Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
OK, tak ve Sklípku ;-) Já to mám taky blízko. Nebo si můžeme dát klidně sraz u Perly. a v kolik hodin?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak třeba ve 4 u Perly? Mně je to časově fakt jedno, můžu celý den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
OK, ve 4. Uvidíme, jestli se Miluška a ostatní připojí:-) Jak se poznáme?
Odpovědět
Profilova fotka
No mě poznáte snadno, budu mít fialkový kočárek a v něm malého chlapečka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
OK, těším se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby něco, písnu ti do IP na mě číslo, ju?
Odpovědět
Holky, bohužel denně pracuji do pěti ... a zítra mám ještě zkoušku v Bellezze, takže vás nestíhám :-( Snad bude ještě příležitost :-) Dobrou noc.
Odpovědět
Profilova fotka
Miluška mi psala, že půjde:-)
Odpovědět
Teď mi došlo, zítra je neděle ....takže se do práce ještě nejde ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo dobrej poznatek :-D :-D :-D takže ani nemáš zk v Belleze:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, poslala jsem Ti také moje číslo. To je super, tak už jsme 3 :-) Verčo, třeba bude zkouška kratší a stihneš nás. A jestli ne, tak se určitě zas domluvíme ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D Já si říkala, že jsou tam fakt ochotní, když přijdou i v neděli :-D
Odpovědět
Nemám tedy zkoušku. Pokusím se dorazit, uvidím, jak to bude s odvozem ... A kde přesně u Perly?
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, díky. Uložila jsem si ho.
Odpovědět
Profilova fotka
A taky jsem Tě litovala, že musíš v neděli do práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo Perla je vedle nemocnice. To víš kde je?
Odpovědět
Takový areál - obchody, pošta, restaurace ... víc ne ... tak kde přesně ?
Odpovědět
To jste hodný, že mě litujete :-D x-) Ale naštěstí je zítra volníčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Třeba na tom plácku u pošty? Nebo kousek u zastávky u schodů?
Odpovědět
Dobře, budu tam někde poblíž. Mám číslo na Míšu, případně budu volat ;-) Tak ještě jednou dobrou noc a hezký svatební snění x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou holky, taky jdu chrnět. Tak zítra, těším se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my budeme mít taky svatební noviny. Budou na A4 asi 17 stránek. Asi tak 6 výtisků. Jéé, taky vás ráda poznám. Škoda, že se mi to dnes odpoledne nehodí. Doufám, že bude ještě příležitost. ;-) My jsme boty kupovaly v Praze, viz. www.strevice.cz. V Teplicích netuším. Já jsem na účese a nehtech domluvená v Gabriele. Líčit mě bude Marcela Landgrafova z Litvínova. Ta prý dokonce i vyhrála nějakou tu soutěž. Je šikovná.
Odpovědět
Profilova fotka
albrabantik - muzes mi prosimte rict, kde ta Marcela Landgrafova sidli v Litvinove? Take bych ji rada vyzkousela. Dik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, je tam na Náměstí Míru nad zubařem. Není to tam velký, ale má vybavení. Např. leaser, kyslík apod. Akorát jsem si neuvědomila, že je tuším v osmém měsíci. Na mateřskou říkala, že jde manžel, ale asi bude stejně chvilku mimo. Každopádně tel. 723 559 500. Navíc je moc příjemná a poradí. ;-)
Odpovědět
Koukám, že paní Vidová miluje orchideje - to už jste tu 3, které od ní budou mít orchideje :))))
Odpovědět
Ahojky holky. Chtěla jsem je už odsud z Bíliny, ale děsný problém, tak jako se vším ostatním. Tak jsem ráda, že paní Vidová je opravdu člověk na svém místě. Jsem ráda, že zařídí i ten bowling a auta. A všechny kytičky sladí. O tomhle jsem asi mohla jen snít ....
Odpovědět
Posílám odkaz na ty botky, které jsem zkoušela já ... jak jsme včera rozebíraly, nevím, jestli i tyhle mají v Deltě, ale jak jsem říkala, něco hrozného na noze ... http://www.svatba-obchod.cz/cs/katego...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já chtěla buď tulipány nebo orchidee už od začátku. Tulipány ale v létě už nejsou (a taky mi je všichni rozmlouvali, že nic nevydrží), tak mi zbyly orchidee.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co holky, jaky jste to vcera mely? Koukam na predpoved pocasi a pry nic moc na cerven. Ja uz ted mam nocni mury z toho, ze nam bude prset na svatebni den. :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?