde nezažila ...
Odpovědět
Původně jsme chtěli platit jen pivo a víno. Přišlo mi to naprosto normální. Radili nám, že z tvrdým to máme udělat tak, že zaplatíme třeba 3 lahve a ty necháme kolovat.. Ale to mi nepřišlo zrovna ideální - kdyby došly, asi by bylo divné říkat svatebčanům, že si je najednou musí platit sami. Po nátlaku snoubencovi rodiny s tím, že "není vhodné" aby si svatebčané platili alkohol předplatíme vzhledem k tomu, co naši svatebčané pijí i vodku, Fernet a rum. Pokud bude chtít někdo ujíždět na drahých tequilách, je to už v jeho režiji. Ale že by se tam někdo opíjel nepředpokládáme - většinou budou všichni crcat víno :) Jo a taky máme vše za 1.000,-/os. (oběd + gril + raut) - máme v tom neomezenou konzumaci nealka a navíc v ceně asi 15lahví sedmičkového vína a sud piva...
Odpovědět
Tak teď fakt nevím, jak to s tím pitím udělat ... Na druhou stranu svatba není o tom, aby tam svatebčani "chlastali jako dogy" .... a zlili se už v šest třeba ...
Odpovědět
Veru, jestli se budou chtít zmastit, tak to udělají stejně - ať už za tvoje nebo za jejich. Kdyby na tom placení alkoholu ženichova rodina netrvala, tak fakt taky platíme jen pivo a víno... A vůbec bych s tím neměla problém.
Odpovědět
Ahojky, tak dneska nám konečně přišly oznamka, jen přemýšlím, jak hezky ozdobit obálky, ale nic mě nenapadá, chtěla jsem nějaký ornament nebo cokoli, prostě nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
Verco, vubec to neni blby platit jenom vino a pivo!. Ono tam kde to mame my je vino stejne drahy jako destilaty, tudiz je to uplne jedno. Jak rikam, platime jenom ceske destilaty, whiskey a tak si kazdej muze koupit sam ikdyz pochybuji, ze na to budou mit lidi chut, budou ochutnavat cesky vyrobky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si myslím, že to není blbý:-(V Princi taky stojí víno 180 nejlevnější flaška, takže platit k tomu ještě tvrdý alkohol, to by bylo dooost drahý:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my to máme už za týden!!!! Přípravy vrcholí, trošku nervy. Navíc jsem do toho všeho chytla nějakou virozku, tak doufám, že budu fit. Milu: co ozdobit obálku svatebním razítkem nebo nálepku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky:-) ty jo, za týden :-) my za měsíc:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak jsem dneska odnesla ten můj prstýnek. Dodělají mi tam čárku nad i a taky mi ho o číslo zvětší. Zkoušela jsem si ho ráno nasadit a skoro to nešlo. Takhle by mi ho Radim vůbec nenavlékl. Za týden se mám přijít zeptat, tak snad budou hotové. Teď přemýšlím, jak to udělat s hudbou na obřad. Moc se mi už nechce nikomu dávat další peníze, tak přemýšlím, že bychom tam vzali kazeťáka s baterkami a pustili si něci sami. Jen nevím co. Co si necháváte na obřadu zahrát vy? A kolik písniček?
Odpovědět
Ahojky. Leni, my v ceně máme i živou hudbu od zámku ... někoho na elektrický varhany ... Ale většinou je 1 skladba na příchod - větišnou pochod, 1 skladba uprostřed ( prstýnkování a polibek), 1 skladba na gratulace a pak na odchod většinou zase pochod. Takhle jsem to zažila já na dvou svatbách ... Takže myslím, že když si na CD vypálíte 10 skladeb, tak to musí stačit :-) Jinak výběr necháme na nich. Nepožadujeme nic speciálního. Vím, že třeba v Ploskovicích na zámku hrají při odchodu "Už nejsem volná" ... snad to nebudou hrát nám :-D nemám ji ráda ...
Odpovědět
Tak jsem dnes vyzvedla závojík. A ještě jsme byli u paní Vidové probrat výzdobu a kytičky. Tak nám toho už chybí fakt málo ... O víkendu jsme dali dohromady taknějak dopravu a organizaci v mezi čase oběd - oslava ... Už se to tu hemží novými alby ze svatby :-D Arnoštko, držím palec, sobota je již za dveřmi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky :-D Taky to u nás podle toho vypadá! Takovej čurbes! Do skříní se už nic nevejde, protože je tam svatební výzdoba, všude různý plánky,........ . Na poslední chvíli jsme předělávali zasedací pořádek a taky kolonu aut. Zítra jdu na zkoušku účesu a v pátek na nehty. To by mělo být vše. ;-)
Odpovědět
Neboj, budeme na tebe myslet. A s těmi skříněmi to znám ... Dneska jsem odvezla paní Vidové dekoraci, takže se jedna půlka jakoby vyprázdnila, ale zase tam přibylo něco jiného :-D a paní Baladová říkala, až na svatbu vyprázdníte "sklad" dekorací atd ... tak zas doplníte svatební dary ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?