Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
katka, my slavime rok za mesic :-) :-) :-)
Odpovědět
kathy: kdy máš tu zkoušku na učes a líčení? přijede Zuzka k tobě ?
Odpovědět
maja: jůůů taky máš ročního raráška jo? holka nebo kl uk?
Odpovědět
Profilova fotka
katka, mam kluka Tobiase a ty? :-)
Odpovědět
majatob: Ten černovlasý pán v tom zlatém slonovi? Tam přítel kupoval zásnubák...Prý jediný chlap v obchodě a všude jinde ženské, tak musel jít tam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kami, jj tam, byl fakt super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka_j:Aha,no mě včera došlo,že kdybychom si udělali doma fotoknihu,z fotek co máme v compu tak by to vyšlo daleko levněji,ale ch.j stím :-) My už oslavu narozenin máme za sebou minulej víkend,bylo to clekem náročný....Tak já taky řeším dilema kytka,pořád se nemohu rozhodnout jestli kaly a nebo růže,obé ve žluté barvě,můj nastávající svatbu moc neřeší,porej má jiné starosti,takže to je na mě,ale dost se mi do toho plete tchýně,takže ji budu muset nějak zklidnit ať neprudí heheheh....
Odpovědět
maja: to je krásné jméno..já mám dceru Kristýnku
Odpovědět
Nevím, přítel se nevyjadřoval, prý mu pak do toho začala mluvit nějakázákaznice a už byl nesvůj :-D takže jsme se nijak neptala...ale tak asi pro něho bylo lepší se zeptat chlapa :-) A ceny mají jaké? Dělají i podle svého návrhu?My se ještě neumíme rozhodnout. Teda my :-D Jirkovi to je jedno, takže já si vyberu, takže jsem se ještě nerozhodla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jarus: a vy mate taky rok? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majatob:Jůůů já chci své druhé dítko také pojmenovat Thobias,strašně se mi to jméno líbí
Odpovědět
jaruschk: jestli se chceš mrknout, tak ti mohu poslat odkaz jak ta paní fotí...ale aspon je to u ní doma a je prý dost trpělivá s dětma..tak to se máš, nás to čeká ted a každý den tu bude 13lidí..mne se tchýně naštěstí do ničeho neplete a když řekne svůj názor tak si ho poslechnu ale stejně si udělám podle svého. přítel mi teda pomáhá
Odpovědět
Článek se načítá
jarus:Jestli to bude holka, tak Tobias bude slušné :-D sranda :-) Ale jméno je krásné...jen ať nejde do módy jak Ella, Nela atd, jsou to krásná jména, ale má je každý...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
katka, dekuju za pochvalu, taky jsme se u toho docela zapotili vybrat pekny jmeno :-D kami, my jsme si vybrali z jejich prstenu, takze podle vlastniho nevim...dali jsme za ne kolem 7500
Odpovědět
majatob: A vykoupili a Vase zlato? Za kolik? jestli vis :-) No musime se zajit podivat...ja bych chtela dat do toho max 10 tisic, cim mene, tim lepe...
Odpovědět
Profilova fotka
maja:My jsme měli rok 3.3,taky chci jít do zlatého slona,prej tam jsou slušné ceny....akorát mám alergii na žluté zlato,takže másím mít bílé,a přítel zas nosí jen žluté,takže snad nám udělají jeden takový a druhý makový
Odpovědět
tak u nás jestli bude druhé dítko kluk, tak to bude asi Jindřich - po tatínkovi ;-)
Odpovědět
kde je ten Zlatý slon?
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka.Né jeslti to bude kluk samozřejmě,jsem nepsala holka hihihih,už jednu mám Sofii,Jn já taky tak 8000 za prstýnky víc ani ťuk heheh
Odpovědět
V lase...Vedle nějakého fotbalového obchodu a z druhé strany je bižuterie, v přízemí...Asi se tam zajdu podívat, když tak chválíte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka_j:Zlatý slon je v Lasu
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádka si tam nechávala loni dělat prstýnky,mají krásné zlaté,manžel hladký a ona s 5 diamantiky a dali za to 8000kč
Odpovědět
holky : díky o lase jsem slyšela, chodím tam často a jeste jsem tam nevlezla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kami, vykoupili ale za kolik byl gram uz si nevzpomenu... jaru,myslim, ze s barvama nebude problem, protoze nam ukazoval ty nase a meli barvy presne naopak a rikal, ze je na nas jak to chceme.. katka, my jsme nechteli davat po nikom z rodiny, tak jsme meli dost omezenej vyber...ale uz nesmime mit dalsiho kluka, protoze fakt nevim jak by se jmenoval :-D
Odpovědět
my máme i svoje zlato, tak nás to výjde levněji
Odpovědět
Já hlavně nechci hladké, protože se to hned odře...Naši mají prstýnky 30 let a nic na nich není, takže chci takové po celém obvodu s něčím, ještě nevím s čím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme dali kolem 3000 prave jako protihodnotu vlastni zlato a doplaceli neco pres 4 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já do centra moc nechodím,spíš tedy vůbec,naposledy jsem tam byla akorát na šaty,ale zajdem se tam mrknout
Odpovědět
maja: takže se to vyplatí nebo ne? já myslím že jo. prý je to tak lepší než zlato prodat že je za to více peněz, jaruschk: tak já od centra bydlím kousek,takže je to moje procházka s kočárem, když potřebuju jít do DMka... nevíte zda se dají koupit nějaké růžičky na šerpu na auto v salonu?
Odpovědět
Profilova fotka
katka, urcite se to vyplati jako protihodnota vic... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?