Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
mám na mysli toto: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
katka,no a pres tu Kvetusu primo by to neslo?
Odpovědět
majatob: my je máme objednané u jednoho zlatníka v Přívoze podle obrázku, je to přímo výrobce, ale zatím předběžně, ještě se mrkneme na veletrh a pak se rozhodneme......Jaké je máte?
Odpovědět
Profilova fotka
katka_j:Jsem na jednom svatebním webu viděla takové girlandy jako šerpu na auto a tam už byli růžičky
Odpovědět
Profilova fotka
kathy, jsou v mym albu :-)
Odpovědět
maja: no asi šlo, nevím. ale já právě tu girlandu mám a chci sehnat jen ty růžičky....jinak to celé stojí myslím 500kč
Odpovědět
katka_j: zkoušku u Zuzky mám 24.3. u ní v salonu a ve svatební den přijede ke mě, což je super.... majatob: prstýnky jsou moc hezké.. My máme taky nějaké zlato na výkup, ale ještě jsme se neptali, za kolik ho vykoupí....
Odpovědět
kathy: a kde má salon? má nějaké web stránky? já ji budu v průběhu března volat a domluvím se na duben.
Odpovědět
katka_j:V Mariánkách, u Telecomu. Naproti na rohu směrem na Porubu je květinářství, pak spodní prádlo nebo tak něco a pak jsou prosklené dveře a jsou tam cedule od doktorů, ona tam ceduli nemá, až když vlezeš do vchodu, tak tam jsou obrázky účesů a kosmetiky, je to úplně nahoře....Taky jsem to hledala....
Odpovědět
kathy: jůů tak to vím, v Mariánkách jsem pracovala.
Odpovědět
:-D katka_j: tak to určitě najdeš rychleji než já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já jdu dneska poprvé na nehtíky,tak jsem zvědavá jak se v tom budu cítit
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jarus: uz? ty jo, to abych s nema taky zacala neco delat...mam ted nejak malo vapniku, tak se aspon zacit ladovat nejakyma tabletkama :-D
Odpovědět
maja: to kdybys viděla moje nehty.. :-p ...kdysi jsem měla gelovky a super,ale dkyž jsem pracovala v anglii tak to šlo hned dolů
Odpovědět
Profilova fotka
maja:Jn tak abych si na ně do svatby zvykla hehehhe,třeba mi to bude nepříjemné a nenechám si je,ale ty moje,lámávé chudinky,už potřebujou nějakou péči... :-D
Odpovědět
kathy: jj najdu to,vím přesně kde to je ,jak jsi to popsala...a náhodou ty web stránky nemají,že?nebo její příjmení
Odpovědět
Taky přemýšlím, že si už zajdu, ať pak nejsem převapená, že nic nebudu moct vzít do ruky :-) Jsem sice zvyklá na své dlouhé nehty, ale taky mi asi chybí spousta vitamínů, protože je mám úplně zničené a roztřepené, no jo, hold už potřebuji sluníčko....
Odpovědět
Profilova fotka
katka, ja to mam z kojeni...vlasy, zuby, nehty...des a hruza :-( ale zase jsem aspon rychle shodila... :-D
Odpovědět
katka_j: tak to opravdu nevím, na to jsem se ani neptala.
Odpovědět
majatob: tak to mi ani neříkej, že to bude ještě horší.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kathy, treba u tebe ne... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja:Tak mě taky po porodu začly brutálně padat vlasy,ale naposledy co jsem byla u mé holičky,tak říkala,že má krásné dlouhé a zdravé,ale padají šíleně,s těmi nehty je to horší,mám pěkné,ale lámou se
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, vy ste se teda rozepsaly a já sem dneska správně kaput-tak sem nedočetla ani všechno. ohledněozdob na auta, dávají se jenom kytky, nebo i panenky- tohle ještě nemám podchycené a ohledně nehtů - já sem chodila na hl.třídu u rondlu, je kadeřnictví a tam je paní jarka- a bez problému, nelámali se, drželi atd. a vzory má taky hezké.. potom mám ještě kámošku kosmetičku, ale ta si teprve bude dělat kurz ,tak nevím jak ji to půjde. ale ta hl.třída je fakt dobrá. já se těším až si je zase nechám udělat, vypadá to hned líp:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaru: me taky strasne padaly, ale fakt moc...ted uz je to nastesti lepsi, ale mam je hrozne lamavy a slaby :-(
Odpovědět
Profilova fotka
maja:Jn to je hrozný jak nás ty děti obrazně ničí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
denber:Ohledně těch hrdliček,kdy jsi dokončila školu?Jak máš staré dítě?
Odpovědět
Profilova fotka
jaru, no do leta jeste casu dost, snad se to trochu spravi...at nejsme plesaty :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majo:jn taky v to doufám po svatbě mám v plánu to ostříhat
Odpovědět
Profilova fotka
jaru: ja jsem musela zkratit uz na podzim abych jim trochu odlehcila, mela jsem vlasy skoro po pas a ted tak po prsa, uz to zase dost odrostlo... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majo:Jn mě to roste jako blázen,ale taky to tak rychle padá...mám do půli zad,ale pujde to po létě dolů...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?