Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevíte o někom, kdo by chtěl štěňátko dalmatinka? :-D ještě nám 4 zbývají.
Odpovědět
míša: tak je přibal někomu k výslužce. Určitě bude rád :)))))))
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé takovou výslužku bych brala:-) klidně bych si ještě jednoho psa vzala, ale Martin nechce:-(
Odpovědět
Já se mu nedivím. Taky bych si už rozmýšlela, jestli si vzít dalšího psa... když je to zdravý, tak je to fajn, ale jakmile je to nemocný, tak už to tak fajn není... :(
Odpovědět
Profilova fotka
Nikčo teď jsem koukala do Tvého alba na Hugyho motýlka:-) Je fešák:-) p. Baladová nám včera řekla, ať našemu Montymu taky takovýho koupíme a budeme se s ním nakone fotit na Zámeckým náměstí v TP.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, mě to povídej:-(my měli prvního Ridgbacka bez PP a měli jsme ho jen jeden den...paní chovatelka nám zapřela spoustu věcí, začal se nám dusit a na rtg nám řekli,že má x genetickejch vad vč zúžení průdušnice atd. ;-(tak jsme to oba obrečeli a vrátili jí ho. Bohužel:-( a můj první dalmatin měl zase celý život nemocný ledviny.
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, já taky o nikom, kdo by chtěl pejska nevím :-| Holky, berete pejsky na obřad? My máme jorkšírka, tak bych ho chtěla vzít taky. Bojím se, že by tam štěkal, když by nebyl u mě, tak mu chci sehnat náhubek (jestli teda tak malé prodávají). A ten Hugyho motýlek je fakt úžasný, ten bych taky chtěla někde sehnat :-) Holky, už jste byly někde na zkoušce účesu? Já chtěla měla naplánovanou kadeřnici, ale prve jsem jí volala a ona jde 3. července taky na nějakou svatbu a češe celou rodinu, tak by mě nestihla ;-( Tak teď musím shánět jinou :-S Víte o nějaké?
Odpovědět
Na obřad pejska mít nebudeme (do zámku nesmí). Až odpoledne se s ní vyfotíme v Bílině. Paní Baladová mi řekla, že máme udělat naší Lilince nějakou mašli na obojek. Tak budu shánět kousek růžový látky nebo něčeho ...
Odpovědět
Profilova fotka
Já pejska na obřad určitě beru!!!! :-D :-D :-D Bude to moje jediná družička a zároveň ozdoba naší svatby. Jako člen rodiny nesmí chybět. No nám už se to pomalu blíží. Začínám bejt nervozní. ;-) A.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, ty tvoje šaty jsem si taky zkoušela. Jsou nádherný. Skvěle tvarujou postavu.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji. Nejsem si jistá, jestli je nemám ještě změnit :-o Ale nejspíš nemám čas ani sílu si začít zkoušet jiné. Holky, myslím, že někdo z vás dělá svatební noviny. Kolik jich budete tisknout? A na kolik stránek je budete mít?
Odpovědět
Ahoj holky, jste tu některá? Tak mám ve floristce úplně jasno. Bude to paní Vidová! Takovýhle profesionální a seriozní přístup jsem ještě v žádné květince neviděla. V den naší svatby odjíždí pryč, ale přesto nám zajistí výzdobu hostiny(+ oslavy), auta a ještě nám přiveze z Teplic dortíky... Co se týče poradenství - výběru vhodné kytičky a sladění ostatních kytic na svatbu, hodnotím za 1*. Vzhledem k tomu, že jsem s Jírou alergici, tak nám nedoporučila lilie a kaly - a právě kaly mi v Bílině vůbec nerozmlouvaly. Jsou druhý v pořadí nesoucí alergeny ... Takže v Bílině jsem měla mít: na autech slunečnice (a to mi údajně stejně všechno odlítá ...), svojí kytičku kaly, maminky+babi gerbery, a nastolech v ikebanách umělé! (protože v Bí je prostě živé nemívají) květy orchidejí s gerberama ... jak se říká, jiný pes, jiná ves - nebo jak to je ... Paní Vidová se mnou rozebrala: šaty, vizáž, oči - zda kontaktní čočky nebo brýle, barvy, co se ke mně hodí, barvu výzdoby atd. Takže jsme vybraly s paní Vidovou: menší kompaktní kytičku z orchidejí, zelené hortenzie a ještě jednu doprovodnou ... a trochu to ozdobí. Ženich bude mít korzáž s orchideje, svědci korzáž z doprovodné kytičky. Maminky budou mít malé kytičky s kvítkem orchideje. Dále kvítek orchideje bude ve vlasech a do mističky na prstýnky. Auto pro mě: dvojsrdce s florexovou hmotou - břečťan+ozdobení, a organzové "véčko". Pro ženicha z organzy šerpa přes kapotu. A ikebany na stoly budeme řešit příští týden (z časových důvodů). Jinak veškerou výzdobu, co jsem nakoupila - tak jsem pořídila draze, protože paní Vidová může vše kupovat ve velkoskladech levněji ... a asi jsem toho nakoupila hodně, že by to bylo přeplácané. Nicméně vše paní Vidové odvozu, prokouše se tím a udělá nástin toho, jak to na místě vyzdobí. Musím říct, že kvůli kytičkám a výzdobě (to mě trápilo od února do dneška) budu konečně klidně spát. Děkuji Míšo!
