Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Tak to se někdo má, já sice nejsem po porodu, ale vlasy mi nerostou vůbec, pořád mají stejnou délku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kathy, tak honem do svatby porodit :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
majatob: mám pocit, že mě to nezachrání, ale děkuji za radu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, já sem na hrdličkách byla jjen do 5té třídy naštěstí, víc ani chlup. neznáš hanku jordovou? spolu sme do třídy nechodily, ale znám tě od vidění. nikuš bude mít 27. 9měsíců. narodila se na konci června
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
denber:Jo znám,ale taky jsem sní do třídy nechodila,dělala myslím,tady v Hrušce u Duhy,hele nebydlíš náhodu v Martinově?
Odpovědět
Profilova fotka
denber:a kde máš obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
marci´:A kde je ten Aknel?
Odpovědět
Profilova fotka
dělala, ted nevím. bydlí někde v hlučíně, nevím proč - mám tě spojenou s ní, nebo Lenku Fialovou-neznáš, bydlela sem - U dílen, obřad v porubě na radnici, chtěli jsme zámeček, ale tam chodí jen jednou měsíčně a to bychom pak museli pryč, na hostinu je to tam totiž obsazené, tak sme říkali, že je to pak už jedno. protože fotit by tam stejně asi nešlo, protože už se tam bude courat druhá svatba, tak hostinu ještě nevíme. uvažujeme o třebovické roli, ale dost lidí psalo, že to tam není dobré, tak já nevím, pak ještě ten třeb.mlýn nebo v třeb. parku je altánek, jinak zatím nevím
Odpovědět
Profilova fotka
denber:Lenku znám taky,ale taky chodila do jiné třídy,ale jako že bychom se spolu nějak bavily to asi né prostě se známe jen ze školy,my máme obřad v Hradci nad Moravicí na zámku,a hostinu pak v Olbramicích,takže celkem šrumec,třebovický mlýn je fajn,tam měla hostinu kámoška je to tam dobrý místo té role bych volila ten mlýn raději,já si tě nemohu nějak vybavit,tak se omlouvám,každopádně školu jsme tam skončila v roce 2000
Odpovědět
denber, jaruschk, no ja jsem taky chodila na hrdlicky a moje segra taky. to je ale svet maly :-) ;-) ja koncila 1998, segra 2003 myslim. a obe jsme tam odchodily celych devet let... :-) ;-) a po nas potopa ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já pak vložím nějaké fotečky a možná si na mě taky vzpomeneš, navíc sem taky nějakou dobu dělala v hrušce u duhy a potom i v te nové, co je naproti dílnám. v Hradci je to pěkné, ale já mám +- 2důvody proč tam nne, je to na nás dost daleko, budem tam mít asi 8lidí kolem 80tky nebo přes a všichni jsou tady z okolí tak to bude o něco lehčí a ten druhý: jezdili sme tam se skupinou vystupovat, skupina ještě stále jezdí, ale já s malou...to nejde, a v létě jak deme na průvod tak potkáme aj 5-6nevěst a to je pak šílené. bývá tam strašně moc těch svateb. ale pokud bude dobrý fotograf tak to později ani nepoznáš, od kámošky ségra se tam vdávala a měla naštěstí víc fotografů, ten jeden co fotil jakoby průběh-. tak má x fotek kde jde vidět jiná svatba....ale jinak místo je tam krásné a dá se tam udělat hodně hezkých momentek. jinak se tam oddává i pod těma schodama u bílé věžě. tam to vypadá taky moc hezky. ikdyž, když se nad tím zamyslím tak hodně svateb je ted na každém zámečku(i na štramberku se ted už oddává). tak to si člověk asi nevybere
Odpovědět
Profilova fotka
no já tam chodila naštěstí jen 5let a celou dobu sme na všechno krom angličtiny v 5té třídě měli jednu učitelku a ta měla své miláčky od začátku a zbytek neměl šanci
Odpovědět
marcicek84: ahojky, no my tam včera byli taky, něco po páté. Taky nám dala koláče, cukroví i roládu na ochutnávku a řeknu to jedním slovem: vynikající. Tak jsme hned objednali.Jde to vyzvednout i o víkendu, což je pak pro náš rozvoz super. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak my byli v Aknel včera dopoledne. Moc příjemná paní, krásné dorty a velmi chutné. Tak bude mít objednávku i od nás :-D
Odpovědět
Profilova fotka
můžu se zeptat co přesně ta/ten ankeel dělá- kde to je atd?
Odpovědět
Profilova fotka
Aknel je cukrářství v Radvanicích, dělá dorty, koláče, cukroví. :-)
Odpovědět
denber: však koukni na cukrarstvi-aknel Uff, to je ale dlouhé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
angel: nějak sem se v tom stratila :-D cenově to tam vychází jak?
Odpovědět
Profilova fotka
jj- už sem se našla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs:Tak to je psycho,ale každý koho znám,tak na tu školu nevzpomíná v dobrém hehehh,já tam taky chodila celých 9let JInak holky,tak už m ám nehtíky,musím si na ně zvykat je to přeci jen něco jiného jak svoje a le jsou krásné.... dneber:Jj přihoď fota,snad si vzpomenu... Tak my to chtěli na tom zámečku hlavně kvůli fotkám,ale pojedem tak asik 35minut no z Klimkovic když povalíme,z mé strany žádní důchodci nebudou,většina mých hostů jsou kamarádi,a z přítelové strany snad jen jeho babička,a ta si myslím,40min v buse vydrží....
Odpovědět
jarusch, no ja teda nemuzu rict nic negativniho, chodila jsem do jazykove tridy a i diky zakladce jsem dneska tam kde jsem, protoze s nemcinou jsem tam zacala uz ve 3.tride a dnes jsem vystudovana germmanistka a ucim na jazykovem gymplu :-) ;-) takze tak. jinak byla uz jste dneska nektera na veletrhu? my jdeme zitra asi jako vsechny tady, budem tam kolem 14:00. kazdopadne jsem ted v diskuzi o svatebnich veletrh objevila tento prispevek nevesty, ktera tam dneska byla, tak kopiruju, snad nevadi :-) tak už můžu podat zprávu Nejvíce jsou k vidění prstýnky. Pak celkem hodně bižuterie a šperků, a další - klasika ... kadeřnice, kosmetika (Mary Kay), květiny, hotely... Šaty tam vystavoval salon Paris (šaty na můj vkus trochu přezdobené). Donesli jsme si výborné koláče jedné z cukráren co tam vystavovala Představovala jsem si to možná trochu větší. Kdo má kartu ISIC, má vstup zdarma. Byl to můj první veletrh, takže nemůžu srovnávat a říct, jestli to stojí za to tam jezdit nebo si počkat třeba na ten veletrh za 14 dní... tak nas zajimaji hlavne ty prstynky, takze jsem rada :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, já se tam byla dnes podívat s rodiči, ti šli hlavně na cestování (je super, že tam udělali 3 různé) i když kdyby tam byl jen jeden, tak je třeba větší:)) zítra se tam možná vypravím s přítelem... na prstýnky a oznámka, toho tam bylo celkem dost, ale já se moc nekoukala.. nechala jsem se nalíčit ;-) a jinak nic moc.. jo, vlastně, mají tam úžasné koláčky:)) a já si dnes byla poprvé udělat nehty. Chtěla jsem až na svatbu, ale nakonec jsem to nevydržela... no, musím si zvyknout:))
Odpovědět
Juchů, tak už mám taky přísavky na zdobení aut 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs:Jn tak já si taky na hrdličky nemužu stěžovat,jen jsem psala,že spousta lidí co tam chodilo,tak na to nadávali,ale je to fuk mě v paměti snad na vždy zůstane paní Stanožková,na tu se nedá zapomenout,já ¨chodila do normal třídy,do jazykovky jsem nechtěla,ale němčina mi taky zůstala,dokonce jsem z ní maturovala i když to nechápu,ale jak se tomu člověk přestane věnovat,tak rychle zapomene sunny:Já si taky dneska byla nechat udělat nehtíky,tak si pom alu zvykám heheh omca:Od kud máš přísavky taky z netu?
Odpovědět
jaruschk: Z Kauflandu :-D :-D na net se jdu právě vrhnout na ozdobné špendlíky na polštářek na prstýnky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca:Tak to ju heheh,my si nechali udělat polštářek i s monogrymy pod prstýnky,je to nějaké módní tedkom :-D
Odpovědět
jarusch jezis Stanozkova, no to byla carodejnice, me nastesti nikdy neucila, ale stacilo ji jen potkat a uz se mi jezily vsechny chlupy na tele :-S ;-) omca: ty prisavky me taky zajimaji, chci zdobit auto pasem organzy a ty prisavky jsou asi na prichyceni nejlepsi, co? fakt vubec nevim.
Odpovědět
lenajs.d: no, uvažovala jsem ještě o magnetech, ale co vím, tak moderní karoserie už moc železné nebývají, takže jsem se rozhodla pro přísavky. Jsem zvědavá, snad to udrží - plán máme stejný ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?