Odpovědět
Článek se načítá
.... a ještě kvítky orchidejí přidělá paní Vidová na ten velký svatební dort, aby opravdu vše k sobě ladilo. Leni, svatební noviny máme - už jsou hotové .... a první výtisk na světě ;-) Nad tím počtem dumám. Tvořila jsem je na formát A5 (malý sešit), mám 24 stránek. Tisknout je budu na A4, na šířku, barevně, oboustraně. Takže celkem 6 listů do sebe vložených. Kdybych je měla dát každému (včetně dětí), tak jich potřebuji celkem na svatbu 60. To je 360 papírů oboustranně a barevně. Ten papír je v celku OK - to sdělám 75% jednoho balíku ( cca 70,-kč), ale ta barva :( ty fotky spolknou dost toneru ... Takže přemýšlím, že bysme je dávali do rodiny či páru ... Ono stejně není zapotřebí, aby je v rodině měly třeba 4x ... Další věc zařízená: tatínek si objednal sako, kravatu a košili ;-) a jsem objednaná k paní Vlaďce Krajníkové do Teplic na zkoušku svatebního líčení. V den svatby přijede domů.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Verčo, já měla taky nervy z výzdoby. Říkala jsem si jak to můžu stihnout, když svatbu máme pomalu za měsíc a já nic nemám. No a pak jsem byla na schůzce s paní Vidovou. Ještě jsme neprobraly vše do detailu, ale moc mě uklidnila. Slíbila, že mi vyzdobí hostinu, auta, udělá kytičky... Já budu mít kytici taky z orchideí, maminky, babičky, družička taky, ženich a svědek také korsáž s orchideí. Do vlasů a do mističky na prstýnky také kvítek orchidee. Na autě snad srdíčko z břečťanu, propleténé organzou (jak to mám v albu). Stoly s ní budu také řešit nejspíš příští týden, až budu vědět, jak je budu mít ve sklípku uspořádané. Nic kupovat nemám, je to zbytečně drahé a hlavně bych toho nakoupila moc. Ona se o vše postará. Je fakt SUPER!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, to s tím dortem zní dobře, to se s ní taky zkusím domluvit :-N Já si taky říkala, že je asi zbytečné je tisknout pro každého. Taky jsem si předběžně říkala, že by stačily jedny do páru. Ale asi je udělám jen černobíle, možná na fialový papír. Barevná tiskárna mi před týdnem odešla, mrcha :-S
Odpovědět
Takže mi pak Leni podáš reference, jak vám vše s paní Vidovou klaplo ;-) Ty moje nákupy byly na jednu stranu nesmyslné ... bohužel jsem tohle nemohla tušit. Na druhou stranu zas budu mít na stolech to, co jsem si sama vybrala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, podám. Ale věřím, že s jejím přístupem to nemůže dopadnout jinak než SKVĚLE ;-) Verčo, poslala bys mi kontakt na paní Krajníkovou? Mám svatbu za 5 týdnů a ještě jsem se nikam nedokopala a hlavně vůbec nevím, ke komu bych měla jít :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nechtěly byste se sejít? Teď když už je hezky, tak bychom si mohly sednout někam na terasu :-) (jestli to počasí alespoň chvíli vydrží)
Odpovědět
Profilova fotka
Verco, super ohledne te floristky. Zni jako pravy profesional. Ja mam nakoupyno strasne moc veci, tak doufam, ze tomu ta moje kvetinarka taky bude rozumet ;-)
Odpovědět
Leni, posílám do IP :-) Jsem Evi ráda, že jsem neuvěřila té původní. Vyčítala bych si to ... teď to vím. Sejít bysme se mohly :-) teď vím, že 4. a 18. pátky nemohu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:-) Veru tak to je super, říkala jsem ti to:-):-) jsem ráda, že jste se domluvily.
Odpovědět
Profilova fotka
A vyhovovalo by vám to spíš v týdnu nebo o víkendu, přes den nebo večer?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dají se v Teplicích sehnat svatební botičky?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni mě v týdnu navečer nebo o víkendu mi to je jedno:-) Ráda se sejdu:-) V Tp nevím, ale zkus si zajet do Mostu do Delty.
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáte někdo kontakt na Jitku Holubovou - kadeřnici? Nebo nějakou jinou kadeřnici, která hezky češe na svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
Já mohu přes den téměř kdykoliv, pokud to bude na terase nebo v nezakouřeném prostředí - musím vzít i Tadíka. Navečer by pak musel hlídat taťka. Já můžu klidně zítra :-D Ale to je na vás asi brzy, ne? Tak zkuste navrhnout nějaký termín :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni klidně zítra taky můžu:-)a Tadíka klidně vem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zítra? :-) A v kolik se Ti to hodí? Holky, přidáte se?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni psala jsem i Milušce, tak sand se přidá:-) mě je to jedno, čas a místo navrhni. Odkud jsi z Teplic?my s Miluškou občas zajdeme do Sklípku v Řetenicích, nebo do merkuru. Ale je to na tobě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, já bydlím v Řetenicích vedle Perly. Přejdu Duchcovskou a jsem ve Sklípku (budeme tam mít i hostinu, abychom to měli blízko domů - ukládání Tadeáška..). Tak tam by to bylo super, alespoň bych se tam mohla domluvit, jak budeme mít stoly... Jinak časově je mi to jedno.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?